Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976995 defa)

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9360 : 24 Nisan 2023, 11:31:20 »
Çok fazla değişiklik yaparak maceraya gerek yok. Şampiyon takım korunur, üstüne bir iki takviye yapılır normalde. UMMC de böyle yaptı yıllarca. Anderson falan sakın ha gerek yok.

Olcay, Alperi
Mcbride, Sevgi
Iagupova, Sabally
Stewart, Brooks, Tilbe
Meeseman, Mccowan

Ocak sonrası eğer gelmeye karar verirse Vandersloot. 2.şampiyonluğa yeter bu kadro.
Gönlüm ister ki Brooks yerine de Jones olsun ama bütçe elverir mi bilmem. Sponsora bakar iş.
Tabi bir de Ali Koç'un ne yapıp edip artık etkisiz yetkili formatından çıkıp Fenerbahçe düşmanı federasyona 4 yada en kötü 3+1'i tekrar kabul ettirmesi lazım. Biz sesimizi çıkarmadıkça daha fazlasını yapıyorlar.
Jones işi için,aslında bu şampiyonluktan sonra bizim sponsorlar konusunda bir şekilde elimizin güçlenmesi lazım,öyle bir durumda her an her şey olabilir gibi geliyor bana,ana sıkıntı sponsor bence o konuda,onu bulamadığımız için daha alt profil isimlere kalıyoruz şu an brooks vs. gibi,bence şubede gayet farkındadır bu arada jonesu da bu kadroya ekleyebilirsek her seneye sezon ortasından bile başlasak şampiyon tamamlayacağımızın,ama yine sponsor ekleyemeyeceksekte bence brooksta tam winner takım eklemesi,satou alinalar gibi çaylak mentalitesine sahip değil yani,o yüzden brooksada kabulüm ben,zaten brooks işi birazda stewart gelene kadar idare etsin diye de bir seçenek olarak görülmüş olabilir,eğer bunun için düşünüldüysede mantıklı tercih,ama ben ne yalan söyleyeyim ani bir sürprizde bekliyorum aslında gizliden gizliye.Sonuçta geçtiğimiz sezon meessemana bile büyük iş gözüyle bakarken bunun yanına stewart,sloot gibi 2 süperstar ekledik.Bir de bunun üzerine kupa gelince iyice uçabilirlerde transfer konusunda.Bakalım inşallah beklediğimiz sürprizler için bir uğraş vardır şu an

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9361 : 24 Nisan 2023, 11:55:52 »
Önce o antreman tipli salondan kurtulmalı.Lig ve Avrupa merkez salonda oynanmalı.Aziz Başkanın işleri.Caferağadan çıktık bunun için mi.?Merkez orası ayak dibi.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2023, 11:57:35 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9362 : 24 Nisan 2023, 12:16:50 »
Jones işi için,aslında bu şampiyonluktan sonra bizim sponsorlar konusunda bir şekilde elimizin güçlenmesi lazım,öyle bir durumda her an her şey olabilir gibi geliyor bana,ana sıkıntı sponsor bence o konuda,onu bulamadığımız için daha alt profil isimlere kalıyoruz şu an brooks vs. gibi,bence şubede gayet farkındadır bu arada jonesu da bu kadroya ekleyebilirsek her seneye sezon ortasından bile başlasak şampiyon tamamlayacağımızın,ama yine sponsor ekleyemeyeceksekte bence brooksta tam winner takım eklemesi,satou alinalar gibi çaylak mentalitesine sahip değil yani,o yüzden brooksada kabulüm ben,zaten brooks işi birazda stewart gelene kadar idare etsin diye de bir seçenek olarak görülmüş olabilir,eğer bunun için düşünüldüysede mantıklı tercih,ama ben ne yalan söyleyeyim ani bir sürprizde bekliyorum aslında gizliden gizliye.Sonuçta geçtiğimiz sezon meessemana bile büyük iş gözüyle bakarken bunun yanına stewart,sloot gibi 2 süperstar ekledik.Bir de bunun üzerine kupa gelince iyice uçabilirlerde transfer konusunda.Bakalım inşallah beklediğimiz sürprizler için bir uğraş vardır şu an
Seneye bir çok  takımın kadrosunu güçlendireceğini düşünüyorum. Gelen haberlere göre de başta Valencia var. YDÜ çakmalarının gelecek sene ne yapacakları da önemli. Griner benzeri isimlere gidebilirler. Aynı sene 8-10 tane yabancı alıp, 3-4 tane antrenör değiştiriyorlar. Gs'lilerin dahi hani aramızdaki rekabet bir yana bizimle ortak nefret ettiği bir takım oldu Mersin ilk defa.
Prag artık pota altındaki bu iki yarma yabancı eksenli takımla başarılı olamayacağını anlamıştır. Bir kabuk değişimi şart onlarda. İtalyanlar da F4 sonrası çok coşkuluydu. Yatırımı kesmeyeceklerdir. Asvel de iddialı geliyor.
Biz şablonumuzu koruyalım dediğim gibi. Bizi yenmek zor olacak seneye zira üstümüzdeki o lanet kalktı. Daha rahat bir kafayla mücadele edeceğiz.
Anderson falan son derece vasat isimler aman diyim, sakın ha. Attan inip eşeğe binmeyelim. Bu kadının bazı tercihleri bana şok etkisi yaratıyor. Her ne kadar epoupa kadar kötü olması mümkün olmasa da hoca kontenjanı açısından diyorum önümüzdeki senenin epoupası da anderson olmasın. Ben olsam Brooks'u da almam. Yaşlı bir oyuncu sonuçta. Tecrübeli, hırslı ama Mina yerine gelecekse kabulum sadece. Takımın temel parçalarından birisi olmamalı.
Ali Koç bazı şeyler söylüyor, yatırım kesilmeyecek, aynen devam edecek falan ama sözüne de güven olmayan bir adam. Umarım devam eder de dominasyonu sürdürürüz.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9363 : 25 Nisan 2023, 15:36:32 »
Seneye bir çok  takımın kadrosunu güçlendireceğini düşünüyorum. Gelen haberlere göre de başta Valencia var. YDÜ çakmalarının gelecek sene ne yapacakları da önemli. Griner benzeri isimlere gidebilirler. Aynı sene 8-10 tane yabancı alıp, 3-4 tane antrenör değiştiriyorlar. Gs'lilerin dahi hani aramızdaki rekabet bir yana bizimle ortak nefret ettiği bir takım oldu Mersin ilk defa.
Prag artık pota altındaki bu iki yarma yabancı eksenli takımla başarılı olamayacağını anlamıştır. Bir kabuk değişimi şart onlarda. İtalyanlar da F4 sonrası çok coşkuluydu. Yatırımı kesmeyeceklerdir. Asvel de iddialı geliyor.
Biz şablonumuzu koruyalım dediğim gibi. Bizi yenmek zor olacak seneye zira üstümüzdeki o lanet kalktı. Daha rahat bir kafayla mücadele edeceğiz.
Anderson falan son derece vasat isimler aman diyim, sakın ha. Attan inip eşeğe binmeyelim. Bu kadının bazı tercihleri bana şok etkisi yaratıyor. Her ne kadar epoupa kadar kötü olması mümkün olmasa da hoca kontenjanı açısından diyorum önümüzdeki senenin epoupası da anderson olmasın. Ben olsam Brooks'u da almam. Yaşlı bir oyuncu sonuçta. Tecrübeli, hırslı ama Mina yerine gelecekse kabulum sadece. Takımın temel parçalarından birisi olmamalı.
Ali Koç bazı şeyler söylüyor, yatırım kesilmeyecek, aynen devam edecek falan ama sözüne de güven olmayan bir adam. Umarım devam eder de dominasyonu sürdürürüz.
Bunu bende duydum, bir çok kişi hatta enson Kemal Danabaş bu kupayı zor kazandık ama bırakmaya niyetimi yok. Önümüzdeki sene  için iddalı sözleri vardı.
Vallaha bu takımın bu saatten sonra macera aramasına gerek yok. Yok Sırplar, yok Epoupa, Yok Stokes falan, Stewart ve Meesseman mutlaka takımda kalmalı Üstünede kim slacaklarsa seçici olmalı.
Stewart ve Meesseman sadece oyunlarıyla değil kişilikleriyle, gençlere yaklaşımlarıyla,takımında performansını arttırdılar. Kim girse farklı oynuyor. Diğer oyuncularında verimi arttı. Sadece Mc Bride ve Alina'ya yük kalmayınca onlarında kendine güvenleri arttı.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9364 : 25 Nisan 2023, 21:38:16 »
Breanna Stewart: "Benim için paha biçilemez bir tecrübe oldu. Daha önce duyuyorduk ama bunu tecrübe etmek harika. Fenerbahçe bünyesindeki herkese teşekkür etmek istiyorum."

Son cümle hiç hoş görünmüyor ya,korkmaya başlıyorum

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9365 : 26 Nisan 2023, 09:00:13 »
ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Nilay Aydoğan Sezonu Play-Off final serisinde ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ni 3-0 ile geçerek şampiyon oldu. Karşılaşmanın ardından sarı-lacivertli ekipten Emma Meesseman Demirören Haber Ajansı’na açıklamalarda bulundu. En değerli oyuncu ödülünün kendisi için büyük bir gurur olduğunu ancak şampiyonluğun en önemli şey olduğunu belirten Belçikalı oyuncu, “Bu önemli bir onur benim adıma. Ama ben şampiyonluğu, boynumda asılı olan madalyayı ve kupayı Fenerbahçe taraftarına getirmiş olmamızı önemsiyorum. Evet, en değerli oyuncu seçildiğim için gururluyum ama şampiyonluk benim için daha büyük bir gurur” açıklamasında bulundu.Meesseman, “Önümüzdeki yıl seni Fenerbahçe formasıyla görebilecek miyiz?” sorusuna ise gülerek “Kim bilebilir, belki de” şeklinde cevap verdi.
Meesseman işini çözmüşüz anlaşılan
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2023, 09:00:28 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #9366 : 26 Nisan 2023, 11:48:34 »
Sloot'un gelmeyeceği senaryoda ikna edilebilecek başka Avrupalı 1 yok ilk hedef Yvonne Anderson olmalı bence, insanlar yaş konusuna gereksiz takılıyor kadın kariyer zirvesini 33 yaşında gördü diye daha vasat genç birini almaya gerek yok, şurda oynayacağı da bir iki yıl sonra daha iyi fırsat çıkarsa değerlendiririz ama Anderson'ı bağlamak lazım piyasa kıtlığından dolayı

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9367 : 26 Nisan 2023, 11:51:09 »
Ben olsam Gray'i alırım. McBride'dan çıkarım. Uzunlarımız Avrupalı hep zaten. Anderson bize göre düşük profil bir isim olur.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9368 : 26 Nisan 2023, 11:53:54 »
Ben olsam Gray'i alırım. McBride'dan çıkarım. Uzunlarımız Avrupalı hep zaten. Anderson bize göre düşük profil bir isim olur.
Mcbride'dan ciktigin zaman dışarıdan sıkıntılı bir takim oluruz. Mutlaka sutor bir avrupali forvet gerekir.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9369 : 26 Nisan 2023, 12:00:04 »
Aynen. Oraya da tek işi dışarıdan şut atmak olan, kalas gibi bir Avrupalı aldık mı tamamdır. Gray, McBride'dan çok daha yaratıcı bir kısa. Vandersloot bile aslında böyle bir profil değil. Skorer, yaratan bir kısamız olur en azından. Yoksa Avrupalı oyun kurucu kalmadı. Kısa şutör de pek kalmadı.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9370 : 26 Nisan 2023, 12:07:31 »
Bu takım bana yetmiyor ya, Aja Wilson, Jackie Young filan da getirelim seneye :d

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9371 : 26 Nisan 2023, 14:33:17 »
Cok değişikliğe gerek yok dedigim gibi. Bu takim 16'si avrupa olmak üzere 30 maçtır kazanıyor.
Kadro aynen korunsun, mcbride, iagupova, sabally dahil kalsin.
Stokes yerine acil bir devşirme gerek, mccowan'in ayaklarının yavaş hali bile 5 tane stokes eder. Olmuyorsa adi gecen Howard olabilir devşirme.
Sevgi+tilbe yeter yerliler için.
Mina ve raca yerine de yabanci alinabilir. Mina gelisimde oynuyor galiba ama raca yerine brooks, laksa gibi katki verecek biri geldi mi olay tamam.
Jones falan ben de çok istiyorum ama zor.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9372 : 26 Nisan 2023, 15:16:33 »
Alina gerçekten gitmiş galiba :( Hocayla kavga etmiş demişler,bari iyi birini bulmuş olsalar yerine ya,yine gidip yvonne anderson 2.0 lar almaya çalışırsalar çok ağır konuşacağım artık

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9373 : 26 Nisan 2023, 15:44:50 »
Kan kokusunu alan akbaba sürüsü şimdiden çökelim demeye başlamış. Zaten bir gün önce stadyumda olan kadın, 1 gün sonra madalya töreninde nasıl olmaz, hadi onu geçtim bugün de müzede ve tvde yoktu. Bizde akıl beyin yok ,diyorum ya zirveye çıkıp takımı sil baştan yaparız. Bu her branşta böyle olmuştur. Başarı da rahat da kıçımıza batar. İlla acı çekmeliyiz. İlla moralimiz bozulmalı. Guirantes, Anderson, Brooks falan peşine düştüğümüz isimlere bak. Sen zirveye çıkmışsın, Bourges, Sopron, Dvtk ayarında takımlara yakışacak oyuncularla işin ne?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9374 : 26 Nisan 2023, 16:10:38 »
Marta Xagaray nerde. O düşünülebilir.Salvadires Conde alın bunlardan birini.Kontenjan sıkıntısı yüzünden gitti.Hep oynamak isteyen biri Alina.Alina bir takımı zirveye oynatır.