Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976652 defa)

Maldonado ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9390 : 26 Nisan 2023, 18:46:34 »
Yvonne kesinlikle düz bir kısa değil. Öbürünü bilmiyorum, atmayayım. Ama bu sene iyi çıkış yapmış deniliyor.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9391 : 26 Nisan 2023, 18:50:04 »
Bu arada GS'lilerin Rus takımları dönsün diye ağlamasına da anlam veremiyorum, artık Amerikalılar yıllarca oynamaz orada. Savaş bitse de yüksek profilli olanları yine oynamaz, zira Griner meselesi ortada.

O günler geride kaldı. O sene bu sene, bundan sonra her sene. Süper kupa da alacağız bu sene, izleyin..

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9392 : 26 Nisan 2023, 19:13:14 »
Griner hala içerde mi.

Alina umarım gitmez ama giderse bizim eski göz ağrımız Ceci nasıl olur. Son durumu nasil acaba.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9393 : 26 Nisan 2023, 19:21:45 »
Serbest bıraktılar geçen abi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9394 : 26 Nisan 2023, 19:33:11 »
Griner ismini anmayalım.Ruslar haklı kadın yasaklı madde kaçakçısı uzak dursun bizden.Zaten kariyeri bitti.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9395 : 26 Nisan 2023, 19:41:10 »
Yvonne-Olcay
Guirantes-Sevgi(1-2)- Alperi
Stewart-Brooks
Meesseman - Sabally
JJ-Stokes-Tilbe
Bence şöyle bir şeyi planlıyoruz şu anda,ne kadar olur olmaz orasını bilemem ama brooksu falan kolay alırız gibime geliyor,bu şampiyonluktan sonra brooks kendide gelmek ister zaten,şurada kayla alinanın olmaması baya büyük kaynak oluşturabilir bence bize jj için
Korkunc bir uzun rotasyonu olur ama 1-2 asvelden bile kotu. Tek amerikali yazmışsın. Ayrica stokesu hala kadrolarda görünce bir ürperti geliyor bana.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9396 : 26 Nisan 2023, 19:41:54 »
ASVEL F4 oynayacak bir kadro bana göre. 1-2 rotasyonu şu anki halimizden de iyi :d
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2023, 19:42:33 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9397 : 26 Nisan 2023, 19:43:54 »
ASVEL F4 oynayacak bir kadro bana göre. 1-2 rotasyonu şu anki halimizden de iyi :d
Familiadan iyi bir takim, prag ile de kapışır. Mersini bilemem ama ligde vasat landese yenildiler. Sonra gidip kupa finalinde bir daha yenildiler.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9398 : 26 Nisan 2023, 19:51:52 »
Korkunc bir uzun rotasyonu olur ama 1-2 asvelden bile kotu. Tek amerikali yazmışsın. Ayrica stokesu hala kadrolarda görünce bir ürperti geliyor bana.
Abi uzunları gördükten sonra 1-2ye pelin derya bilgiç bile koysan,topu havaya attığı gibi jj meessemandan biri pozisyonu bitirir zaten 🤣o yüzden çok takılmıyorum ben 1-2 rotasyonuna yoksa tabiki çok iyi isimler demiyorum,ama işte uzunları yükseltmek için sanırım kısalardan da böyle kesmek gerekiyor,eğer jj gelecekse ben 1 saniye bile düşünmeden yaparım o hamleleri

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #9399 : 26 Nisan 2023, 20:18:03 »
Vandersloot u mutlaka tekrar bağlamalıyız. 1 - 2 yedeğine Yvonne Anderson olabilir. Ama 2 -3 oynayacak iyi bir Abd'li şart. Wnba de yeni jenerasyonda kimler var iyi şutör.

Vandersloot - Olcay - Alperi
Abd'li - Yvonne - Sevgi
Zandalasini - Bonner
Stewart - Sabally - Tilbe
Meesseman - Jones - McCowan

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9400 : 26 Nisan 2023, 20:34:24 »
Abi Avrupa'da oynayan istediğimiz ABD'liyi alırız. Howard filan... İlle çaylaklara bakmaya da gerek yok. Zaten bi iki seneye Clark'ı da getireceğiz, herkes görecek.

Ama o kadar yabancı getiremeyiz artık. Yvonne varken ekstra ABD'li alamayız. Vandersloot da oynamaz muhtemelen. Onu da unutun derim.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9401 : 26 Nisan 2023, 20:35:29 »
Yvonne Anderson, Arella Guirantes, Jelena Brooks konuşulan oyuncular. Ben şube yönetimini azıcık tanıyorsam Kelsey Plum veya Jonquel Jones için kesin bir hamlede bulunacaklarını düşünüyorum.(Adebisi//tw)
Stewart-Emmanın durumlarıyla ilgili bir soruya da ''Şube yönetimi artık parayı idareli kullanmak istiyormus yabancılar konusunda. Emma'ya iyi bir kontrat sunarlar. Ocak sonrası için Stewie için bir anlaşma zemini de ararlar ama kesin anlasilir diye bir sey diyemeyiz su anda.'' demiş.
Bu arkadaş alina kesin kalacak diyen arkadaş, bugün de mersine gider diyor. İtimat etmiyorum hiçbirine. Herkes bir şeyler karalayabilir bu dönemde.
Kayla'nin Fenerbahce gibi cennet bir klupten gitmek isteyecegini hic sanmam, giderse baska sebepler vardır. Alina'nin ise sene başından bu yana bir sıkıntısı oldugu belli. Hoca ile muhtemelen problemi var, finallerde en azından bir mac oynamak istemiş olabilir, o da kadroya almayınca sıkıntı olmuştur. Sabally de biz koymadığımiz muddetce hic bir yere gitmez ki kalacağını soylemis. Emma buyuk ihtimal kalir Stewart da biraz politik bir kadin oldugu icin kararını belli etmemiş.. muhtemelen sampiyonluktan ve takimin ona olan ihtiyacından sonra pazarlık elinin kuvvetlendigini biliyor. Görüşmeler sonucu belli olur ne olacagi. Bunlari düşünmek için kahin olmaya da gerek yok. Parçaları birleştiriyorum sadece.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9402 : 26 Nisan 2023, 21:42:40 »
Stewart ve sabally uçmuslar. Valla acayip üzüldüm. Sosyal medyaya da baktığımda gerçekten takim içinde muthis bir aile ortamı varmis. Umarim azami ölçüde korunur takim. Erkeklerde yaşadığımız ve yillardir tekrarına hasret kaldığımız başarıya burada bu denli uzak kalmayiz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9403 : 26 Nisan 2023, 21:55:41 »
Uçmuş derken fiyat mı.?.

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #9404 : 26 Nisan 2023, 21:59:03 »