Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976298 defa)

ibrahimseckin ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9405 : 26 Nisan 2023, 22:06:44 »
Amerika'ya uçtular.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9406 : 26 Nisan 2023, 22:31:44 »
Bugün ki Fener TV deki programda yoktular. Onu kasdediyor sanırım
Vardı. Canlı yayın yaptılar törenle Euroleague kupasını müzeye koydular yalnız müzeye lig kupasını neden koymadılar acaba?
Sırplar ve Alina yoktu. Sabally ve Stewart röportaj verdikten sonra Amerika'ya uçtular. İloturo'nun uçtular demesi bu.
Anlıyamadığım Meesseman'da gitmeyecekmiydi?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9407 : 26 Nisan 2023, 22:53:19 »
Yvonne-Olcay
Guirantes-Sevgi(1-2)- Alperi
Stewart-Brooks
Meesseman - Sabally
JJ-Stokes-Tilbe
Bence şöyle bir şeyi planlıyoruz şu anda,ne kadar olur olmaz orasını bilemem ama brooksu falan kolay alırız gibime geliyor,bu şampiyonluktan sonra brooks kendide gelmek ister zaten,şurada kayla alinanın olmaması baya büyük kaynak oluşturabilir bence bize jj için
Yvonne derken Bourges Basket'teki yvonne Anderson'mu?
Bu kadroyu koruyalım üstünede nokta atış yapalım derken Anderson-Guirantes'de demedik. Vandetsloot-Chelsea Gray-Dana Kiana Evans-Marine johannes-Plum'dan dahamı iyiler. Ya yanlış kişilerden bahsediyoruz yada Yvonne Sevgi'den bile üstün değil.
Nekadar küçük düşünüyorsunuz, ozaman Epupa-Hartley kalsaydı

Çevrimdışı mericooo

• Üye
  • Yer: Ankara
    • mericonerr
« Yanıtla #9408 : 27 Nisan 2023, 03:22:34 »
Jonesu kim istemez herkes ister.birde şöyle bir plana gitsek
-stewart ve emma kalcaksa saballynin kardeşi gelse baya kalıplı 5 numara ucuz olur

Kıta dışınıda stewart sabrinayı ikna etse

2 numarayada avrupalı bir skorer Yvonne nasıl bilmiyorum

Cathlin clark herkesin hayali ama 1 senesi daha var acaba avrupa yapacakmı

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9409 : 27 Nisan 2023, 10:36:41 »
Clark iki üç seneye gelir anca. Geldiğinde de alacağız. Ionescu filan, hiçbiri olmaz üstad. Ama Sabally'nin kardeşini ben de beğeniyorum. Mavunga filan da olabilir ama o tarz uzunları istemiyor hoca, ona Stokes lazım.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2023, 10:37:14 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9410 : 27 Nisan 2023, 12:32:21 »
Romen asıllı.oyuncu Ionescu olabilir mi.?Avrupa pasaportu var mı.?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9411 : 27 Nisan 2023, 18:58:30 »
İloturo internette, oyun kurucu olarak Sabrina Jonescu 25 yaş. - 1.80 Rumen asıllı Amerikalı - 2020 de Newyork Liberty 1.tur 1.sıradan seçilmiş. Onun Adı ve Marine Johannes'in adı geçiyor. Sence nasıl?
Burda Yvonneve Guirantes'in adı geçiyor.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9412 : 27 Nisan 2023, 19:17:19 »
İloturo internette, oyun kurucu olarak Sabrina Jonescu 25 yaş. - 1.80 Rumen asıllı Amerikalı - 2020 de Newyork Liberty 1.tur 1.sıradan seçilmiş. Onun Adı ve Marine Johannes'in adı geçiyor. Sence nasıl?

İkisi de gelmez. Kandırmayın Fenerlileri... Nerede geçiyor abi?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9413 : 27 Nisan 2023, 20:01:58 »
Ionescu gecen sene evlendi. Avrupada oynamaya sıcak bakmiyor zaten. Yoksa teklifler aldi ama gelmedi. Johannes de asvelin en önemli kozlarından bırakmazlar. Ikisi de New yoktan Stewart ve vandersloot'un takim.arkadasi bu arada :)

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9414 : 27 Nisan 2023, 20:25:08 »
Ionescu gecen sene evlendi. Avrupada oynamaya sıcak bakmiyor zaten. Yoksa teklifler aldi ama gelmedi. Johannes de asvelin en önemli kozlarından bırakmazlar. Ikisi de New yoktan Stewart ve vandersloot'un takim.arkadasi bu arada :)
İyilermi yani? Karnesi güzel görünüyorda nasıl birileri oldugunu sorayım dedim. Twitter da okumuştum. Meesseman-Stewart'lı kadroya 2 si, Sevgi adları vardı. Önüme tekrar gelirse tekrar isimlere bakarım. Ben olur diye değil sadece Jonescu övüldüğü kadarmı diye sana sormaj istemiştim. Yoksa tanımadığım biri için kişisel bir görüş yazamam

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9415 : 27 Nisan 2023, 20:37:18 »
İyilermi yani? Karnesi güzel görünüyorda nasıl birileri oldugunu sorayım dedim. Twitter da okumuştum. Meesseman-Stewart'lı kadroya 2 si, Sevgi adları vardı. Önüme tekrar gelirse tekrar isimlere bakarım. Ben olur diye değil sadece Jonescu övüldüğü kadarmı diye sana sormaj istemiştim. Yoksa tanımadığım biri için kişisel bir görüş yazamam
Ben ionescu hastayim.  Beni bilen bilir. 2 yil once kolejden wnba'e geçişi esnasında da ben tanıttım onu bu foruma. Bir Hayal, kim bilir belki bir gün  formamızı giyer. Ne diyorlarsa dediklerinden bile daha iyi bir oyuncu. Kolej takiminda iken usa milli takımını yendikleri macta inanilmaz oynamıştı. Sabally'nin de kolejden takim arkadasi.
Johannes ise avrupanin en iyi kisa forveti. Sevginin Avrupa versiyonu diyebiliriz. O da eurocup finalinde gsyi tek başına dağıttı. New yok taraftari tarafından da cok sevilir. Amerikada belli bir saygınlığı var. Hatta yaptigi asistler sezonun en iyileri arasına girmiştir. İagupova'ya mesela sadece johannes gelirse gitmesine izin veririm şahsen.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2023, 20:38:29 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9416 : 27 Nisan 2023, 20:59:16 »
Ben ionescu hastayim.  Beni bilen bilir. 2 yil once kolejden wnba'e geçişi esnasında da ben tanıttım onu bu foruma. Bir Hayal, kim bilir belki bir gün  formamızı giyer. Ne diyorlarsa dediklerinden bile daha iyi bir oyuncu. Kolej takiminda iken usa milli takımını yendikleri macta inanilmaz oynamıştı. Sabally'nin de kolejden takim arkadasi.
Johannes ise avrupanin en iyi kisa forveti. Sevginin Avrupa versiyonu diyebiliriz. O da eurocup finalinde gsyi tek başına dağıttı. New yok taraftari tarafından da cok sevilir. Amerikada belli bir saygınlığı var. Hatta yaptigi asistler sezonun en iyileri arasına girmiştir. İagupova'ya mesela sadece johannes gelirse gitmesine izin veririm şahsen.
Vaybende bilse bilse iloturo bilir dedim. Bunu yazan yabancı nickli bayandı galiba listede Sabally de vardı galiba takım  arkadaşları diyemi yazmış ozaman.
Neyse hayal bile olsa güzelmiş.
Hadi jonescu'yu anladım gelmez diyorsunuz. Asvel'den neden alamayız ki Johannes'i anlamadım. Madem takım arkadaşılar Stewart ikna edemezmi?
Maldonado ikiside gelmez ümitlendirmeyin Fenerlileri  demiş.
Vallaha gelmezsedeler büyük suda boğulalım. Yvonne-Guirantes isminin geçtiği suda değil.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9417 : 28 Nisan 2023, 11:40:15 »
"Alina ve McBride takımdan ayrıldı."Kaynak Fenerbahçeli Bukowski programı.Haberi veren arkadaşı Obratheking.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9418 : 28 Nisan 2023, 12:00:53 »
"Alina ve McBride takımdan ayrıldı."Kaynak Fenerbahçeli Bukowski programı.Haberi veren arkadaşı Obratheking.
Güzel bir haber versen şaşardık doğrusu.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9419 : 28 Nisan 2023, 12:04:17 »
Tilbe Şenyürek ve Sevgi Uzun'la anlaştığımızı yazmışlar Twitter'da...