Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976250 defa)

hathat ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9420 : 28 Nisan 2023, 12:06:38 »
Güzel bir haber versen şaşardık doğrusu.

Bence pek de kötü haber değil. Yerine getireceklerimize bağlı. Kısaları düşük profil tutup bambaşka bir kıta dışı uzun da gelebilir belki. Aja Wilson hayalim var...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9421 : 28 Nisan 2023, 12:17:35 »
Kaynak gösterdim.Baya taraftar programlarımız var çok güzel.Youtube.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9422 : 28 Nisan 2023, 12:26:38 »
"Alina ve McBride takımdan ayrıldı."Kaynak Fenerbahçeli Bukowski programı.Haberi veren arkadaşı Obratheking.
Kayla kayıp değil de tavanı belli Alina kayıp.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9423 : 28 Nisan 2023, 12:48:01 »
Kaynak gösterdim.Baya taraftar programlarımız var çok güzel.Youtube.
Bence sen o programı değiştir yada kendini kaptırma?
Burdada bazı arkadaşlar kaynak vererek şu ismin adı geçiyor anlaşmışız dedi ama gerçektende oldu.tektek aklıma gelmiyor ama mesela Epoupa gidiyor, Vandersloot geliyor yazıldı burda.
Ama sen Kayla kaçtı diyorsun daha düne kadar kadın son programa bile katıldı. Ha olabilirde kendi bilir. Hem Euro, hem ligi alıp kariyerine yazdıran insan neden kaçsın.
Alinada bir şey oldu, hasta falan hikaye onunda kokusu çıkar.
Yine youtube kaynağından Euroleague final sabahı Stewart sakatlandı haberini paylaştın. Seni ogünde uyardık. Emin olmadığın bir şey paylaşma diye. Tv yi açıp takımı seyretseydin Stewart'ın antremanda olduğunu görürdün.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 13:37:17 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9424 : 28 Nisan 2023, 12:48:38 »
Bence pek de kötü haber değil. Yerine getireceklerimize bağlı. Kısaları düşük profil tutup bambaşka bir kıta dışı uzun da gelebilir belki. Aja Wilson hayalim var...
Bence ana plan tamamen bir sağlam uzun daha eklemek zaten,yoksa durduk yerde bir anda vandersloottan yvonne lara düşmeyiz,1-2 mevkiden tasarruf etmemiz lazım o uzunu çözebilmek için,ekat değiliz sonuçta

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9425 : 28 Nisan 2023, 13:32:59 »
Bence ana plan tamamen bir sağlam uzun daha eklemek zaten,yoksa durduk yerde bir anda vandersloottan yvonne lara düşmeyiz,1-2 mevkiden tasarruf etmemiz lazım o uzunu çözebilmek için,ekat değiliz sonuçta
Yapmayın abim ya. Bu güne kadar tüm branşlarda Tom gibi küçülelimde küçülelim, yok biz Vakıf değiliz yok bir Eka değiliz.
Biz Euroleague şampiyonuyuz. Bunun maddi kazançlarıda var, ek gelirler var, sponsorlar var, bundan sonra açılacak kapılar var, yönetim var, bizmi yönetelim kulübü.
Euroleague şampiyonu ol sonra git tasarruf yap, git Yvonneyi al.
Fenerbahçe'nin hiç bir branşta başarı kazanmasını istemeyen Akbabalar, başımızda uçuşuyor. Daha düne kadar Mersinin şampiyon olmasını istiyen basın ordusu vardı ya ne çabuk unuttunuz.
Daha dün, Ali koç'un Egonuya teklif yaptığı konuşulmadımı?
Burası spor kulübü, bankalarla baş edemeyiz. Neden? Her branşa ayrı bakın. Herşeyin yolu var. Birii sponsor oldumu adam batmıyorki? Reklamından, vergisinden, giderlerinden düşüyor. Muhasebenin yapması gerekenleri anlattırmayın şimdi

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9426 : 28 Nisan 2023, 14:01:57 »
Yapmayın abim ya. Bu güne kadar tüm branşlarda Tom gibi küçülelimde küçülelim, yok biz Vakıf değiliz yok bir Eka değiliz.
Biz Euroleague şampiyonuyuz. Bunun maddi kazançlarıda var, ek gelirler var, sponsorlar var, bundan sonra açılacak kapılar var, yönetim var, bizmi yönetelim kulübü.
Euroleague şampiyonu ol sonra git tasarruf yap, git Yvonneyi al.
Fenerbahçe'nin hiç bir branşta başarı kazanmasını istemeyen Akbabalar, başımızda uçuşuyor. Daha düne kadar Mersinin şampiyon olmasını istiyen basın ordusu vardı ya ne çabuk unuttunuz.
Daha dün, Ali koç'un Egonuya teklif yaptığı konuşulmadımı?
Burası spor kulübü, bankalarla baş edemeyiz. Neden? Her branşa ayrı bakın. Herşeyin yolu var. Birii sponsor oldumu adam batmıyorki? Reklamından, vergisinden, giderlerinden düşüyor. Muhasebenin yapması gerekenleri anlattırmayın şimdi

Yvonne iyi oyuncu abi. Vandersloot Avrupa'ya gelecek olursa yine bize gelir zaten Şubat gibi. Ama gelmez, babası hasta diye biliyorum. Uzak kalmak istemiyor. Kayla ve Alina giderse hakikaten çok üstün meziyetli bir uzunu kadroya katabiliriz. Sevgi de var zaten. Yvonne yaratıcı ve delici bir kısa. Vandersloot mükemmel bir organizatör ve pasör ama Yvonne'nin de ona karşı üstün olduğu bazı özellikleri var.

Sen içeriye Emma, Aja Wilson, Stewart, Jonquel Jones filan doldurdun mu, topu içeri indir, dışarıya da Sevgi'yi, Yvonne'yi diz, birine içeri kat yaptır, tüm maç böyle sayı dahi bulursun. Kimsenin şansı olmaz bize karşı. Kayla ve Alina'dan vazgeçip elit bir oyuncu alabiliyorsak kısa veya uzun, bu bizi ileri taşır. Buna emin olun. Kim ne derse desin, McBride kısıtlı ve mental problemleri olan, savunmada zayıf bir oyuncu. Alina da iyice mallaştı şu son dönemde, iki sene önce Avrupa'nın en iyi oyuncusuydu. Ama artık değil.

Ben şahsen skorer bir kısa daha isterim, bana kalsa herkesi ve her şeyi isterim ama kadın basketbolunda şu anda rakipsiziz, ASVEL dışında kadrosuna "iyi" diyebileceğim bir takım bile yok bize karşı. Öyle yıldızlar karması olmamıza da gerek yok yani.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 14:03:02 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9427 : 28 Nisan 2023, 14:49:03 »
Yvonne iyi oyuncu abi. Vandersloot Avrupa'ya gelecek olursa yine bize gelir zaten Şubat gibi. Ama gelmez, babası hasta diye biliyorum. Uzak kalmak istemiyor. Kayla ve Alina giderse hakikaten çok üstün meziyetli bir uzunu kadroya katabiliriz. Sevgi de var zaten. Yvonne yaratıcı ve delici bir kısa. Vandersloot mükemmel bir organizatör ve pasör ama Yvonne'nin de ona karşı üstün olduğu bazı özellikleri var.

Sen içeriye Emma, Aja Wilson, Stewart, Jonquel Jones filan doldurdun mu, topu içeri indir, dışarıya da Sevgi'yi, Yvonne'yi diz, birine içeri kat yaptır, tüm maç böyle sayı dahi bulursun. Kimsenin şansı olmaz bize karşı. Kayla ve Alina'dan vazgeçip elit bir oyuncu alabiliyorsak kısa veya uzun, bu bizi ileri taşır. Buna emin olun. Kim ne derse desin, McBride kısıtlı ve mental problemleri olan, savunmada zayıf bir oyuncu. Alina da iyice mallaştı şu son dönemde, iki sene önce Avrupa'nın en iyi oyuncusuydu. Ama artık değil.

Ben şahsen skorer bir kısa daha isterim, bana kalsa herkesi ve her şeyi isterim ama kadın basketbolunda şu anda rakipsiziz, ASVEL dışında kadrosuna "iyi" diyebileceğim bir takım bile yok bize karşı. Öyle yıldızlar karması olmamıza da gerek yok yani.

Ben derdimi anlatamıyorum.Mesele Yvonne değil.Bu kadar yazdıklarımdan sadece onamı takıldınız.Aynı kişidenmi bahsediyoruz oda ayrı bir konu.Hiç bir oyuncu kötü demiyorum ki.Bize Epoupa'yı bize uymadığı için verdik hemen alan oldu.Aynı kişiden bahsediyorsak kusura bakmayında Mc Bride'dende,Alina'dan da onun için vaz geçmem.Bu kadının sırp pasaportumu var yoksa zaten Kıtadışı.sonlarda bir maçını seyrettim tüm toplar onda toplandı hep kafasının dikine potaya gitti.onun videosunu bulayım tekrar izlerim.Bence Sevgi'den iyi değil.Sonra Asvel kim ya o Johannes'i alıyorsa biz neden alamıyoruz.Euroleague şampiyonuna gelmek istemezmi yani?Kıtadışı adam bulamıyorsan Plum gelsin,Vandersloot gelir ama o gelene kadar boş kalmasın.Bize biri geldimi önümüzdeki sene bizde oynarmı diye korkarken millet takımında Johannes'le-fathoux'la  (gerçi yeni anlaşmış denmişti) 3-4 senelikmi imzalatıyorlar.Biz neden hersene istim üzerinde oturuyoruz ozaman.Bırak Chelsea Gray'i Dana Kiana Evans bile daha faydalı olur. Neyse ben sizin kadar bilmediğim için ok diyeyim zaman gösterir artık.herkes takımın iyiliğini düşünür.
Mc Bride ve Alina illaha kalsın derdindede değilim ama sizin kadar bilmeyen kafamda olsa onların yeri oyun kurucu olmadığını biliyorum.Artı Kitija Laksayı'da Fenerbahçe'de görmek isterim

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #9428 : 28 Nisan 2023, 14:51:36 »
Kayla Cappie gibi olmuştu, yani 3 yıldır bitmiş, çifte okeye dönüyordu.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9429 : 28 Nisan 2023, 14:56:50 »
Yvonne'nin hiç bir özelliği iyi değil. Şu an geldiğimiz noktanın çok net söylüyorum 2 seviye altı. Ülkemizde kayseri, mersin, beşiktaş gs gibi vasat takımlarda oynamış, keza avrupada da üst düzey bir takım tecrübesi olmayan, kaldı ki 34 yaşına gelmiş, tamamen ortalama vasat bir oyuncu. Bugün botaş alsa dikkatimi bile çekmez.
Seneye de epoupa'da yaşadığım sinir harbini bu kadında yaşayacağım gelirse.

Eurolague şampiyonu olmuşuz, bana göre de Spartak Moskova ve UMMC'nin kadroları ile birlikte gelmiş geçmiş en iyi, en dominant takıma sahipken Yvonne falan deniyor, tüm tüylerim ayağa kalkıyor. Hani Işıl çakması hocanın böyle saçma sapan vasat isimlere karşı zaafiyeti var da taraftara ne oluyor onu anlamış değilim. Vizyonumuz hala mı küçük bizim?

Haa Kayla'nın falan da yanına yaklaşamaz. Onu da söyleyeyim. Kayla ile falan kıyaslanması basketbol adına bir cehalettir, faciadır. Kayla'yı seven sever sevmeyen sevmez. Kadın sadece 2 yıl oynadığı Minnesota'nın tarihine geçti, WNBA ortalaması 9 yılda yaklaşık 15 sayı ki bu çok ciddi bir ortalama. 4 kez all star seçilmiş, belli bir saygınlığı olan birisi. Gönder gönder de kim gelecek diyoruz isim yok ortada. Yvonne falan çıkıyor işte. Allah akıl fikir versin.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 15:03:58 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9430 : 28 Nisan 2023, 15:04:46 »
Yvonne gelsin, yanında Aja Wilson, Jones gibi bir uzun gelsin deseler kabul etmez misin? Ben ederim. Yoksa tabii ki Yvonne bize göre alt seviye bir oyuncu. Ama Plum aldın atıyorum, bunları alamazsın. İkisine de varım ben ama. Bu da muhtemelen maddiyattan kaynaklanıyordur. Yvonne bu sene de iyi oynadı, Avrupalı. Kıta dışı bir star daha getirebiliriz böylece.

Yvonne'nin yanında Alina ve McBride gider de uzunlara da Jones değil de atıyorum Vaughn, Zahui tarzı boş bir adam alırsak o zaman yanlış iş olmuş olur bu. O zaman birlikte yaparız yangını...
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 15:05:47 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9431 : 28 Nisan 2023, 15:11:19 »
Yvonne bu isimlerim bonusu mu? O gelsin, bu gelsin yanında da bedava Yvonne :)
Bizim uzun ihtiyacımız yok esasında, Mccowan bile gelse kafi benim için. Aja ismi fantezi. Ben de Ionescu istiyorum 3 yıldır ama olmuyor mesela.
Olacaksa Jones olabilir, ikna etmek kolay onu. En kötü Stewart ve Meeseman'ı devreye sokarsın gelir ama düşünüyor muyuz orası şüpheli işte.
Bana göre en olası isim Gray. İstersek anında gelir. Gelirse de Vandersloot yerine gelir ki o vakit de Kayla'nın yerine şutör bir kısa forvet ihtiyacı olur. Bu senaryoda da Iagupova mutlaka tutulmalı ama. Hem kayla, hem iagupova hem de vandersloot giderse takımın 1-2 rotasyonu tamamen değişmiş olur.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9432 : 28 Nisan 2023, 15:21:39 »
İşte, bana klas bir uzuna daha kaynak yaratmak için yeteri kadar verim vermediği düşünülen "pahalı" McBride ve Alina ile yollar ayrılacak, bu sebeple 1-2 rotasyonuna daha düşük profilli isimler getirilecek gibi geliyor, çıkan haberler doğruysa tabii. Jones filan çok pahalı oyuncu. Stewart bu sene tok satıcı gibi iyi para isteyecektir. Bunları düşündüğümden Yvonne'ye OK olabiliyorum, değerli katkı verebileceğini düşünüyorum bu seneki oyunuyla.

Ha, bu sarışın manyak Yvonne, Brooks, Porto Rikolu 2 numara ile seneye girip Raca maca da tutarsa o zaman kanser oluruz, Süper Kupayı ASVEL'e, Cumbabayı da Mersin'e veririz yine. O zaman birlikte söveriz işte...

Ben haberleri biraz hayra yoruyorum  ;D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9433 : 28 Nisan 2023, 15:23:39 »
Basketbol camiası ufak dedikodular genelde doğru çıkıyor.O yer prim kasmaz ciddi biri Obra theking Zaman zaman Altar Tunçkolda katılıyor baya güzel konuşmalar oluyor.Bayadır takip ediyorum.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9434 : 28 Nisan 2023, 15:26:27 »
Yvonne'nin hiç bir özelliği iyi değil. Şu an geldiğimiz noktanın çok net söylüyorum 2 seviye altı. Ülkemizde kayseri, mersin, beşiktaş gs gibi vasat takımlarda oynamış, keza avrupada da üst düzey bir takım tecrübesi olmayan, kaldı ki 34 yaşına gelmiş, tamamen ortalama vasat bir oyuncu. Bugün botaş alsa dikkatimi bile çekmez.
Seneye de epoupa'da yaşadığım sinir harbini bu kadında yaşayacağım gelirse.

Eurolague şampiyonu olmuşuz, bana göre de Spartak Moskova ve UMMC'nin kadroları ile birlikte gelmiş geçmiş en iyi, en dominant takıma sahipken Yvonne falan deniyor, tüm tüylerim ayağa kalkıyor. Hani Işıl çakması hocanın böyle saçma sapan vasat isimlere karşı zaafiyeti var da taraftara ne oluyor onu anlamış değilim. Vizyonumuz hala mı küçük bizim?

Haa Kayla'nın falan da yanına yaklaşamaz. Onu da söyleyeyim. Kayla ile falan kıyaslanması basketbol adına bir cehalettir, faciadır. Kayla'yı seven sever sevmeyen sevmez. Kadın sadece 2 yıl oynadığı Minnesota'nın tarihine geçti, WNBA ortalaması 9 yılda yaklaşık 15 sayı ki bu çok ciddi bir ortalama. 4 kez all star seçilmiş, belli bir saygınlığı olan birisi. Gönder gönder de kim gelecek diyoruz isim yok ortada. Yvonne falan çıkıyor işte. Allah akıl fikir versin.
Şükürler olsun benim gibi düşünen biri çıktı formda. Stewart'lı-vandersloot'lu-Meesseman'lı kadroya düşündügümüz isimlere bakın ya.Sonrada bir mersin'e Bir Sopron'a takıldığımızda Williams,Sabaly,Zahui sıçtı,Oyun kurucu zaten yok Olcay'la Alperi'yle bu kadar  demiyeceksin ozaman.Son maçında sizin istemediğiniz varsa yaptı kadın ya.Yemin ediyorum Sevgi'mi omu de ben Sevgi derim.