Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976286 defa)

Scorpionur ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9435 : 28 Nisan 2023, 15:27:52 »
Basketbol camiası ufak dedikodular genelde doğru çıkıyor.O yer prim kasmaz ciddi biri Obra theking Zaman zaman Altar Tunçkolda katılıyor baya güzel konuşmalar oluyor.Bayadır takip ediyorum.
Ozaman söyle onlara Fenerbahçe'den uzak dursunlar.Final maçı sabahı Stewart sakat diye yaymasınlar yada sen bize yansıtma olurmu kardeşim.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9436 : 28 Nisan 2023, 15:32:44 »
O uzun rotasyonu olsun, 4 kişiyle çıksak dahi yeter, merak etme abi. Ekstra süper star gelecek diye düşündüğümden OK diyorum. Öyle olmazsa tabii ki ayvayı yedik  ;D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9437 : 28 Nisan 2023, 15:41:29 »
Ozaman söyle onlara Fenerbahçe'den uzak dursunlar.Final maçı sabahı Stewart sakat diye yaymasınlar yada sen bize yansıtma olurmu kardeşim.
youtube bir takipçi fibanin sitesinde yazdı orda değil.Mac akışı 3 4üncülük maçı.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9438 : 28 Nisan 2023, 16:33:01 »
Yapmayın abim ya. Bu güne kadar tüm branşlarda Tom gibi küçülelimde küçülelim, yok biz Vakıf değiliz yok bir Eka değiliz.
Biz Euroleague şampiyonuyuz. Bunun maddi kazançlarıda var, ek gelirler var, sponsorlar var, bundan sonra açılacak kapılar var, yönetim var, bizmi yönetelim kulübü.
Euroleague şampiyonu ol sonra git tasarruf yap, git Yvonneyi al.
Fenerbahçe'nin hiç bir branşta başarı kazanmasını istemeyen Akbabalar, başımızda uçuşuyor. Daha düne kadar Mersinin şampiyon olmasını istiyen basın ordusu vardı ya ne çabuk unuttunuz.
Daha dün, Ali koç'un Egonuya teklif yaptığı konuşulmadımı?
Burası spor kulübü, bankalarla baş edemeyiz. Neden? Her branşa ayrı bakın. Herşeyin yolu var. Birii sponsor oldumu adam batmıyorki? Reklamından, vergisinden, giderlerinden düşüyor. Muhasebenin yapması gerekenleri anlattırmayın şimdi
Abim bunca yıldır bayan basketbolda öyle fiyasko isimlere gittik ki yıllarca,belki de saçma sapan işlere girişmeden basit kararlar alınsaydı bu şamp daha erken bile gelebilirdi bir ihtimal,ben o yüzden umutlanamıyorum,yoksa şu anda bayan basketbolunda avrupa şamp. yaşamış herhangi bir x kulüp bile sonraki sezonunda mutlaka daha iyi kadro kurar her anlamda.Ben şu an yapılan işlerin hepsinden çok memnunum ama,o yanlış anlaşılmasın.Sadece geçmişteki işlerimizden dolayı daha iyi bir kadro çıkarabileceklerine güvenemiyorum,ama bu son sezon olağanüstü iş yaptılar.Keşke bu gelecek sezonda böyle devam etseler,o zaman yine güle oynaya alırız zaten kupayı

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9439 : 28 Nisan 2023, 16:42:11 »
İşte, bana klas bir uzuna daha kaynak yaratmak için yeteri kadar verim vermediği düşünülen "pahalı" McBride ve Alina ile yollar ayrılacak, bu sebeple 1-2 rotasyonuna daha düşük profilli isimler getirilecek gibi geliyor, çıkan haberler doğruysa tabii. Jones filan çok pahalı oyuncu. Stewart bu sene tok satıcı gibi iyi para isteyecektir. Bunları düşündüğümden Yvonne'ye OK olabiliyorum, değerli katkı verebileceğini düşünüyorum bu seneki oyunuyla.

Ha, bu sarışın manyak Yvonne, Brooks, Porto Rikolu 2 numara ile seneye girip Raca maca da tutarsa o zaman kanser oluruz, Süper Kupayı ASVEL'e, Cumbabayı da Mersin'e veririz yine. O zaman birlikte söveriz işte...

Ben haberleri biraz hayra yoruyorum  ;D
Kelimesi kelimesine aynı kafadayım,bayan basketbolda pozisyonların dominasyonundan bahsedersek,artık uzunların meziyeti o kadar ayrı bir seviyeye geldiki,jonesu,gelebilecek her üst seviyedeki bir kısaya tercih ederim ben mesela.Çünkü rakibinde bu tip bir uzuna çözüm bulabilecek kimse olmuyor oto. olarak.Ama pluma önlem alabilrsin mesela,vsloota da hatta,ama jones stewart emma gibi isimler,eğer karşılarında ona yakın kalibrede biri bile yoksa durdurulamaz.Şu anki nba düzeni gibi işte,jokic embiidlerin hakimiyetini aldığı oyunu burada da emmalar,stewartlar joneslar yapıyor.O yüzden kısaya isterse en niteliksiz isim dahi gelse,el de ki rakiplerinden herhangi birinde jones stewart emma kalibresinde bir uzun olmadığı müddetçe(ki bu üçünden başka ele düşebilecek bir yıldız uzun bile artık yok),direk finali görmüş oluyorsun zaten sezon başlamadan.O yüzden jones tipi bir uzunu getirebileceklerse ben düşebilecekleri her kısaya razıyım,yeterki emma stewartları bizden almasınlar,hem kısalarda yerlilerimizde gayet iyi artık,alperi olcay sevgi çok güzel kısa rotasyonu,yabancı kötüyse bile yerlilerle toparlarız orayı,ama uzunlarda öyle bir imkanımız da yok.O yüzden top tüfekle uzuna gidilmeli bence şu anda öncelik olarak

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9440 : 28 Nisan 2023, 16:57:06 »
Kelimesi kelimesine aynı kafadayım,bayan basketbolda pozisyonların dominasyonundan bahsedersek,artık uzunların meziyeti o kadar ayrı bir seviyeye geldiki,jonesu,gelebilecek her üst seviyedeki bir kısaya tercih ederim ben mesela.Çünkü rakibinde bu tip bir uzuna çözüm bulabilecek kimse olmuyor oto. olarak.Ama pluma önlem alabilrsin mesela,vsloota da hatta,ama jones stewart emma gibi isimler,eğer karşılarında ona yakın kalibrede biri bile yoksa durdurulamaz.Şu anki nba düzeni gibi işte,jokic embiidlerin hakimiyetini aldığı oyunu burada da emmalar,stewartlar joneslar yapıyor.O yüzden kısaya isterse en niteliksiz isim dahi gelse,el de ki rakiplerinden herhangi birinde jones stewart emma kalibresinde bir uzun olmadığı müddetçe(ki bu üçünden başka ele düşebilecek bir yıldız uzun bile artık yok),direk finali görmüş oluyorsun zaten sezon başlamadan.O yüzden jones tipi bir uzunu getirebileceklerse ben düşebilecekleri her kısaya razıyım,yeterki emma stewartları bizden almasınlar,hem kısalarda yerlilerimizde gayet iyi artık,alperi olcay sevgi çok güzel kısa rotasyonu,yabancı kötüyse bile yerlilerle toparlarız orayı,ama uzunlarda öyle bir imkanımız da yok.O yüzden top tüfekle uzuna gidilmeli bence şu anda öncelik olarak
Geçen seneki Ace - Sun finalini izledin mi sen?
Dediklerine katılmakla birlikte WNBA'de pek işlemedi o dediğin kural.  Finalde Gray, Plum, Young kısaları ve tek uzunu Aja olan takım sahaya 3 hatta 4 uzunla (Jones, Bonner, Thomas, Jones) ile çıkan takımı rahat geçti.
Altı şişhane, üstü buzhane olan takımlarla yıllarca başarının gelmediğini bile bile parayı dert etmek size mi düştü anlamıyorum ki?
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 16:57:22 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9441 : 28 Nisan 2023, 16:58:14 »
Abi sen bu uzunları getir. O kısalar Avrupa'da yok zaten. Bizim eşekler alamaz iyi kısa. Bari iyi uzun alsınlar, boştalar.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 16:58:33 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9442 : 28 Nisan 2023, 17:05:50 »
Geçen seneki Ace - Sun finalini izledin mi sen?
Dediklerine katılmakla birlikte WNBA'de pek işlemedi o dediğin kural.  Finalde Gray, Plum, Young kısaları ve tek uzunu Aja olan takım sahaya 3 hatta 4 uzunla (Jones, Bonner, Thomas, Jones) ile çıkan takımı rahat geçti.
Altı şişhane, üstü buzhane olan takımlarla yıllarca başarının gelmediğini bile bile parayı dert etmek size mi düştü anlamıyorum ki?
Abi izledim ama yine aynı yere geliyor işte konu zaten,brionna yerine emma,bonner yerine stewart,thomas yerine sabally desek zaten bu 4lü connecticutınkini sabaha kadar dövecek bir uzun hattı oluyor.Bende çok istiyorum hem kısa hem uzunlarda kusursuz iş yapsınlar ama çapları bu kadar demek ki işte yapacak bir şey yok,ben illallah ettim artık o yüzden sadece birini bile layığıyla halletsinler ben onada razıyım

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9443 : 28 Nisan 2023, 17:22:31 »
Jones'u zaten ben de istiyorum arkadaşlar. Her maç 20-20 yapabilecek kapasiteye sahip bir uzun + dış şutu da var. Jones gelirse 3-4-5 Griner hariç UMMC rotasyonu olur ama unutulmaması gereken bir husus UMMC'de kısalar da Ali, Vandersloot, Alba gibi isimlerdi. Biz o kadar bütçeye sahip olmayabiliriz ve bu isimleri kadroya katmanın da elbette bir maliyeti var ama sonu Avrupa Şampiyonluğu olduğu için ve hayatta hiç bir şey yerindne saymadığı için sponsorlar da gerekirse %20 artırsınlar katkılarını. Bunu da Ali Koç düşünecek ben değil. Şu kadronun toplam maliyeti Ostarvalde denen çapsızın yarısı kadardır. Gerekirse Ali efendi gitsin, çoraplara, ayakkabılara vs sponsor ediversin bir firmasını. Stewart NY'a bile Vandersloot için gitmiş bir kadın Yvonne için falan gelir mi buraya. Kadına bir vizyon sunmuşsun kadronda tutmak için de bunu devam ettirmen lazım. Siz de bunu anlamıyorsunuz bir türlü.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 17:23:20 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9444 : 28 Nisan 2023, 18:12:15 »
Jones'u zaten ben de istiyorum arkadaşlar. Her maç 20-20 yapabilecek kapasiteye sahip bir uzun + dış şutu da var. Jones gelirse 3-4-5 Griner hariç UMMC rotasyonu olur ama unutulmaması gereken bir husus UMMC'de kısalar da Ali, Vandersloot, Alba gibi isimlerdi. Biz o kadar bütçeye sahip olmayabiliriz ve bu isimleri kadroya katmanın da elbette bir maliyeti var ama sonu Avrupa Şampiyonluğu olduğu için ve hayatta hiç bir şey yerindne saymadığı için sponsorlar da gerekirse %20 artırsınlar katkılarını. Bunu da Ali Koç düşünecek ben değil. Şu kadronun toplam maliyeti Ostarvalde denen çapsızın yarısı kadardır. Gerekirse Ali efendi gitsin, çoraplara, ayakkabılara vs sponsor ediversin bir firmasını. Stewart NY'a bile Vandersloot için gitmiş bir kadın Yvonne için falan gelir mi buraya. Kadına bir vizyon sunmuşsun kadronda tutmak için de bunu devam ettirmen lazım. Siz de bunu anlamıyorsunuz bir türlü.
Helal olsun iloturo,Ben anlatamıyorum derdimi?
Başka bir insana ve yada çocuğuna kızıyorsan eleştiriyorsan,büyüklerim aman derdi büyük konuşma istemediğin eleştirdiğin şey seni bulur.
Burada en çok eleştirdiğimiz kişilere dönebiliyoruz.İdari konular bizim işimiz değil.kısalım,küçülelim hata çok kızınca kapatalım.İloturo ne özetledi. Bize ne Ali Koç'tan .Sen Euroleague'yi yıllar sonra kazanmışsın.Maddiyat dediğin çözülür,Sponsor bulunur.
Aziz başkan ,YDÜ Bakanınımı yardımcısımı ne neden tokatladı? Neymiş Olcay ve Quanitraya fazla para vermiş.Sen karrşındakine önce değer ver o oyuncular kölen değil.ama sen Olcay'ı çocuk görüp değerini vermezsen gider.Bunun gibi başkalarıda oldu.
para her kapıyı açamazsa bile kafa karıştırır.yok bu gelmez bir dene bakayım ya.Artı seni istiyen Çankaya Belediyesi değilki.9 sene Final Foura kalmış,4 kez final oynamış,Euroleague Şampiyonu?
Ben 18 katlı bloklardan birindeyim.8 blok Stewart-Jones-Meesseman böyle sıralanıyorlar.ya dedim bu ne böyle boylu poslu gittim temeline baktım taşıyabileceklermi ?.Her kolonda Vandersloot-Maya More -Diana Taurasi tamam dedim bu binadan korkma.Ama bazı arkadaşlar dediki olurmu abi bizim bina çok uzun kimse baş edemez,Temeliniz kim? Epoupa-Yvonne-Guriantes-Hartley- tamam kardeşim depremden sonra görüşelim dedim.Ne demem gerekiyordu? Bu yaştan sonra sizlemi tartışacam tamam siz haklısınız.Bilahere görüşürüz biz burdayız efem.
Scorpionur-Maldonado depremden sonra yeniden konuşalımmı? 8ha bu arada samimiyetinize güvendiğim için böyle konuşuyorum.Yanlış anlaşılıyorsam özür dilerim.yoksa siz tek nik açıdan benden daha iyisiniz.)
Aslında ben böyle gelsem normal, sizin kadar bu konuda bilgili değilim ya siz maşşallah herşeyi biliyonuz ,nasıl dişlinin biri çalışmasada olur dersiniz?
Yvonne bedavamı gelecek onu merak ettim?O gelecekse Sevgi yetmezmi?Gray nekadar para almış onu öğrenim bir ara nasılsa oda kaçar Mersinden.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 18:31:06 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9445 : 28 Nisan 2023, 18:30:21 »
Abi bana niye kızıyorsunuz anlamadım, bana kalsa parasını bastıralım LeBron James cinsiyet değiştirsin ve bizim kadın basket takımında oynasın isterim. Parayı Ali Koç bulsun diyorsunuz, keşke bulsa. Fakat zannetmiyorum. Kafamdaki projede de yine herkese çakıp geçeriz, mesele olmaz. İnşallah Yvonne yerine çok daha iyisi olur takımımızda, Jones da olur, o da, bu da. Ama hepsi birden olmayacak bana göre.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 18:31:15 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9446 : 29 Nisan 2023, 14:13:10 »
Ali Koç, kadronun çoğunu muhafaza edeceğiz dedi az evvel.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9447 : 29 Nisan 2023, 14:40:54 »
Evet izledim bende genel haberlerde paylaştım. Ama Euroleague yi alamazsaydık kapatmaya gitmeyi hazmedemen. 1954 den buyana devam eden bir Branşı kapatmak herkesin yapabilecepi bir şey değil sadece küçültebilirsin. Aziz Beyde bunu yaptı, küçültü. Ve hatırlarmısınız bir çok branşımızda her sene küçülme konuşulurdu
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2023, 14:42:34 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9448 : 29 Nisan 2023, 16:00:33 »
Futbolu kapatabiliyor muymuş? Kac yil oldu, tek bir başarı yok, tonla çöpe atılan para var.
Umarim dedigi gibi olur da kadronun temelini korumayı basarir.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9449 : 29 Nisan 2023, 16:05:41 »
Sadece sayıca çoğu korunuyor diye emma stewart harici kalanları tutup bir de daha sonra bayanlarda da kadroyu koruduk derse eğer,ben onun .........