Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976684 defa)

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9480 : 01 Mayıs 2023, 13:16:03 »
Williams i gonderip Aja'yı alabilirler.

Biz Meesseman - J.Jones - Sabally - McCowan pota altını kuralım kim ne yaparsa yapsın.

Alina'dan yok mu haber.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9481 : 01 Mayıs 2023, 13:17:43 »
Aja Wilson... Hayaldi, gerçek mi oluyor...

McCowan işi de olmayacak muhtemelen. O kadar uzunu ne yapacağız, Tilbe aldık zaten.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2023, 13:18:27 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9482 : 01 Mayıs 2023, 13:22:12 »
Williams i gonderip Aja'yı alabilirler.

Biz Meesseman - J.Jones - Sabally - McCowan pota altını kuralım kim ne yaparsa yapsın.

Alina'dan yok mu haber.
Geçen sezonda gittiler Aja'ya ama ikna edemedikleri için başkasını getirmişlerdi zaten abi.Bence aja da orada oynamak istemiyor daha çok.Ama hem istanbul faktörü,bir de üstüne daha geçtiğimiz sezon yarım sezonda hem el hem lig şamp yaşayan stewart örneği varken bize gelmeyi gayette isteyebilir bence.Bu arada aja jonesla kıyas olarak baya denk seviyede aslında,yani jonesta aja da her türlü dominasyonlarını kurarlar el de,o yüzden ikisinden biri bile gelse bizim için yeterde artar bile.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9483 : 01 Mayıs 2023, 13:46:18 »
Umarim yakin zamanda ydu gibi kapanirlar.  Allahin belasi aşağılık camia. Akli basinda hic bir buyuk oyuncu oraya gitmez. Son 2 yilda zaten giden kaçtı. Antrenorunden oyuncusuna kimse para haric her hangi bir vizyonu olmayan bir yere gitmek istemez.
Diyorum ya gslilerle ortak nefret ettiğimiz ender camialardan. Uzunlarda rezil rüsva oldukları için bu sene aja, griner gibi isimlere gidecekleri belliydi.
Ote yandan Stewart kalıp aja bize gelirse kisalarda ciddi bir güç kaybına uğrarız bence. Bunu da daha önce çokça dile getirdim. Anderson, guirantes falan facia tercihler. Stewart gelmeme ihtimali düşünülerek gündeme gelen bir isimdir aja bence.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9484 : 01 Mayıs 2023, 13:49:03 »
Ote yandan meesseman, Stewart, alina, mcbride, vandersloot. Hicbirisinin durumu belli degil. Avrupa şampiyonu olmus takimin dinamikleri ile bu kadar oynanmaz.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9485 : 01 Mayıs 2023, 13:51:56 »
Umarim yakin zamanda ydu gibi kapanirlar.  Allahin belasi aşağılık camia. Akli basinda hic bir buyuk oyuncu oraya gitmez. Son 2 yilda zaten giden kaçtı. Antrenorunden oyuncusuna kimse para haric her hangi bir vizyonu olmayan bir yere gitmek istemez.
Diyorum ya gslilerle ortak nefret ettiğimiz ender camialardan. Uzunlarda rezil rüsva oldukları için bu sene aja, griner gibi isimlere gidecekleri belliydi.
Ote yandan Stewart kalıp aja bize gelirse kisalarda ciddi bir güç kaybına uğrarız bence. Bunu da daha önce çokça dile getirdim. Anderson, guirantes falan facia tercihler. Stewart gelmeme ihtimali düşünülerek gündeme gelen bir isimdir aja bence.
Onunla ilgili bir youtube programında ben kayla ve vandersloot ocakta gelecek gibisinden bir şey duymuştum,ilave olarak brooksta geldi zaten.Sevginin geldiği ihtimalde de kayla hayatta gitmez bir yere,yine aynı düzen devam edecek kısaca,ocağa kadar rölantide gideceğiz,ocak sonrası vitesi arttırıp dinlene dinlene final4 yaparız zaten.O yüzden kısaların şu aşamada çok sıkıntı olacağını sanmıyorum,çünkü şimdi yerli hattınıda toparladık.Onlar gelene kadar zaten yvonne la bir kısa daha gelir muhtemelen,idare ederiz bir şekilde ocağa kadar,epoupayla bile ocağa kadar götürdük,yvonnela daha da kolay olur hatta.Şimdi brooksta büyük fırsat bence,zaten saballyde erken gelecek.Kısaca Yvonne-sevgi-brooks-sabally-tilbe falan yapsak bile bence yeterli kadro el başı için,ki diğer yerlilerde var daha alperi olcay merve vs.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2023, 13:52:18 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9486 : 01 Mayıs 2023, 13:54:07 »
Aja stewart yerine düşünülmüyordur bence,o zaman meessemanın yerine de birini bulmaları gerekecek çünkü,sayıca uzunları düşüreceklerini sanmam,kesin ocak planı için hesap yapıyorlardır şu an kimi getirebiliriz,o zamana kadar hangi uzunlarla idare etmemiz gerekir gibisinden falan

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9487 : 01 Mayıs 2023, 14:09:58 »
Aja stewart yerine düşünülmüyordur bence,o zaman meessemanın yerine de birini bulmaları gerekecek çünkü,sayıca uzunları düşüreceklerini sanmam,kesin ocak planı için hesap yapıyorlardır şu an kimi getirebiliriz,o zamana kadar hangi uzunlarla idare etmemiz gerekir gibisinden falan
Stewart yerine değilse amerikali hakki dolar. Mcbride gelemez.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9488 : 01 Mayıs 2023, 14:52:05 »
Stewart yerine değilse amerikali hakki dolar. Mcbride gelemez.
Doğru ben o muhabbeti unuttum.Yani haber yalan değildir bence ya ama stewart yerine olmasıda çok saçma,o zaman avrupalı kontenjandan emma yerine nasıl birini bulabilirler ki,ne planlıyorlar acaba

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9489 : 01 Mayıs 2023, 17:32:06 »
Jonquel Jones'la görüşmüşüz.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9490 : 01 Mayıs 2023, 18:10:33 »
Jones + A'ja mi?
Stewart + Meeseman mi?

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9491 : 01 Mayıs 2023, 18:12:46 »
Jones'ı alırsak Aja'yı almayız, Stewart'ı tutarız bence. Jones + Stewart en hayırlısı olur gibi.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #9492 : 01 Mayıs 2023, 18:52:09 »
Jonquel Jones'la görüşmüşüz.
Kim söyledi abi

• Üye
« Yanıtla #9493 : 01 Mayıs 2023, 19:16:08 »
Jones gelirse Aja falan gerekmez. Meesseman kalmiyorsa Jones - McCowan - Brooks yapmalıyız. Vandersloot + Yvonne 1 numarayı götürür.

• Üye
« Yanıtla #9494 : 01 Mayıs 2023, 19:17:10 »
Jones + A'ja mi?
Stewart + Meeseman mi?

Hepsi :)

Stewart + Jones + Meeseman istiyorum.