Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976209 defa)

Umut, Tom Hanks, sinanyucel, hitmen ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9495 : 01 Mayıs 2023, 19:34:19 »
Kim söyledi abi
Abi twdan bir arkadaş vardı da,arada onunla böyle konuşuyorduk bir haber çıktığı zaman,şimdide görüşüldüğünü söyledi kendisi ama biten bir şey yokmuş şu aşamada,hatta meesseman asvel olayıda tam netleşmemiş ama netleşme ihtimaline karşın jonesla görüşülmüş dedi
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2023, 19:34:56 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9496 : 01 Mayıs 2023, 19:36:13 »
Jones'ı alırsak Aja'yı almayız, Stewart'ı tutarız bence. Jones + Stewart en hayırlısı olur gibi.
Aja haberini aytuğ yazmış zaten,yalanda olabilir o,bence de yapacaksak stewart-jonesa uğraşıyoruzdur zaten.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #9497 : 01 Mayıs 2023, 20:59:37 »
Abi twdan bir arkadaş vardı da,arada onunla böyle konuşuyorduk bir haber çıktığı zaman,şimdide görüşüldüğünü söyledi kendisi ama biten bir şey yokmuş şu aşamada,hatta meesseman asvel olayıda tam netleşmemiş ama netleşme ihtimaline karşın jonesla görüşülmüş dedi
Anladım abi Emma ve Jones'u aynı anda kaldırmaz zaten bizim bütçe Emma giderse Jones gelir gibi geliyor ama bana da

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #9498 : 01 Mayıs 2023, 22:32:47 »
Anladım abi Emma ve Jones'u aynı anda kaldırmaz zaten bizim bütçe Emma giderse Jones gelir gibi geliyor ama bana da

Niye kaldırmasın abi , Kayla ocakta gelecekmiş onun yarı parası + Raca + Djordeviç parasina ilave yapar alırsın. Asvel denildiği gibi meesseman falan istiyorsa iyi kadro kuracaklar demek ki. İşi sıkı tutmalıyız.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #9499 : 01 Mayıs 2023, 22:49:47 »
Niye kaldırmasın abi , Kayla ocakta gelecekmiş onun yarı parası + Raca + Djordeviç parasina ilave yapar alırsın. Asvel denildiği gibi meesseman falan istiyorsa iyi kadro kuracaklar demek ki. İşi sıkı tutmalıyız.
Abi ben de istiyorum da bu yıl için bile imkanları zorladık demişlerdi Kayla'nın üç ay için alacağı para zaten Jones'u karşılamaz o yüzden Emma'yla ikisi aynı anda olmaz, bana kalsa Ekaterinburg'u baştan aşağı dizerim ama o kadar açık çek koyamıyoruz, şu kadroyu korusak öper başıma koyarım ben.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9500 : 02 Mayıs 2023, 02:01:58 »
Abi ben de istiyorum da bu yıl için bile imkanları zorladık demişlerdi Kayla'nın üç ay için alacağı para zaten Jones'u karşılamaz o yüzden Emma'yla ikisi aynı anda olmaz, bana kalsa Ekaterinburg'u baştan aşağı dizerim ama o kadar açık çek koyamıyoruz, şu kadroyu korusak öper başıma koyarım ben.
Abi ekat çıtayı yıllarca çok farklı seviyelere çıkardığı için haliyle biraz kolay gibi görünüyor olabilir tabi bu hedefler ama bu oyuncuların 3ünü bir arada getirebilmek ciddi bütçe ister,başkan çıkıp bayan basketbola gereken değeri vermiyoruz diyip yatırımı biraz daha arttırırsa mesela yapılabilir bu ama şu şartlarda gerçekten kolay iş değil,ki illa 3 ismi bir arada getirmeyede gerek yok,sonuç ortada zaten 2 uzun bile güle oynaya şamp olmaya yetiyor bize,biz sadece giden isimlerin yerine benzer kalitede isimler eklesek bile her türlü kardayız bence,ve jones ismi bana kalırsa bireysel anlamda emmayla kıyaslanamayacak kadar ayrı bir seviyede,ki 1 sezon öncesinde wnbain en değerli oyuncusu ödülünü almışta bir isim aynı zamanda,eğer örnek vermek gerekecek olursakta,fiziksel olarakta şut stili vs. olarakta bana baya baya durantı anımsatıyor,bence jonesun gelmesi bizim uzunlarda daha büyük bir dominasyon yakalamamız demek
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2023, 02:03:06 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9501 : 02 Mayıs 2023, 02:51:58 »
Sağolsun yönetim kadroyu koruyacağız üstüne takviyelerle her yıl iddalı olacağız sözünü verip kenara çekildi. Ortalık kaynıyor.
Emma'nın ana dili Fransızca
Ailesinin bir kısmı Fransa'da yaşıyor
Tony Parker Emma için çok çok iyi para teklif etmiş. Şuan ikilemde.imza atılmamış, sözlü olarak kabul etmiş. MVP kaçmak üzere.
Biz Asvel'den M. Johannes'i-G. Williams'ı alamazken onlar rahat rahat istediğini alıyor.İloturo, Euroleague şampiyonları futbol gibi para almıyormu? Sponsorların yokmu? Dahada sponsor olmak için can atan olmazmı? Başka gelirler olmaz mı? Ama yönetim, nekadar ucuza mal edersem kar diyor ama senelerdir Hartley, Epoupa, Stokes vRacha, Mina gibi oyuncuları alıp  ve yerli almayarak  hiç şampiyon olabildimi?
Sorarım size mantık buysa, Stewart'ta, J. Jones'de, başka oyuncuda garanti diyebilirmisiniz?
Bizde gidip Yvonne'yi-Guirantes'i alırız.
Kısacası kendimi bu sene kaptırmaya niyetim yok, ömrümden gidiyor.
Hangi branşta başarılı olsak arkasından takımı dağıtmak Fenerbahçe'nin işidir.

Mert Genç, 4 ve 5 numara oynayan Tilbe Şenyürek'i Fenerbahçe'den dev rakamlı transfer diye açıklamış. Dediğine göre ilk sezonki maliyeti 2Milyon 300 bin Tl. Diye abartmış kulüp çok uygun fiyata aldığını ve yakında açıklanacağını sanıyorum.

Bu saatten sonra Alina ve Mc Bridenin ayrılması süpriz değil. Çukurova'dan gelmişti Alina değilmi? Anlaşmamız varmış ama hocayla diyaloğundan sonra Mersin'e gitmiş olabilir
Bizim anlaştığımız söylentisi olanlarda burda adını yaza yaza bitiremedikleri Yvonne-A. Guirantes-J. Brooks
Bizim yöneticilerde  Emma ve Mc Bride'ye karşılık J. Jones ve K. Plum adları için hamle aşamasındalarmış.
Bende derimki, ucuz diye Yvonne Ve Guriantes olur. Plum olmaz ama J. Jones den başka şanşlarıda yok.
J. Jones olursa Stewart gibi geç gelir dimi?
Mc Cowan işini halletsek bari. Duyumlara göre Mc Cowan ve Mersin'den ayrılan Bonner için girişim olmuş.
İloturo, Kahleah Copper 28 yaşında 1.85 Gard ABD li nasıl sence. Atik hızlı ama maceraya değermi?
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2023, 08:26:49 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9502 : 02 Mayıs 2023, 07:40:52 »
Jones ile meesseman nasil kiyaslanamayacak seviyedeymis. Kim iyi? Jones mu cok daha iyi?

Meesseman da wnba finaller mvpsi oldu, sayısız mvp ödülü var. Taurasi ve albadan sonra en çok eurolague kazanmış bir isim. Su kadina bize geldiginden beri demediği kalmadi taraftarin, simdi de Jones cok baska bir seviye diyorsunuz. Jones fiziksel gücü yüksek sert bir oyuncu. Emma ise bir uzundan beklenmeyecek derecede zeki ve bir pg kadar saha gorusu yuksek bir isim. Tercihim olsa kesinlikle meesseman derim. Gecelim bu işleri. Bizden gitmesi sozkonusu olan kim varsa bokluyoruz.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2023, 07:42:02 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9503 : 02 Mayıs 2023, 09:38:28 »
Emma herşey için teşekkürler.Senin başkan  kupa gelmeseydi kapanma opsiyonlarını düşünüyoruz derse olacağı bu.Gram sportif ruhu yok bahsettim.Stewartta gidecek.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9504 : 02 Mayıs 2023, 09:38:32 »
Meesseman gidiyorsa alınabilecek oyuncu Jones. Ve hiçbir takım da vah elimden Meesseman gitti de Jones'a kaldım diye ah vah etmez, kaybettiğim oyuncunun yerini muadili ile doldurdum, der. Jones gelecekse Emma gitmiş, gitmemiş; zerre önemli değil. Kısa hamleleri önem kazanacak. Yeri dolmayacak tek oyuncu Stewart. Onu tuttuk mu tamamdır.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9505 : 02 Mayıs 2023, 09:45:50 »
Jones ile meesseman nasil kiyaslanamayacak seviyedeymis. Kim iyi? Jones mu cok daha iyi?

Meesseman da wnba finaller mvpsi oldu, sayısız mvp ödülü var. Taurasi ve albadan sonra en çok eurolague kazanmış bir isim. Su kadina bize geldiginden beri demediği kalmadi taraftarin, simdi de Jones cok baska bir seviye diyorsunuz. Jones fiziksel gücü yüksek sert bir oyuncu. Emma ise bir uzundan beklenmeyecek derecede zeki ve bir pg kadar saha gorusu yuksek bir isim. Tercihim olsa kesinlikle meesseman derim. Gecelim bu işleri. Bizden gitmesi sozkonusu olan kim varsa bokluyoruz.

Yazdığın her kelimeye imzamı atarım Tabi imzam kabul edilirse 😜
Stewart, Emma, Jones iyi oyuncular ama Sıralamam Stewart - Emma sonra Jones olur. Jones çok iyi oyuncu ama daha düz sanki. Stewart'ı her mevkide sırıtmıyor. Meessemanda akıl dolusu harwketler mevcut.
Aslında herkes herşeyin farkında, ama elletinden bir şey gelmiyor. Sonuçta bu takım bizim,
İçimizde en çok eleştirdiğimiz kişilere istemeden dönmeyelim de.
Burda iki gün sonra Euroleague şampiyonu olduk, küçülelim, bir iki tane iyi oyuncumuz olsun gerisi çaylakda olsa olur denilirsede şaşırmam.
Burda Vakıfbank reklamlarından kurtulamadık. Tamam o bir spır kulübü değil. Devlet Bankası, baş edemezsin. Oyuncular bile onların göstereceği reklam  masraflarından, vergiden düşer,
Spor kulüpleri içinde bir yol bulunmalı. Ama Asvel'e ne demeli, Tony Parker bunu halledebiliyorsa bırak kulübü Sponsorlar ne işe yarıyor? Voleybolda Dünyanın en pahallı oyuncularından birine sen talip oluyorsan bunuda çözersin. Stewart ve Meesseman'ı bırakmayacaksın. Sen onun johannes'ini Gabisini alamıyorsan oda Emma'ya el uzatamıyacak.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9506 : 02 Mayıs 2023, 09:53:26 »
Oyuncu gitmek istiyorsa ona yapılabilecek bir şey yok. Sana gelmek istemiyorsa ona da yapılabilecek bir şey yok. Gabi dünyanın en iyi takımını bırakıp sana neden gelsin? Brezilya'da memleketinin takımı filan olup x2 ücret önersen belki gelir de... Ki, Emma'nın yaşadığı da bu zaten.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2023, 09:53:53 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9507 : 02 Mayıs 2023, 10:12:07 »

Yazdığın her kelimeye imzamı atarım Tabi imzam kabul edilirse 😜
Stewart, Emma, Jones iyi oyuncular ama Sıralamam Stewart - Emma sonra Jones olur. Jones çok iyi oyuncu ama daha düz sanki. Stewart'ı her mevkide sırıtmıyor. Meessemanda akıl dolusu harwketler mevcut.

Jones da iyi oyuncu abi. Bunu inkar etmek basketbola ihanettir. Meesseman da gidecekse ve kendi tercihi ise yapacak bir şey yok ama onu ikna etmek de benim görevim değil herhalde. Hem meesseman hem vandersloot seneye olmayacaksa Stewart'ın da olma ihtimalini ben şahsen düşük görüyorum. Anderson, Guriantes falan bunlar için ben olsam gelmem. Mesela Asvel'de johannes, gabi ve meesseman var dersek + 2 usa hakları daha var ki oraya alacakları 2 sağlam amerikalı ile seneye domine ederler avrupayı. Biz de Beko'nun durumuna düşeriz. Ne yapacaklarsa bir an önce yapmaları lazım. Şampiyon kadroda bu kadar belirsizlik iyi değil.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9508 : 02 Mayıs 2023, 10:36:30 »
Herkesin biti kanlandı.Rakipsiz kalmazsın.Yeni güç odakları illa ki olur.Neyse şampiyonluk geldi rahatladık.Yereke dönelim.Burda ölümüz çeyrek yapıyor zaten.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9509 : 02 Mayıs 2023, 11:34:41 »
Oyuncu gitmek istiyorsa ona yapılabilecek bir şey yok. Sana gelmek istemiyorsa ona da yapılabilecek bir şey yok. Gabi dünyanın en iyi takımını bırakıp sana neden gelsin? Brezilya'da memleketinin takımı filan olup x2 ücret önersen belki gelir de... Ki, Emma'nın yaşadığı da bu zaten.
Gabi derken, Gabrielka Willians'dan bahsettim. Önceden Sopron'daydı şimdi Asvel'de. Aynı kişiyimi konuşuyoruz. Dünyanın en iyi takımı derken?
Neyse bu  takım böyle dağılırsa, Stewart 'ta Vandersloot' ta J. Jones 'de gelmez ki.
J. Jones gelirse Stewart gibi geçmi gelecek en önemli soru bu?