Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976306 defa)

ibrahimseckin ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9525 : 03 Mayıs 2023, 14:54:58 »
Olcay Avenidaya transfer olmuş.İstediği para kabul olmamış.Farkli macera yolun açık olsun kaptan.Dağılıyoruz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9526 : 03 Mayıs 2023, 15:21:12 »
Kadroyu çok güzel koruyor Ali Koç Tebrikler. Takımda kimse kalmayacak bu gidişle. Şampiyon olmuş bir kadronun bir kez olsun anasını bellemeseler şaşırırdım.
Başarı = Suç bu klüpte. Bize kaos lazım. Başarısızlıklar, kupasız geçen sezonlar lazım ki keyif alalım. Aksi taktirde rahat kıçımıza batar.

Olcay da hayalini kurarken bile zorlanacağı isimlerle birlikte oynayıp kupaları kaldırırken sanırım ayakları da yerden kesildi. Hala inmemiş. Bu kadar hayal yeter ona. Bir sene orada takılıp Mersin'e gelebilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9527 : 03 Mayıs 2023, 15:24:48 »
Takım kaptanı ister normal.Tilbe Sevgide açıklanmadı daha.Merve Alperi kalanlar.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9528 : 03 Mayıs 2023, 15:29:16 »
İsteyemez, normal falan değil. Doğuş da takım kaptanı, göksenin de, Kalkıp da bir şey istemeye yüzleri var mı? Kovulmadığın müddetçe böylesi bir camiada oynuyorsan klüp ne verirse kabul eder kalırsın.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9529 : 03 Mayıs 2023, 15:33:25 »
Tabi bundan yabancı kontenjanı getirip yerli oyuncuların fiyatlarının katlanmasına göz yuman Hido yönetimindeki basketbol federasyonu baş sorumlu.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9530 : 03 Mayıs 2023, 15:37:08 »
Alperi ve Sevgi varken, yabancı guard da gelecekken Olcay'a çok bir gerek yoktu zaten. Zaten bence yıllar evvel gitmesi gereken Sevgi değil, Olcay'dı. Fiziğinin ekmeğini yedi bunca sene. Bu da bize attığı ikinci kazık aslında. Zamanında da YDÜ için gitmişti.

Emma meselesinde de o teklif sonradan çıkmış bir teklif ve ASVEL verdiği teklifle oyuncunun aklını çelmiş vaziyette maalesef. Yoksa Emma kalıyordu. Onu bizden alacak kimse de yoktu zira. Ki belki de kalır, bilmiyorum. Bu sene daha maliyetsiz bir kadro yapmak istiyor yönetim, Brooks ve Anderson transferlerinden anladığım o, bu yüzden verimsiz yerliler de şutlanacak. Merve de gönderilecekti mesela, performansıyla kaldı. Manolya da gidecek bildiğim kadarıyla. Duyumculuktan değil, anladığımı söylüyorum :d Yerine birini alabilseler verim vermeyen Stokes'u da göndereceklerdir ama bir haber çıkmadı onunla ilgili. Dolayısıyla fazla para isteyen bir yerlinin de gönderilmesi son derece normaldir.

Bu arada seneye yabancı kuralı 4+0 olacak deniliyor.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9531 : 03 Mayıs 2023, 18:31:31 »
Alperi ve Sevgi varken, yabancı guard da gelecekken Olcay'a çok bir gerek yoktu zaten. Zaten bence yıllar evvel gitmesi gereken Sevgi değil, Olcay'dı. Fiziğinin ekmeğini yedi bunca sene. Bu da bize attığı ikinci kazık aslında. Zamanında da YDÜ için gitmişti.

Emma meselesinde de o teklif sonradan çıkmış bir teklif ve ASVEL verdiği teklifle oyuncunun aklını çelmiş vaziyette maalesef. Yoksa Emma kalıyordu. Onu bizden alacak kimse de yoktu zira. Ki belki de kalır, bilmiyorum. Bu sene daha maliyetsiz bir kadro yapmak istiyor yönetim, Brooks ve Anderson transferlerinden anladığım o, bu yüzden verimsiz yerliler de şutlanacak. Merve de gönderilecekti mesela, performansıyla kaldı. Manolya da gidecek bildiğim kadarıyla. Duyumculuktan değil, anladığımı söylüyorum :d Yerine birini alabilseler verim vermeyen Stokes'u da göndereceklerdir ama bir haber çıkmadı onunla ilgili. Dolayısıyla fazla para isteyen bir yerlinin de gönderilmesi son derece normaldir.

Bu arada seneye yabancı kuralı 4+0 olacak deniliyor.

4 + 0 olacaksa Vandersloot - McBride -Stewart - Meesseman oynayabiliriz . Yanlarına tilbe sevgi alperi merve mccowan gayet yeterli olur. Olcay kendi kaybeder.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9532 : 04 Mayıs 2023, 00:36:53 »
Kimseyi misyonu tamamladık zaten baksana bir avrupa şampiyonluğu gelmeseydi kapanma gündeme gelecekti diyen bir başkan doğal.Belli çapta ufalırız aşırı değil yolumuza devam ederiz.Bitik hal son 8 yapıyor zaten.
Bunu devamlı söylüyorsun, adam açık açık kapanacak demedi ona gücü yetmez ona benzer şeyler söyledi. Senin Ali Koç'dan farkın ne?
İstisnasız Her Branşta, küçülelim, çaylak alalım, bunlarla baş edemeyiz, fazla para harcamaya değmez. Stewart' a Sabaly'e ne gerek var. Daha neler neler.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #9533 : 04 Mayıs 2023, 17:58:13 »
Tom hanks i engelledim , ne güzel yazdıklarını okumuyorum ama alıntı yapıldığı zaman maalesef okumak zorunda kalıyorum.
Bu kadar sinir bozucu olmayı nasıl başarıyor gerçekten ilginç.
Bir ara resim paylaşacağım troll değilim diyordu, o resmi paylaştı mı?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9534 : 05 Mayıs 2023, 00:13:34 »
Kadın basket kupaları aldıktan sonra ,ne beraber vakit geçirmeler,ne toplu tv lere çıkmalar olan sadece cadı kazanı.Hadi Stewart'lar sezon başlayacağı için gitti.Diğerleri şimdiden Transfer görüşmelerine başlamışlar.Ali koç bir kaç kişi hariç kadroyu koruyacağız takviyelerlede her yıl iddalı olacağız dedi ama Marina Malkovic ben sizin yıllardır alamadığınız kupayı aldırdım bu sefer transferde ben karar veririm dedi herhaldeki,Tüm takım dağılmak ve Sırp hegomanyasına girmek üzere.
Söylenenler doğruysa ,Şuan takımda kimse yok,Sabally dahil hepsi pazarda deniyor.
Olcay, Tilbe'nin alacağı rakama takmış durumda.Onun için Avenida'yla ön anlaşma yapmış.
Sevgi ve Tilbe kesin geldi deniyor.
Emma Asvel yolunda,ama şuan anlaşma bitmiş değil.sosyal medyadanda özellikle takipteyim.
Yvonne,Brooks,A.Crvendakic,Mina,Racha sırp takımını fenerbahçeye toplamaya kararlı.Ama Yvonne transferi henüz bitmiş değil.Guirantes'de bu listede.
Bahar Çağlar,Mersinle anlaşma aşamasındayken Mersin vaz geçmiş,şimdi fenerbahçeyle anlaşma aşamasında deniyor.
Mc Cowan bizimkilerin listesindeymiş ama duyduğumu onaylatamadım GS ile tekrar anlaşmış deniyor.
Tabi bunlar duyumlar.zaman gösterecek.ama hoş kokular gelmiyor.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9535 : 05 Mayıs 2023, 00:31:34 »
Her duyduğumuza inanmayalım, Sabally'nin gideceğini sanmam.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9536 : 05 Mayıs 2023, 01:07:25 »
Her duyduğumuza inanmayalım, Sabally'nin gideceğini sanmam.
yok inanmak anlamında değil,ama bu kadar konuşulanlara zemin hazırlamak iyi değil. sen bir şubeyle ilgileniyorsan arada tv ne çık sohbet et ,taraftarlarla bir şeyler paylaş,merak etmeyin Taraftar adam yemiyor.
Sabally de bende inanmam ama Olcay'ın hareketi konusunda yazılanlar doğruysa zamanındada Quanitrayla berber yaptıkları aklıma geliyor.şimdi bunlar el altından bir birlerinin aldığını konuşuluyorsa ,herşey beklenir.
ama bundan sonra senin dediğin gibi sadece izlemek lazım bakalım ne olacak.çünkü kendimizi yıpratmaktan başka işe yaramıyacak ne olursa onlar yapacak.önersekde eleştirsekde bildiğini okuyacaklar.ama görülüyorki Euroleague dahada zorlaşacak yeterki saçma sapan transfer olmasın

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9537 : 05 Mayıs 2023, 10:02:49 »
Kadın basket kupaları aldıktan sonra ,ne beraber vakit geçirmeler,ne toplu tv lere çıkmalar olan sadece cadı kazanı.Hadi Stewart'lar sezon başlayacağı için gitti.Diğerleri şimdiden Transfer görüşmelerine başlamışlar.Ali koç bir kaç kişi hariç kadroyu koruyacağız takviyelerlede her yıl iddalı olacağız dedi ama Marina Malkovic ben sizin yıllardır alamadığınız kupayı aldırdım bu sefer transferde ben karar veririm dedi herhaldeki,Tüm takım dağılmak ve Sırp hegomanyasına girmek üzere.
Söylenenler doğruysa ,Şuan takımda kimse yok,Sabally dahil hepsi pazarda deniyor.
Olcay, Tilbe'nin alacağı rakama takmış durumda.Onun için Avenida'yla ön anlaşma yapmış.
Sevgi ve Tilbe kesin geldi deniyor.
Emma Asvel yolunda,ama şuan anlaşma bitmiş değil.sosyal medyadanda özellikle takipteyim.
Yvonne,Brooks,A.Crvendakic,Mina,Racha sırp takımını fenerbahçeye toplamaya kararlı.Ama Yvonne transferi henüz bitmiş değil.Guirantes'de bu listede.
Bahar Çağlar,Mersinle anlaşma aşamasındayken Mersin vaz geçmiş,şimdi fenerbahçeyle anlaşma aşamasında deniyor.
Mc Cowan bizimkilerin listesindeymiş ama duyduğumu onaylatamadım GS ile tekrar anlaşmış deniyor.
Tabi bunlar duyumlar.zaman gösterecek.ama hoş kokular gelmiyor.
Abi o arkadaş sallıyor. O kadar sallıyor ki içlerinden illa bir kaçı tutar. Emma, alina ve sabally kesin kalacak dedi, sonra alinayı mersine, meesemanı asvele gönderdi, sabally de başkalarıyla görüşüyor diyor.
Burada önemli olan klübün bir an önce elini çabuk tutup önümüzdeki senenin kadrosunu kurması, bunu yaparken de 30 maç üst üste kazanmış takımın çekirdeğini koruması ama görüntüde alperi hariç yeri garanti kimse yok gibi. Şampiyon olmuş kadro talepte bulunabilir, klüp olarak orta yolu bulmak lazım, yoksa önce seneye final, sonra f4, sonra da top 8'e düşeriz. Aynı Fenerbahçe Beko gibi.
Konuşacaksın sponsorlarla gerekirse %20-25 artıracaksın anlaşmayı, olmadı 1500 kez dediğim gibi Ali Koç bir şirketini ilave sponsor yapacak. Bu sene koskoca klübü kurtaran bu şube olmuşken takımı top yekün dağıtmak ihanetten farksız benim için.
Kaldı ki başımızda milliyetçi ve geri kafalı bir Işıl çakması varken. Epoupa, Raca, Mina falan yemin ediyorum tüylerim diken diken oluyor yazarken bile. Hala bu kafada isimlere gitmeyi düşünüyor. Takım geçen sene o kadar kuvvetliydi ki bu kadın bile engel olamadı başarıya ama bu sene olmak için herşeyi yapacak gibi sanki. Buna müsade etmemek lazım.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #9538 : 06 Mayıs 2023, 22:38:51 »
Hiç haber yok.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #9539 : 07 Mayıs 2023, 14:52:45 »
UZun zamandır girememiştim de buradaki gelen giden durumu nedir güncel?