Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976534 defa)

0 Üye ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10005 : 25 Ekim 2023, 09:13:06 »
Bıktı kadınlar erkeklerden  her gün her yerde katliamlar var.

İki bir şey soralım, sohbet edelim dedik, sana da gün doğdu tabi  ;D

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10006 : 25 Ekim 2023, 09:34:18 »
Lezbiyen konuları dışına kimi alıyoruz biz sonuç olarak? :)

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10007 : 08 Kasım 2023, 00:05:47 »
Kasım ayı oldu hala Stewart'tan hala haber yok .

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #10008 : 08 Kasım 2023, 00:31:08 »
Bence Napheesa gelecek gibi.

Çevrimdışı jordan23

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #10009 : 08 Kasım 2023, 08:50:37 »
Eurolig'de kıta dışı 2 yabancı hakkı var diye biliyorum. Yanlış bilmiyorsam, Türkiye liginde 3 kıta dışı oynayabiliyor. Şu anda Natasha Howard ile Kyla MC Bride var zaten. Sadece Türkiye liginde oynatmak için 3 yabancı alırlar mı ? Sanmıyorum. Ancak, halen Avrupalı oyuncu hakkımız var. Mart, Nisan da bile olsa Sabally gelse çok iyi olur. Bir de Kiah Stokes'un durumu ne oldu acaba ? Sakatlıkla ilgili hiçbir haber yok. Aslında oyun kurucu, skorer guard pozisyonunda bir devşirme ile hakkımızı kullansak daha iyi. Çünkü uzun oyuncuların sakatlanma riski ve sakatlıktan dönme süresinin uzunluğu sorun oluyor. Stokes da müzmin sakat oldu ve sürekli geriye gidiyor. Aslında Alina'yı ikna edip döndürseler iyi olur. Savunma katkısı bile çok şey katar.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10010 : 08 Kasım 2023, 22:42:35 »
Eurolig'de kıta dışı 2 yabancı hakkı var diye biliyorum. Yanlış bilmiyorsam, Türkiye liginde 3 kıta dışı oynayabiliyor. Şu anda Natasha Howard ile Kyla MC Bride var zaten. Sadece Türkiye liginde oynatmak için 3 yabancı alırlar mı ? Sanmıyorum. Ancak, halen Avrupalı oyuncu hakkımız var. Mart, Nisan da bile olsa Sabally gelse çok iyi olur. Bir de Kiah Stokes'un durumu ne oldu acaba ? Sakatlıkla ilgili hiçbir haber yok. Aslında oyun kurucu, skorer guard pozisyonunda bir devşirme ile hakkımızı kullansak daha iyi. Çünkü uzun oyuncuların sakatlanma riski ve sakatlıktan dönme süresinin uzunluğu sorun oluyor. Stokes da müzmin sakat oldu ve sürekli geriye gidiyor. Aslında Alina'yı ikna edip döndürseler iyi olur. Savunma katkısı bile çok şey katar.
Evet bende 3 kıta dışı oynatabiliyoruz diye duymuştum. Napheesa hala listeden düşmemiş keşke diyesim var. Stewart 'tanda ümidi kesmiş değilim. Daha doğrusu bu kulübün ne yapacağını artık kestiremiyorum.
Özellikle Anderson-Milic-Lekovic 3 lüsünden sonra.
Alina' ya gelirsek o tren kaçtı bence. Ordada mutlu olduğunu sanmıyorum ama özellikle bu sezon zor. Mersin'de bırakmaz zaten takımı ayakta tutan o. Ayrıca bu sadece Malkovic'in hatası olabilirmi? Tecrübeli insanlara soruyorum. Hoca istedi diye Vazgeçermisin? Artı sezon biter bitmez gittiki. Final sonrası kutlamalarına bile katılmadı diye biliyorum. @mkd1907 konuşmaya gelince konuşuyor ama bir oyuncuyu bile tutamadı. Sonra hocanın arkasından konuşmak tutarsızlıktır. Ayrıca;Kadın basketboldan kim sorumlu.?
Stokes gelir merak etme. Kovsanda gitmiyor. Müzmin sakat oyuncu her seferinde geriye gidiyor. İlginç olan WNBA'de nasıl süre slıyor yada takıma çağrılıyor. Sadece bizdemi sakat, Ama bende onun haricinde de devşirme alanıbileceğini duymuştum. Fedarasyon izin vermişti ama kadın erkek değişiyormu bilmem.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10011 : 08 Kasım 2023, 22:48:18 »
Lekovic neden alınır. Her mac bizim altyapı oyunculari gibi fark 30 olunca son dakika.oyuna giriyor. Gecen sene de iki genç Sırp vardı. Madem gelecek vaat ediyor. Kiralayin abi bir takima. Yabanci kontenjanı dolduran bir oyuncu fark 30 olunca iki dakika.oyuna girer mi. Bu nasıl bir yapılanma. Anlamak mümkün değil. Ben olsam hemen hayes, bonner gibi bir oyuncu ile upgrade ederim ki gecen sene  bütçenin çoğunu alan oyuncular da takımdan gitmişken.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #10012 : 08 Kasım 2023, 22:53:57 »
Bonner ilaç olur bu takıma Sabally yerine. Son hamle de Stewart / Collier olursa gelsin 2.kupa.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10013 : 08 Kasım 2023, 23:00:18 »
Karısı diyip durmuşsunuz, yanlış başlıkta mıyım diye kontrol ettim. Bilmediğim için soruyorum bu da mı lezbiyen?
Karısı derken onayladığımız bir şey değil. Onlarda lezbiyenler hatta eşcinsellerde resmi evlilik yapabiliyorlar. Kadın basketboldada bu çok moda. Bizede çok geldi. Hatta bir dönem çok iyi bir oyıncumuz vardı evlenince biz bunu kabul etmiyoruz, oynatamayız dediler ama sonra Taurasi-Penyy Taylor, Lagupova, Vandersloot - Quigley, Stewart daha aklıma gelmiyen bir sürü kadın kadına evli sporcu var

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10014 : 08 Kasım 2023, 23:12:11 »
O evlilikler Amerikada eyaletten eyalete göre değişiyor.Misal Utah Texas Missisipi gibi muhafazakar yerlerde yasak.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2023, 23:14:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10015 : 09 Kasım 2023, 12:23:27 »
O evlilikler Amerikada eyaletten eyalete göre değişiyor.Misal Utah Texas Missisipi gibi muhafazakar yerlerde yasak.

Yasak değil. Supreme Court bunu anayasal hak kabul ettiği için eyaletler artık yasaklayamıyordu. Ama sonra mahkeme, bu içtihatından döndü, hatta karar bir iki gün evvel liberal mahkeme çalışanları tarafından Twitter'a sızdırıldı, Trump'ın atamalarıyla mahkemede muhafazakâr yargıçlar çoğunlukta çünkü. Bayağı baskı oldu, ABD'de de büyük mesele oldu bu olay, böylece muhafazakâr yerler eşcinsel evlilikleri tekrar yasaklamaya çalıştılar ama bu sefer Kongre'den bir yasa çıktı ve yine serbestleştirildi federal olarak. Bildiğim kadarıyla her yerde serbest bu tekrar.

Onaylamak onaylamamak değil de, kadın basketbolunda diğer kadın sporlarında olmadığı kadar gay sporcu olması dikkatimi çekmişti her zaman, ondan ben böyle bir muhabbet açtım da mesele bakın nerelere geldi  :D

Bu takıma bence eli yüzü düzgün bir kısa lazım. Ya da all arround bir süper star. Parker, Stewart, Collier tadında, pek çok işi yapabilecek bir oyuncu. Howard'ı Avrupa'da oynatmayız böyle bir Amerikalı gelince olur biter. Collier, Howard'dan daha iyi ve lider bir oyuncu sonuçta.

Ha bunu yapamayacaklarsa bir kısa iyi olurdu ama bence ya Stewart/Collier gelir son ay filan ya da kimseyi almaz bunlar.

Kimse gelmese de şu an ligde açık ara en iyi takımız. Çok rahat finale kadar geliriz, orada da Çukurova'nın sene ortası getireceği Amerikalı önem kazanıyor. Gray filan gelirse sıkıntı yaşar mıyız, olabilir. Ama bence yine tüm kupaları toplayacağız bu sezon, TR Kupasında bunlara yenilme geleneğini de kıracağımızı düşünüyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10016 : 09 Kasım 2023, 13:21:03 »
Uzun uzadıya düşünmeye gerek yok. Sabally yerine Bonner, lekovic denen oyuncu yerine de Collier yada Stewart gelsin. 2 aylığına da olsun getirsinler. İkinci kupa hayırlı olsun. Şu anki kadro tek maçlı herhangi bir ölüm kalım maçında patlayabilir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10017 : 09 Kasım 2023, 13:29:10 »
Biz erkeklerden bıktı kadınlar.Bu kadar yazalım.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10018 : 09 Kasım 2023, 13:45:51 »
Uzun uzadıya düşünmeye gerek yok. Sabally yerine Bonner, lekovic denen oyuncu yerine de Collier yada Stewart gelsin. 2 aylığına da olsun getirsinler. İkinci kupa hayırlı olsun. Şu anki kadro tek maçlı herhangi bir ölüm kalım maçında patlayabilir.

Mersin'le oynarsak ilk patlayacak Alina balonu olur. Hangi büyük maçta iyi oynadı Alina son üç senedir filan, Mersin'e karşı ve Sopron'a karşı kaybettiğimiz finallerin hepsinde bok gibi top oynadı, yine öyle oynayacaktır. 18'de 5 filan atar, yıkar takımını.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10019 : 09 Kasım 2023, 15:34:42 »
Biz erkeklerden bıktı kadınlar.Bu kadar yazalım.
Bu mu yani çözüm?