Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)

<< < (143/194) > >>

Kubilay Can:

--- Alıntı yapılan: ETIRYAK - 01 Mart 2023, 04:15:31 ---Abdurrahim su ana kadar 11 puana maloldu GS icin.... Bence BJK acisindan dedigin olabilir ama GS da Gomis in ve hakem katkisi takimi yukari tasidi.

--- Alıntı sonu ---
Sezon başındaki Giresun maçı dışında kaybettirdiği puan hatırlayamadım.

ETIRYAK:

--- Alıntı yapılan: Kubilay Can - 01 Mart 2023, 09:08:35 ---Sezon başındaki Giresun maçı dışında kaybettirdiği puan hatırlayamadım.

--- Alıntı sonu ---

4 macta direk hata yapti. 1 geri pas hatasi digerlerinde de markajdan oyuncusunu kacirdi. Bunlardan birini sanirim Gomis kurtardi.

Hucuma katkisi bence iyi bir oyuncu ama ben hala begenmiyorum.

Tom Hanks:
Centilmence zirve yarışını sürdürüyoruz.Zor işimiz ama buda iyi ne yapalım.Bırakmamak.Bizde de değişim şart.

Kubilay Can:
İlk yarı rus ruleti şeklinde geçti, ikinci yarı dengeliydik olması gerektiği gibi. Bu oyun tarzıyla Uefa'da tur atlamamız mucize.

Diğer konu biz Chelsea oldukta haberimiz mi yok? 6 milyon euroya yedek sol bek alma işleri şaka gibi. Çocuk belki iyi potansiyeldir ama verecek bir 6 milyon varsa gider sol beke mi verirsin?

Maldonado:
Nihayet GS puan kaybetti abuk subuk bi şekilde. Umarım talihimiz döner ve biz seri yaparken, onlar üst üste puan kayıpları yaşar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git