Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811452 defa)

altann ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3780 : 22 Mayıs 2015, 10:23:03 »
Eczacı geçen seneki kadro : Asuman-Büşra-Poljak-Neslihan-Larson-DeLaCruz-Gülden
Eczacı bu seneki kadro:       Asuman-Büşra-Poljak-Neriman-Larson-Boskovic-Gülden

Geçen seneki kadro bana göre daha iyiydi.
Bir de demezler mi Neriman sonrası bu takımı yenmek zor diye. Allah akıl fikir versin bu insanlara.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3781 : 22 Mayıs 2015, 10:56:27 »
Eczacı geçen seneki kadro : Asuman-Büşra-Poljak-Neslihan-Larson-DeLaCruz-Gülden
Eczacı bu seneki kadro:       Asuman-Büşra-Poljak-Neriman-Larson-Boskovic-Gülden

Geçen seneki kadro bana göre daha iyiydi.
Bir de demezler mi Neriman sonrası bu takımı yenmek zor diye. Allah akıl fikir versin bu insanlara.

aynen katılıyorum...ama avrupada furst+kreklow katkısı ile daha ciddi rakip olacakları kesin..

ama su gozdeyı artık oradan cıkarmak lazım..

vakıf ta gıcık olan kaldıktan sonra ve eczacı nerimaı aldıktan sonra gozde yılmaz ya bize gelir ya avrupaya gider..umarım alırız...

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3782 : 22 Mayıs 2015, 11:33:34 »
Eczacıbaşı bir yabancı smaçör daha alacakmış.Neriman abartıldığı kadar kötü bir oyuncu değil, hatta kötü oyuncu değil özellikle yabancı kuralı varken en iyi hücum eden türk smaçör altın kıymetinde.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3783 : 22 Mayıs 2015, 12:13:36 »
Neriman abartıldığı kadar iyi oyuncu da değil. Neriman işte. eksiği fazlası yok. Sıfıra yakın oyun zekası ve tekniği olan bir oyuncu. Yerli olması bir avantaj. Onun haricinde gözünü kapatıp Allah ne verdiyse toplara vuran bir oyuncu. Hepsi o.

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
« Yanıtla #3784 : 22 Mayıs 2015, 16:35:25 »
Biz gözde diyoruz fenerbahçe gidiyor şeyma ercanla anlaşıyor..

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3785 : 22 Mayıs 2015, 17:21:11 »
Koshe gelsin dertler bitsin

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3786 : 22 Mayıs 2015, 19:14:37 »
Şeyma Ercan işi kesinse gözde işi yattı demektir, çok istiyordum bende gözde yılmazı :( Artık yabancı çapraz ve orta ile transferi bitiririz heralde, uygun olursa belki bir yerli pasör alınır.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #3787 : 22 Mayıs 2015, 19:30:56 »
mevcut sistemde yabancı pasör kim olursa olsun tercih etmezdim. abbo yabancı pasör getirerek yanlış yapıyor hep. eczacı da getirdi bence onlar için de olumsuz olacak o takımda nesliha-neriman ve belki gözde olmasına rağmen.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3788 : 22 Mayıs 2015, 19:47:38 »
Yabancı pasor getirererek en dogrusunu yapıyor bence ne kazandıysak Lo Bianco ile kazandık.Ulkede Naz dısında pasor YOK.Naz da sende olmadıgına gore pasor getirmek bence yanlıs degil, o sehir efsaneleri yabancı pasor ile olmaz vs ben katılmıyorum.Cl de Vakıf cıkmasa ya da ilk mac 2 set hakem etkisi olmasa 4 Kupa ile sezonu kapatırdık.Mevcut durumda da 2 Kupa,1 Final ile kapattık.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #3789 : 22 Mayıs 2015, 20:25:29 »
Epeydir bayan voleybolunu takip etmiyordum. Bu takımın hocası kim olacak acaba? Ya da Abbo kalacak mı?

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #3790 : 22 Mayıs 2015, 20:57:10 »
Yabancı pasor getirererek en dogrusunu yapıyor bence ne kazandıysak Lo Bianco ile kazandık.Ulkede Naz dısında pasor YOK.Naz da sende olmadıgına gore pasor getirmek bence yanlıs degil, o sehir efsaneleri yabancı pasor ile olmaz vs ben katılmıyorum.Cl de Vakıf cıkmasa ya da ilk mac 2 set hakem etkisi olmasa 4 Kupa ile sezonu kapatırdık.Mevcut durumda da 2 Kupa,1 Final ile kapattık.

terazininbir kefesine 3 yabancı smaçör veya 2 smaçör ve çapraz koyarsan karşılığına her zaman ağır basar hele bahsi geçen oyuncular şu haliyle meliha ve polense tartışmaya bile gerek yok aldığın yabancı oyuncuların kalitesi tabiki önemli. bunu bozabilecek oyuncu vakıflı gözde bozmaya en yakın oyuncular da neriman ve iyi oynarsa nesli bu seneki oyunuyla da eczacıda oynayan gözde. çok fazla düşünmeye gerek olmayan bir konu umarım eczacılı gözde bize gelir şu anki durumda bizim için çok önemli

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #3791 : 22 Mayıs 2015, 21:05:34 »

takımın tamamı lig ve kupa maçlarında ekstra gayret gösterdi sen bunu lo bianco oynadı yabancı oyuncu olarak diye açıklarsan kabul etmiyorum. polen tüm sezonu değerlendirdiğinde iyi oynayabilecek mi ki iyi oyununu 6 maçlık periyodda bile sürdüremedi. vakıf ve ezcacı son maçlardaki formu özellikle de vakıfın durumu ortadaydı.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3792 : 22 Mayıs 2015, 21:19:38 »
Kevin Rankin renkdas bizi zorlayan tek takım Vakıf idi.Ecz. TR Liginde sahada bile yoktu.Sadece 1.5 macla o da Volero Altın Set 5-1 den Mammadova'nın buyuk gayreti ile verilen ve F4 de tek macla Vakıf'ı yenip bu sayede 2 kupa kazandılar.Vakıf ile maclarımız olup olup dirildik modunda oldu.Genelde 3-2 bitti.2-0 dan verdik,0-2 den geldik.Eger Vasileva,Seyla gibi oyuncular biraz hayat belitisi gosterseydi ki Seyla maaseleef CL de gosterdi sonuclar farklı olurdu.Vakıf 3,FB 2 Kupa ile sezonu kapatırdı.Bizim takımın en ideal dizilisi 3 smacor ya da 2 smacor 1 pç buna ben de katılıyorum.Ama bu takımın pasore ihtiyacı var.Ha bana kalsa ben direkt Wolos'u alırdım.Ama Hoca'nın da bir dusundugu vardır.

Neriman'ın İtalya'da 2 macını seyrettim.İkisinde de gobegine gobegine vurup blokları yedi ya da dısarı vurdu.Neriman'da teknik yok,bilek yok,manset yok.Allah ne verdiyse vuruyor.Ben de Gozde Kırdar ya da Gozde Yılmaz'ı isterim.Kırdar kaldı insallah Yılmaz gelir.

Çevrimiçi furkan

• Üye
« Yanıtla #3793 : 22 Mayıs 2015, 21:38:42 »
Epeydir bayan voleybolunu takip etmiyordum. Bu takımın hocası kim olacak acaba? Ya da Abbo kalacak mı?

Aynen devam, kendisiyle 1 sene daha sözleşmemiz var.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #3794 : 22 Mayıs 2015, 21:39:32 »
şu anda mevcut haberlere göre kim-bosetti-polen-meliha-ezgi-skorupa başarılı olma şansı çok az. elifi gönderip yerine başka yerli pasör almazsak yabancı pasör ligde oynayacak anlamına geliyor ki bu kadro çok ciddi sıkıntı olur.

ben yerli oyunculardan biriyle değiştiremiyorsam elif'i göndermezdim yabancı haklarımı da 4 yabancı 2 smaçör 1 pç 1 orta şeklinde düşünürdüm. yerlilere de karadayı, yerli orta ve yerli smaçörle transfer biterdi.

abbo geçen sene yerli oyuncularda güzel temizlik yapmıştı. montano transferi ise baştan yanlıştı. italyan oyunculara özellikle eski oyuncularına takık kendisi zaten

bu sene inşallah bütün kadro açıklandığında daha iyi bir takım çıkarır meydana.