Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 76480 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!
« Yanıtla #1590 : 22 Nisan 2024, 13:48:17 »
Neslihan’ı dinledim şimdi socrateste geçen seneki Fenerbahçe bu seneki Eczacı ile oynasa 3-0 biterdi makine gibiydi geçen seneki takım diyor bu sene çok fazla bireysel performansa bağlı kaldı diyor tek fark Macris oyuncu olarak iş hocada bitiyor oyuncuları en üst seviyeye çıkaramadı
Müneccim olmaya gerek yok ki. Voleyboldan azıcık anlayan adam bu seneki koçun takıma hiç bir artısı olmadığını anlar. Takımda herhangi bir oyuncu gr üzerine koymadı bu sene. Liberosundan aslisina,  vargastan anaya bütün oyuncular gecen seneden gerideydi. Macris tek fark diyoruz da macrisin ne denli boklandigini geçen seneyi açıp bakalım. Ben çok kalsın istemiştim ama ze'yi kıramadı, 1 senesi boşa gitti. Hocaya rağmen biz bu sene iki kupa alip, avrupadan da altın setle elenmissek hakikaten bu ne kadar potansiyeli bir takım olduğumuzu gösterir aslında. Fetisova bile üst düzey bir orta aslında. Daha iyisi olmayacaksa ki bir elin parmağını geçmez ben kalsın isterdim. O kadına bile Ergül muamelesi yaptı adam.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1591 : 22 Nisan 2024, 19:12:20 »
Bu arada bir konu dikkatimi çekiyor uzun zamandır. Bosko tamam dünyanın en iyi çaprazlarından birisi. Zaten saysan 4 isim var. Birisi de Bosko ama kaç yıldır dikkat ediyorum kritik yerlerde çok fazla hata yapıyor. Dün de 24-22 öndelerken 2 blok yedi, 1 topu da dışarı attı maçı kaybettiler. Buna daha önce de çokça tanık olmuştum. Geçen seneki finalde yanılmıyorsam 9-10 tane blok yemişti son maç. Fenerbahçeli olduğumuz için Vargas'ın yediği bloklar, yaptığı hatalar gözümüze çok batıyor ama Eczacı cephesinde de durum çok farklı değil. Zaten 9 yıldır eczacıbaşında oynuyor, tek başarısı 2 yıl önce 5 gömlek üstün oldukları takımlara karşı aldıkları Cev cup ve bu yıl hiç bir italyan takımının ve fenerbahçe'nin olmadığı dünya klüpler kupası. Ne ligde ne şampiyonlar liginde hiç bir başarıları yok.

TRT spikerinin vaziyeti...  1000. sayısını alması için yırtındı durdu, resmen paraladı kendini. Şükür ki 999'da kaldı. Ve kuvvetle muhtemel o 1000. sayı gelseydi maç çok başka bir yere evrilecekti. Oyunu tek bir kişiye yıkmanın günümüz sporunda yeri kalmadı kanaatimce...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1592 : 22 Nisan 2024, 19:56:08 »
Mehmet Sevinç'i dinledim. Onun tesiriyle de istatistiklere baktım.
Maç genelinde %32 ile hücum etmişiz, Eczacıbaşı ise %40 ile bitirmiş.

Setler özelinde ise durum şöyle:

1. Set Fenerbahçe  %38 - Eczacıbaşı %27
2. Set Fenerbahçe  %25 - Eczacıbaşı %47
3. Set Fenerbahçe  %32 - Eczacıbaşı %45

Eczacıbaşı'nın 29 direk hatasına karşılık 14 hata da biz yapmışız. Yukarıdaki yüzdelerin de gösterdiği üzere ikinci ve üçüncü set gerçekten çok ilginç; ikinci setteki hücum sayımız 8 iken Eczacıbaşı'nın 15, üçüncü sette ise hücum sayımız 12 iken Eczacıbaşı'nın 17...

Öyle aman aman çok iyi bir servis atmadığımızı ve Eda'nın hücum sayısının olmadığını düşünürsek Eczacıbaşı'nın psikolojik savaşı kaybettiğini söylemek yanlış olmaz diye düşünüyorum. Psikolojiyi daha iyi yöneten, yani Eda'ya sahip olan takım şampiyon oldu...

Çevrimdışı kumral26

• Üye
  • Yer: eskişehir
« Yanıtla #1593 : 22 Nisan 2024, 20:44:31 »
Kariyeri kritik sayilari kacirmakla gecen boskovic sampiyon olamadi da diyebiliriz.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1594 : Bugün, 00:41:55 »
14.50-20.20 arasında Eda ve Gizem'in sarf ettiği cümlelerin üzerinde düşünmeye değer. Düşünmeli Fenerbahçe taraftarı...

https://www.youtube.com/watch?v=Wv67v6VRjHQ