Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 77683 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı altann

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Fenerbehçe Spor klübü
Ynt: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!
« Yanıtla #1575 : 21 Nisan 2024, 22:48:02 »
Takımı tebrik ediyorum.
Lavarini denen çapsıza rağmen şampiyon olduk.

Bşreysel ödüller hala adaletsizce dağılıyor maalesef.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1576 : 21 Nisan 2024, 23:27:51 »
Maçın bitiş sayısında Dilek Hanım'ın üzüntüsü:

https://x.com/hanoglu_hakan/status/1782114137062957519

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1577 : 22 Nisan 2024, 00:16:15 »
Maçın bitiş sayısında Dilek Hanım'ın üzüntüsü:

https://x.com/hanoglu_hakan/status/1782114137062957519

Doğma büyüme Eczacılıymış... Yalandan alkışı daha da mide bulandırıcı... İktidardakinden muhalefetine, radikalinden muhafazakarına taban tabana zıt görüşlerin buluşma noktasıdır anti-Fenerbahçelilik. Birbirleri ile paylaşacak iki cümlesi olmayan, aynı masaya oturamayacak olan kesimleri birleştirir, bir araya getirir. Sonra da bize ruh hastası derler...

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1578 : 22 Nisan 2024, 00:17:01 »
Drca’ nın çok kötü pasör olduğunu gösteren bir istatistik:
Ligde en düşük yüzde (%32) ile oynamamıza rağmen kazandık!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1579 : 22 Nisan 2024, 00:27:45 »
Yalniz lavarininin maç topundaki sevincini gördünüz mü :D
Herif tam bir kırık.  Kupa volleyde de yerden konfetileri toplayıp cebine dolduruyordu :)

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1580 : 22 Nisan 2024, 00:36:05 »
Kazanırız demiştik. Bazıları gibi kupa için 5 sene bekletmeyip ilk senesinde çift kupa alan imparator Lavarini'ye de teşekkürler.

Bu takımın sıkıntısı hoca değil, kadro. Düzgün bir pasör lazım, orta lazım, her kritik anda yüzü sararmayan bir smaçör lazım falan filan.

Yoksa aynı tas aynı hamam devam eder, seneye de yarı finalde elenir gideriz. Yazık olur.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1581 : 22 Nisan 2024, 00:45:20 »
Kazanırız demiştik. Bazıları gibi kupa için 5 sene bekletmeyip ilk senesinde çift kupa alan imparator Lavarini'ye de teşekkürler.

Bu takımın sıkıntısı hoca değil, kadro. Düzgün bir pasör lazım, orta lazım, her kritik anda yüzü sararmayan bir smaçör lazım falan filan.

Yoksa aynı tas aynı hamam devam eder, seneye de yarı finalde elenir gideriz. Yazık olur.

Sosyal medyada önümüzdeki yıl gelecek koçu boklamaya başlamışlar zaten...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1582 : 22 Nisan 2024, 01:04:46 »
Sosyal medyada önümüzdeki yıl gelecek koçu boklamaya başlamışlar zaten...

Seneye de Lavarini kalaydı iyiydi filan derler.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1583 : 22 Nisan 2024, 01:10:56 »
Bir önceki maçla ilgili dediklerimin arkasındayım. Normal bir mac değildi o! Bizimkiler böyle olsun istedi bence.

Son 15 yılda vakifla 7-7 olduk. Ne varsa kızlarda var yine. Çok kızdık ettik, hayal kirikligina uğradık ama sonu yine lig şampiyonluğu ile bitti. Tebrikler tüm takima.

Hocam maç sonrası Gizem'in röportajını dinledim. Kız stresten yemek falan yiyemedim bugün dedi. Ben iddia edemem bu türden bir şey yok diye de, eğer var ise karar verici merci cidden büyük sıkıntı. Rasyonel bir tarafı yok bunun. Siz daha çok vakıfsınız bu işe, iki dakikalık kötü oyuna bakıyor...
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2024, 01:11:28 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1584 : 22 Nisan 2024, 01:16:36 »
Hocam maç sonrası Gizem'in röportajını dinledim. Kız stresten yemek falan yiyemedim bugün dedi. Ben iddia edemem bu türden bir şey yok diye de, eğer var ise karar verici merci cidden büyük sıkıntı. Rasyonel bir tarafı yok bunun. Siz daha çok vakıfsınız bu işe, iki dakikalık kötü oyuna bakıyor...

Ahaha öyle saçma sapan bir şey olabilir mi Allah aşkına :d

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1585 : 22 Nisan 2024, 07:39:48 »
Eczacının vargas, arina ve ananın birlikte oynadigi 11 maçta bize karşı tek galibiyeti 3-2'lik macti. Onda da başımızda antrenör olsa yenilmezdik.  Düşün ki vargas, ana, arina, eda tamamı 10 sayiyi bile bulamadan maç bitirecek. Ne ace, ne blok, ne savunma var. Normal bir maç değildi o. Arka planını bilmem. Zamaninda 72 galibiyetli Bulls finalde seriyi 3-0 yaptıktan sonra seattla deplasmaninda 2 maç üst üste kaybetmişti, 6.mac chicago'da seyircisi önünde şampiyon olmuştu. O bulls takimini 2 maç üst üste tam kadro yenmek imkansız gibi bir şeydi. Ha bunu da kimse kanıtlayamaz da hersey ortadaydı.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2024, 07:40:12 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1586 : 22 Nisan 2024, 10:36:47 »
Bu arada bir konu dikkatimi çekiyor uzun zamandır. Bosko tamam dünyanın en iyi çaprazlarından birisi. Zaten saysan 4 isim var. Birisi de Bosko ama kaç yıldır dikkat ediyorum kritik yerlerde çok fazla hata yapıyor. Dün de 24-22 öndelerken 2 blok yedi, 1 topu da dışarı attı maçı kaybettiler. Buna daha önce de çokça tanık olmuştum. Geçen seneki finalde yanılmıyorsam 9-10 tane blok yemişti son maç. Fenerbahçeli olduğumuz için Vargas'ın yediği bloklar, yaptığı hatalar gözümüze çok batıyor ama Eczacı cephesinde de durum çok farklı değil. Zaten 9 yıldır eczacıbaşında oynuyor, tek başarısı 2 yıl önce 5 gömlek üstün oldukları takımlara karşı aldıkları Cev cup ve bu yıl hiç bir italyan takımının ve fenerbahçe'nin olmadığı dünya klüpler kupası. Ne ligde ne şampiyonlar liginde hiç bir başarıları yok.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1587 : 22 Nisan 2024, 12:33:33 »
Buse meryem ergülü saydıkların için giden çok deniyor bence dicle dönüyormuş galiba ergül yerine birde libero ismi vardı unuttum

Arina vargas ana stysiak kalır drca fetisovayı kestiremiyorum
3 kişiyi geçtimi çok oluyor
Arina  çin takımıyla anlaşmış
Ali Koçun konuşma sırasında Vargas'a artık bırak çini bizde kal dedi   şaka gibi gözüken gerçek olmuş.Vargas'la anlaşılmış
Hoca gitmiş
Yeni hoca Marco Fenoglio olmuş

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1588 : 22 Nisan 2024, 13:03:30 »
Neslihan’ı dinledim şimdi socrateste geçen seneki Fenerbahçe bu seneki Eczacı ile oynasa 3-0 biterdi makine gibiydi geçen seneki takım diyor bu sene çok fazla bireysel performansa bağlı kaldı diyor tek fark Macris oyuncu olarak iş hocada bitiyor oyuncuları en üst seviyeye çıkaramadı
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2024, 13:03:48 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1589 : 22 Nisan 2024, 13:16:50 »
Macris çok hızlı oynatıyordu, 6 numara ve orta hücumlarını çok sık kullanıyordu.
Dünkü maçta Eczacıbaşı 29 hata yapmasaydı şampiyon olacaktı.
Drca oyunu köşelere yığdı, pas kalitesi de çok kötü bir oyuncudur.
Neden uzattıklarını hala anlamış değilim  ???