Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811548 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3870 : 26 Mayıs 2015, 10:29:37 »
Bütün takım smaçörlerinden liberosuna pasörüne kadar defans kabiliyeti çok yüksek olan isimler..
Kosheleva ise şurdaki topa eğileyim diye dert etmeyen bir tip, defansı kötü, bloktaki avantajıyla kapatabilir ama Eczacıbaşındaki o çok kötü performansından sonra "çok" isteyemiyorum Koshelevayı gelirse de sevinirim.
Hooker içinde sorunlu diyorlar, sakatlanma riski de çok yüksek bir oyuncu bilemedim..

Ama Kosheleva işi doğru olabilir çünkü Hooker yeni bir başlangıç tarzı birşey yazmıştı  2 3 gün önce twittera, onunla anlaşsaydık dün açıklanırdı o da.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3871 : 26 Mayıs 2015, 10:31:25 »
Skoruppa'nın kadroya girmediği zamanlarda Ezgi tek pasör kalır sahada. Aksadığı yada sakatlandığı bir durum olursa yedekten girecek pasör olmayacak. Kaldı ki Ezgi'nin hem fizik hem de teknik olarak daha ciddi eksiklikleri var. Mutlaka yerli bir pasör daha alınmalı.
Elif eğer kendi bırakmadı ise ve Özge alınmayacaktıysa neden gönderildi, gönderildi ise Özge neden alınmadı?
Alternatif olarak alınabilecek çok da fazla pasör yok piyasada. Özge yurtdışında saçma sapan bir polonya takımında kalacağına bence transferi için zorlanmalı.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3872 : 26 Mayıs 2015, 10:46:18 »
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum.  :)

Hoşgeldin @nervous  :)
FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3873 : 26 Mayıs 2015, 10:52:20 »
Bütün takım smaçörlerinden liberosuna pasörüne kadar defans kabiliyeti çok yüksek olan isimler..
Kosheleva ise şurdaki topa eğileyim diye dert etmeyen bir tip, defansı kötü, bloktaki avantajıyla kapatabilir ama Eczacıbaşındaki o çok kötü performansından sonra "çok" isteyemiyorum Koshelevayı gelirse de sevinirim.
Hooker içinde sorunlu diyorlar, sakatlanma riski de çok yüksek bir oyuncu bilemedim..

Ama Kosheleva işi doğru olabilir çünkü Hooker yeni bir başlangıç tarzı birşey yazmıştı  2 3 gün önce twittera, onunla anlaşsaydık dün açıklanırdı o da.
Değerli kardeşim
ben bu eczacı Kosheleva muhabbetini anlamadım ya :(
cidden ne demek istedin. isimleri mi karıştırdın yada bende mi sabah sabah gariplik var

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3874 : 26 Mayıs 2015, 10:56:09 »
Gizem hamlesi ciddi anlamda çok önemli bir hamledir.
Gizem ve Gülden bu ülkedeki en iyi iki libero.
bu sene biraz Guidetti ile sorunlar yaşadaığı için düşük performans gösterdi ama Gizem Avrupa standartlarında bir oyuncu, lafım yanlış anlaşılmasın ama motive olunca '' köpek gibi manşet alır köpek gibi savunma yapar ''
2 tane iyi savunma yapabilecek liberomuzun olması çok güzel bi olay.
Ergül ve Şeyma yedek ve rotasyon için alınmış oyuncular zaten. alınmak zorundalar.
skorupa ile ilgili fikrimi söylemiştim ben severim , Polonya daki günlerine dönebilirse çok fark yatarır. bu sene italya da izlemedim bi şey diyemem o yüzden
ama Abbo nun da eski öğrencisi olması da bi avantaj diyelim

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3875 : 26 Mayıs 2015, 10:58:21 »
Ozge'de,Nilay da 3 takımın begenmeyip gonderdigi isimler FB-Vakıf-Ecz. ben Ozge'yi asla istemiyorum.İlla pasor alınacaksa Cansu Ozbay var,Tugce Hocaoglu var.Hem 3 takımdan gonderileceksin,hem ellerin terleyip cift pas yapacaksın ustune 2011 de kardesinle beraber FB ye laf sokacaksın sonra da Ozge gelecek.Asla istemiyorum.Elif'in gitmesi de en memnun oldugum transfer daha 2 yıllık takım dedigi takımla kupalar kazandı.4'e pas attı ama ne stabil pas kalitesi ne o boyla blok ne de defans vardı.Al Cansu Ozbay'ı Ezgi ile rekabet etsinler.Olmadı al Tugce'yi yeter ayrıca gecen sene de Seda'nın GS ye gitmesini cok istemistim bu sene de insallah Vakıf'a gider.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3876 : 26 Mayıs 2015, 10:59:40 »
Değerli kardeşim
cidden ne demek istedin. isimleri mi karıştırdın yada bende mi sabah sabah gariplik var

Bu seneki Dünya Kulüpler Şampiyonasında takımıyla Eczacı karşısındaki performansını kastetti abi sanırım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3877 : 26 Mayıs 2015, 11:02:20 »
Bu seneki Dünya Kulüpler Şampiyonasında takımıyla Eczacı karşısındaki performansını kastetti abi sanırım.
haa o zaman eyvallah..
ben izlemedim o turnuvayı . nefret ettiğim bir takımın kupa almasına tahammül edemiyorum :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3878 : 26 Mayıs 2015, 11:12:13 »
Ozge'de,Nilay da 3 takımın begenmeyip gonderdigi isimler FB-Vakıf-Ecz. ben Ozge'yi asla istemiyorum.İlla pasor alınacaksa Cansu Ozbay var,Tugce Hocaoglu var.Hem 3 takımdan gonderileceksin,hem ellerin terleyip cift pas yapacaksın ustune 2011 de kardesinle beraber FB ye laf sokacaksın sonra da Ozge gelecek.Asla istemiyorum.Elif'in gitmesi de en memnun oldugum transfer daha 2 yıllık takım dedigi takımla kupalar kazandı.4'e pas attı ama ne stabil pas kalitesi ne o boyla blok ne de defans vardı.Al Cansu Ozbay'ı Ezgi ile rekabet etsinler.Olmadı al Tugce'yi yeter ayrıca gecen sene de Seda'nın GS ye gitmesini cok istemistim bu sene de insallah Vakıf'a gider.

Hocam sen biraz fazla duygusalsın :)
O zaman Şeyma, Gizem, Polen hiçbirisi bizim takıma layık değil. Hepsi rakiplerin gönderdiği isimler.
Bugün Eczacı'da, Vakıf'ta bizim gönderdiğimiz isimler nasıl oynuyorsa, onlardan gelen isimler de biz de gayet tabi oynar. Bu kadar hassas düşünmeyin.

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
« Yanıtla #3879 : 26 Mayıs 2015, 11:57:20 »
Değerli kardeşim

abi dünya kulüpler şampiyonasında eczacıbaşına krasnodar takımı(sokolova-calderon-kosheleva-garay) lı takım 3-0 ve 3-1 lik skorla yenilmişti
.ikinci maçta bir daha istatistiklerine baktım Koshelevanın 38 pasta 10 hata ile oynamış hücum yüzdesi %20ydi özellikle arka alan hücumlarında sürekli bloklanmıştı bu performansıyla aklımda şuan o yüzden çok aşırı bir istek yok bize gelsin diye ;D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3880 : 26 Mayıs 2015, 12:03:32 »

abi dünya kulüpler şampiyonasında eczacıbaşına krasnodar takımı(sokolova-calderon-kosheleva-garay) lı takım 3-0 ve 3-1 lik skorla yenilmişti
.ikinci maçta bir daha istatistiklerine baktım Koshelevanın 38 pasta 10 hata ile oynamış hücum yüzdesi %20ydi özellikle arka alan hücumlarında sürekli bloklanmıştı bu performansıyla aklımda şuan o yüzden çok aşırı bir istek yok bize gelsin diye ;D
anladım eyvallah kuzum sağolasın..
ya sen yine de o 2 maçı baz alma.
Koshelava biraz üzerine koyarsa tüm avrupaya da koyar :)
onda çok acayip kapasite var ama biraz tembel ne yazık ki , ama çok yetenekli gavur ;)

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
« Yanıtla #3881 : 26 Mayıs 2015, 12:33:13 »
anladım eyvallah kuzum sağolasın..
ya sen yine de o 2 maçı baz alma.
Koshelava biraz üzerine koyarsa tüm avrupaya da koyar :)
onda çok acayip kapasite var ama biraz tembel ne yazık ki , ama çok yetenekli gavur ;)

haklısın o turnuvada herşeye rağmen en iyi 4 numara ödülünü almıştı ;D
para konusu sıkıntı diyorlardı bakalım ikna edebildik mi :)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3882 : 26 Mayıs 2015, 12:58:48 »
Hocam sen biraz fazla duygusalsın :)
O zaman Şeyma, Gizem, Polen hiçbirisi bizim takıma layık değil. Hepsi rakiplerin gönderdiği isimler.
Bugün Eczacı'da, Vakıf'ta bizim gönderdiğimiz isimler nasıl oynuyorsa, onlardan gelen isimler de biz de gayet tabi oynar. Bu kadar hassas düşünmeyin.
Hocam arada fark var.Gizem Karadayı kotu oyuncu oldugu icin degil burada Tekirdaglı Hocanın da yazdıgı surtusmelerden dolayı gonderildi.Ozge ise Nilay+ozge bir Naz etmiyor diye gonderildi.Ve rekor paraya Naz alındı.Ve o tarihten itibaren ligin dengesi degisti.Ozge'yi-Nilay'ı Ecz.'da gonderdi.Sizle olmuyor dedi.Aynı Ozge simdi kurtarıcı olarak devamlı gundeme geliyor.
Ben Seyma'dan da,Ergul den de memnunum.Cunku yedek orta ve smacorsuz sezon bitirdik.Sagolsun Gokcen 3 senenin 2 senesi sakattı.Diclenur da rakip olmadıgı icin sonlarda serdi.Simdi o kadar rahat olamayacak.Kenarda bir insan evladının nefes alabilmesi bile bizim icin kardı.Meliha tek yerli smacordu.Blogun gobegine gobegine vuruyordu.Simdi Seyma geldi.Manset,servis var.Abbo ustune hucumda katacak.Belki bu 2 oyuncu ile bazı maclarda pasor/pç/orta yabancılarımızdan birine yer acacagız.
Ama Elif,Seda,Ozge gibi isimleri net istemiyorum.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3883 : 26 Mayıs 2015, 13:02:42 »
Kosheleva her ne kadar manşet ve savunma olarak stabil bir oyuncu olmasada hücum olarak neredeyse Kim kadar olmasada ona yaklaşabilecek nitelikte ender 4 numara smaçörlerinden biri. DK'da ve bu sene cev kupasında ne kadar mühim bir oyuncu olduğunu ispatladı bence zaten. Koshe'yi herkes ister ama bizim alacağımızı sanmam aksi takdirde bu çaprazda muhtemelen bosettiyi manşetli olarak düşündüğümüz anlamına gelir ve mühim maçlarda onun performansına çok bağımlı kalırız gibi duruyor, rakip çaprazda tehditkar bir hücum silahı göremezse 4'ten kim ve kosheye çok daha rahat blok getirebilir. (Calderon'un olmadığı dakikalarda ecznin kosheyi hücumda 2.maçta bu kadar rahat durdurabilmesinin sebebi de bu biraz) Zaten şeyma alındı ve ne kadar yerli bir isimde olsa şu an takımda 4 smaçör var hali hazırda, bu sebeplerle ben çapraz alacağımızı düşünüyorum açıkçası.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3884 : 26 Mayıs 2015, 13:10:12 »

Kosheleva transfer edilirse çaprazında Kim oynayacağı unutulmamalı, o yüzden Kim ve Kosheleva nın olduğu takıma karşı tek bir oyuncuya odaklanma olmaz. Ayrıca hücum sadece ön alandan da yapılmıyor. Arkadan hücumu kontrol etmeden sadace öndeki Kim veya Kosheleva ya odaklanan takımın işi zor diyorum  :D

Kaldı ki ortada Eda nın ve oynarsa pasör çaprazında Bosetti veya Polen in hücumu da 0 varsayılamaz.  ;D
FENERBAHÇE