Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811403 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3900 : 27 Mayıs 2015, 11:59:00 »
peki sizce 6 yabancılı mı yoksa 5 yabancılı mı olacak kadro...

5 olur

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3901 : 27 Mayıs 2015, 12:05:36 »
banada 5 olacak gibime geliyor...
ama o yuzden alacagımız son smacor/capraz karısımı kim olacaksa cok ust duzey olmalı...

gonlum ciddi anlamda kosheleva'dan yana...

ama hooker da olur...

am ortaya umarım en kotu harmotto gelir...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3902 : 27 Mayıs 2015, 12:17:30 »
banada 5 olacak gibime geliyor...
ama o yuzden alacagımız son smacor/capraz karısımı kim olacaksa cok ust duzey olmalı...

gonlum ciddi anlamda kosheleva'dan yana...

ama hooker da olur...

am ortaya umarım en kotu harmotto gelir...

Hocam Harmotto kötü değil ya :)
Üst düzey 10 orta içindedir dünyada. Sakatlığı soru işareti doğuruyor az ama dünya şampiyonasında çok maçını izlemiştim. Gayet formdaydı.

Çevrimdışı maliboz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3903 : 27 Mayıs 2015, 13:14:30 »
Hocam Harmotto kötü değil ya :)
Üst düzey 10 orta içindedir dünyada. Sakatlığı soru işareti doğuruyor az ama dünya şampiyonasında çok maçını izlemiştim. Gayet formdaydı.
Anladığım kadarıyla Harmotto kötü dememiş renktaş :)  Ben ikiside olmasa Harmotto olsun demiş gibi anladım :)
 ??? acaba benmi yanlış anladım  :-X :-X :-X
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2015, 13:19:32 Gönderen: maliboz »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3904 : 27 Mayıs 2015, 13:18:10 »
Anladığım kadarıyla Harmotto kötü dememiş renktaş :) En kötü ihtimal Harmotto olsun demiş sanki
1.sinif ortalar icinde baska alternatif yokki. Rasic, poljak, Furst rakiplerde. Thaisa, fabiana zaten Brezilya'da. Akinradewo Zürih'e gitti. O nedenle alınabilecek en top class oyuncu harmotto.

• Üye
« Yanıtla #3905 : 27 Mayıs 2015, 13:18:24 »
aynen oyle diyorum...
harmotto iyi oyuncu ama sakatlık sonrası son halinden supheliyim...

yani ecazcıdaki harmotto bize olmaz..ama eski harmotto olursa tam olur..

Çevrimdışı maliboz

• Üye
« Yanıtla #3906 : 27 Mayıs 2015, 13:31:55 »
valla ben sizin kadar teknik taktik konuşamam ama kafa karışıyor ister istemez. Syadığınız bütün voleybolcular için beğenende beğenmeyende oluyor.Harmotto için geneli olumlu olsada sizin gibi sıkı takipçiler  Eczacıdaki performansının (sakatlığının )düşündürücü olduğunu söylüyor.Akın için hücumu iyi blok ta kötü diyenler var Kosha için manşete giremez diyenler var ve bunların karşısında da Kosha gelsede manşetten saklarız diyenler,Harmotto sayabileceğin en iyi 10 ortadan biridir (Fabi ve Thasia yı brezilyadan çıkaramadağın için ilk 8 de diyebiliriz) diyenlerde var.Ama anladığım kadarıyla Kosa ve Harmotto gelirse kimse en azından kağıt üzerinde kötü transfer demez....(Kosha nın dünya klüpler şampiyonasındaki ilaççılar performansına takılanlar da var ama biz eczacıyı Polen ve Montano ilede dağıttık sanırım )
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2015, 13:32:26 Gönderen: maliboz »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3907 : 27 Mayıs 2015, 13:48:50 »
Daha önce de dedim 100 kişiye sorsak 100 farklı rotasyon çıkar. Herkes kendi kurduğu kadro hariç diğer kadrolarda bir eksik bulur. İsmi geçen oyuncuların hepsi dünya çapında oyuncular. Ne katkı vereceği belli olmayan 2. - 3. sınıf oyuncular geleceğine bu oyuncular her zaman tercihim olur benim. Uyum sorunu kim gelirse gelsin geçerlidir.
Harmotto'nun eczacıdaki performansı düşündürücü derken Eczacıda hiç oynamadı sayılır. Buna karşın İtalya'da son derece iyiydi. Milli takımda eczacı sonrası son derece iyiydi. Sağlıkla ilgili bir sorunu varsa bu zaten kontrollerde ortaya çıkar.
Eczacıyı biz şu anki kadromuzla da yine yeneriz. çapraz ve orta almadan yeneriz. Eczacılılar havalara uçuyor da neden uçtuklarının bir mantığını kuramıyorum ben. Kadro derinliği sağladılar hepsi o. Neticede sahaya 8-10 kişi çıkmayacaklar. Sahaya çıkan kadroları da Dela ve Nesli yerine Bosko ve Neriman olacaktır. O vakit de güç mü kazanmış oluyorlar güç mü kaybetmiş oluyorlar düşünmek lazım.

• Üye
« Yanıtla #3908 : 27 Mayıs 2015, 13:56:44 »
Daha önce de dedim 100 kişiye sorsak 100 farklı rotasyon çıkar. Herkes kendi kurduğu kadro hariç diğer kadrolarda bir eksik bulur. İsmi geçen oyuncuların hepsi dünya çapında oyuncular. Ne katkı vereceği belli olmayan 2. - 3. sınıf oyuncular geleceğine bu oyuncular her zaman tercihim olur benim. Uyum sorunu kim gelirse gelsin geçerlidir.
Harmotto'nun eczacıdaki performansı düşündürücü derken Eczacıda hiç oynamadı sayılır. Buna karşın İtalya'da son derece iyiydi. Milli takımda eczacı sonrası son derece iyiydi. Sağlıkla ilgili bir sorunu varsa bu zaten kontrollerde ortaya çıkar.
Eczacıyı biz şu anki kadromuzla da yine yeneriz. çapraz ve orta almadan yeneriz. Eczacılılar havalara uçuyor da neden uçtuklarının bir mantığını kuramıyorum ben. Kadro derinliği sağladılar hepsi o. Neticede sahaya 8-10 kişi çıkmayacaklar. Sahaya çıkan kadroları da Dela ve Nesli yerine Bosko ve Neriman olacaktır. O vakit de güç mü kazanmış oluyorlar güç mü kaybetmiş oluyorlar düşünmek lazım.

aynen katılıyorum..bu arada de la cruz ayrılıyor degil mi hapcılardan...?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3909 : 27 Mayıs 2015, 14:00:06 »
aynen katılıyorum..bu arada de la cruz ayrılıyor degil mi hapcılardan...?
Veda etti diye biliyorum ben

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
« Yanıtla #3910 : 27 Mayıs 2015, 14:11:02 »
Harmottonun Ecz.daki halini karşılaştırmak doğru olmaz sakattı zaten hiç maç oynamadı diye hatırlıyorum ama tam emin değilim, bu senede bir kulüpte oynamadı tek düşündürücü yanı bu iki senedir oynamıyor.Sadece milli takım döneminde oynadı çok ta iyiydi bence Harmottonun en kötü hali şuan boşta alan alabileceğimiz ortalardan daha iyidir. :)

Çevrimdışı nervous

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3911 : 27 Mayıs 2015, 14:22:22 »
Harmotto ile ilgili düşüncelerimi söylemek istiyorum. Harmotto şu an dünyada herhangi bir takımla anlaşmayan ortalar içerisinde alabileceğimiz en iyi orta oyuncudur söylendiği gibi dünyada ilk 10'dadır ve Fenerbahçe'ye en uygun isimdir. Çoğunluk Eczacı'daki performansıyla (ne kadar performans diyebiliriz tartışılır, takımı sahadayken sakatlığında tribünde değil maçları Amerika'dan takip etmiştir.) çoğunluğun memnuniyetsizliğini karşılar ancak Harmotto Harmotto'dur. 2010-2011, 2011-2012 sezonların İtalya liginde en iyi blok yapan ve hücumda en etkili ortalardan biri olmuştur. 2014 Dünya Şampiyonası'nın en etkili 2 orta oyuncusundan biridir, tüm sezon oynamadan direk milli takıma gitmesine rağmen çok etkili oynamış ve milli takımına çok katkı sağlamıştır. Harmotto oynamamayı sıkıntı etmeyecek belki de tek top class orta oyuncudur. Alırsan tribüne göndermen zor olmaz ama oynattığında da tam verim alırsın. Blok disiplini üst düzeyde, hücumda öldürücüdür bunlardan bahsetmeye gerek var mıdır bilmiyorum, sadece servisi biraz sıkıntılıdır. Harmotto bu sezon da hiçbir takımda oynamadı ama yine milli takımda harikalar yaratırsa şaşırmayalım. Umarım alırız, ben şahsen çok isterim.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3912 : 27 Mayıs 2015, 14:46:02 »
@sarimelekler, @nervous

Harmotto ile ilgili aynı düşüncedeyiz. Umarım gelir.
Biraz zorlarsak Kosha ile ilgili de Besim ve benle aynı düşünceye geliriz :)
ama gelmezse Hooker da iyidir iyi :)
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2015, 14:46:16 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3913 : 27 Mayıs 2015, 15:25:54 »
Veda etti diye biliyorum ben

O bile daha kesin değilmiş, kalma ihtimali varmış yani düşünün artık, o da kalırsa adeta smaçörler ordusu haline gelecek eczacıbaşı, 50.yıl diye resmen 2 iyi takım bile çıkarabilirler sahaya :)

• Üye
« Yanıtla #3914 : 27 Mayıs 2015, 16:27:29 »
vakıf tom kom'u alabilir deniyor..oyle bir durumda sizce naz orada kalır mı?
biz hamle yapıp alırmıyız?