Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811422 defa)

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3915 : 27 Mayıs 2015, 16:33:58 »
naza kapılar kapalı bence allaha yakın bizi uzak olsun

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3916 : 27 Mayıs 2015, 17:11:53 »
Gözde'yle Özge kardeş olarak aynı takımda oynarken hatırlıyorum,yanılıyormuyum.İkisinide çok iyi oyuncu diye hatırlıyorum.Belki yanılıyorumdur ama özde'nin pasor olarak değilde iyi bir oyuncu olarak aklımda kalmı.peki neden Çağla'yı düşünmüyorsunuz.Kübra,Büşra,eczacıbaşılı gözde hakkında düşüncen nedir?

Çağlayı biz düşünürüz de vakıf bırakmaz. Kübrayı da düşünürüz mesela ama onu da vakıf bırakmaz. Kübra bir kaç yıla kadar gerekli mental olgunluğa ulaşırsa erkek voleyboldaki Musersky etkisi yaratabilir. Eczacılı Gözde ile ilgili bizim takımda görmek isterdim ama yerli olduğu için isterdim. Gerçi bize de gelse Eczacıda olduğu gibi yedek bekleyip Meliha gibi görev bekleyecekti. Önemli lig ve Avrupa maçlarında çok fazla süre almazdı.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3917 : 27 Mayıs 2015, 17:19:08 »
vakıf tom kom'u alabilir deniyor..oyle bir durumda sizce naz orada kalır mı?
biz hamle yapıp alırmıyız?

Naz'ın sözleşmesi devam ediyor vakıfbankla, zaten malum mevzulardan sonra bu klübün nazla artık pek işi olacağını zannetmiyorum, zaten ezgi nazdan daha potansiyelli bir isim, nazı almak onun önünü tamamen kapatmak olur. Belki Çağla Akın'ı bırakacaklarsa o düşünülebilir vakıftan

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3918 : 27 Mayıs 2015, 17:33:29 »

Harmotto nun iyi orta oyuncu olduğu doğru ancak bunu daha çok Milli Takımda gösteriyor. Tüm Abd li oyuncular gibi.

İtalya da kulüp takımında gösterilen başarı 4-5 senedir Türkiye ye çokta paralel yansımıyor maalesef. Bauer in de Fenerbahçe ye geldiğinde İtalya istatistikleri ve Cev Cup istatistikleri çok iyiydi.

Oyuncular sürekli oynamayınca da formları düşüyor doğal olarak.

Harmotto transfer olursa beklentileri çok fazla yukarıda tutmamak gerekir bence.

Ancak umudumuz her zaman Fenerbahçe ye transfer olan oyuncuların en iyi performanslarını göstermeleri tabi ki..  :)

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3919 : 27 Mayıs 2015, 17:46:33 »

3+1 yabancı kuralı çıkmazsa Ezgi nin yanına mutlaka yerli pasör alınmalı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3920 : 27 Mayıs 2015, 18:11:56 »
bence abbonun kafasında tam ona yakışan şekilde yabancı pasörle ligi oynamak düşüncesi var

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #3921 : 27 Mayıs 2015, 18:34:53 »
Bunu okudum ya, artik gam yemem.  Arkadaslar, voleybolu izleyen, ilgilenen insanlarsiniz.  Yeon Koung Kim bir numara ise Kosheleva bugun dunya voleybolundaki ikinci en buyuk isimdir.  Yapmayin Allah askina!

yeon koung kim'in aldığı ücreti yada daha fazlasını verip transfer yaparsak bu isim kosheleva da olsa terbiyesizliktir

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3922 : 27 Mayıs 2015, 20:29:30 »
aynen katılıyorum..bu arada de la cruz ayrılıyor degil mi hapcılardan...?
Veda etti diye biliyorum ben

Cruz'un Temmuz'da bir saglik kontrolu olacak.  Ona gore karar verecekler sanirim.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3923 : 27 Mayıs 2015, 20:37:26 »
yeon koung kim'in aldığı ücreti yada daha fazlasını verip transfer yaparsak bu isim kosheleva da olsa terbiyesizliktir

Eger o anlami verdigimi zannettiysen. duzelteyim: o transferdeki en buyuk sikinti da Yeon Koung Kim'e verilen ucretin tavan kabul edilmesi ve sanirim Kosheleva'nin makul olmayan bir ucret talebi.  Ote yandan, yukarida da dedigim gibi bugun Yeon Koung Kim ayarinda, hemen her alanda muazzam olan bir oyuncu daha yok.  Genel olarak bakarsak Kosheleva bugun top 3 voleybolcudan biri. 

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #3924 : 27 Mayıs 2015, 23:20:55 »
Yabancı pasör kesin alınacak gibi duruyorda.Yabancı orta olmuyorsa Bahar'ı alalım.Şuan pazara baktığında da pek oyuncu yok.Bence düşünülmeli.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3925 : 28 Mayıs 2015, 01:06:11 »
Yabancı pasör kesin alınacak gibi duruyorda.Yabancı orta olmuyorsa Bahar'ı alalım.Şuan pazara baktığında da pek oyuncu yok.Bence düşünülmeli.

Yabanci orta olmali.  Bunun baska bir yolu yok!  Cok kritik bir hata yapmis oluruz. 
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2015, 01:06:27 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı nervous

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3926 : 28 Mayıs 2015, 02:02:17 »
Yabancı orta bence de kesinlikle alınmalı. Eda çok iyi ama Dicle&Ergül ile yola çıkamayız. Bahar'ı alırsak yine de yetersiz olur. Orta oyuncu büyük tehdittir ama Eda'nın yanına iyi bir isim koyamazsak şampiyonlar liginde o tehdidi oluşturamamış oluruz.

Kosheleva - Harmotto veya Hooker - Harmotto haberi bekliyorum.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3927 : 28 Mayıs 2015, 02:04:12 »
Yabancı orta bence de kesinlikle alınmalı. Eda çok iyi ama Dicle&Ergül ile yola çıkamayız. Bahar'ı alırsak yine de yetersiz olur. Orta oyuncu büyük tehdittir ama Eda'nın yanına iyi bir isim koyamazsak şampiyonlar liginde o tehdidi oluşturamamış oluruz.

Kosheleva - Harmotto veya Hooker - Harmotto haberi bekliyorum.

Aynen.  Hatta ben, sezon geneline bakarsak, Eda'yi da cok yeterli gormuyorum.  Bu demek degil ki, Eda yerine bir orta gelsin.  Ancak bu unsur da yabanci elit bir ortanin ne kadar elzem oldugunu kanitlar nitelikte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #3928 : 28 Mayıs 2015, 09:33:37 »
ben
yabancı capraz/smacor
yerli pasor
yabancı orta

transferlerini sart goruyorum...

yabancı orta yerine yerli orta gelirse bahar cok tatmin olmam...bence hata yaparız...ergul yerine bahar alınsa basta hersey ok'di de; simdi ergul varken ve yabancı orta almadan eda-dicle-bahar ve ergul'le yola cıkmak cok mantıklı degil..en azından avrupa icin..ligde bize sorun cıkmaz ama avrupa'da problem olabilir..

ama isin aslı su da var butun yabancı haklarımızı smacor/capraz ve sadece pasore kullanacakska mantıksız da degil takımın hep bir arad aoynaması acısından..

yabancı orta'dan vazgecip yabancı capraz ve hatta yabancı bir tane de smacor  alınır mı bilmem bahar transfeir yapılırsa...

hic bildiginiz hem orta hem capraz oyuncusu var mı kadınlarda? universal?

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3929 : 28 Mayıs 2015, 10:45:40 »
Gizem , bahar naz gui yuzunden vakıftan ayrıldıktan sonra arkasından baharı bize alsak dertsiz başımıza dert almak olur bence
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2015, 13:54:32 Gönderen: Cem Ağrak »