Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811554 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4050 : 31 Mayıs 2015, 21:38:46 »
Sanja Malagorski'yi de İdman almış ya??
Yazık olacak güzelim kıza :(

Malagurski birkac senedir zaten voleybol oynamiyor.  Oynadigi her ne ise, adi cok baska.  O yuzden tam Idmanocagi'nin kaleminde bir oyuncu.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4051 : 31 Mayıs 2015, 21:39:16 »
Mihajlovic imzaladı Chemik Police takımı ile

Beni cok ama cok rahatlatan bir bilgi oldu bu.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4052 : 31 Mayıs 2015, 22:11:12 »
Geriye kim kaLdi
Kim'in yigeni yokmuya başka voleybol oynayan

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4053 : 31 Mayıs 2015, 22:17:12 »
Rachel Rourke'den vazgeçtiğimiz haberleri var . Kim alındıysa açıklansın artık .

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4054 : 31 Mayıs 2015, 22:18:30 »
Çinli Kız'dan başka alternatif bırakmadın bize Besim, şiştim resmen.

Çevrimdışı mmho

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4055 : 31 Mayıs 2015, 22:24:49 »
Takıma alınacak yabancı çapraz bir açıklansa da rahatlasak. Vakıfbank ın transferleri de çok önemli olacak bu yıl için.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4056 : 31 Mayıs 2015, 22:30:50 »
Çinli kız cok cok iyi bir oyuncu abi. İmkan olsa öyle son alternatif olacak biri degil.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #4057 : 31 Mayıs 2015, 22:33:51 »
Çinli kız cok cok iyi bir oyuncu abi. İmkan olsa öyle son alternatif olacak biri degil.

Yönetim için demedim zaten bizim için diyorum kimse kalmadı hayal edebileceğimiz. Hele ki Besim varsa kimseyi de beğenmez Malum, Naz bu arada Montreaux turnuvasının da en iyi pasörü seçilmiş ama beyimize göre çöp zaten. E bize de azıcık nefes alacak fırsat bırakmadı adam. :)
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2015, 22:34:11 Gönderen: akarship »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4058 : 31 Mayıs 2015, 22:41:16 »
Yönetim için demedim zaten bizim için diyorum kimse kalmadı hayal edebileceğimiz. Hele ki Besim varsa kimseyi de beğenmez Malum, Naz bu arada Montreaux turnuvasının da en iyi pasörü seçilmiş ama beyimize göre çöp zaten. E bize de azıcık nefes alacak fırsat bırakmadı adam. :)
Naz dunyanın en iyi pasorlerinden birisidir. Besim ve bir kac kisinin kisisellesmis görüşleri bunu değiştirmez. Simdi yine girmeyelim o konuya ama :)
Koshalevaya teklif edilen parayı görünce demekki bütçemiz fena degil ama dedigin gibi oyuncu da kalmadı pek. Brako olsa keske. Sakat deniyor ama gecen sene epey bir maca cikti. İddiasiz bir takımda olunca tabi performans da cok üst düzey olmuyor. Aynı 3 sene önceki bizim takımda Kim'in tek basına bir seyler yapamaması gibi. Brako'nun sonucta potansiyelini biliyoruz.  Formunu bulursa epey yakıcı bir takım oluruz.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #4059 : 31 Mayıs 2015, 22:46:58 »
Brako müzmin sakat deniyor transferi riskli olabilir, bütün imkanları zorlayıp Kosheleva'ya yüklenirdim ben. 4 yabancı yeterli, fazladan almadığımız oyuncuların ücretini Kim-Kosheleva ücret dengelenmesine kullanırdım. Geçen sene Bauer,Montano,Kristin beklentinin çok altında kaldı malesef.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4060 : 31 Mayıs 2015, 23:06:54 »

Abicim Montreaux les gibi bir turnuva.  Takimlari gormedin mi?  Neredeyse kazanan takim olarak bize odul vermeyeceklerdi.  Ayip olmasin diye iki tane zorlama pozisyondan verdiler. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4061 : 31 Mayıs 2015, 23:07:54 »

Dertlerin caresi cok kolay da, bizimkiler hala daha anlamadilar.  Kosheleva'yi alacaksin, bitecek.  Kadronda saf capraz olmasa da olur. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4062 : 31 Mayıs 2015, 23:08:34 »
Naz dunyanın en iyi pasorlerinden birisidir. Besim ve bir kac kisinin kisisellesmis görüşleri bunu değiştirmez. Simdi yine girmeyelim o konuya ama :)
Koshalevaya teklif edilen parayı görünce demekki bütçemiz fena degil ama dedigin gibi oyuncu da kalmadı pek. Brako olsa keske. Sakat deniyor ama gecen sene epey bir maca cikti. İddiasiz bir takımda olunca tabi performans da cok üst düzey olmuyor. Aynı 3 sene önceki bizim takımda Kim'in tek basına bir seyler yapamaması gibi. Brako'nun sonucta potansiyelini biliyoruz.  Formunu bulursa epey yakıcı bir takım oluruz.

Evet, Naz'in dunyada en iyi oldugu bir alan var: ego, iticilik ve ihanet :)  Onun hakkini verdim iste sonunda.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2015, 23:09:06 Gönderen: Besim »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4063 : 31 Mayıs 2015, 23:09:37 »
Koshaleva ile 5 yabancı oluyor ama. Söylenen dogru ise Kim'den fazla bile istiyor olabilir.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4064 : 31 Mayıs 2015, 23:10:17 »
Brako müzmin sakat deniyor transferi riskli olabilir, bütün imkanları zorlayıp Kosheleva'ya yüklenirdim ben. 4 yabancı yeterli, fazladan almadığımız oyuncuların ücretini Kim-Kosheleva ücret dengelenmesine kullanırdım. Geçen sene Bauer,Montano,Kristin beklentinin çok altında kaldı malesef.

Hah soyle, abicim.  Simdi gordum Kosheleva yorumunu.  Bir EMIR degil ama bizi idare eder :)