Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811437 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4065 : 31 Mayıs 2015, 23:12:08 »
Koshaleva ile 5 yabancı oluyor ama. Söylenen dogru ise Kim'den fazla bile istiyor olabilir.

Kim'den fazla istiyorsa, alinmasi taraftari degilim.  Zaten gidip de Kupa 1'de oynayacak bir takimi reddediyorsa, onun kafasina ne diyim ben. 

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #4066 : 31 Mayıs 2015, 23:31:09 »
Yer kürenin gördüğü en iyi çapraz sakatlıklarla boğuşuyor :)
Şaka gibi ama piyasada cidden almaya değecek oyuncu yok gibi bi koshe var o da maddi olarak uçmuş durumda.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4067 : 31 Mayıs 2015, 23:59:14 »
Yer kürenin gördüğü en iyi çapraz sakatlıklarla boğuşuyor :)
Şaka gibi ama piyasada cidden almaya değecek oyuncu yok gibi bi koshe var o da maddi olarak uçmuş durumda.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yer kurenin gordugu en iyi caprazi cok merak ettim? :)
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2015, 23:59:37 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #4068 : 01 Haziran 2015, 00:11:04 »
Yer kurenin gordugu en iyi caprazi cok merak ettim? :)
Galatasaray taraftarının brako için kullandığı tabirdi. Ona atıfta bulunarak yazmıştım :)
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4069 : 01 Haziran 2015, 00:11:45 »
Galatasaray taraftarının brako için kullandığı tabirdi. Ona atıfta bulunarak yazmıştım :)

Ha hatirladim o muhabbeti :)

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4070 : 01 Haziran 2015, 00:34:35 »
Çare Zhu Ting :) Asya Şampiyonasında da Kim'li koreyi dağıttıkları finalde çok iyi oynadı, keşke Çin dışına çıkarabilme imkanımız olsa, ikisi çok da yakın arkadaş hem, bir de bütün Asya bizi tutardı ve acayip prim yapmış olurduk resmen klüp olarak :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4071 : 01 Haziran 2015, 01:27:32 »
Çare Zhu Ting :) Asya Şampiyonasında da Kim'li koreyi dağıttıkları finalde çok iyi oynadı, keşke Çin dışına çıkarabilme imkanımız olsa, ikisi çok da yakın arkadaş hem, bir de bütün Asya bizi tutardı ve acayip prim yapmış olurduk resmen klüp olarak :)
Neler engel ki gelişine? Bişeyler bilen biri varsa bu konu hakkında paylaşabilir mi ?

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4072 : 01 Haziran 2015, 01:41:33 »
Neler engel ki gelişine? Bişeyler bilen biri varsa bu konu hakkında paylaşabilir mi ?

Cin'deki sosyal konjonktur geregi oyuncularin yurtdisina cikmasi; ciktiginda da uyum sorunu cekmemesi genelde zor.  Bir de kucuklukten beri ayni takimda buyuyen oyuncularin, yurtdisinda fanustan cikmis gibi farkli takimlarda ayni performansi gosterebilmesi mumkun olmayabilir.  Tabii onyargili olmamak lazim ama sosyal konjonkturlerin Cinli oyuncularin transferini zorlastirdigi bir gercek.  Ote yandan, Cin'nden oyuncu almak yildiz Rus oyuncu transferi kadar zor degil.  Gamova bile transfer edildiyse, herkes transfer edilebilir (Goncharova da mesela imkansiza yakin bir transfer).

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4073 : 01 Haziran 2015, 02:44:56 »
Cin'deki sosyal konjonktur geregi oyuncularin yurtdisina cikmasi; ciktiginda da uyum sorunu cekmemesi genelde zor.  Bir de kucuklukten beri ayni takimda buyuyen oyuncularin, yurtdisinda fanustan cikmis gibi farkli takimlarda ayni performansi gosterebilmesi mumkun olmayabilir.  Tabii onyargili olmamak lazim ama sosyal konjonkturlerin Cinli oyuncularin transferini zorlastirdigi bir gercek.  Ote yandan, Cin'nden oyuncu almak yildiz Rus oyuncu transferi kadar zor degil.  Gamova bile transfer edildiyse, herkes transfer edilebilir (Goncharova da mesela imkansiza yakin bir transfer).
O zaman biz deneyelim abi bu işi bence 😊 Fenerbahçe başkadır hem bu kıza değer valla risk almaya ben Mihajlovic falan geleceğine risk almaktan yNayım şahsen tabi kız da risk almak isterse

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4074 : 01 Haziran 2015, 02:49:54 »
O zaman biz deneyelim abi bu işi bence 😊 Fenerbahçe başkadır hem bu kıza değer valla risk almaya ben Mihajlovic falan geleceğine risk almaktan yNayım şahsen tabi kız da risk almak isterse

Yok, ben de risk olarak bakmiyorum cunku ismi gecenlere bakinca, kesinlikle degecek bir risk.  Tabii oyuncunun da gelmeye meyilli olmasi lazim.  Mesela bir Turk oyuncu yurtdisinda oynamak istemiyorsa, onu transfer etmek ne kadar zorsa, Cinliler icin de aynisi gecerli.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4075 : 01 Haziran 2015, 08:45:27 »
vallaha brakocevic'i buyuk risk olarka gormuyorum..
isimsiz biri daha buyuk risk...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4076 : 01 Haziran 2015, 08:49:40 »
vallaha brakocevic'i buyuk risk olarka gormuyorum..
isimsiz biri daha buyuk risk...

Zhu Thing isimsiz falan değil yahu, son 2 senedir bütün turnuvalarda esiyor gürlüyor, uçana kaçana yapıştırıyor. Brakocevic en iyi haliyle 1 tık geride çinli kardeşimizden.

• Üye
« Yanıtla #4077 : 01 Haziran 2015, 08:51:05 »
Zhu Thing isimsiz falan değil yahu, son 2 senedir bütün turnuvalarda esiyor gürlüyor, uçana kaçana yapıştırıyor. Brakocevic en iyi haliyle 1 tık geride çinli kardeşimizden.
Zhu thimg için söylemedim bu lafı..diğer sırplar yada başka ismi olmayanlar için söyledim.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4078 : 01 Haziran 2015, 08:56:07 »
Hah soyle, abicim.  Simdi gordum Kosheleva yorumunu.  Bir EMIR degil ama bizi idare eder :)

Ben baştan beri Kim-Kosheleva-Bosetti yapalım diyorum Besim, aklın yolu bir. Lakin yöneticiler aynı şeyi düşünmüyorlar demek ki başka isimler konuşuluyor. Bana kalsa Koshelevayı alır Kimin de maaşına zam yaparım. Dünyanın belki de en efektif olabilecek ikilisini yapmaya değer bu hamle.

• Üye
« Yanıtla #4079 : 01 Haziran 2015, 09:54:42 »
Ben baştan beri Kim-Kosheleva-Bosetti yapalım diyorum Besim, aklın yolu bir. Lakin yöneticiler aynı şeyi düşünmüyorlar demek ki başka isimler konuşuluyor. Bana kalsa Koshelevayı alır Kimin de maaşına zam yaparım. Dünyanın belki de en efektif olabilecek ikilisini yapmaya değer bu hamle.

aynen katılıyorum...

macera aramadan koshe'yi alıp, kime takviye yaparım maasında..
zaten hakeden oyuncu...hem jest olur kim'e...

zaten sezona 5 yabancı ile baslamıs olacagız...
koshe transferi zaten bence  3+1 de elimize buyuk rahatlık saglar bence ..yani yerli pasor almadan skorupa ile oynayabiliriz..ama saf caprazda problem daha buyuk olur sanki...