Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811528 defa)

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4155 : 05 Haziran 2015, 12:52:08 »
Yanlış bilmiyorsam 25 yaş altı oyuncularının Cinden çıkması için milli takım hocalarının izin vermesi gerekir. Bir yerde oyle bir yazı okumuştum.

öyleyse zaten imkansız Lang Ping hayatta izin vermez ;D Ligleri erken bittiği için özellikle bu sene olimpiyat senesi milli takıma çok daha ağırlık veriyor

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4156 : 05 Haziran 2015, 14:01:50 »
vallaha ben buyuk maclarda ve play off ta kim-bosetti-skroupa yı kesin goruyorum artık..
eda ve dicle'nin + polenin formuna gore mihajlovic mi harmotto mu olur son oyuncu bakalım artık..

Çevrimdışı kerem

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #4157 : 05 Haziran 2015, 14:06:43 »
final serisinde poleni çok beğendim aslında istikrar sağlayabilirse fark yaratan oyuncu olabilir...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4158 : 05 Haziran 2015, 15:13:26 »
Vakıfbank'ın kadrosu bizim kadrodan iyi olduğu kanısına nerden vardınız çok merak ediyorum. Rasiç haricinden elle tutulur bir yabancıları yok. Geçen senenin en fiyasko oyuncusu Sheillayı ellerinde tuttular yetmezmiş gibi bize saç baş yolduran topa vurmaktan aciz olan Seda'yı aldılar.
Kesinlikle Vakıfbank hiçbir kupada bizimle baş edecek bir kadroya sahip değil eğer ki Kosheleva veya Zhu gibi bir oyuncu alirlarsa bizimle mücadele edebilirler yoksa ellerindeki bu kadro ile bizi yenebilecekleri zannetmiyorum.

Sheilla'yı elden çıkarmaya çalıştılar ama beceremediler..Ama Seda transferi yorumsuz valla

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4159 : 05 Haziran 2015, 17:02:51 »
öyleyse zaten imkansız Lang Ping hayatta izin vermez ;D Ligleri erken bittiği için özellikle bu sene olimpiyat senesi milli takıma çok daha ağırlık veriyor
Olimpiyat senesi olduğu için kesinlikle izin vermez. Çinli oyuncular yurtdışına çıktıkları zaman adaptasyon sorunu yaşıyorlar. Zhu gelip kötü bir sezon geçirirse onlar için pek iyi olmaz. Lang Ping gibi bir kurdun bu riske gireceği düşünmüyorum.

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4160 : 05 Haziran 2015, 17:08:43 »
Sheilla'yı elden çıkarmaya çalıştılar ama beceremediler..Ama Seda transferi yorumsuz valla
Sheilla'nın kontratından çıkamadılar. Bence Guide onu göndermek istemiştir ama yönetim izin vermemiştir.

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4161 : 05 Haziran 2015, 17:12:50 »
vallaha ben buyuk maclarda ve play off ta kim-bosetti-skroupa yı kesin goruyorum artık..
eda ve dicle'nin + polenin formuna gore mihajlovic mi harmotto mu olur son oyuncu bakalım artık..
Skorupa ve Kim haricinde bu takımda büyük maçlara yeri garanti olan başka oyuncu yok.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #4162 : 05 Haziran 2015, 19:19:52 »
diğer branşların şu andaki durumunu göz önüne aldığımızda kurulan kadro gayet iyi, yabancı kuralındaki değişiklikte çok iyi oldu. gayet başarılı menejerimiz vardı başarılı yönetici bizde kolay bulunmuyor kendisi istediğine göre hayırlısı olsun. o gelseydi bu gelseydi  diyecek durumda olduğumuzu düşünmüyorum.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4163 : 06 Haziran 2015, 14:49:53 »
Pasör Caprazi kesin aLinmaLi
Ve yerli pasör
O zaman kusursuz oluruz

Ama biz hic kusursuz oLmadik ki

Her zaman bir yanmiz eksik kaLdi
Yine öyle olacak sanirim

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4164 : 06 Haziran 2015, 17:24:56 »
Saf pasör çaprazı almayarak fazla yabancıyı önlemiş olduk, yabancı pasörü almasaydık 4 yabancımızla sürekli oynayabilecektik..Şimdi ligde 1 oyuncu tribüne çıkacak iki yabancı çıkmış olmayacak en azından.
Mihajlovicle hem yedek yabancı smaçör hem pasör çaprazı pozisyonunu doldurduk.

Yerli pasöre gerek yok 3+1 i Skorupa için kullanmayı düşünüyor Abbondanza. Ezginin aksadığı yerde Skorupa devreye girecek yani.Transferlerden oldukça memnunum Kosheleva başarıya değil paraya açmış istediği ücretin yarısına belki daha da azına Mihajlovici almış olduk Vakıfbankın isteyip te kadrosuna katamadığı Mihajlovici ;)

Çevrimdışı fenerli20

• Üye
« Yanıtla #4165 : 06 Haziran 2015, 23:23:45 »
Saf pasör çaprazı almayarak fazla yabancıyı önlemiş olduk, yabancı pasörü almasaydık 4 yabancımızla sürekli oynayabilecektik..Şimdi ligde 1 oyuncu tribüne çıkacak iki yabancı çıkmış olmayacak en azından.Vakifbank istediyse o oyuncuyu rahatlikla alabilirdi onlarda para problem degil
Mihajlovicle hem yedek yabancı smaçör hem pasör çaprazı pozisyonunu doldurduk.

Yerli pasöre gerek yok 3+1 i Skorupa için kullanmayı düşünüyor Abbondanza. Ezginin aksadığı yerde Skorupa devreye girecek yani.Transferlerden oldukça memnunum Kosheleva başarıya değil paraya açmış istediği ücretin yarısına belki daha da azına Mihajlovici almış olduk Vakıfbankın isteyip te kadrosuna katamadığı Mihajlovici ;)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4166 : 07 Haziran 2015, 14:54:10 »
GoFenerbahceGo bana gore tarihin en genis yerli rotasyonu ve mukemmel bir kadro kuruldu.Dereagzından petrol cıksaydı belki Koshe gelebilirdi.
Eger pasor alınmazsa bu da ozellikle Ezgi'nin onunu acmak ve Skorupa ile bol bol oynatmak icindir.Zaten sorun yok.Sakatlık,formsuzluk olursa Ocak'ta gider Cansu Ozbay,Hocaoglu gibi bir pasor her zaman alabilirsin.Mihajlovic 2 mevkide de oynayabilir.Bu sezon takımın en ufak manset sorunu yasayacagını sanmıyorum.Manseti tek zayıf Mihajlovic bize de zaten hucumu lazım, muhtesem kadro oldu.
Ecz. gibi 25-30 kisilik kadro kurmuyoruz.Sadece 8-10 tane smacor var kadrolarında

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #4167 : 07 Haziran 2015, 15:10:09 »
Bizim için en büyük kazanç bu sene meliha;Şeyma;polen;ezgi ve dicle nin sınıf atlaması okur...eğer bu gerçekleşirse zaten yabancılara gerek kalmaz..özellikle polen ve dicle belli seviyedeler zaten...ama Şeyma ve melihadan biri bile gelişse büyük is yaparız.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #4168 : 07 Haziran 2015, 16:10:31 »
sezonu 2 pasörle götürmek zor, bir sakatlık durumunda çok zor bi duruma düşeriz genç takımın pasörü nasıl aceba ?  ters bir durumda yedek pasör olmadan maçlara cıkmak çok mantıklı gelmiyor
EDA yada KİM den birini pasör oynatmak zorunda kalmayız umarım gerci hakkını verirler ama yinede tedbirli olmak lazım
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4169 : 07 Haziran 2015, 16:49:40 »
Olur da Özge'yi  alırsak ligde Kim-Bosetti-Mihajloviç-Harmotto dörtlüsünü her maç oynatabiliriz. İnşallah yerli pasör alınır Skorupa'da tribüne.