Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811483 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4170 : 07 Haziran 2015, 19:00:51 »
GoFenerbahceGo bana gore tarihin en genis yerli rotasyonu ve mukemmel bir kadro kuruldu.Dereagzından petrol cıksaydı belki Koshe gelebilirdi.
Eger pasor alınmazsa bu da ozellikle Ezgi'nin onunu acmak ve Skorupa ile bol bol oynatmak icindir.Zaten sorun yok.Sakatlık,formsuzluk olursa Ocak'ta gider Cansu Ozbay,Hocaoglu gibi bir pasor her zaman alabilirsin.Mihajlovic 2 mevkide de oynayabilir.Bu sezon takımın en ufak manset sorunu yasayacagını sanmıyorum.Manseti tek zayıf Mihajlovic bize de zaten hucumu lazım, muhtesem kadro oldu.
Ecz. gibi 25-30 kisilik kadro kurmuyoruz.Sadece 8-10 tane smacor var kadrolarında
Metin Abi, yerli rotasyon dediklerine aynen katiLiyorum.
Ama iki yerli pasör kadroda olsa
Yine Ezgi oynasin
baskin bir PC ariycaz
Umarim yaniLirim

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4171 : 07 Haziran 2015, 21:31:23 »
Metin Abi, yerli rotasyon dediklerine aynen katiLiyorum.
Ama iki yerli pasör kadroda olsa
Yine Ezgi oynasin
baskin bir PC ariycaz
Umarim yaniLirim
PÇ alınmayacak bence bu fikre alıştırsan kendini iyi olur :) yabancı transferleri bitti, bence bu sene çok iyi bir kadro kurduk yabancı pasör almamız dışında herşeyden memnunum açıkcası

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4172 : 07 Haziran 2015, 21:46:26 »
PÇ alınmayacak bence bu fikre alıştırsan kendini iyi olur :) yabancı transferleri bitti, bence bu sene çok iyi bir kadro kurduk yabancı pasör almamız dışında herşeyden memnunum açıkcası
Dediğim gibi
Zaten bir yanimiz her zaman eksik kaLiyor

Eğer PC alinmazsa büyük hata yapariz

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4173 : 07 Haziran 2015, 22:05:32 »
Vakıf iki hollandalı getrmiş, Sheila'yı bıraksalar ve bize gelse çok faydalı olurdu Kim'e yardımcı rolünde.

Çevrimdışı mmho

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4174 : 07 Haziran 2015, 22:31:53 »
FBG mize Mihalovic gelmiş hoş gelmiş. 3 smaçörle oynamak fikrini hep sevmişimdir nedense :) Evet kızın manşeti çok iyi değil ama arkadayken yedek libero ile değişebiliriz. Ya da küçük bir alan bırakır rakiplerin servis de onu ararken hata yapmalarını sağlayabiliriz. Mihalovic in hücumu gayet iyidir bildiğim kadarıyla. Ben sadece Çiğdem neden ayrıldı takımdan onu anlamadım ?

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4175 : 07 Haziran 2015, 22:58:54 »
Mihalovic pasör caprasi oynaya biliyor mu?

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4176 : 07 Haziran 2015, 23:14:07 »
Oynuyor abi...
Ben de bir adet yerli pasorden yanayım..yani çapraz yerine daha mantıklı gibi...
Ama ezgiden ne istendiğine ve altyapıdaki genç pasorun kabiliyetine bakmak lazim..altyapıdaki genç pasörü bilmiyorum..eğer iyi oyuncu olacaksa alınmasın kimse...ama o zaman çapraz da alınırsa skoroupa sadece cl de oynar ve ezgi yeter mi ? Bu kadar cabuk gelişir mi?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Üye
« Yanıtla #4177 : 07 Haziran 2015, 23:16:31 »
Altyapıdaki pasorler ilayda ve lara...
Bilgisi olan bu kızlar hakkında.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Üye
« Yanıtla #4178 : 08 Haziran 2015, 15:08:00 »
ozge lokomativ baku'ye gitmis...
demk ki artık yerli pasor beklemeyelim bomba..ancak alırsak genc yetenekli alırız..yada altyapıdaki kızlar..

belki 1 capraz daha gelir mi simdi diyorum ama bilemedim..

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4179 : 08 Haziran 2015, 15:42:27 »
Mihajlovic ile beraber kadro tamamlandı fb grundigde.. Abbo hocanın yeni değişen 3+1 kuralıyla beraber en ezından kenarda sko'yu düşündüğü çok açık lig için. Bu şartlarda pasör falan almayız, kadro tamam.

Çevrimdışı fenerli20

• Üye
« Yanıtla #4180 : 08 Haziran 2015, 16:56:38 »
Mihajlovic ile beraber kadro tamamlandı fb grundigde.. Abbo hocanın yeni değişen 3+1 kuralıyla beraber en ezından kenarda sko'yu düşündüğü çok açık lig için. Bu şartlarda pasör falan almayız, kadro tamam.
o zaman Harmotto  trübünde demek

Çevrimdışı fenerli20

• Üye
« Yanıtla #4181 : 08 Haziran 2015, 17:02:37 »
Ben bu kadro yapilandirilmasini bir türlü anlamiyorum.Şeyma yı verecegin parayı ver Özge yi her macta Harmottayi al kadroyu en zayif halkamiz bir nepse kapanmiş olur.Hemde bu kadroda sizce 3 tane libero fazla degil mi?

Çevrimdışı cihatc

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #4182 : 08 Haziran 2015, 17:58:41 »
14-15 kişilik bir kadroyu kurarken, bütün bir sezonu düşünerek, her pozisyonun ilk altıdaki sayısından 2 fazlasını bulundurmak gerekir.

Yani 1+2 pasör ve pasör çaprazı, 2+2 smaçör ve orta oyuncu. Libero 1+1 yeterli olur.

Sebebi de çok basit. Mesela pasör mevkiini düşünürsek, 2 pasörümüzden biri birkaç haftalık bir sakatlık geçirirse her maça yedeksiz tek pasör ile çıkmak zorunda kalırız. O pasörümüz de maç içerisinde bir sakatlık geçirirse yerine koyacak pasörümüz de olmaz.

Bu kadar basit bir kuralı hocanın ve yönetimin göremeyeceğini aklım almıyor. Altyapıdan da olsa mutlaka bir takviye olacaktır diye umut ediyorum.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4183 : 08 Haziran 2015, 18:53:06 »
o zaman Harmotto  trübünde demek

Belli maclarda Mihajlovic bize hicbir katkisi olmaz.  O maclarda ortalari guclu takimlarin karsisina Harmotto ile cikmak lazim. 

Çevrimdışı fenerli20

• Üye
« Yanıtla #4184 : 08 Haziran 2015, 19:28:31 »
Bir voleybolsever olarak kurulan takimdan memnum kalmadim diger takimlar bize göre daha iyi kadro kurdular özellikle Eczacıbaşıbasi bazi arkadaslar beni tepki gösterselerde dahi şuan bile vakifbank  daha iyi kadrosu var.Benim gönlümden gecen Brakocevic gibi capraz oyuncu şart .Kim e yazik olacak