Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811408 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4185 : 08 Haziran 2015, 22:38:42 »
Bir voleybolsever olarak kurulan takimdan memnum kalmadim diger takimlar bize göre daha iyi kadro kurdular özellikle Eczacıbaşıbasi bazi arkadaslar beni tepki gösterselerde dahi şuan bile vakifbank  daha iyi kadrosu var.Benim gönlümden gecen Brakocevic gibi capraz oyuncu şart .Kim e yazik olacak
Aynen katiLiyorum
Baskin PC şart

İki yerli pasorumuz olsa
Harmotto yu tribünde oturmaz
DevamLi tribünde oturan bir oyuncudan
CL de nasil katli beklersiniz
ELifi neden gonderdik

Lütfen biLen acikLasin

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4186 : 08 Haziran 2015, 23:55:14 »
Arkadaşlar herkes baskın pç ister fakat dünyada kalmadı artık Gamova gibi bir star. Hooker vardı ama sorunlu bir oyuncu, ne verir cidden belirsiz, Goncha, Gamova gibi isimleri getirebilmek çok zor, Rhyliuk da takımında kalınca biz de mecburen hücumcu smaçörlere kaldık gönül isterdi Kosheleva olsun ama istediği ücretler herkesin malumu. Zhu için Çin dışına çıkarmak malum sebeplerle imkansız. Bu sebeple Mihajlovic'e kaldık, bize de desteklemek düşer artık, hırslı bir oyuncu kendisi, umarım başarılı bir sene geçirir kulübümüzde.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4187 : 09 Haziran 2015, 03:32:43 »
Vakıf yıllardır Naz-Cagla ile oynuyor.Cagla cogu zaman oyuna bile girmiyor.Biz de Skorupa-Ezgi ile oynayacagız.Ha ikisi de sakatlanırsa vs o zaman genc takımın pasoru alınır kadroya da bu kadar sıkıntı etmeye gerek yok.Yıllarca 3 pasor oynadık.3'u birden mi oynadı?Berg-Elif-Nilay, Glass-Elif-Nilay, Leo-Elif-Ezgi           Ecz.'da Asuman-Nilay oynadı.Tek farkımız Abbo Skorupa ile baslamayı dusunuyor.Harmotto yedek mi kalacak.Tek bizde tribune cıkan oyuncu olmayacak.Ecz. muhtemelen 6 yabancı ile oynayacak.2 tanesi tribune cıkacak.Vakıf ta yine oyle ayrıca belki Seyma-Meliha ile oynayıp Bosetti-Mihajlovic'i kullanmadıgımız zamanlar olacak.Su gercek ki takımda Skorupa-Kim banko olacak.Diclenur umursamazlıga devam ederse muhtemelen Harmotto da oynayacak.Bosetti ile Mihajlovic de donusumlu oynayacak.Bu kadar sıkıntıya gerek yok.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4188 : 09 Haziran 2015, 17:16:18 »
Ezgi- Skorupa oynarsa
Harmotta tribünde olacak

Yarin birgün kiz tribünde oturcagima ABD ki evimde otururum derse
YazdikLarimi hatirLatirim
DevamLi tribünde oturan oyuncudan da kimse CL de birşey beklemesini

Ezgi ve yerli pasör yapmak o kadar zormuya

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4189 : 09 Haziran 2015, 18:23:58 »
Ezgi- Skorupa oynarsa
Harmotta tribünde olacak

Yarin birgün kiz tribünde oturcagima ABD ki evimde otururum derse
YazdikLarimi hatirLatirim
DevamLi tribünde oturan oyuncudan da kimse CL de birşey beklemesini

Ezgi ve yerli pasör yapmak o kadar zormuya

Oyuncu hakkında bilginiz var mı bilmiyorum ama yazmak istedim Harmotto kendisi zaten sadece CLde oynamak için tercih etti burayı.Sürekli oynayıp sakatlanma riskine girmek istemedi benim görüşüm, bu sezon hiç bir kulüpte oynamadı mesela sakatlığının tam olarak iyileşmesi için. Harmotto hiç oynamadan bile girdiği ilk andan itibaren etkisi gösteren bir oyuncu içiniz rahat olsun, onun en formsuz hali bile şuan piyasada alabileceğimiz sözleşmesi olmayan oyunculardan x2 kat daha iyidir :)

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4190 : 09 Haziran 2015, 18:33:37 »
Oyuncu hakkında bilginiz var mı bilmiyorum ama yazmak istedim Harmotto kendisi zaten sadece CLde oynamak için tercih etti burayı.Sürekli oynayıp sakatlanma riskine girmek istemedi benim görüşüm, bu sezon hiç bir kulüpte oynamadı mesela sakatlığının tam olarak iyileşmesi için. Harmotto hiç oynamadan bile girdiği ilk andan itibaren etkisi gösteren bir oyuncu içiniz rahat olsun, onun en formsuz hali bile şuan piyasada alabileceğimiz sözleşmesi olmayan oyunculardan x2 kat daha iyidir :)
TesekkurLer Renk rahatLattin. Umarim öyle olur
Ama haala yerLi pasör ve PC  aLinmaLi diyorum

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4191 : 09 Haziran 2015, 19:39:37 »

Sadece CL'de oynamak icin tercih etti demissin.  Kaynak nedir acaba? 

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #4192 : 09 Haziran 2015, 20:15:02 »
Ben Diclenur'un da umursamaz olduğunu düşünmüyorum. Kızın tipi öyle..

Çevrimdışı mmho

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4193 : 10 Haziran 2015, 01:48:33 »
Arkadaşlar , Mihaloviç yabana atılacak oyuncu değil. Takım oyunu oynadığınız da takıma katkısı çok büyük olacak. Göreceksiniz bakın bu yıl Larson un Eczacıya katkısından çok daha fazlasını verecek FBG de. Hem yerli iki smaçörümüz var. Meliha ve Şeyma küçük maçlarda bu kızlar şans bulacaklar ve Kim dinlendirilecek. İkisi de manşet açısından katkı verir takıma. Hücum yönünden aksaklıkları var ama bunları da bu yıl çalışarak aşacaklardır. Sadece bir yerli pasör ihtiyacımız var. Alt yapıdan bir kızımızı çıkartalım ki geleceğe hazırlansın. Hücum yönümüzde Mihalovicin gelişiyle bence arttı. Manşet ve defans da zaten şu an en iyi takım biz olduk bence.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4194 : 11 Haziran 2015, 10:08:01 »
mevcut şartlarda çok iyi kadro kuruldu..
şunu anlamak lazım Kim'in olduğu takımda esas oğlan Kim olacak ,
hücumda Kim'i hücumda mümkün mertebe sömürmek lazım  , onu sömürdükçe verimi çok daha fazla artıyor. smaçörler arasında onun önüne kesinlikle herhangi bir isim geçmemeli.
Kim gibi oyuncuyu aman sadece manşette filan kullanalım fikri  Londra şehir efsanesidir 8) - mesaj has been sent ;)
birkere net blok konusunda iyi bir takım olduk ,
sağlık sorunları yoksa Harmotto kardeşimiz Skorupa ile en verimli sezonunu yaşayabilir , Baku deki Skorupa - Akin uyumu bilenler bilir ,
Sko çok estetik paslar atmaz ama orta oyuncuları iyi kullanır. Eda ve harmotto için oldukça iyi bir durum.
Gizem hamlesi net sezonun en iyi hamlesidir. Gizem çok iyi libero , geçen sene formsuz geçirmesi insanları kandırmasın, Avrupa nın sayılı iyi liberolarındandır. Merve kardeşimiz gönülden iyi oyuncu ama senede 2 ay iyi oynuyor. o riski giremeyiz.
bosetti kim gizem / Merve ile takımın savunma düzeni oturur. sko ve Harmotto ile de blok konusunda upgrade olduk.
tek kafamdaki soru işareti 2 pasör ve 1 tanesinin yabancı olması ama 3+ 1 yabancı kuralı var bu biraz elimizi güçlendiriyor , en azıdan aksi durumlarda maç içinde hamle yapma şansımız olacaktır.
fark yaratacak çapraz oyuncu çok fazla yok ,  o yüzden Miha gelmiş diğer isimler gelmiş çok önemli değil ,
Montano yerine gelecek her oyuncu takıma her anlamda + yazacağı için olumlu düşünmek lazım
tek sorun bu yeni kız bayağı bir çirkin.. :( :(

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4195 : 11 Haziran 2015, 12:46:25 »

[/quote]

sportif ruhuna hayran oldum..Pravo ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4196 : 11 Haziran 2015, 19:59:00 »
mevcut şartlarda çok iyi kadro kuruldu..
şunu anlamak lazım Kim'in olduğu takımda esas oğlan Kim olacak ,
hücumda Kim'i hücumda mümkün mertebe sömürmek lazım  , onu sömürdükçe verimi çok daha fazla artıyor. smaçörler arasında onun önüne kesinlikle herhangi bir isim geçmemeli.
Kim gibi oyuncuyu aman sadece manşette filan kullanalım fikri  Londra şehir efsanesidir 8) - mesaj has been sent ;)
birkere net blok konusunda iyi bir takım olduk ,
sağlık sorunları yoksa Harmotto kardeşimiz Skorupa ile en verimli sezonunu yaşayabilir , Baku deki Skorupa - Akin uyumu bilenler bilir ,
Sko çok estetik paslar atmaz ama orta oyuncuları iyi kullanır. Eda ve harmotto için oldukça iyi bir durum.
Gizem hamlesi net sezonun en iyi hamlesidir. Gizem çok iyi libero , geçen sene formsuz geçirmesi insanları kandırmasın, Avrupa nın sayılı iyi liberolarındandır. Merve kardeşimiz gönülden iyi oyuncu ama senede 2 ay iyi oynuyor. o riski giremeyiz.
bosetti kim gizem / Merve ile takımın savunma düzeni oturur. sko ve Harmotto ile de blok konusunda upgrade olduk.
tek kafamdaki soru işareti 2 pasör ve 1 tanesinin yabancı olması ama 3+ 1 yabancı kuralı var bu biraz elimizi güçlendiriyor , en azıdan aksi durumlarda maç içinde hamle yapma şansımız olacaktır.
fark yaratacak çapraz oyuncu çok fazla yok ,  o yüzden Miha gelmiş diğer isimler gelmiş çok önemli değil ,
Montano yerine gelecek her oyuncu takıma her anlamda + yazacağı için olumlu düşünmek lazım

Cem, Mihajlovic'in cirkin olmasi senin icin ne gibi bir sorun yaratiyor ki?  Maclara gitmiyorsun ki.  Giden Suleyman Abi...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4197 : 11 Haziran 2015, 20:36:22 »
Ben seymadan daha umutluyum meliha ya göre.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4198 : 12 Haziran 2015, 08:58:02 »
Cem, Mihajlovic'in cirkin olmasi senin icin ne gibi bir sorun yaratiyor ki?  Maclara gitmiyorsun ki.  Giden Suleyman Abi...

Besim bastır sonuna kadar seni destekliyorum bu konuda. :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4199 : 12 Haziran 2015, 11:51:39 »
ben benim adıma demedim ki zaten i,
başta Süleyman abi ve onun yaş türevindeki tribündeki değerli abilerim , pardom amcalarım için söyledim ,
misal Zeki abi niye voleybolu izliyor zannediyorsun Besim ?
voleybolu sevdiği için mi , inanamam ,
abi gözümüz de biraz bayram etmeli. bayan voleybolunun izlenme amacının % 40 ı estetiktir.
o yüzden bu seneki takım bayağı bir çirkin oldu , avrupa kupası alma şansımız oldukça fazla :)