Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811434 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4215 : 08 Temmuz 2015, 13:03:17 »
 hala Çağla ve Kübra konusunda ısrarcıyım.özellikle Türkiye'deki maçlarda çok ihtiyaç duyabileceğimiz 2 oyuncu.Çağla aynen nazın daha zeki hali.devamlı oynarsa üstüne koyar hatta Nazı'da geçer diyorum.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4216 : 08 Temmuz 2015, 13:22:14 »
hala Çağla ve Kübra konusunda ısrarcıyım.özellikle Türkiye'deki maçlarda çok ihtiyaç duyabileceğimiz 2 oyuncu.Çağla aynen nazın daha zeki hali.devamlı oynarsa üstüne koyar hatta Nazı'da geçer diyorum.

Size Çağla konusunda kati suretle katılmıyorum abi, çok kötü pasör şu an. Geçen hafta mt'deki hali falan facia idi. Hatta sanki eski haline göre geri gitmiş. Keşke vakıf başka bir takıma göndersede tüm sezon oynayabilse kız, nazın arkasında kala kala pas tutacak.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #4217 : 09 Temmuz 2015, 11:36:38 »
Belki biraz ısınırım diye FBTV'de Gizem'i izledim ama ı ıhh :-/ Neyse maçlar başlasın da.

Çevrimdışı fenerli20

• Üye
« Yanıtla #4218 : 09 Temmuz 2015, 23:17:12 »
Çigdem Can Rasna nin yerine gelen oldu mu takim menejerligini

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
« Yanıtla #4219 : 10 Temmuz 2015, 21:37:58 »
Vakıf güzel kadro kurdu kurmasına da liberoda ciddi defoları var. Örge çift libero sistemiyle örneğin örge-merve, örge-gizem şeklinde oynatılırsa sana takır takır manşet getirir ki bu sistemin bana göre Türkiyedeki tek manşetçi liberosudur. Gelgelelim vakıf tek libero yani sadece örgeyle oynayacak ve kendisinin ciddi yer tutma ve defans problemi var eğer gui sezon içinde bu sorunu çözemezse vakıfın o "defansçı takım" kimliği ciddi darbe alır.

sonunda 1 i daha benim gordugumu gormus. Aynı Nikolic in ilk senesi gibi ya da Gizem Karadayının ilk senesindeki madene dönecek.
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
« Yanıtla #4220 : 10 Temmuz 2015, 21:38:39 »
hehe...
komik bade ya...ben kıyamıyorum artık trollemeye onu:)
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4221 : 11 Temmuz 2015, 02:03:17 »
Size Çağla konusunda kati suretle katılmıyorum abi, çok kötü pasör şu an. Geçen hafta mt'deki hali falan facia idi. Hatta sanki eski haline göre geri gitmiş. Keşke vakıf başka bir takıma göndersede tüm sezon oynayabilse kız, nazın arkasında kala kala pas tutacak.

Benim yazdıklarımı dikatli okumamışın ki?Çağla süper demiyorum,ama senelerdir Naz'ın yedeğinde,hem kendine güveni yok,hem pas tutmuş,ama ilerde Bizden geçen Elif'tende,Nilay'danda daha iyi diyorum.ben Avrupa şampiyonluk maçlarında begendim ama Ankarada'ki maçlarda herkes kötü zaten,Bizim Yerli bir pasöre ihtiyacımız var.Türkiye'de ki en iyisi Naz'ı alamıyacağına göre çağlayı al yetiştir.yada al bir takıma kirala.bu kızın kumaşı iyi geldi bana.ben olsam (tabiki sizin daha iyi bir öneriniz yoksa ) Çağla'yıda,Kübra'yıda alırdım.

Christa Harmotto Dietzen,Katarzyna Skorupa,Brankica Mihajlović Nasıl sizce bu takıma yararı olacakmı?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4222 : 11 Temmuz 2015, 02:15:24 »
Aynen katiLiyorum
Baskin PC şart

İki yerli pasorumuz olsa
Harmotto yu tribünde oturmaz
DevamLi tribünde oturan bir oyuncudan
CL de nasil katli beklersiniz
ELifi neden gonderdik

Lütfen biLen acikLasin

iki yerli pasör derken,biri ezgi ikincisi kim?

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4223 : 11 Temmuz 2015, 22:44:57 »
iki yerli pasör derken,biri ezgi ikincisi kim?
İkincisi kim olur bilmiyorum ama alinmali
3+1 kuraLindan dolayi
Polonyali pasör yedek soyuna bilcek
Bu durumda
Harmotta bütün sene tribünde mi otursun
Eğer iki yerli pasör olursa Harmotta da oynaya bilir.
Adam akilli oynamadan
CL de Harmotta dan iyi verim alabilirmiyiz

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4224 : 12 Temmuz 2015, 10:27:03 »

Artık transfer olmaz zorunlu durum olmadıkça.

Ezgi ve Skorupa sürekli kadroda olacaklar.

Diğer 4 yabancıdan 3 ü kadroda olup 1 i de rotasyona girip tribünde olacaktır. (Kim, Bosetti, Mihajlovic ve Harmotto Dietzen)

Yerli kadromuz ile bu rotasyon işini yapabilecek durumdayız.

Altyapıdan da bir pasör geniş kadroda olabilirse daha da iyi olur.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #4225 : 12 Temmuz 2015, 20:52:35 »
ezgi varken diger yerli pasörün alt yapıdan cıkartılmayacaksa  genç olmamalı , alacaksak tecrübeli bir pasör alıp maçlara ezgi ile başlayıp sıkıntıya girdiginde tecrübesinden yararlanabilcegimiz biri lazım
ha diyorsanızki ezgiden ümitli degiliz gelecegi yok yetenekleri sınırlı o zaman genç pasör alınabilir
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4226 : 13 Temmuz 2015, 03:06:13 »
ELifi neden biraktik haaLa anlamis degilim

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4227 : 13 Temmuz 2015, 04:04:09 »
Artık ezgiye güvenmemiz ve önünü açmamız gerektiğine inanıyorum. Kız gerçekten son zamanlarda yetişen pasörlerin içinde, kendi yaş grubunda en yetenekli isim. Bence önüne başka bir yerli isim alınmaması doğru karardı. Tecrübeli pasörlerden hiç birisi zaten ezginin arkasında kalmayı kabul etmez bu durumda. Zaten ligin normal dönemi formalite, 3 güçlü takım hariç diğer takımların seviyesi az çok belli, ezgi bu maçlarda oynamalı ve sırıtmayacağına inanıyorum ben. Zaten play-off ve şlde ya da vakıf-eczacı maçlarında daha çok skorupa ablası oynar, sorun olmaz bence. Çok da yürekten, iyi Fenerbahçeli bir oyuncumuz, her koşulda arkasında durarak destek vermeliyiz bizlerde. Umarım bu emeğin karşılığını alırız, ben çok güveniyorum ona.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4228 : 13 Temmuz 2015, 08:46:42 »
Artık ezgiye güvenmemiz ve önünü açmamız gerektiğine inanıyorum. Kız gerçekten son zamanlarda yetişen pasörlerin içinde, kendi yaş grubunda en yetenekli isim. Bence önüne başka bir yerli isim alınmaması doğru karardı. Tecrübeli pasörlerden hiç birisi zaten ezginin arkasında kalmayı kabul etmez bu durumda. Zaten ligin normal dönemi formalite, 3 güçlü takım hariç diğer takımların seviyesi az çok belli, ezgi bu maçlarda oynamalı ve sırıtmayacağına inanıyorum ben. Zaten play-off ve şlde ya da vakıf-eczacı maçlarında daha çok skorupa ablası oynar, sorun olmaz bence. Çok da yürekten, iyi Fenerbahçeli bir oyuncumuz, her koşulda arkasında durarak destek vermeliyiz bizlerde. Umarım bu emeğin karşılığını alırız, ben çok güveniyorum ona.

Elif hersene Topun ağzında yaşadı.Hersene gidcekler listesinde vardı.Nedenini bilemiyorum.

Ezgi'yi fenerbahçeli olduğu için seviyorum.Kendini dahada geliştirebilir.Tam olarak iyi veya kötü diyemiyorum.Ama bir şeyler eksik gibi.Çağla'da gördüğüm ama onda göremediğim ama kelimelere dökemediğim birşeyler var.Sen Ezgi bu sene bizi sırtlar diyorsan tamam derim.demekki sen bişiler görmüşün.
FIRAT80 de alınacaksa tecrübeli biri alınsın der ama Türkiye'de en hazır pasör Naz.ondan başkada gözümüze çarpan tecrübeli biri göremedim.
Benim gönlümden geçen Çağla ve Kübra gibi iki genç ve gelecek vadeden oyuncularla anlaşmamız.

Çevrimdışı fenerli20

• Üye
« Yanıtla #4229 : 13 Temmuz 2015, 11:35:47 »
Arkadaşlar daha önce sordum ama cevap veren olmadi yinede sormak istiyorum Cigdem Hanimin yerine getirilen var mi? .Takimi toparlayacak ablalik yapacak birisi lazim.