Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811427 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4320 : 15 Nisan 2016, 11:12:30 »
Ne tilkiliği Besim. Takınca takıyorsun. O maç özelinde demedim diyorsun, adam kitap gibi okudu maçta bizi diyorsun. 3-0 yenildiğimiz maçın tilkiği nedir? Rezalet bir oyun oynadık ve yenildik. Vakıfta da bir tane muazzam oynadı dediğimiz oyuncu yoktu.
Gui iyi hoca dedim zaten. Özellikle Vakıf'a İtalyan takımlarının yaptırdığı savunma felsefesini getirdi adam. Dediğin gibi top yere düşmüyor. Plase ile sayı almak çok zor onlara karşı. Yalnız tilki dediğin adamın elinde avrupanın en pahalı ve geniş kadrosu var. Yedekten Hill ve Shela'nın girdiği, daha Kübra gibi bir oyuncunun olduğu bir takım. Hani 2011'deki gibi çok daha güçlü olduğumuz bir kadroyu yense tilki, sansar, çakal herşeyi kabul ederim. Şu takımın başında sen de olsan F4 yapardı merak etme :D
Hollandalılara gelince, geçen seneye gitmene gerek yok. Ben yine almam o oyuncuları takıma :)

Ilhan, yukarıda da yazdım: 2010 yılından beri zaten bu seviyede yatırım yapabilen maksimum 5 takım var.  Bunların 2-3 tanesi sürekli zirveye oynayan takımlar.  Bu seneki yatırım oranlarının yüksekliği bence onlar açısından avantaj teşkil etmedi.  Rabıta örneğine döndüler. Sene başında bunları hepimiz dile getirdik zaten.  Ona rağmen, yine kritik zamanlarda yükselişe geçen performans ve inatçı oyun.  Voila!

Neyse, seninle diyaloglar gereksiz biçimde uzuyor.  Farklı açılardan bakıyoruz.  O yüzden izninle daha fazla uzatma istemiyorum.  Başka da diyecek bir şey gelmedi aklıma. 

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #4321 : 16 Nisan 2016, 01:24:50 »
Vakif Zhu Ting'i almis. Kim de bizden gidecek sanirsam. Gelecek sene icin gecmis olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #4322 : 16 Nisan 2016, 01:38:01 »
Zhu Ting Vakıfbank
Kosheleva Eczacıbaşı
C.Lloyd ve Karsta Lowe bize deniyor.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4323 : 17 Nisan 2016, 00:06:03 »
skorupa transferi açıklandığında bu sene başarısız olacağımız belliydi ve pasörün takımı etkisini büyütüyorsunuz şeklinde yorumlar okudum forumda birbirine ters değilmi

ayrıca naz kötü performans ok ama vakıfbank neden tek pasör onu kullanıyor. adamlarda para gani hadi ligi nazla geçtim sadece avrupa için bile yabancı pasör alacak paraları fazlasıyla var.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4324 : 17 Nisan 2016, 00:47:45 »
Dijkemma aldılar diyelim.
Dijkemma-Sloetjes-Rasic bitti. Hill ile Bujis i de PC oyunlarında sokar anca
Ayrıca Naz'ın verdigi servis,blok,savunma katkısını gelen pasorun verecegi supheli
Gui biliyor bence Naz giderse cok sıkıntı cekecegini

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4325 : 17 Nisan 2016, 01:11:42 »
skorupa transferi açıklandığında bu sene başarısız olacağımız belliydi ve pasörün takımı etkisini büyütüyorsunuz şeklinde yorumlar okudum forumda birbirine ters değilmi

ayrıca naz kötü performans ok ama vakıfbank neden tek pasör onu kullanıyor. adamlarda para gani hadi ligi nazla geçtim sadece avrupa için bile yabancı pasör alacak paraları fazlasıyla var.

Cevap basit, Gui de anlamıyor bu işten.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #4326 : 17 Nisan 2016, 11:22:16 »
Vakif Zhu Ting'i almis. Kim de bizden gidecek sanirsam. Gelecek sene icin gecmis olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk
Doğruysa ikisi de çok kötü haber :(

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4327 : 17 Nisan 2016, 11:43:24 »

Sponsor durumuna göre A ve B planları varmış. B planı bu sene erkek takımına uygulanan plan.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #4328 : 17 Nisan 2016, 13:11:06 »
Bizde a & b planı var deniliyorsa kötü olan plan hangisiyse o yapılır.

Vasat yöneticinin vasat antrenörüyle geçen çöpe gitmiş yıllar.
Teşekürler Hakan Dinçay, teşekkürler Abbo.
...

Çevrimiçi furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4329 : 17 Nisan 2016, 15:17:29 »
Sponsor durumuna göre A ve B planları varmış. B planı bu sene erkek takımına uygulanan plan.

A planı neymiş acaba?

Başarısız sonuçlardan sonra şube kapatma fikrine asla sıcak bakmadım, kadın basketbolda da erkek voleybolda da her zaman en güçlü kadrolarla yarışmamızı beklerim ama bir de ekonomik gerçekler var. Bir branşta Şampiyonlar ligi şampiyonluğu için 10 lig şampiyonluğu için 4-5 harcamamız gerekiyorsa kalkıp 1-2 harcayıp ligde orta sıralara oynayalım demek de saçma geliyor. O zaman hiç harcamayalım, hem bizi sırf ismi Fenerbahçe diye o branşı takip etme zahmetinden kurtarırlar hem de 1-2 cebimize kalır.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2016, 15:18:35 Gönderen: furkan »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4330 : 17 Nisan 2016, 16:08:15 »

Bu sene Skorupa geldigi icin basarisiz olduk diyen benim nazarimda voleybolun v'sinden anlamiyordur. 

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #4331 : 18 Nisan 2016, 09:14:42 »
Aman ha kimi yollamak gibi bir hata yapmadinlar, o şube başlarına yıkılır..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Üye
« Yanıtla #4332 : 18 Nisan 2016, 09:16:02 »
Sponsor bulamamak gibi bir ihtimal olamaz bu şubede...bu tamamen yönetim beceriksizliği olur...ayrıca başkanlığı bırakmıyor mu hala bu adam...bıraktığı an sponsor yağacak..demek ki bırakmıyor gene..

• Üye
« Yanıtla #4333 : 18 Nisan 2016, 11:11:49 »
Werblinska alınsın bosetti yerine...miha kalsın smaçör /çapraz oynasın maçına gore...kim zaten kalmalı yoksa şubeyi alsınlar ... Bir taraflarına..
Bir tane de iyi çapraz alalım bence...rhyluk mesela...yada su amerikalı kız deniyor..lloyd la beraber iyi olur...
Ortaya ise nasıl olsa bir oyuncu buluruz iyi...belki gene harmotto ya döneriz...ama veljkovic yada stevanovic..

Ben her turlu bir tane yerli pasör alırım...naz olsa zaten yabancı pasör gereksiz..ama özge alınabilir...

Yatırımın kesilmesi ise bence olacak is değil...sponsor bulamamak bu şubeye okuzluk olur...

Lloyd-ozge-ezgi
Howe(rhyliuk)-polen
Kim-miha-werblinska-seyma(meliha)
Stevanovic(veljkovic)-eda-ergul-dicle(y.transfer*)
Gizem-merve

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4334 : 18 Nisan 2016, 21:22:40 »

Werblinska alınsın bosetti yerine...miha kalsın smaçör /çapraz oynasın maçına gore...kim zaten kalmalı yoksa şubeyi alsınlar ... Bir taraflarına..
Bir tane de iyi çapraz alalım bence...rhyluk mesela...yada su amerikalı kız deniyor..lloyd la beraber iyi olur...
Ortaya ise nasıl olsa bir oyuncu buluruz iyi...belki gene harmotto ya döneriz...ama veljkovic yada stevanovic..

Ben her turlu bir tane yerli pasör alırım...naz olsa zaten yabancı pasör gereksiz..ama özge alınabilir...

Yatırımın kesilmesi ise bence olacak is değil...sponsor bulamamak bu şubeye okuzluk olur...

Lloyd-ozge-ezgi
Howe(rhyliuk)-polen
Kim-miha-werblinska-seyma(meliha)
Stevanovic(veljkovic)-eda-ergul-dicle(y.transfer*)
Gizem-merve

7 yabancı olacağını hiç zannetmiyorum. Olursa en fazla 5 yabancı olur.Belki sadece cl için bir yedek smaçör alınabilir ama hoç zannetmiyorum.
Werblinska yazmışsınız ama kendisi ülke dışına çıkmıyor.Lowe ise inanılmaz vasat bir pasör çaprazı bizim Polen ondan daha iyi bir oyuncu.Eğer birini oraya alacak olursak bu Polen'den daha iyi bir oyuncu olmalı yabancı hakkını kullanmaya değecek biri olması gerekir. Lowe gibi bir oyuncu bizi sırtlayamaz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi