Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811483 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yek3

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4335 : 18 Nisan 2016, 21:45:06 »
Öncelikle transfer haberleri konuşmadan önce gelecek antrenörü tartışalım zira bu antrenör takımın başında olduğu müddetçe bizim başarı olmamız imkansız. Yıllardır Voleybol izliyorum bu kadar beceriksiz bir antrenör çok az gördüm.Oyuna en ufak bir etkisi yok,sadece ikili değişiklik yaparak oyuna etki etmeye çalışıyor başka bir numarası yok.Sene başından beri söylüyorum Abbondanza'nın geçen sene aldığı lig kupası gözünüzü boyamasın sene sonu hüsran yaşayabilir diye ama çoğu taraftar geçen seneki lig finaline aldanıp hataları görmezden geldi. Sene başından beri takım içinde hiçbir rotasyon yapamdı.Birkaç maçta birşeyler denedi ama hiçbir büyük maçta bunları uygulamadı.Hep aynı 6 aynı değişiklikler.4 senedir çok çektik umarım seneye bize yakışan bir antrenör gelir bizde rahat maç izleriz.
Şahsen istediğim birkaç antrenör var bunların başında Ze ve Lang ping geliyor her ikisi de çok değerli hangisi gelirse gelsin kabülüm. Ama bunları getiremiyorsak Kiraly-Bonitta ikilinsinden biride gelebilir. Marichev çok iyi bir antrenör ama kendisini sevmediğim için istemiyorum oda gelirse hayır demem.
Ufak bir kadroda kurdum adettendir :)
Maja-Gamze-Ezgi
Fabiana(Stevanovic)-Eda-Ergül-Dicle
Mihajlovic-Polen
Kim-Hui-Fatma-Ezgi(Piccinini*)
Gizem-Merve
Piccinini şahsi olarak isitiyorum. 2010 veya 2011 yılında adı bizimle geçişti (tam olarak hatırlayamadım) o zamandan beri istiyorum kendisini 6. yabancı olarak kadrosa bulunsun kimseye zararı yok cl maçlarında girsin görevini yapsın yeter...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4336 : 18 Nisan 2016, 22:33:32 »
Benim kadroda 6 yabanci var..7 değil..:)
Dicle yerine yerli transfer demek istedim daha iyisi boşa çıkarsa.
Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2016, 22:34:41 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4337 : 18 Nisan 2016, 23:56:09 »
Benim kadroda 6 yabanci var..7 değil..:)
Dicle yerine yerli transfer demek istedim daha iyisi boşa çıkarsa.
Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
K.bakmayın ben yabancı transfer diye anladım :( Keşke yabancı sınırı olmasa ve 7 yabancı alabilsek :((

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4338 : 19 Nisan 2016, 02:08:26 »
Öncelikle transfer haberleri konuşmadan önce gelecek antrenörü tartışalım zira bu antrenör takımın başında olduğu müddetçe bizim başarı olmamız imkansız. Yıllardır Voleybol izliyorum bu kadar beceriksiz bir antrenör çok az gördüm.Oyuna en ufak bir etkisi yok,sadece ikili değişiklik yaparak oyuna etki etmeye çalışıyor başka bir numarası yok.Sene başından beri söylüyorum Abbondanza'nın geçen sene aldığı lig kupası gözünüzü boyamasın sene sonu hüsran yaşayabilir diye ama çoğu taraftar geçen seneki lig finaline aldanıp hataları görmezden geldi. Sene başından beri takım içinde hiçbir rotasyon yapamdı.Birkaç maçta birşeyler denedi ama hiçbir büyük maçta bunları uygulamadı.Hep aynı 6 aynı değişiklikler.4 senedir çok çektik umarım seneye bize yakışan bir antrenör gelir bizde rahat maç izleriz.
Şahsen istediğim birkaç antrenör var bunların başında Ze ve Lang ping geliyor her ikisi de çok değerli hangisi gelirse gelsin kabülüm. Ama bunları getiremiyorsak Kiraly-Bonitta ikilinsinden biride gelebilir. Marichev çok iyi bir antrenör ama kendisini sevmediğim için istemiyorum oda gelirse hayır demem.
Ufak bir kadroda kurdum adettendir :)
Maja-Gamze-Ezgi
Fabiana(Stevanovic)-Eda-Ergül-Dicle
Mihajlovic-Polen
Kim-Hui-Fatma-Ezgi(Piccinini*)
Gizem-Merve
Piccinini şahsi olarak isitiyorum. 2010 veya 2011 yılında adı bizimle geçişti (tam olarak hatırlayamadım) o zamandan beri istiyorum kendisini 6. yabancı olarak kadrosa bulunsun kimseye zararı yok cl maçlarında girsin görevini yapsın yeter...

Piccinini gelsin salonda yatarım be seviyorum uleynnnnnn ;D ;D

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4339 : 20 Nisan 2016, 19:46:58 »
Fabiana Praia Club diye bir kulübe gidecekmiş. Jaque ve Thaisa kariyerlerini yurt dışında devam etmek istediklerini söylemişler. Umarım alırız. Thaisa'yı hiç sevmem ama şuan dünyanın en iyi 3 orta oyuncudan biri ve başka oyuncu kalmadı.:( Jaque'yi çok seviyorum gelsin bir sene burda oynasın kocasınıda erkek takımına alalım.Çok mu şey istedim acaba :/

« Son Düzenleme: 20 Nisan 2016, 19:47:54 Gönderen: yek3 »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4340 : 20 Nisan 2016, 22:32:16 »
Fabiana Praia Club diye bir kulübe gidecekmiş. Jaque ve Thaisa kariyerlerini yurt dışında devam etmek istediklerini söylemişler. Umarım alırız. Thaisa'yı hiç sevmem ama şuan dünyanın en iyi 3 orta oyuncudan biri ve başka oyuncu kalmadı.:( Jaque'yi çok seviyorum gelsin bir sene burda oynasın kocasınıda erkek takımına alalım.Çok mu şey istedim acaba :/

Jaque bence dunyanin en kotu ve en overrated voleybolcusu.

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4341 : 20 Nisan 2016, 22:41:32 »
Jaque bence dunyanin en kotu ve en overrated voleybolcusu.
Jaque overrated mi? Yapmayın lütfen. Bu sene kötü oynuyor olabilir ama Jaque'ye overrated demek kendisine çok büyül bir haksızlık bence.2012 olimpiyatlarında benim nazarımda Brezilya'nın en iyi oyuncusuydu.Diğer oyuncularda çok iyi oynadı ama Brezilya onun sayesinde aldı kupayı.
Hem bu kadar güzel bir voleybolcunun takımda bulunması taraftarı salona çekecektir. Millet sırf onu izlemek için bile salona gidebilir. :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4342 : 21 Nisan 2016, 00:10:30 »
Jaque overrated mi? Yapmayın lütfen. Bu sene kötü oynuyor olabilir ama Jaque'ye overrated demek kendisine çok büyül bir haksızlık bence.2012 olimpiyatlarında benim nazarımda Brezilya'nın en iyi oyuncusuydu.Diğer oyuncularda çok iyi oynadı ama Brezilya onun sayesinde aldı kupayı.
Hem bu kadar güzel bir voleybolcunun takımda bulunması taraftarı salona çekecektir. Millet sırf onu izlemek için bile salona gidebilir. :)

Yok, sadece bu sene degil, ben bu site kuruldugundan beri ayni seyi soyluyorum :D

Guzellige gelince dunyanin en iyisi.  O hususta hemfikiriz!
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2016, 00:11:14 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4343 : 21 Nisan 2016, 13:46:52 »
Yok, sadece bu sene degil, ben bu site kuruldugundan beri ayni seyi soyluyorum :D

Guzellige gelince dunyanin en iyisi.  O hususta hemfikiriz!
Herşeyi yapan bir oyuncu neden beğenmiyorsun gerçekten anlamıyorum   Komple 4 numaranın sözlükteki  karşılığı. Hücum desen var,savunma desen var,manşet desen var. Oyununu bir tarafa bırakırsak, o hırsı ve çirkefliğiyle Gözde ve Gui'ye karşılık verebilecek biri sırf bunun için bile alınır. **Güzellik konusuna önceden denmiştim

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4344 : 21 Nisan 2016, 15:04:33 »
Herşeyi yapan bir oyuncu neden beğenmiyorsun gerçekten anlamıyorum   Komple 4 numaranın sözlükteki  karşılığı. Hücum desen var,savunma desen var,manşet desen var. Oyununu bir tarafa bırakırsak, o hırsı ve çirkefliğiyle Gözde ve Gui'ye karşılık verebilecek biri sırf bunun için bile alınır. **Güzellik konusuna önceden denmiştim

Jaque cocuklardan sonra bitti.  Komple 4 numaranin tanimi olur mu yahu?  Bize gelsin, garanti veriyorum, hicbir sey yapamaz.  Bosetti'den fazla kufrederiz.
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2016, 15:04:58 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4345 : 21 Nisan 2016, 16:02:06 »
Jaque cocuklardan sonra bitti.  Komple 4 numaranin tanimi olur mu yahu?  Bize gelsin, garanti veriyorum, hicbir sey yapamaz.  Bosetti'den fazla kufrederiz.
Olimpiyatlarda izleyeceğiz zaten. Bu sene bir rahatsızlığı vardı. Eğer atlatmışsa çok iyi oynayacağına eminim.Zaten ligde pek oynatmayacaktık. Yerli manşet alan bir köşe oyuncuyla oynardık.Avrupada iş yapabilirdi. Bu seviyede yedek beklemeyi kabullenecek bir oyuncu var mı?

« Son Düzenleme: 21 Nisan 2016, 17:36:40 Gönderen: yek3 »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4346 : 21 Nisan 2016, 16:45:31 »
Olimpiyatlarda izleyeceğiz zaten. Bu sene bir rahatsızlığı vardı zaten. Eğer atlatmışsa çok iyi oynayacağına eminim.Zaten ligde pek oynatmayacaktık. Yerli manşet alan bir köşe oyuncuyla oynardık.Avrupada iş yapabilirdi. Bu seviyede yedek beklemeyi kabullenecek bir oyuncu var mı?

Avrupa'da oynayacagi ve bizim ihtiyac duyacagimiz mac sayisi 1-2.  Onun icin o paraya yazik :)  Olimpiyatlarda goruruz.

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4347 : 21 Nisan 2016, 16:58:25 »
Avrupa'da oynayacagi ve bizim ihtiyac duyacagimiz mac sayisi 1-2.  Onun icin o paraya yazik :)  Olimpiyatlarda goruruz.
Peki şuan boşta olup bizim seviyemizde olan kim var?(Garay hariç)
Alabileceğimiz oyuncu yok malesef.
Yana Shcherban'ı istermisiniz??

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4348 : 21 Nisan 2016, 17:07:48 »
Peki şuan boşta olup bizim seviyemizde olan kim var?(Garay hariç)
Alabileceğimiz oyuncu yok malesef.
Yana Shcherban'ı istermisiniz??

Bizim kalibremizdeki oyuncular belli.  Ha alabiliriz, alamayiz, o baska mesele.  Mesela, Kosheleva disinda bir oyuncunun bize seviye atlatmasina imkan yok. 

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4349 : 21 Nisan 2016, 17:36:02 »
Bizim kalibremizdeki oyuncular belli.  Ha alabiliriz, alamayiz, o baska mesele.  Mesela, Kosheleva disinda bir oyuncunun bize seviye atlatmasina imkan yok.
Eczacı ile anlaştı dedikoduları var. Zhu Ting Vakıfa gitti. Piyasada oyuncu kalmadı.
Söylentilere göre:
Eczacı;
Maja(Lloyd)-Larson-Boşko-Koaheleva-Stevanovic(Thaisa)
Vakıf;
Zhu Ting-Hill-Lonneke-Rasic-Gözde ve tek ayak hücumu iyi olan bir orta alacaklar
Bizim bu kadrolarla baş edebilmemiz için geriye kalan en iyi oyuncuları almamız lazım.