Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811516 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5040 : 15 Haziran 2017, 23:17:17 »
Yatıp kalkıp dua edicez rahimova ve Natalia iyi oynasinlar diye. Son yabancı Lloyd olursa EZgi oynar. Jerkov inşallah iyi katkı verir. Tek hamleyle çok iyi kadro yapacakken 6 transfer oldu. Jan inşallah ilk sezonu gibi takıma level atlatır.

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #5041 : 15 Haziran 2017, 23:40:33 »
Abdullah Paşaoğlu başka transfer olmayacağını açıkladı. Mia için de yaşı ile ilgili eleştiriler alıyoruz ama İvan da aynı yaştaydı dedi :)

Kim'e 2 milyon verdiğimizi ve yarı fiyatına Çin'e gittiğini de ekledi.İnşallah seneye döner dedi.

Rekır fiyata gitti diye de haberler okuduk. Hangisi doğru acaba?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5042 : 15 Haziran 2017, 23:48:57 »
Yarı fiyatına neden gitsin. Çinliler babasının oğlu mu?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5043 : 15 Haziran 2017, 23:51:50 »
Önümüzdeki sezon Eczacı ile üçüncülük dördüncülük mücadelesi yaparız. Seneye de büyük ihtimalle şampiyonlar ligine gidemeyiz.
Madem 2 milyon verdiğin oyuncu ayrılıyor takımdan o iki milyonla açılan bütçe için neden Jerkov alınıyor. Resmen fiyasko.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #5044 : 15 Haziran 2017, 23:56:03 »
Gs yi eleriz o kadar da  kötü değil. Koshe nesli ikilisi nasıl manşet alacak acaba. Eczacıbaşıyi da geçeriz ama sıkıntı Vakıfbank. İnşallah kelsey robinson leş oynar bu sezon yoksa işimiz zor.

Çevrimdışı VamosRafa

• Üye
« Yanıtla #5045 : 15 Haziran 2017, 23:58:42 »
Rekır fiyata gitti diye de haberler okuduk. Hangisi doğru acaba?

Abdullah Paşaoglu'nun dedigi fiyat doğru. Daha önce Selim Kosif te söylemişti, Kim'i tutmak için elimizden geleni yapmısız.

Çin için rekor fiyat olabilir bilemiyorum ama Çin de sezon 5 ay sürüyor zaten, neredeyse yarısi avrupanın. Hatta daha da kısaydı ama geçen sene bir değişikliğe gittiler sanırım , biraz uzadı sezonları. Aylık maaş olarak bakıldığında bizimkine yaķın birşey kazanacak . Kendisi buradaki sezonun çok yorucu olduğunu ve biraz dinlenmek istediğini söylemiş.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #5046 : 16 Haziran 2017, 00:14:09 »
Günümüz voleybolunda servis kalitesi inanılmaz arttı. Artık takımlar birbirlerinin oyununu bozmak için servislere fazlaca yükleniyor.

Hal böyle iken kadro mühendisliğini yürüten antrenörler ve yöneticiler manşette daha az zaafa sahip takımlar ortaya çıkarmaya çalışmalı.

Bütün bunlar son şampiyon Fenerbahçe içinde geçerli. Ama gel gelelim yönetim bunun farkında değil. Kendi dünyalarında oluşturmuş oldukları bir voleybol anlayışları var. Son derece ilkel.

Takımın en büyük zaafı liberonun manşette ki yetersizliğiydi. Öncelikle Melis'in gönderilmesi gerekiyordu. Ama bu yapılmadı. Manşet özürlüsü olan libero takımda kaldı.

Kim'in gitme ihtimali vardı. Buna rağmen pazarlıklar için sezonun bitmesi beklendi. Bu sezon sonunu bekleme durumuna zaten gıcık oluyorum. Yine aynı şeye imza atıldı ve Kim'i bekleye bekleye pazarlık yapa yapa eldeki diğer seçenekler de kaçtı.

Sonuçta Jerkov-Natalia-Rahimova üçlüsünde karar kılındı. Geçen sezon manşetten kimi zaman sakladığımız Natalia, bu üçlü arasında , savunmanın manşet kısmında emniyet sübabı haline getirildi. Ne rol değişimi ama. Kültür şoku gibi birşey...

Takımın manşette ki zaaflarının minimuma indirilmesi beklenirken şube manşette çok daha fazla zaafı olan bir takıma imza attı.

Göz göre göre hemde.

Takım ; oyuncuların üstlenecekleri rol ve profil açısından geçen sezonun başarısız ekibi Eczacıbaşı'nı fazlasıyla andırıyor. Natalia-kısmen üstlenebilir (Larson)-Jerkov(Hande)-Rahimova(Boskovic)

Umarım sonu benzemez demek istiyorum ama Polyannacılığıda sevmiyorum. Maalesef Vakıfın işini çok ama çok kolaylaştırdık.
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2017, 00:40:17 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı Mrtcn12

• Üye
  • Yer: Kadıköy
« Yanıtla #5047 : 16 Haziran 2017, 01:17:32 »
Kim'e 2 milyon euro verildiğine inanmıyorum da varsayalım ki teklif ettik Çin'e yarı fiyatına gitmesi imkansız. Hadi onu da geçtim 2 milyon euro verebiliten var bir oyuncuya ve takımda tutamadın ee yerine neden o zaman o kaliteye yakın bir oyuncu getirmiyorsun? Voleybolda 2 milyon euro çook ciddi bir rakam ve getiremeyeceğin voleybolcu sayısı çok az neden Jerkov'a gittin o zaman? Transfer sezonunda çok geç kaldık ama madem 2 milyon euro verebiliyoruz birçok oyuncu getirebilirdik.Çok daha ucuza De La Cruz'u alabilecekken almadık, Rabadzieva alabilirdik almadık gs aldı. Yaptıkları saçmalıkları açıklayamayınca yok 2 verdik de yarı fiyatına gitti. Bırakınız bu işleri berbat bir kadro yapısı oluştu kadroda. Manşet alamayan liberolarımız var hele Melis tam bir çöp bu konuda, Jerkov elit hücumcu hiçbir zaman olmadı kariyerinde ki 35 yaşında olsun. Rezalet daha fazla diyecek bir şey yok.
İlk olan en zor olanıdır, ikinci olan en kolayı.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5048 : 16 Haziran 2017, 01:23:39 »
Geçmiş olsun

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5049 : 16 Haziran 2017, 01:26:49 »
Kim bu Abdullah Paşaoğlu ya ?? Ne anlıyor voleyboldan her iki voleybol şubesinin de ..... Koydu bıraktı yani yok böyle şey ya.. 25 milyon taraftarı olan kulübün voleybol şubesinin teslim edildiği insanlara ve yaptığı planlamara bakın. Kabul etmiyorum edemem ya koskoca kulübün şubelerinin yetersiz 1-2 Adama teslim edilmesini.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #5050 : 16 Haziran 2017, 11:41:28 »
Arkadaşlar, şube bu sene itibari ile yetersiz hale gelmedi.  Şube Mehmet Ali Aydınlar gittikten sonra, her ne kadar bu spora ve Fenerbahçe'ye gerçekten gönülden bağlı olsalar da, imkanları ve vizyonları maalesef yetersiz kişilerce yönetiliyor. 

Siz bakmayın arada gelen başarılara...  Hepsi Yeon Koung Kim ve ara ara ortaya çıkan oyuncuların sayesinde münferit elde edilen başarılar.  Halbuki elinde dünyanın en komple oyuncusu var iken, biraz daha paraya kıyıp, daha iyi transferler yapılamaz mıydı?  Düşünüyorum da, hiçbir zaman doğru kadro mühendisliği yapılmadı.  Düzgün kadroyu geçtim, alınan oyuncular Aneta, Mari, Paula, Garay (nisbeten aralarında yine sivrilen biriydi) vs.

Bu seneye gelecek olursak, tabii ki takımın başarılı olmasını umut ediyoruz ama görüntü kağıt üzerinde hiç ama hiç iyi değil.  Başarı gelirse, ya tıpkı Vakıfbank'ın Gizem'in ayrıldığı sene olduğu gibi sorunlar yaşamasından ya da Eczacı'nın geçen seneki gibi bir takım kimyası sorunu tecrübe etmesinden hasıl olacak.  Kısacası, MAA zamanında müthiş bir vizyona ve planlamaya sahip iken, münferit başarılara doğru evrildik.  Bu kısa ve öz olarak bizim hikayemiz...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5051 : 16 Haziran 2017, 11:44:50 »
Besim güzel özetlemişsin
Avrupa şampiyonu olduktan (ki o takımda MAA'nın kurduğu takımdı) kurulan her takımın bir tarafı hep eksik bırakıldı. Hiç bir zaman komple bir takım oluşturulmadı.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5052 : 16 Haziran 2017, 16:41:55 »
Besim güzel özetlemişsin
Avrupa şampiyonu olduktan (ki o takımda MAA'nın kurduğu takımdı) kurulan her takımın bir tarafı hep eksik bırakıldı. Hiç bir zaman komple bir takım oluşturulmadı.

Serkan'in dedigi gibi manset acisindan kusursuza yakin bir takimdan, manset acisindan gunluk performanslarla ayakta kalan bir takima evrildik maalesef.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5053 : 16 Haziran 2017, 23:40:17 »
Bu gidişle bir yerli orta alıp, çin ligi bitiminde kim in dönüşünü bekleyeceğiz herhalde 5.yabanci olarak.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5054 : 17 Haziran 2017, 15:46:32 »
Bu gidişle bir yerli orta alıp, çin ligi bitiminde kim in dönüşünü bekleyeceğiz herhalde 5.yabanci olarak.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

'

Dogru mu anladim diye sormak istedim.  Kim, kendisine teklif edilen cok daha yuksek bir teklifi sirf daha az mac oynamak ve dinlenmek icin geri cevirdi.  Ancak, Cin ligi bitiminde yine de Fenerbahce'ye gelecek. 

Yeon Koung Kim ile Lazlar arasinda bir baglanti oldugunu hatirlamiyorum acikcasi...