Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811523 defa)

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5115 : 10 Temmuz 2017, 11:16:14 »
Hande Eczacıbaşı oyuncusu. Bugün çapraz olarak Polen'in yerine girdi oyuna ve çok etkili oldu. Normalde smaçör oynuyor, ilk iki maçta da smaçör oynadı ve vasattı.

Sağolasın,
Bende araştırdım.Daha 18 yaşındaymış.Boy 1.90
Geçenlerde bir program seyrettim.Kadınlar Basketbol Milli Takımında yabancılar yüzünden oyuncu yetismiyormuş.Onun için yabanci sayısını 3 e düşürmüşler.
Avrupa'ya göre tüm spor branşlarında Türkiye olarak gerideyiz.Bunu hala kabul edemiyoruz. Bir Nevriye ayrıldı. işin gerçeğinde Nevriye'nin alt yapısı bile bizde değil.Türkiye'de uzun bayan basketçi kaç tane var.Sen hem yetistiremiyorsun hemde yerli oyuncuların oninu açalım diyoruz.Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu. Voleybol da biraz daha iyiyiz. Onun için yabancı sınırlaması çok mantıksız.Aksine her branşta gelen yabancılar taraftarı daha çok çekiyor izlemesi zevk veriyor.Sen yetiştir o zaten iyiyse ekmeğini taştan çıkarır

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5116 : 11 Temmuz 2017, 18:41:32 »
Dünya üzerinde şampiyon olduktan sonra kadrosunu zayıflatan başka bir takım yoktur herhalde (ekonomik olarak çok sıkıntısı yoksa tabi). Kim'in yerini Jerkov ile doldurabileceğini sanan sivri zekalar, büyük ihtimalle bir çuval inciri berbat etti.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5117 : 12 Temmuz 2017, 11:07:36 »
hala daha erkek takımına bence bir smacor daha lazım...
kız takımına da bir orta oyuncu lazım...(jerkov dan sonra smacor umidim kesildi - esasında orta yerine smacor alsak daha iyi)

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #5118 : 12 Temmuz 2017, 21:19:30 »
Valla iki takıma da birer sağlam 4 numara lazım. Niye böyle yaptılar anlamıyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5119 : 14 Temmuz 2017, 17:20:17 »
Nati geri dönmüş Brezilya'ya. Türkiye'de 3-0 yenildikleri Sırbistan'ı takımın en skoreri olan Nati farkı ile bu kez 3-0 yenmiş Brezilya.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5120 : 14 Temmuz 2017, 18:30:55 »
Nati geri dönmüş Brezilya'ya. Türkiye'de 3-0 yenildikleri Sırbistan'ı takımın en skoreri olan Nati farkı ile bu kez 3-0 yenmiş Brezilya.
Abi geri dönmüş derken? :o o da mı gitmiş yaniiii

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5121 : 14 Temmuz 2017, 18:47:43 »
Abi geri dönmüş derken? :o o da mı gitmiş yaniiii
Yok yok ilk maçta oynamamıştı 3-0 yenilmişti Brezilya, ikinci Maçta forma giymiş ve 3-0 kazanmışlar. Nati de en skorer olmus macta:)
Çoğu voleybol duayenimizin görüşlerinin aksine kendisi bana göre dünyanın en iyi smaçörlerinden birisi :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5122 : 14 Temmuz 2017, 18:55:44 »
Yok yok ilk maçta oynamamıştı 3-0 yenilmişti Brezilya, ikinci Maçta forma giymiş ve 3-0 kazanmışlar. Nati de en skorer olmus macta:)
Çoğu voleybol duayenimizin görüşlerinin aksine kendisi bana göre dünyanın en iyi smaçörlerinden birisi :)
Bence de kesinlikle öyle , daha önce de iletilerimde belirttiğim gibi

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #5123 : 14 Temmuz 2017, 21:25:25 »

Duayen benim sanirim?  Evet, Rio sahillerinde Natalia gibi 100 tane oyuncu bulunur :)  Bu arada Nati'yi ozledin sanirim.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5124 : 14 Temmuz 2017, 22:35:51 »
Duayen benim sanirim?  Evet, Rio sahillerinde Natalia gibi 100 tane oyuncu bulunur :)  Bu arada Nati'yi ozledin sanirim.

Duayen diyince hemen atladın dimi :)

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #5125 : 14 Temmuz 2017, 22:53:07 »
Alex, Kim, Bogi, Udoh kimi sevdiysek gitti. Kim olmadan Natalia-Rahimova neler yapacak bakalım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5126 : 14 Temmuz 2017, 23:14:32 »
Alex gitmedi, gönderildi

Çevrimdışı VamosRafa

• Üye
« Yanıtla #5127 : 15 Temmuz 2017, 15:54:42 »
Bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Natalia 3-0 kaybedilen ilk Sırbistan maçında da oynamıştı.

Garay-Jaqe bu sene milli takımda yoklar. Gabi de sakatlığı nedeniyle kadroda değil. Natalia'nın yanındaki smaçörler 94'lü Rosemaria ve 96'lı Drusylla. Yani takımda smaçör yükünün altına girmesi gereken kişi Natalia ama Sırbistan maçı dışında pek te o işi yaptığı söylenemez. İlk hafta Sırbistan ve Belçika maçlarında ortalamaydı, bizimle oynadıkları maçta rezaletti. 13 te 1 le oynarken yerini Rosemaria'ya bıraktı, Rosemaria 11/22 ile oynadı ve maçı çevirdi. Bugünkü maçta da grand Prix nin galibiyetsiz takımı Tayland'a 3-0 kaybettiler.

Benim için en ilginç nokta ise Natalia'nın çoğu maçta takımının neredeyse en az pas alan smaçörü olması. Tandara'ya çaprazda çok yükleniyorlar haklı olarak ama Rosemaria'ya bu kadar top atılmasını beklemiyordum pek.
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2017, 15:56:54 Gönderen: VamosRafa »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #5128 : 15 Temmuz 2017, 21:21:09 »
Bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Natalia 3-0 kaybedilen ilk Sırbistan maçında da oynamıştı.

Garay-Jaqe bu sene milli takımda yoklar. Gabi de sakatlığı nedeniyle kadroda değil. Natalia'nın yanındaki smaçörler 94'lü Rosemaria ve 96'lı Drusylla. Yani takımda smaçör yükünün altına girmesi gereken kişi Natalia ama Sırbistan maçı dışında pek te o işi yaptığı söylenemez. İlk hafta Sırbistan ve Belçika maçlarında ortalamaydı, bizimle oynadıkları maçta rezaletti. 13 te 1 le oynarken yerini Rosemaria'ya bıraktı, Rosemaria 11/22 ile oynadı ve maçı çevirdi. Bugünkü maçta da grand Prix nin galibiyetsiz takımı Tayland'a 3-0 kaybettiler.

Benim için en ilginç nokta ise Natalia'nın çoğu maçta takımının neredeyse en az pas alan smaçörü olması. Tandara'ya çaprazda çok yükleniyorlar haklı olarak ama Rosemaria'ya bu kadar top atılmasını beklemiyordum pek.

Duayen diyince hemen atladın dimi :)

İlhan bana boşuna duayen olarak hitap etmedin :P
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2017, 21:21:33 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5129 : 16 Temmuz 2017, 22:51:33 »
Bir smaçör daha istiyorum üst düzey el de bizi taşıyacak..jerkov ligde yeterli yüksek düzeyde olmayan maçlarda bence.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi