Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811518 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5145 : 09 Ağustos 2017, 20:53:45 »
Bir tane de erkeklere alsalar keşke..

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5146 : 09 Ağustos 2017, 22:14:46 »
Egonu olsa tadından yenmezdi
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2017, 22:15:15 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı VamosRafa

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5147 : 10 Ağustos 2017, 00:17:53 »
Egonu smaçör değil, çapraz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5148 : 10 Ağustos 2017, 00:41:29 »
Zamanında alınacaktı geçti artık zaten. Gerçi ben olsam her türlü alırım.

Çevrimdışı Mrtcn12

• Üye
  • Yer: Kadıköy
« Yanıtla #5149 : 10 Ağustos 2017, 02:23:15 »
Turnuvanın Mvp'si Brezilya adına net olarak Tandara'ydı. Natalia neden seçildiğini kendi bile bilmiyordur muhtemelen :)
Kesinlikle Tandara haketti çok şaşırdım Nati'nin MVP olmasına. İlgilendiğimiz smaçör muhtemelen bir takımla sözleşmesi olan biri serbest kimse yok o çapta, CL şampiyonluğu hedefse Smaçör şart.
İlk olan en zor olanıdır, ikinci olan en kolayı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5150 : 10 Ağustos 2017, 10:49:47 »
Dünyada 4 numara smaçör bolluğu yok eskisi gibi. O nedenle de zaten Natali çok kıymetli diyip duruyoruz. Olan en kaliteliler de Vakıf ve eczacıdaydı. Birisi gsye gitti. Bizde ki de çine gitti. Dünyaca ünlü bir smaçör aklıma da gelmiyor başka.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5151 : 10 Ağustos 2017, 11:26:19 »
bende diyorum yuksek hedef icin jerkov ligde oynamalı..cok rahat kaldırır o yuku..

avrupa'da natali-xxx-rahimova...

1 tane de alternatif yerli orta lazım....eda'ya cok yuklenmemek lazım..
eda-dicle-bahar haric kimse yok...neden ergul bırakıldı anlamadım...
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 11:27:06 Gönderen: Vanguards of FB »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5152 : 10 Ağustos 2017, 13:09:29 »
Egonu ismi gundeme gelince baska bir forumda cok tartısılmıstı.Bu yonetim ne yapsa zaten kimseye yaranamıyor.
Yıllardır yerli smacorlerden aldıgımız katkı Sıfır, buna ragmen Meliha yı tutmak isterken 5. smacor olarak Ecz.'ya ya da loserzacı ya gitmis.Seyma begenilmezken ve yeteri kadar guclu degilken BJK ya gitmis.
Ortada bana gore Hande Baladin dısında da yerli smacor yokken riske girilerek ve bence o fizikte oyuncu lazım oldugu icin dogru yapılarak E. Dagdelenler alınmıs.O da begenilmiyor.
2 smacor var(dı).2 yıldır artık bitik olan G. Kırdar ve Hande Baladin 3. yok.Bana kalsa Cansu Cetin alırdım ama ne kdar fark ederdi emin degilim.Cunku dedigim gibi senelerdir aldıgımız katkı ortada...
Damla'yı transfer saymıyorum.Katkı verirse kar kardır.Hande Baladin bosta olup da alınmasaydı o zaman hep beraber elestirelim.
Mia Jerkov icinse ben orada tercihimi Rabadzieva dan yana kullanırdım.Arada 9 yas fark var.Burada maliyet mi on plana cıktı bilmiyorum.Bu konuda elestiririm.Mia Jerkov da o yasında bile TR 3. skoreri olmus bir isim yanlıs hatırlamıyorsam cok gomulecek bir transfer de degil ...

Ergul'un gonderilmesini %1000 dogru buluyorum.Ergul 30 yasında ve oynaması gereken bir isim kenarda havlu sallamak gereksizdi.O havluyu sallayacaksa altyapıdan 1.85 uzeri bir oyuncu sallasın.
Eda'ya yuklenmek derken gecen sene Bahar'ı nerdeyse hic kullanmadık.Bahar-Dicle  gayet rahat oynayabiliriz.Ara da da Eda-Dicle yapabiliriz.
Carli Lloyd'dan muhtesem bir perf. bekliyorum.Rahimova'dan da aynısını bekliyorum.Ayrıca Antic gibi Rahimova da gerekirse had bildirir.
Kendi adıma ben umitliyim.O cok ovulen Vakıf dan cok net 3 0 ile 2 Kupa aldık.Biz 3 0 eledik GS 5 0 eledi.Rasic yoktu dagıldılar.CL de de Robin,Bricio olmaması adeta finali oynanmadan verdi.
Bu sene muthis bir lig olacak.Olur da bu sene de Vakıf CEV e duserse muhtesem olur.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5153 : 10 Ağustos 2017, 13:46:39 »
Çok övülen Vakıf her sene bizi tokatlıyor avrupada. Ben bıktım artık tokatlanmaktan onlar tokatlamaktan bıkmadı. Açıkçası avrupa şampiyonluğu gelecekse yemişim ligini. Kaldı ki o tarihin en iyi takımı dediğimiz Fenerbahçe Universal takımı da avrupa şampiyonu olduğu sene lig şampiyonu olamamıştı.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5154 : 10 Ağustos 2017, 14:24:43 »
Çok övülen Vakıf her sene bizi tokatlıyor avrupada. Ben bıktım artık tokatlanmaktan onlar tokatlamaktan bıkmadı. Açıkçası avrupa şampiyonluğu gelecekse yemişim ligini. Kaldı ki o tarihin en iyi takımı dediğimiz Fenerbahçe Universal takımı da avrupa şampiyonu olduğu sene lig şampiyonu olamamıştı.
Biz de zevk alıyoruz demedik hocam, 17 13 19 14 den set veriyorsan burada once oyuncular ve koc bunu sorgulamalı sonra da diger payı olanlar...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5155 : 10 Ağustos 2017, 14:51:05 »
Biz de zevk alıyoruz demedik hocam, 17 13 19 14 den set veriyorsan burada once oyuncular ve koc bunu sorgulamalı sonra da diger payı olanlar...

Ben de diyorum ki ligi baz alıp geçen sene gs vakıfı pas pas etti gibi bir mantık kurman doğru değil. Avrupa şampiyonu olup da ligde şampiyon olamayabiliyorsun. Bizden de örnek verdim. 2 yıl önce Pomi de aynı şekilde Vakıf'ı 3-0 yenip şampiyon olduğunda kendi liginde şampiyon olamamıştı.

Natali, Rahimova, Jerkov + Eda'lı kadronun ligde harika işler yapacağına inanman gerçekten taktire şayan.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5156 : 10 Ağustos 2017, 15:45:09 »
Evet İlhan Hocam son derece umutluyum.İster takdire sayan olsun ister olmasın.Ben yonetimin 2015-16 da CL alabilecek kadro kurdugunu dusunuyorum.Gecen sene ise undordog idik.Ona ragmen 4 2 den Ezgi ve Kim'in o gun kotu oyunundan F4 kacırdık.Gecen sene bile F4 belki de samp. ile 3 kupa geliyordu.
Cok ovulen cok guclu bulunan ki son derece dogru zaten Gui de 2012 den sonra Vakıf Yonetimi deli paralar harcadı dedi o kadroyu FB de GS da dagıttı.Samantha ile Robin olsa belki İtalyanlar da dagıtacaktı.

Bu sene de Natali,Rahimova,Jerkov,Eda ve senin eklemedigin Lloyd,Bahar,Dicle,Polen li kadro ile basarılı olacagımızdan umutluyum.4 tane Zhu 4 tane Boskovic li kadro kurmak mumkun degil ayrıca E. Dagdelenlerden de umutluyum.Olur olmaz ama umudum var.Damla dan ise hicbir beklentim yok.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5157 : 10 Ağustos 2017, 16:19:32 »
Takımın en önemli ismi, dünyanın en önemli bir kaç isminden birisi Kim gitmiş yerine Jerkov gelmiş umutlusun yani. Tabi bişiy diyemem buna.
Öte yandan belkilerle olmuyor bu iş. Şu olsaydı, bu oynasaydı, şu gününde olsaydı vs. Kazandığın zaman dağıttı oluyorsun da kaybettiğin zaman ne oluyorsun. Onlar da bizi mi dağıtmış oluyor. 2015-2016 sezonunda set alamadan elendikten sonra avrupada, ligdeki play offlarda deyim yerindeyse yerin dibine sokularak yenildik vakıfa. Biz ne olduk o zaman peki?
4 tane Kim, 4 tane Zu'ya gerek yok zaten. Ayrıca bu oyunculardan 1 tane var dünyada. Onları alan da bir kaç adım öne geçiyor.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #5158 : 10 Ağustos 2017, 17:02:18 »
CL de son 13 sezonun 12 sinde ipi göğüsleyen ya İtalyan ya da Türk takımları olmuş. Türk ve İtalyan takımlarının şampiyon olduğu 12 sezon içerisinde ise sadece 1 takım hem CL hem de yerel ligi aynı sene kazanabilmiş. (2013 - Vakıfbank)

Bu durumu ilginç ve büyük bir tesadüf olarak okumak isteyenler var mıdır bilemem ama düşüncem şu ki ; CL yi kazanan takımlar ligi .....

Cümleyi istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz :)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5159 : 10 Ağustos 2017, 17:09:12 »
Takımın en önemli ismi, dünyanın en önemli bir kaç isminden birisi Kim gitmiş yerine Jerkov gelmiş umutlusun yani. Tabi bişiy diyemem buna.
Öte yandan belkilerle olmuyor bu iş. Şu olsaydı, bu oynasaydı, şu gününde olsaydı vs. Kazandığın zaman dağıttı oluyorsun da kaybettiğin zaman ne oluyorsun. Onlar da bizi mi dağıtmış oluyor. 2015-2016 sezonunda set alamadan elendikten sonra avrupada, ligdeki play offlarda deyim yerindeyse yerin dibine sokularak yenildik vakıfa. Biz ne olduk o zaman peki?
4 tane Kim, 4 tane Zu'ya gerek yok zaten. Ayrıca bu oyunculardan 1 tane var dünyada. Onları alan da bir kaç adım öne geçiyor.
Gunluk perf.,sans hepsinin onemi var.O sakatlar Vakıf ta olsaydı Hill,Rasic asla CL alamazlardı.Sans onlardan yanaydı.
2012 ye kadar biz dagıtıyorduk Vakıfı Naz dan sonra artan butce ile de beraber onlar dagıttı.
2015,16 da Klup bence CL alacak kadro kurdu ama basta oyuncular sonra koc yuzunden gelmedi.
Rahimova,Lloyd,Natalia,Eda,Bahar,Jerkov bana umut veriyor.Ayrıca butcenin dustugu de ortada Vakıf 7m butce ile oynuyorsa biz muhtemelen 4m ile oynuyoruz.
Zhu nun nasıl transfer edildigi ortada,maliyetini bilen yok.Biz de kendi olcegimizde takım kurmaya calısıyoruz.Benim umudum var.Gomulen Jerkov bile belli duzeyde oyuncu...