Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811434 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5325 : 20 Mayıs 2018, 15:02:39 »
http://m.sports.naver.com/volleyball/news/read.nhn?oid=025&aid=0002822171
Kendisine konduramadığım herşeyi burada ağzıyla söylemiş. Daha neler göreceğim :/

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #5326 : 20 Mayıs 2018, 17:10:58 »
Arkadaşlar, iyiysiyle kötüsüyle Yeon Koung Kim bize tarihimizdeki en büyük başarıları kazandıran takımların en esaslı parçası olmuştur. Üzüldük, tabii ki bize gelsin isterdik ama Fenerbahçe'ye eşsiz başarılar kazandıran ve 'kalitesi su götürmez bir gerçek' olan oyunculara hakaret etmeden saygı ile anmak gerekir. Şunu da unutmamalı ki, Kim zamanında bizden ayrılıp, rakiplerimize gitse şu anda sahip olduğu başarıların iki katına sahip olabilirdi.

Vallaha kim ne derse desin bende Besim kardeşim gibi düşünüyorum.
Herkes Fenerbahçe'likden dem vuruyor
Fenerbahçe'de oynuyan oyuncular veya Hocalardan,taraftar olmasını beklemek ne kadar gerçekçi.
En azından onların söylediği kadarıyla Gerçek Fenerbahçe'li Alpaslan,Oğuz ve Aykutla başlayan Emre'yle sonuçlanan oyuncuların harcanması Aklıma geldiği kadarıyla  Alex'le,Mehmet Aurelio,Diana Taurasi, Penny Taylor,Nevriye,Angel McCoughtry,Naz,Emre Batur,Aslan Ekşi,Cansu,Olcay,Quanitra,Gruda,Quigley,Kim gibi oyuncularla devam etmiştir ve etmeye devam edecektir.Aziz Başkan ne demiş '' Olcay ve Quanitra'ya bizim verdiğimiz paranın 3 katını vermişler'' hem alan hem giden şuçlu oldu neden bunlardan gerçek Fenerbahçelilik beklemek ne kadar doğru.Bence oyuncularımız Fenerbahçe için ter döküyormu,Asist yapıyormu,Gol veya basket atıyormu,bizi bir yerlere taşıyormu bunlara bakarız.Bunun karşılığında Diana Taurasiye ve  Mc Coughtry' e yapılanlarda bize yakıştımı?
Kim'in esas gitmesinden sorumu kişi Selim Koşif'tir.Biz diyoruzki yok paracıymış,yok haram olsun,yok Kim'den bunu beklemezdim.Zaman olduğu gibi dursaydı bende 30 larda kalmak isterdim $ Aldı başını gidiyor Devlet bankaları bile spora el atıyor serbest piyasada herkes kesenin ağzını açarken başkalarını suçlamakda yanlış.  Rahmetli Hakan beye dedim ki neden Neslihan'ı,Naz'ı,Neriman'ı (bir kaç isim daha vardı)almıyoruz yanıt Naz bizi istemiyor,Neriman Galatasaray'ı tercih etti Neslihan'da yanaşmadı.Neslihan en son Galatasaray'da jubile yapacak.
Alex için okadar laf söylenir ama ben Bizi taşıdığı konuma,attığı gollere,Asistlere istatisliklere bakarım.Benim gönlümde başkadır.
Mc Coughtry' e yapılanlar ne, yok lezbiyenmişde yok seviciymişde size ne onlamı evlenecen kardeşim.
Kim gitti bu yaşta adam olarak çok üzüldüm.Eczacıbaşına gittiysede bu bizim ayıbımız,paraymış bencilmiş bunları benim kitabımda yoktu,bulamadım.''iyiysiyle kötüsüyle Yeon Koung Kim bize tarihimizdeki en büyük başarıları kazandıran takımların en esaslı parçası olmuştur. Üzüldük, tabii ki bize gelsin isterdik ama Fenerbahçe'ye eşsiz başarılar kazandıran ve 'kalitesi su götürmez bir gerçek' olan oyunculara hakaret etmeden saygı ile anmak gerekir.''
Kürek takımı diye bir şey tutturuldu Fenerbahçe Doğuş hariç Voleyboldada,Basketbol kadınlardada Futboldada Transfer hataları yönetim hataları içine ettiler. Quigley,Nevriye,Diana Taurasi Galatasaray'a gittiğinde içim yandı ya Alex,Kim, Mc Coughtry Galatasaray'a gitselerdi çünkü teklif yapıldığını duymuştum.
Bu benim görüşüm yanlış bulup bulmamak,saygı duyup duymamak sizin düşünceniz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5327 : 20 Mayıs 2018, 17:47:09 »
Taurasi'ye ne yapılmış? Kim yapmış? Tarihin en büyük komplolarından birisidir o hikaye.
Angel'ı da Aziz gönderdi, taraftar ne yapmış Angel'a?
Kim inanılmaz paralar kazandı Fenerbahçe'den. Forma aşkına oynamadı.

Alex'in gönderilme şekli de Aziz Yıldırım skandalıdır.

Bu olayları ve isimleri, gönderilme şekillerini Kim ile bağdaştırmakla bir çuval içinde elmalar, armutlar, karpuzlar, ne kadar meyve varsa birbirine girmiş.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2018, 17:50:39 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #5328 : 20 Mayıs 2018, 19:25:33 »
Taurasi'ye ne yapılmış? Kim yapmış? Tarihin en büyük komplolarından birisidir o hikaye.

Bu olayları ve isimleri, gönderilme şekillerini Kim ile bağdaştırmakla bir çuval içinde elmalar, armutlar, karpuzlar, ne kadar meyve varsa birbirine girmiş.

Zaten yönetimsel bir şey anlatımlarım.Taraftarın gönderecek hali yok.Kim'ide gönderen Selim Kosif ve yönetimdir.
Ben sadece Yönetim yaptıktan sonra taraftarın acımasızca eleştirilere gerek yok diyorum .
Kim inanılmaz paralar kazandı Fenerbahçe'den. Forma aşkına oynamadı. Fenerbahçe forması için biz kalıcıyız oyuncular değil?hepsi gelip geçiçidir.Zaten Fenerbahçe'ye gelenler Forma Aşkı için geliyorlar. Seni geniş görüşlü görüp imrenirdim bukadar dar bir bakışın olduğuna çok şaşırdım.Neyse yinede benim düşüncem böyle.Size Saygı duyarım yinede .Fenerbahçe'nin Fenerbahçe'liden başka dostu yoktur.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5329 : 20 Mayıs 2018, 20:13:09 »

Zaten yönetimsel bir şey anlatımlarım.Taraftarın gönderecek hali yok.Kim'ide gönderen Selim Kosif ve yönetimdir.
Ben sadece Yönetim yaptıktan sonra taraftarın acımasızca eleştirilere gerek yok diyorum .
Kim inanılmaz paralar kazandı Fenerbahçe'den. Forma aşkına oynamadı. Fenerbahçe forması için biz kalıcıyız oyuncular değil?hepsi gelip geçiçidir.Zaten Fenerbahçe'ye gelenler Forma Aşkı için geliyorlar. Seni geniş görüşlü görüp imrenirdim bukadar dar bir bakışın olduğuna çok şaşırdım.Neyse yinede benim düşüncem böyle.Size Saygı duyarım yinede .Fenerbahçe'nin Fenerbahçe'liden başka dostu yoktur.

Ben ne yazıkki aile, yoğun tempo, dinlenme vs diyerek çine kaçan, bir sene sonra da dediklerini yutup Türkiye'ye başka bir takıma para için gelen bir oyuncuya sempati besleyemiyorum afedersiniz. Paraysa geçen sene bizim verdiğimizin yarı fiyatına çine gittiği söylenen de bu aynı oyuncu değil miydi?
Bunun geniş açıyla dar açıyla alakası yok. Fenerbahçe'de forma giymiş ve büyük katkılar sağlamış olabilir ama Fenerbahçe'de maddi manevi az katkı sağlamadı ona. Kim olayındaki yönetim tavrı ile Alex, Angel vs olaylarındaki benzerliği anlamadım ben.
Sizin de bir çok görüşünüz yaşınıza göre fazla duygusal ama taraftar duygusallığıdır bu. Herkesin yansıtma şekli farklıdır.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5330 : 20 Mayıs 2018, 20:49:31 »
Su kadinin nesini savunuyorsunuz? Hadi parayi gec ortada buyuk bir yalan ve adeta dalga gecme var. 6 ayda MI dinlendin 6 ayda MI doydun ailene...

Çevrimdışı dwdark

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5331 : 21 Mayıs 2018, 02:12:23 »

Kim Yeon Koung Kore'de verdiği röportajda bu kez de Fenerbahçe'de sürekli takımı taşımaya çalıştığını ve yöneticilerle kavga ettiğini,aslında geçen sezon Eczacıbaşı ile imzalamayı düşündüğünü ama teklifin bu sene geldiğini söyledi.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5332 : 21 Mayıs 2018, 04:17:34 »
NE kadar nankormus.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5333 : 21 Mayıs 2018, 20:09:59 »
Profesyonellik falan geçin kardeşim bu işleri. Para için tamam rakibe gider ona da laf yok ama çıkıp öyle böyle diye sallamaz. Profesyonellik Salah'ın yaptığıdır. Roma'ya karşı oynadı tek başına yendi nerdeyse ama gollerden sonraki tepkileri takdire şayandı ve tek bir roma taraftarı kötü kelime kullanmadı kendisiyle ilgili. Profesyonellik bunun adıdır. Bu çektiğin yaptığı ise kaşarlıktır mahalle karılığıdır. (bu sözümden kadınları aşağıladığım mantığını çıkartmasın kimse, bi deyim olarak kullandım) kimse adını dahi anmasın bundan sonra, herşeye tahammülüm olabilir onu savunana olamaz. JT savunulur bu nankör savunulmaz. O Bizi Fenerbahçe yapmadı biz onu Kim yaptık. İlhan abiye katılıyorum yanındakilerle başarılı oldu sadece. Geçtiğimiz yıl noldu gördük. Natalia'nın Bile gölgesinde kaldı. Mari ve Paula ile naptı onu da gördük. Yani hiçbir şeyi tek başına falan kazandırmadı bize

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #5334 : 23 Mayıs 2018, 14:31:53 »

Taurasi'den ödenen parayı geri istedi yönetim...Kadın resmen düşman olduğu o yüzden

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5335 : 23 Mayıs 2018, 15:20:50 »
Taurasi'den ödenen parayı geri istedi yönetim...Kadın resmen düşman olduğu o yüzden

Sonuçta iş bittikten sonra olanları demiyorum ki ben. Taurasi olayları nasıl patladı, neler döndü o süreçte?
Kadın 10 yıl oynadı avrupada sadece bizde doping çıktı?
%99,99 ihtimalli euroleague şampiyonluğumuz gitti bizim o sene.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #5336 : 24 Mayıs 2018, 03:17:25 »
Kim Yeon Koung  Fenerbahçe'de sürekli takımı taşımaya çalıştığını ve yöneticilerle kavga ettiğini,

İşte meselenin özü bu , anlatmak istediğimde bu.
Oyuncular bir takımın taraftarı gibi olamaz.Profosyonellik diye bir şey tutturulmuş,anlaşılırsa o takımda senelerce oynar,sonra gider Rakibindede oynar.
Ama bütün bunların ayarını yapan yönetimdir.Ben oyuncudan önce Yönetimi haklı veya haksız bulurum.
Okadar isim saymamın ortak alanı hepsindede yönetimi hatalı bulduğumdan.Naz konusundada Naz nekadar paracık ve nankör olursa olsun yine yönetimle aralarındaki kavgadır Fenerbahçe'den ayıran.Hakan Dinçay sonrada teklif bile etti ama geri döndüremedi.
Angel ve Taurasi konusundada çok kızgınım.
Diana Taurasi sürecini çok kötü yönelttiler.Kadın sırf inadı yüzünden Fenerbahçe'nin verdiği paranın çok azına Galatasaray'a gitti.Ama üzüldüğüm şu bir çok kişi Diana ve Peny'i hatalı gördü.Ozamanki Doping olayında Fenerbahçe yönetimi doping olmadığını Diana Taurasinin arkasında duracağını söyledi ama el altındanda maddi manevi zararı kızdan çıkarmaya çalıştılar bu etik değil.Taraftarın çoğunun arkada dönen dolaplardan haberi yoktu,çünkü yönetim ikili oynadı.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5337 : 24 Mayıs 2018, 14:00:13 »
su an kadro...

antonijevic-sıla
vargas-polen
bricio-fatma-damla-ezgi
eda-dicle-bahar
merve-melis

gibi mi...?
gene 3. luge hazır olalım derim...

cok saglam bir 4 numara, bir orta oyuncu ve bir libero lazım...

melis ve damla yı yollasınlar...

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5338 : 24 Mayıs 2018, 18:36:13 »
Yılma Hocam orta lazım degil 3 tane iyi kaliteli yerli ortamız var.Orada elzem olan First Class bir smacor Yingyingli,Zhu,Zhang,Hill gibi

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #5339 : 25 Mayıs 2018, 12:24:55 »
İşte meselenin özü bu , anlatmak istediğimde bu.
Oyuncular bir takımın taraftarı gibi olamaz.Profosyonellik diye bir şey tutturulmuş,anlaşılırsa o takımda senelerce oynar,sonra gider Rakibindede oynar.
Ama bütün bunların ayarını yapan yönetimdir.Ben oyuncudan önce Yönetimi haklı veya haksız bulurum.
Okadar isim saymamın ortak alanı hepsindede yönetimi hatalı bulduğumdan.Naz konusundada Naz nekadar paracık ve nankör olursa olsun yine yönetimle aralarındaki kavgadır Fenerbahçe'den ayıran.Hakan Dinçay sonrada teklif bile etti ama geri döndüremedi.
Angel ve Taurasi konusundada çok kızgınım.
Diana Taurasi sürecini çok kötü yönelttiler.Kadın sırf inadı yüzünden Fenerbahçe'nin verdiği paranın çok azına Galatasaray'a gitti.Ama üzüldüğüm şu bir çok kişi Diana ve Peny'i hatalı gördü.Ozamanki Doping olayında Fenerbahçe yönetimi doping olmadığını Diana Taurasinin arkasında duracağını söyledi ama el altındanda maddi manevi zararı kızdan çıkarmaya çalıştılar bu etik değil.Taraftarın çoğunun arkada dönen dolaplardan haberi yoktu,çünkü yönetim ikili oynadı.

Aynen...İyi bir yönetim o an 5 yıllık sözleşme yapardı Taurasi ile... arkasında dururdu...Ama bizimkiler saman altından su yürütmeye çalıştılar ki; ellerine yüzlerine bulaştı...