Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811396 defa)

0 Üye ve 53 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5355 : 10 Temmuz 2018, 16:09:10 »
e.voleybol bence tamam gibi..avrupa yok ve bu kadro yetebilir 3 yabancılı...
ama k.voleybola hala cok lazım bir 4 numara daha...
kadro bence zayıf...ozellikle smacorler dokuluyor..bir tek bricio ile olmaz o is...

• Üye
« Yanıtla #5356 : 11 Temmuz 2018, 16:45:32 »
bu takım icin endiselirm var...
umarım alırlar 4. yabancıyı smacore...
gene allah askına damla falan ugrasmayalım...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5357 : 29 Temmuz 2018, 11:45:24 »
Ağustos oldu hala ses yok.

Bricio - Antonijevic - Vargas - Fatma - Eda - Bahar - Merve kadrosu ile oynayacağız gibi gözüküyor ama bu takım ne ligde ne de Avrupa'da başarılı olur. Çekik işi bozdu, bize gelmedin bari Çin de kalsaydın.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2018, 11:46:18 Gönderen: ertugrul_solomon »

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #5358 : 29 Temmuz 2018, 11:57:04 »
Ağustos oldu hala ses yok.

Bricio - Antonijevic - Vargas - Fatma - Eda - Bahar - Merve kadrosu ile oynayacağız gibi gözüküyor ama bu takım ne ligde ne de Avrupa'da başarılı olur. Çekik işi bozdu, bize gelmedin bari Çin de kalsaydın.

Her zmanki gibi son hamleyi yapmıyoruz, kadın baskette de benzer bir durum var. Gelenek oldu artık.

• Üye
« Yanıtla #5359 : 30 Temmuz 2018, 14:10:01 »
4.yabancı gelmezse simdidien çöp sezonu..

• Üye
« Yanıtla #5360 : 04 Ağustos 2018, 16:40:40 »
Abi bir 4 numara daha alın da bir heyecan olsun iyice unutuldu şube. Iki senedir güya Kim transferi istiyoruz ama ona ayrılan bütçe niçin kullanılmaz hayret birşey.

• Üye
« Yanıtla #5361 : 03 Eylül 2018, 23:52:45 »
Vargas - Antonijevic - Bricio - Fatma - Eda - Dicle - Merve kadrosu en iyi 2.olur. 4numara almadilar cl de de iddaali olalım.  Kimberly Hill i ne yapıp edip almalıydık.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5362 : 04 Eylül 2018, 00:25:40 »
Vargas - Antonijevic - Bricio - Fatma - Eda - Dicle - Merve kadrosu en iyi 2.olur. 4numara almadilar cl de de iddaali olalım.  Kimberly Hill i ne yapıp edip almalıydık.

Mümkün değil, imkanı yok, eczacı yada vakıftan birisini geçecek yani bu takım. Olağanüstü bir spor tarihi mucizesi olur.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5363 : 13 Eylül 2018, 04:52:35 »
K. Hill TR ye gelmiyor nasıl alacaksın?Alınacak isim belliydi.KYK a sahada patron benim diyen Ying Ying Li , Simay Hanım alacaktı 3-4 yıllık da imza attıracaklardı Zhu Thing deki gibi yaslanıp arkaya izleyecektik.
Onun dısında bana gore iyi bir Hoca aldık.Obradovic benzeri fırcayı basan,disiplinli,inatcı bir hoca aldık.Ben sevindim.Ayrıca enteresan bir Hoca bu kısmı tartısılır gerci Sırp MT da da mansetle isi olmayan ve degisik oynatan bir hoca idi.
Pasor Ana Antonjevic muhtesem bir pasor bence ortları da smacorleri de costuracak.Maja Ognjenovic de cok iyiydi.O Rusya ya gitti.Unutulmasın ki Ecz. ya az biraz top oynuyorlarsa oynatan pasor Maja idi.Bana gore takımın en az % 30 idi.Simdi o da yok.Gamze ile Ezgi ile o verimi alamazlar.

Orta Hattımız Eda,Bahar,dicle 3 MT oyuncusu gayet iyi ortalarımız var.Bence pasor hepsini skorer yapacak.

Smacor konusunda bir tane daha oyuncu alınsaydı coook daha iddialı olurduk.O da bana gore tek isim vardı.Yine de eldeki kadro gecen seneye kıyaslarsak bence cok iyi ,gecen sene Full sakat smacorler ve Mia Jerkov faciası yasadık.Bu sene Samantha Birico gibi bana gore yıldız,mukemmel bir oyuncu aldık.Yine Fatma da iyi kotu is yapacaktır.Ayrıca Polen-Vargas donusumlu olarak pç-smacor oynayabilir.Biri pç digeri smacor oynayabilir mesela, yine de 1 yıldız isim butun ibreleri lehimize cevirirdi.

Ben Ecz. dan surpriz bekliyorum.Bunlar Ruya Takım kurdu yine patladılar.Simdi bir daha deniyorlar ve bu defa da pasorleri yok.Vakıf ta da Gozde Kırdar gibi bir figur artık yok.Bıraktıgına inanılmaz sevindim ve yerini doldurabileceklerini dusunmuyorum.

Finalin bir ayagının biz olacagımıza net inanıyorum,Takıma da guveniyorum.Olur da Ocak ta yıldız bir 4 de alınırsa butun kupaları toplayabiliriz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5364 : 13 Eylül 2018, 18:42:10 »
Hocam sen geçen sene başında da benzer bir yazı yazmıştın. Biraz realist olmak lazım, duygusal değil

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5365 : 13 Eylül 2018, 19:55:50 »
Hocam sen geçen sene başında da benzer bir yazı yazmıştın. Biraz realist olmak lazım, duygusal değil
Gecen sene ekstra bir yıldı.Bu sene de oyle olursa sonuc degismez.
Butun smacorlerin sakat, liberon smacor oynuyor takımın MVP si butun sezon sakat, Jerkov inanılmaz kotu cıkmıs aynı Thompson gibi bu sene oyle degil Jerkov yerine muhtesem bir oyuncu Samantha Bricio var, Fatma takıma takviye alınmıs, Ana Antonjevic gibi muhtesem bir pasor var.Sadece 2 sene once Boskovic ile sayılan Vargas da riske girilmis.Ki o da deger...

Ama cıkar da Allah korusun Bricio,Antonjevic butun sezon sakatlıktan oynayamazsa sonuc degismez.Yoksa bu sene farklı olacak.

• Üye
« Yanıtla #5366 : 13 Eylül 2018, 23:40:11 »
Devre arasi iyi bir 4 numara alirsak iddaali olabiliriz ama boşta iyi isim bulmak zor. Voleybolu çok boşladilar bu sene.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #5367 : 19 Ekim 2018, 13:32:43 »
2018 FIVB Dünya Şampiyonasında çok güzel maçlar seyrettim ama bugünkü İtalya-Çin Maçı gerçekten güzeldi.
Yalnız dikkatimi çeken her takımda sivrilenler oldu bunlarda insanın içini cız ettiriyor. 19 Yaşındaki Paula Egunu'ya hayran kaldım,Zhu Ting,Boskovic tek başlarına takım Paula Egunu Fenerbahçe'ye gelip Kim'le oynamak istemiş ama İtalya'dan çıkışı yasakmış.
Acaba böyle yetenekler bir tarafta toplanılırmı?Merak ettim.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #5368 : 20 Ekim 2018, 17:06:55 »
Fenerbahçe ve biten dünya şampiyonası hakkında kısa kısa yazalım.

Öncelikle bizden başlayalım.
Sistemi var edecek, ayakta tutacak elit bir oyuncuya sahip değiliz. Eda ve Bricio; takım olgusu,sistemi ve yapısı yeni yeni emekleme döneminde olan bir organizasyondan ziyade oturmuş bir yapıyı daha da yüceltecek tipte oyuncular. Kadroya genel olarak bakacak olursak tavanı yüksek olmayan bir takımız ve bu durumda ki takımların güçlü rakipler karşısında hata yapma payları azdır. Oysa biz tam tersine Ezgi,Damla,Merve,Melis,Fatma gibi savunma liderliği yapma konusunda yetersiz ve oyunun her iki yönünde hataya son derece açık oyunculara sahibiz. Dolayısıyla birçok şeyi doğru yapmaya çalışsak bile tavanı yüksek rakipler karşısında (onlar kötü oynasa bile) çok zor durumalara düşeceğimiz aşikar.

Dünya şampiyonasına gelecek olursak; İtalya hem yarı final hem de finalde gerçekten keyif verdi. Şampiyonluğu kıl payı kaçırdılar. Tie Break'in sonlarında Sylla'nın hücum hataları olmasa bence Dünya Sampiyonuydular. Egonu'nun sırtına binmiş gibi gözükselerde aslında öyle değildiler. İşin mutfağında birbirini müthiş tamamlayan bir ekip çalışması vardı.Kısaca değinmek gerekirse; Egonu her ne kadar dominant bir hücumcu olsada en can alıcı dakikalarda kritik hatalar yapabilen de bir oyuncu. Ki yaptıda. Turnuvanın üst seviye maçlarında tüm bunları tölare edende takımın geri kalanıydı. Bu açıdan Egonu ve takımın geri kalanı birbirlerini inanılmaz tamamladı. Sylla manşette çok çok kötüydü ama iyi olduğu konularda vardı. Mesela hücumda Egonu'ya en büyük yardımcıydı. Bunun yanında bazen hücumda veya özellikle manşette fazlaca hatalar yapmasına rağmen bir konuda gerçekten hatasızdı. Arka alan savunması. Bosetti ve Gennaro yüzünden fazla dikkat çekmedi ama muazaaaam bir savunma liderine dönüşmüştü. İtalyanlar birbirinin çaprazı olan bu iki smaçörden(sylla-bosetti) arka alandan öyle müthiş bir savunma enerjisi aldı ki işte bu nokta sistemi oldukça sağlam bir hale dönüştürdü. Bu olaya birde libero De Gennaro'nun insanüstü performansı da eklenince sistem otomatikman hata yapma payını oldukça esnekleştirdi. Ve geriye Egonu'nun sahneye çıkıp eşsiz hucum yeteneklerini sergilemesi kaldı. Ve bunu da üst seviye dominantlıkla yaptı.

Son Avrupa şampiyonu ve olimpiyat finalisti Sırbistan ise tecrübesi ve kadro kalitesiyle ipi gögüsledi. Brankica Mihajloviç büyük oynadı. Defansta çökmediği gibi üstüne birde Boskoviç ile birlikte hücum sertliği konusunda terör estirdi. Takımın en büyük zaafı Bianka Busa'nın tüm yetersizliklerine rağmen yine kazanan taraf oldular.
Son olarak seyir zevki yüksek bu final için iki takıma da teşekkürler.

« Son Düzenleme: 20 Ekim 2018, 18:59:50 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #5369 : 20 Ekim 2018, 18:57:44 »
bahsedilmemiş ama bizim yeni hocamız dünya şampiyonu oldu

Mihajlovic sevdiğim bir oyuncuydu şampiyon olmasına sevindim.

Ayrıca bizde sadece oyunu değil oyunculuğuyla da yaşadığı büyük sakatlığa rağmen çok büyük eleştirilen Bosetti de sevdiğim bir oyuncuydu kalitesini de gösterdi herkese