Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811509 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5460 : 28 Mart 2019, 20:04:39 »
Herhalde. Kızcağız anasından şanslı doğmuş. Oynadığı takımların hepsi o sene Avrupa'nın en iyi kadrolarına sahipti. Taaaa bizde oynarken de bir şey demiştim. Eski olanlar hatırlar: 'Bu kadrolarda Violet Duca bile pasörlük yapsa sırıtmazdı'.

Nalan Ural'ı geçenlerde Copacabana sahilinde görmüşler. Meğerse Natalia'yı kumsal turnuvasından voleybola döndürmeye çalışıyormuş :)

bu yorumun bir benzerini az önce başka bir forumda yaptım. Baya overrated bir oyuncu bence de

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #5461 : 28 Mart 2019, 21:25:57 »
Erkek voleybolunda Leandro Visotto kadın voleybolunda Naz Aydemir. Dünya voleybol tarihinin en overrated ikilisi.

Seneye yine dört ayak üzerine düştü. Vakıfta formayı Cansu'ya kaptırmıştı. Ali Koç imdadına yetişti. Muhtemelen Fenerbahçe'den en fazla  maaşı alan oyuncu olacak. Diğer yandan Larson yok, Zhu yok. Yerlerine bu oyuncuların yarısı etmeyecek Natalia ve Gabi olma ihtimali var. Rakipler bu şekilde zayıflamışken Fenerbahçe'de pasör Naz değilde başka vasat biri bile olsa takım her halükarda yine çok iddialı olacak.

En doğru lafı Besim abi söylemiş. Gerçekten çok şanslı.

Ha bu arada konudan bağımsız sevdiğim bir söz. "Batan gemiyi önce fareler terk eder."
« Son Düzenleme: 28 Mart 2019, 22:47:19 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5462 : 28 Mart 2019, 21:44:35 »
Ali Koç'a geldiği günden bu yana çok kızgındım hala da kızgınım ama şike süreçlerinde dağılan Acıbadem efsanesinin en önemli parçalarından birisini getirmeyi başardı. O dönemde Aziz Yıldırım içerdeyken klübü ayakta tutan isimlerin başındaydı Ali Koç. Aziz, futbol takımı ne kadar kötü olursa olsun salon sporlarına yatırımı hep belli bir düzeyde tutuyordu. Ali Koç'un bunu devam ettirmesi çok önemli. Beğenilmeyen ve her ne kadar gezegen tarihinin en kötü isimleri ile anlaşması ile çok iddialı olacak olmamız aynı cümlede renk uyumsuzluğu yaratsa da yapılan ve ismi geçen tüm oyuncular gayet iyi. Miha'nın da alınmasından gayet memnunum.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #5463 : 28 Mart 2019, 23:37:08 »
Erkek voleybolunda Leandro Visotto kadın voleybolunda Naz Aydemir. Dünya voleybol tarihinin en overrated ikilisi.

Seneye yine dört ayak üzerine düştü. Vakıfta formayı Cansu'ya kaptırmıştı. Ali Koç imdadına yetişti. Muhtemelen Fenerbahçe'den en fazla  maaşı alan oyuncu olacak. Diğer yandan Larson yok, Zhu yok. Yerlerine bu oyuncuların yarısı etmeyecek Natalia ve Gabi olma ihtimali var. Rakipler bu şekilde zayıflamışken Fenerbahçe'de pasör Naz değilde başka vasat biri bile olsa takım her halükarda yine çok iddialı olacak.

En doğru lafı Besim abi söylemiş. Gerçekten çok şanslı.

Ha bu arada konudan bağımsız sevdiğim bir söz. "Batan gemiyi önce fareler terk eder."

Serkan, Goeben ve Breslau gemilerinin Rus sahillerini bombaladığı gibi bombalamışsın yine. "Batan gemiyi önce fareler terk eder." Bizim batan gemiyi de zamanında terketmişti hanımefendi. Desene 40 yıl geçse de fare faredir. Can çıkar huy çıkmaz.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5464 : 28 Mart 2019, 23:38:24 »

bu yorumun bir benzerini az önce başka bir forumda yaptım. Baya overrated bir oyuncu bence de

Her forumda yazın bu hanımefendinin nasıl biri olduğunu.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5465 : 29 Mart 2019, 00:52:23 »
Profesyonel sporcuların ve antrenörlerin taraftar gibi amatör zihniyette ve duygusal takılan varlıklar olmadığını anlayabilmek için daha çok zaman geçmesi gerekiyor galiba. Spor tarihi boyunca akla gelebilecek her türlü takım sporunda, her türlü ulus ve memlekette yaşanan bir durumun asırlar geçmesine rağmen hala idrak edilememesi de zaten bu duygusallığın bir sonucu. Allah'tan yöneticilik yapan isimler duygusal değiller.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5466 : 29 Mart 2019, 01:02:39 »
"Eczacıya çok güzel koydular bugün. O kadar güzel koydular ki içimin yağları eridi. Kim'den sonra Vakıftan bile daha çok, hatta çok çok daha çok nefretim var Eczacıya. Beter olsunlar. Kim özellikle daha da beter olsun. Umarım kupa yüzü, şampiyonluk yüzü göremez."

Sonra da profesyonellik kisvesi altında bir sürü laf salatası.  Yersen... 
« Son Düzenleme: 29 Mart 2019, 01:02:55 Gönderen: Besim »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5467 : 29 Mart 2019, 01:20:00 »
Kim ile naz'ı aynı kefeye koymak da çok güzel bir zihniyet. Yemeye devam etmek lazım. Mideler boşuna bozulmuyor. Haaa bir de Serkan demesi lazım. Serkan demedi mi?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5468 : 29 Mart 2019, 01:23:21 »
Naz zamanında gitmiş, iyi de yapmış, ben olsam ben de giderdim. Bir ton para kazanmamın yanında 3 de şampiyonlar ligi şampiyonluğu kazanmış olurdum.

Kim ise avrupada takvim çok yoğun dinlenicem vs diye gidip, çok ciddi rakamlar teklif etmemize rağmen hem de gidip bir sene sonra hülle ile eczacıya gelmiştir. Karartersizin dibidir.

Ahahaha yahu şunlar arasında benzetme yapmak çok iyiydi gece gece :D

Benzetme yapılacaksa Sinan Güler Naz'ın durumuna en güzel örnektir. Ama işte bunu anlayabilmek meziyet istiyor.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5469 : 29 Mart 2019, 13:14:45 »
Dedim ya, herkes ettiği lafları afiyetle yiyebilir. Bu hanımefendinin gelişini sevinçle karşılayacak kadar geniş bir profesyonel de olabilir. O kendisinin bileceği bir iş. Ama ben laf salatası yemem. (Özel istek üzerine) Serkan da ben de gusto sahibi insanlarız.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5470 : 29 Mart 2019, 13:22:38 »
Kim ne yiyorsa yesin, herkesin yediği kendine, al gülüm ver gülüm, körler sağırlar birbirini ağırlar.
Naz gelmiş hoş gelmiş, o gelince bu takımı seyretmem diyenler yesin laflarını, tekrar tekrar yazıp çizip değiştirmekle olmuyor.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5471 : 29 Mart 2019, 13:41:38 »
Olur olur. Ortalama bir pasörün gelişiyle bayram edenlerden değiliz. Takımın gerçek kimliğinin ve değerlerinin genç taraftarlar tarafından anlaşılıp benimsenmesi önemli olan. Geniş profesyonellikleri benimseyenlerin verebileceği şeyler değil. Önce anlamak lazım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5472 : 29 Mart 2019, 13:47:05 »
Taraftar arasında pozitif ayrımcılık heeee, cem,umut,hakan,ayhan,semazen abi ve orta yaş ve üstü kimse duymasın, gorusleriniz hiç önemli değil :D
Ahahaha ya çok iyi ya :D

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #5473 : 29 Mart 2019, 21:54:11 »
o gelince bu takımı seyretmem diyenler yesin laflarını

Naz Fenerbahçe'ye olurda birgün gelirse çok açık söylüyorum takımımın bir maçını dahi izlemem. Bu yazdıklarım Neslihan içinde geçerlidir.

Forum ahalisini bilgilendirmek için kısaca bir iki şey yazmak istedim.

Bu konu üzerinde bir süre düşündüm. Acaba yıllar önce söylediğim bu sözü yerine getirebilir miyim diye. Bugün kesin bir sonuca vardım. Evet, getirebilirim. Bugünden itibaren benim için Fenerbahçe kadın voleybol takımının bir anlamı kalmamıştır. Belirtmek isterim ki artık Fenerbahçe kadın voleybol şubesinin hiçbir maçını izlemeyeceğim.(onlarında çokta umrundaydı ya :)

İzlemediğim ve takip etmediğim bir takım hakkında bu saatten sonra yazıp çizmem aptallık olur. Peki geçmişte yazdığım bu mesajdan bir pişmanlığım var mı? Kesinlikle hayır. Yine olsa yine yazardım. O yüzden gönlüm rahat.

Birde dileğim var :) Umarım Şampiyonlar Ligini kazanacak bir ekip oluruz. Gelecek için umutluyum. Artık takip etmeyecek olsamda bu beni çok mutlu ederdi.

Buda kadın voleybol şubemiz hakkında yaptığım son yorumum olsun. Kırdığımız,üzdüğümüz birileri olduysa affola.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2019, 21:59:47 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5474 : 29 Mart 2019, 22:41:40 »

Forum ahalisini bilgilendirmek için kısaca bir iki şey yazmak istedim.

Bu konu üzerinde bir süre düşündüm. Acaba yıllar önce söylediğim bu sözü yerine getirebilir miyim diye. Bugün kesin bir sonuca vardım. Evet, getirebilirim. Bugünden itibaren benim için Fenerbahçe kadın voleybol takımının bir anlamı kalmamıştır. Belirtmek isterim ki artık Fenerbahçe kadın voleybol şubesinin hiçbir maçını izlemeyeceğim.(onlarında çokta umrundaydı ya :)

İzlemediğim ve takip etmediğim bir takım hakkında bu saatten sonra yazıp çizmem aptallık olur. Peki geçmişte yazdığım bu mesajdan bir pişmanlığım var mı? Kesinlikle hayır. Yine olsa yine yazardım. O yüzden gönlüm rahat.

Birde dileğim var :) Umarım Şampiyonlar Ligini kazanacak bir ekip oluruz. Gelecek için umutluyum. Artık takip etmeyecek olsamda bu beni çok mutlu ederdi.

Buda kadın voleybol şubemiz hakkında yaptığım son yorumum olsun. Kırdığımız,üzdüğümüz birileri olduysa affola.

Serkan, ben de sana katılıyorum. Seneye maçların hiçbirini takip etmeyeceğim. Umarım küçük de olsa bu tepki bir yerlere ulaşır ve genç arkadaşlarımız
Fenerbahçe'yi Fenerbahçe yapan değerlerin başarıdan çok daha fazlası olduğunu görürler.