Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811392 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5745 : 11 Ocak 2021, 22:34:43 »
Zehra - Egonu geliyor, Naz da gidiyor diyorlar. Naz kalmalı ama giderse anca Wolosz paklar bizi. O zaman da Hande ye sulanmak lazım.

Naz Mehmet Ali Aydınları sever.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5746 : 11 Ocak 2021, 22:41:20 »
Hande-Meliha var ben Meliha derim

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5747 : 11 Ocak 2021, 22:41:46 »
Naz Mehmet Ali Aydınları sever.

parayı sever

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5748 : 11 Ocak 2021, 22:57:24 »
Naz kalsın,  bizi taşıyacak yerli smaçör yok. Fedo - Kelsey - Egonu köşeleri oynar.

Bu arada Zhu Ting inşallah gelmez Avrupa'ya. Vakifbank güclenmesin. Gelirse de MAA , onu da alsa keşke. Dünya karması oluruz.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2021, 22:58:03 Gönderen: ertugrul_solomon »

• Üye
« Yanıtla #5749 : 11 Ocak 2021, 23:20:39 »
2009 da Naz çok kritik transferdi , imkansız dediler ama aldik. Bu kez de Zehra çok kritik. Eğer aldıysak seneye korksunlar bizden. Kusursuz bir takım izleyip kupaları toplayalım artık.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #5750 : 11 Ocak 2021, 23:23:29 »
Zehra olayı gerçekten bu kadar bitmeye yakın mı,aniden böyle bir ismin çıkması çok şaşırttı.Gerçi 22 yaş sınırlı yetiştirme kuralından dolayı transfer bayağı mümkün görünüyor şu an için.Bu sezon bitiminde Zehra 22ye gelince yetiştirme bedeli karşılığında gelecek anladığım kadarıyla bize.Yani hiç hesapta yokken böyle bir orta oyuncuyla anlaşmamız inanılmaz yükseltti modumu.Egonu'yu zaten ana hedef olarak belirlediğimiz bilinen bir gerçekti ama o da bitmiş gibi yazılıyor italyan kaynaklı bazı sayfalarda.Onun haricinde Gizem'in gelmesi de çok iyi oldu ama muhtemelen Aylin'le yol ayrımına gidilecek herhalde bu transferden sonra,Aylin'in kalacağını düşünmüyorum pek.Burada asıl soru şu:Naz'ın MAA ile olan bağından dolayı gideceğine pek ihtimal vermiyorum açıkçası ama olur da giderse yerine yabancı bir pasör gelirmi diye de düşünmüyor değilim.Hele ki konuşulan şu isimlere göre kafamda bir aday belirleyecek olursam benim aklıma şu an Wolosz'dan başkası gelmiyor,imoco desen zaten dağıldı iyice,hazır böyle güçlü bir geri dönüş yapıyorken bir de onlardan Wolosz'u çekebilirsek şu hamlelerin üstüne inanılmaz korkunç bir takım oluruz
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2021, 23:25:12 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5751 : 11 Ocak 2021, 23:26:18 »
Bu transferlerler söylenti.Scorpıon az açık yazsanız görüşlerinizi güzel olur okumakta zorlanıyorum.Egonu hem Egonu hem o Rus kız aynı anda olmaz.Bu transferlerin olacağına pek ihtimal vermiyorum.Paramız yok.Eczacı Vakıf alır.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2021, 23:29:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5752 : 11 Ocak 2021, 23:31:14 »
Naz kalsın,  bizi taşıyacak yerli smaçör yok. Fedo - Kelsey - Egonu köşeleri oynar.

Bu arada Zhu Ting inşallah gelmez Avrupa'ya. Vakifbank güclenmesin. Gelirse de MAA , onu da alsa keşke. Dünya karması oluruz.

taşıyacak yerli smaçör yoka katılmıyorum çapraz egonu olursa yanında iyi smaçör olursa sırbıstan gibi meliha idare eder ki vakıf gözdeyi kullanıyor sonuçta yerli taşıyacak pasör yok daha mantıklı bence

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5753 : 11 Ocak 2021, 23:32:00 »
Bu transferlerler söylenti.Scorpıon az açık yazsanız görüşlerinizi güzel olur okumakta zorlanıyorum.Egonu hem Egonu hem o Rus kız aynı anda olmaz.Bu transferlerin olacağına pek ihtimal vermiyorum.Paramız yok.Eczacı Vakıf alır.

daha öncede azdık maa sponsor ona göre yorum yapalım

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5754 : 11 Ocak 2021, 23:35:12 »
Zehra olayı gerçekten bu kadar bitmeye yakın mı,aniden böyle bir ismin çıkması çok şaşırttı.Gerçi 22 yaş sınırlı yetiştirme kuralından dolayı transfer bayağı mümkün görünüyor şu an için.Bu sezon bitiminde Zehra 22ye gelince yetiştirme bedeli karşılığında gelecek anladığım kadarıyla bize.Yani hiç hesapta yokken böyle bir orta oyuncuyla anlaşmamız inanılmaz yükseltti modumu.Egonu'yu zaten ana hedef olarak belirlediğimiz bilinen bir gerçekti ama o da bitmiş gibi yazılıyor italyan kaynaklı bazı sayfalarda.Onun haricinde Gizem'in gelmesi de çok iyi oldu ama muhtemelen Aylin'le yol ayrımına gidilecek herhalde bu transferden sonra,Aylin'in kalacağını düşünmüyorum pek.Burada asıl soru şu:Naz'ın MAA ile olan bağından dolayı gideceğine pek ihtimal vermiyorum açıkçası ama olur da giderse yerine yabancı bir pasör gelirmi diye de düşünmüyor değilim.Hele ki konuşulan şu isimlere göre kafamda bir aday belirleyecek olursam benim aklıma şu an Wolosz'dan başkası gelmiyor,imoco desen zaten dağıldı iyice,hazır böyle güçlü bir geri dönüş yapıyorken bir de onlardan Wolosz'u çekebilirsek şu hamlelerin üstüne inanılmaz korkunç bir takım oluruz

konşulan bir yerli pasörle anlaşıldığı yönünde nazında karar vermediği yazılmış eczacının teklifine olumlu olumsuz dönmemiş wolosz maja var şuan kaliteli dediğin gibi libero konusunda keşke melis gitse ama uzattı bide edadan torpilli

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #5755 : 11 Ocak 2021, 23:35:52 »
Bu transferlerler söylenti.Scorpıon az açık yazsanız görüşlerinizi güzel olur okumakta zorlanıyorum.
Aslında ben yazarken gayet açık gibi görünüyordu abi 😅 Yani içlerinde tabi söylentiler var ama Egonu haberi bitmeye çok yakın anladığım kadarıyla.Fedorovtseva konusuda bence babasının istanbula gelmesinden sonra bitmeye yakındır.Gamova'dan sonra böyle bir yeteğeni kolay kolay bırakmaz MAA. Zehra ve Gizem isimlerini yeni duydum ama Zehra'nın Fenerbahçeli olduğunu dair bir açıklaması vardı daha önce.O yüzden o transferde olurda Vakıf bir zorluk çıkarmazsa bence bitirmeye en yakın aday biziz gibi duruyor

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #5756 : 11 Ocak 2021, 23:38:25 »
konşulan bir yerli pasörle anlaşıldığı yönünde nazında karar vermediği yazılmış eczacının teklifine olumlu olumsuz dönmemiş wolosz maja var şuan kaliteli dediğin gibi libero konusunda keşke melis gitse ama uzattı bide edadan torpilli
Buse Ünal diyorlar yerli aday için ama böyle bir kadroyu Naz'a vermek varken neden Buse tercih ediliyor hala anlayabilmiş değilim.Umarım Naz burada devam eder.Böyle bir takıma Wolosz Maja olmayacaksa Naz harici bir aday düşünmek bile hata olur

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5757 : 11 Ocak 2021, 23:41:27 »
Buse Ünal diyorlar yerli aday için ama böyle bir kadroyu Naz'a vermek varken neden Buse tercih ediliyor hala anlayabilmiş değilim.Umarım Naz burada devam eder.Böyle bir takıma Wolosz Maja olmayacaksa Naz harici bir aday düşünmek bile hata olur

katılıyorum Cansu geliyorsa bıkarım ülkedeki yerli pasörleri düşününce

• Üye
« Yanıtla #5758 : 11 Ocak 2021, 23:41:57 »
taşıyacak yerli smaçör yoka katılmıyorum çapraz egonu olursa yanında iyi smaçör olursa sırbıstan gibi meliha idare eder ki vakıf gözdeyi kullanıyor sonuçta yerli taşıyacak pasör yok daha mantıklı bence

Meliha bosko nün yanında da acısa da öldürmez modundaydı. Kim'in yanında da. Lig için Fedorovtseva gelip oynayacaksa çaprazına sağlam biri lazım ki fedo çok genç, bazen aksayabilir ki aksaması gayet normal onu tolere etsin. Oraya da Kelsey olur inşallah. Naz bizim için çok kritik.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2021, 23:45:58 Gönderen: ertugrul_solomon »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5759 : 11 Ocak 2021, 23:45:41 »
bu transferleri konuşuyoruz da hoca terzic mi acaba oda önemli