Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811518 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Burakcnar

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #330 : 09 Şubat 2014, 14:40:27 »
2 gün önce başka bir forumda bir tane Galatasaraylı vatandaş bayan voleybol genç liginde Galatasaray'ın şampiyon olmasından fazla etkilenmiş olsa gerek ''yabancılara o kadar para basıpta Altyapıdan bir tane kadrosunda oyuncusu olmayan takımlar var gerçekten birde Spor Kulüpleri olduklarını iddia ederler'' demiş.Ne desem bilemedim?Troll heralde bu vatandaş başka mantıklı açıklaması yok :D

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #331 : 09 Şubat 2014, 15:29:23 »
Genç takımı bu kadar boşlamamız eldeki iyi oyuncuları Vakıf'a Eczacı'ya kaptırmamız da bizim büyük hatamız. Liderlik gitti bu boşlama yüzünden.

Çevrimdışı Sekiz

• Üye
« Yanıtla #332 : 09 Şubat 2014, 16:55:06 »

Neslihan eski hali ile bile maç kazandırmazdi (celitans gibi biraz ) sadece bireysel istatistik yapar. Hani basketbol da clucht time diyoruz ya ellerin titredigi zamanlarsa bu falım kadın hiç ortalarda gözükmez kapasitesi yetmez.

Serkan tenerife başkanı söylediklerini wiki de bulamadım o yüzden sana cevap veremiyorum :) :) 8)

Edit.. neslihan logan ve sokolova yüzünden kupa lardan noldu yazılmış.  İroni olduğunu düşünüyorum.  O iki efsane isim yanında nelihan haddini bilecek bir kere. Kupalardan olmis ise falım neslihan yüzünden tom ve sokolova başarısız olmuştur.

Neslihan in bizim maçtalardaki bize karşı tavırları na deginmedim bile tamamen yetenek kapasite saha içi ile bakıyorum.

Seda yi hangi italyan takımı istedi merak ettim ?

neslinin kritik anlarda hata yaptığı doğrudur bunun sebebide o kritik anlara gelene kadar yükün nesli üzerinde olmasıdır yani o ana kadar yorgunluk dersin psikolojik anlamda baskı dersin her oyuncu hisseder örneğini bizde yaşadık f4 da efsane sokolova yüzünden nilayın servisine manşet alamadı

tenerife başkanı nesliye kızım demişti yanlış hatırlamıyorsam tenerife ekonomisi zayıflayınca bile nesli takımda kalmış hatta 2 aylık hamileyken bile maçlara çıkmıştı

kupadan oldu olayını ben yazdım diğer başlıkta içinde ironide yoktu gerçek olan bir olay bana göre kız tek başına kazanamazdı o kupayı eger logan bırakıp gitmeseydi takımı f4 3. değil şampiyon olurlardı kadrolarında visser, lamas, fernandez, rosner gibi o dönemin iyi oyuncuları vardı

sokolova kendi oyununun yarısını oynasa çok rahat şampiyon olabilirlerdi bana göre yine

nesli çiğdem ve nati olayı dışında ne yaşadı bizle onu bilmiyorum ama elifin acıbadem dönemlerinde yaptığı açıklamadan sonra bu takımda oynamasına tepki gösterilmiyorsa nesliye de gösterilmemeli

seda italyan takımından mı aldı bilmiyorum ama 2008 de grand prix de gruplar aşamasının en skorer oyuncusu olduktan sonra çok yüksek miktarlara bu dönemin miktarlarına yaklaşan paralara japonyadan teklif aldı diye bütün gazeteler yazmıştı

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #333 : 09 Şubat 2014, 16:56:16 »
Ben neslihan da kibir var demiyorum besim çok açık olarak neskihan salak diyorum...

Gonca'yi bu kadar iyi tanıyanlardan da izahat istedim 'kibir ' ile kasitlari nedir.. gonca nin sorunun ne olduğunu daha doğrusu potansiyelinin çok altında olmasının sebebi kibir ile alakası yok ezbere konuşuluyor oraya parmak basmaya çalıştım ama kimse oraları olmadk sende anlamadın illa ingilizce mi izahat yapayım sana :) 8)

Hooker inda kibirli olduğuna inanıyorum .onda da farklı sıkıntılar var..

Ayrıca dünya üzerinde sorunsuz/kaprissiz 1 tane bana bayan gösterin ağzımı acarsam ne olayım

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #334 : 09 Şubat 2014, 16:59:51 »
Yeliz de Japonya da oynuyor oralardan teklif almanin extra bir anlamı olmasa gerek.
İtalyan kulüpleri yüklü para verikdi diye okudum ona şaşırdım sadece. İtalyan klipleri 1 seda yi istemez di (en azından o dönemin tepedeki isimleri ) 2 yüksek para hiç veremezler orada hiçbir zaman yüksek maaşlar olmadı
3 keşke seda o 2008 grand Prix sonrası -en iyi skorer oldu- keşke Japonya ya gitseydi ne iyi olurdu

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #335 : 09 Şubat 2014, 17:04:41 »
Gonca nin sorunu besim kibir veya başka birşey değil. Kendisini geliştirmemesidir. Yoksa ilk çıktığı zaman işte bu demiştim önümüzdeki senelere damga vuracak çapraz budur diye ama sokolova daki çalışma azmi ve vizyonu kendisinden göremedik şu zamana kadar
Yoksa Gonca'yi begenirim hem fiziki hemde oyun olaraka
Bekar olsam da alırdım :) 8)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #336 : 09 Şubat 2014, 17:07:54 »
2 gün önce başka bir forumda bir tane Galatasaraylı vatandaş bayan voleybol genç liginde Galatasaray'ın şampiyon olmasından fazla etkilenmiş olsa gerek ''yabancılara o kadar para basıpta Altyapıdan bir tane kadrosunda oyuncusu olmayan takımlar var gerçekten birde Spor Kulüpleri olduklarını iddia ederler'' demiş.Ne desem bilemedim?Troll heralde bu vatandaş başka mantıklı açıklaması yok :D

1nci olarak trolluk yapanlarin.......
2nci olarak gençler ligi nin. ........
3ncu olarak değerli rakibimiz Galatasaray'ın. ..........................
En büyük noktaları rakibimize ayırdım.  8)

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #337 : 10 Şubat 2014, 01:35:32 »
Cem, Hooker dedik dedik, sonunda skandal gibi bir haber dustu piyasaya.  Kocasinin siddet uyguladigi; zorla parasini aldigi; ve evliliklerinin cikmaza girdigi ortaya cikti.  Babasi biraz once Facebook hesabindan Destinee'nin siddet gordukten sonra cekilmis bir fotografini paylasip, herkesten bu konuya duyarli olmasini rica etmis.  Neler donmus neler!
şimdi gördüm ben de . Fena cidden.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #339 : 10 Şubat 2014, 01:38:51 »
Üzüldüm ben de açıkçası. Babası daha fazla sessiz kalamıyorum yazmış sanırım ilk şiddet vakası olmasa gerek. İnsanın aklına gelmez ama oluyor işte. En heybetli ve gösterişli voleybol starı uğraştığı durumlara bakın.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #340 : 10 Şubat 2014, 02:03:54 »

Trolll detected!
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2014, 02:04:17 Gönderen: murat kaya »
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Mordecai

• Üye
  • Yer: Feneryolu
  • I need to get therapy

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #342 : 12 Şubat 2014, 21:25:50 »
Neyi korkuncmus ben anlamadim.  Gamova'nin ahi gitmis vahi kalmis :)

Gamova play offlarda çok iyi oynadı. Gamova-Kim-Larson bence korkunç :)

Kim Fenerbahçe'de kalmazsa gidebileceği en iyi takımlardan biri Kazan. Ama öyle bir şey olmayacak :) Kim'i kim istemez gelecek sezon için boşta gözüküyor. Yönetim bir handikap yapmazsa en az 2 3 yıl daha bizle.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2014, 21:25:59 Gönderen: UniqueFB »

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #343 : 12 Şubat 2014, 21:27:02 »

Kazan dan korkulur, Gamova yı da almışlardı bizden.

Kim in Cas davası bitmişken hâlâ anlaşmayan yönetimi de kınıyorum. Ellerini çabuk tutup biran önce yeni anlaşma yapsınlar Kim le. Hem de uzun süreli.

FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #344 : 12 Şubat 2014, 21:35:22 »
Besim ne zamandır Kazan takımını izlemiyorsun sen ?
Gamova'yı sevmiyor olabilirsin hadi beğenmiyor da olabilirsin ama yani haksızlık yapıyorsun Gamova^dan bahsediyoruz Seda muamelesi çekiyorsun