Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811486 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5925 : 17 Şubat 2021, 21:59:31 »
Bu oyucular ile ilgilendiğimizi düşünmüyorum.Menajerler bazen bu tür oyunlar yapıyor.Şu an Smarzek bize en uygun isim iyi oyuncu net öldürüyor aklıyla oynuyor blok outlar çok iyi kaçıyor.
abim terzic demiş gazeteciye maç öncesi rus voleybolu çöküşte ne milli takımda başarı var nede kulüp bazında smarzek novarrada bile sallanıyor koçu kenara alıyor izledin mi hiç

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5926 : 17 Şubat 2021, 22:00:45 »
ayrıca son avrupa şampiyonasında attığı storylerde ortada kız türk düşmanı

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5927 : 17 Şubat 2021, 22:11:34 »
abim terzic demiş gazeteciye maç öncesi rus voleybolu çöküşte ne milli takımda başarı var nede kulüp bazında smarzek novarrada bile sallanıyor koçu kenara alıyor izledin mi hiç

Büyük ülkelerin durgun zamanları olur.Olabilir.Ben iyi çapraz alacağız diyorum.Fabris misal olabilir.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5928 : 17 Şubat 2021, 22:14:13 »

Büyük ülkelerin durgun zamanları olur.Olabilir.Ben iyi çapraz alacağız diyorum.Fabris misal olabilir.
Ee benim çöküşte dememle alakası ne ben 50 sene boyunca oyuncu almayalım mı demişim :D bu arada senin Smarzek o kadar iyi ki yolları ayırıp Ebrarı'ı alıyolar

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5929 : 17 Şubat 2021, 22:46:14 »
Dünyada smaçör sıkıntısı var. Esasında sadece smaçör değil kaliteli, fark yaratan oyuncu sıkıntısı var. Şu anda say desek herkesin bildiği bir kaç isim hariç isim sayamaz kimse. Bu durum pasorler için de geçerli, caprazlar için de. Hatta ortalar için bile.

Fark yaratan isimler belli. Egonu konusunda teklif yapıldığı ama çeşitli nedenlerle ısrar edilmediği söyleniyor. Diğer kim varsa reddediyor. Bosko, Zehra, rasic vs vs

Maa ilk geldiginde tüm benliğini, zamanını bu işe verdi. Sadece parasını değil. Tüm kupalara talip dunyanin en iyi takımını kurdu. Transferleri bizzat kendisi yaptı. Almak istediği tum isimleri b planı olmaksızın almıştır.
Şu anda mevcut sponsorluğunda ismi geçen isimlerle değil dünyada yerel ligde bile en iyisi olamayacaklarinı ortada. Böyle bir takımla vakifi, imocoyu geçmen mümkün değil. İşte o ilk zamanlardaki maa olsa mesela o egonun ülkesinde kamp kurar, almadan gelmezdi ama şimdi hiç ismi cismi yok ortada. O zaman neden sponsor oluyor yada neden para veriyor şüpheli.

Birinci olamayacaksin, kupaları alamayacaksin, en iyisi olamayacaksin, o zaman 2.acibadem döneminin mantığı nedir?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5930 : 18 Şubat 2021, 00:05:57 »
Şüpheli dedik sponsorluğun yattığı söylentileri çıktı. Zira acıbadem sadece bizim için değil Türk voleybolu için de efsane bir dönemin başlangıcıdır.
Böylesi isimler bu sponsorluk ile zaten örtüşmüyordu.
Ben daha önce de demiştim yazık verecekleri paraya baskete versinler daha iyi diye. İnşallah öyle olur.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5931 : 18 Şubat 2021, 00:23:36 »
Demek voleybolde cazibe merkezi değiliz.Eczacıbaşı Vakıf daha cazip geliyor oyunculara.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5932 : 18 Şubat 2021, 00:35:38 »
Gördük ki bu tür kadrolar ile Guidetti seninle dalga geçip evine gönderir.

Yapacağımız şey belli:Ya Acıbadem ile parayı basıp saldıracağız ya da bu şekil takılmaya Terziç takozuyla devam edeceğiz.

O paraya Bjelica+Udoh alınır.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5933 : 18 Şubat 2021, 00:41:35 »
Gördük ki bu tür kadrolar ile Guidetti seninle dalga geçip evine gönderir.

Yapacağımız şey belli:Ya Acıbadem ile parayı basıp saldıracağız ya da bu şekil takılmaya Terziç takozuyla devam edeceğiz.

O paraya Bjelica+Udoh alınır.

Bütçe küçültmeye karar verilmiş.Sponsor işi olmayınca daha mütevazi oyunculara gidildi.Ben basketbolde emin değilim ordada daha ufalırız gibi kadın basket öyle.Tek futbola yüklenecek başkan.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5934 : 18 Şubat 2021, 00:48:22 »
terzic bütçede sıkıntı yok diyordu baktılar oyuncu getiremediler rezil olmamak için acıbadem voleybola değil basketbola diyorlar mihanın ucuza oynadığı sanmıyorum ben oda gidince nereye gidecek bu para alınan oyuncuların çok maaş almayacağı aşikar
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2021, 00:52:07 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5935 : 18 Şubat 2021, 00:57:19 »
terzic bütçede sıkıntı yok diyordu baktılar oyuncu getiremediler rezil olmamak için acıbadem voleybola değil basketbola diyorlar mihanın ucuza oynadığı sanmıyorum ben oda gidince nereye gidecek bu para alınan oyuncuların çok maaş almayacağı aşikar

İstenilen transferler olmazsa Terziç bırakır.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5936 : 18 Şubat 2021, 01:00:49 »

İstenilen transferler olmazsa Terziç bırakır.
3 sene uzattı nereye bırakıyor keşke bıraksa sırbistan milli takımını da kendi isteğiyle bırakır bir eli yağda bir eli balda

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5937 : 18 Şubat 2021, 01:04:05 »
3 sene uzattı nereye bırakıyor keşke bıraksa sırbistan milli takımını da kendi isteğiyle bırakır bir eli yağda bir eli balda

Ben Smarzek dedim ya özür Magdelana Stysıak diyecektim.Esas bu kız iyi ama Scandacchi takımında kalıyor.O yeni Rus yıldız Fedoseteveada İtalya yolcusu.Kaynak Voleybolun sesi.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5938 : 18 Şubat 2021, 01:09:34 »

Ben Smarzek dedim ya özür Magdelana Stysıak diyecektim.Esas bu kız iyi ama Scandacchi takımında kalıyor.O yeni Rus yıldız Fedoseteveada İtalya yolcusu.Kaynak Voleybolun sesi.

Özürlük bir şey yok abi oda yetersiz vargas bunların hepsinden iyi stysiak fit değil sakatlanıyor sıçrayamıyor defosu çok fedoset babası 2 hafta önce yalanlamış bu haberleri kızla imzalanmış o iş tamam hatta çok merak ediyorsan dm at babasına herkese dönüyormuş :D instadan

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #5939 : 18 Şubat 2021, 01:12:12 »
Özürlük bir şey yok abi oda yetersiz vargas bunların hepsinden iyi stysiak fit değil sakatlanıyor sıçrayamıyor defosu çok fedoset babası 2 hafta önce yalanlamış bu haberleri kızla imzalanmış o iş tamam hatta çok merak ediyorsan dm at babasına herkese dönüyormuş :D instadan

Bizle oynadıkları maçta çok beğenmiştim.Wolosz-Smarzek-Stysiak 3 önemli ismi.Yetenekli kız 20 yaşında çok genç gelişime açıkta.Vargas Rusya deniyor şimdide.

Bence herkes bu güzel spor dalına ilgi duyan her yönetici uğraşıyor güzel takım kurmak için.Belki adı sanı az duyulmuş aç bir takım savaşan bir ekip kurulacak.Egonu çok havalandı asortik kız oldu artık.Daha aç bir takım ortaya çıkaçak gibi geliyor bana enseyi karartmamak lazım.Başkan seviyor kadın voleyi.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2021, 01:17:37 Gönderen: Tom Hanks »