Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811472 defa)

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6105 : 03 Mayıs 2021, 13:09:40 »
Şu ana kadarki transferlerimiz hakkında bilgi verip geçen sezonki takımla karşılaştırma yapan birisi olursa şimdiden teşekkürler.  :)

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6106 : 03 Mayıs 2021, 13:54:19 »
Şu ana kadarki transferlerimiz hakkında bilgi verip geçen sezonki takımla karşılaştırma yapan birisi olursa şimdiden teşekkürler.  :)

Geçen sezona göre daha genç ve daha potansiyelli bir kadromuz oldu, Kelsey de kalırsa çok iyi olur ama ben hala vakıf ile baş edebileceğimizi sanmıyorum...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6107 : 03 Mayıs 2021, 14:20:40 »
Başarıya doymuş oyuncular yerine başarıya aç yabancı yada yerli isimleri izlemek çok daha iyi.Artı çok par o tecrübeliler.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6108 : 03 Mayıs 2021, 15:38:21 »
Ben bu kızı tanımıyorum. Ilk defa duydum. Tanıyorum diyene de inanmam. Youtubedan izledim. Izledigim kadarıyla cok sert bir kolu var. 4ten vurdugu toplar zeminden petrol çıkarır nitelikte ama biraz ağır geldi bana. Arkasini toplayacak Tom gibi, nati gibi, kelsey yada jordan gibi bir isim yok bizde oynarsa yanındaki fedo da cok genç. Boy ve fizik avantajını tekniği ile birleştirirse gelişime açık gibi. Manset ve servis durumunu bilmiyorum. Tabi bir de çok genç ve Avrupa'daki takimlar dünyadaki en iyi takimlar. Buyukler liginde ne yapar bilinmez. Lakin ne olursa olsun busa ve mihadan fazla katki verir
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2021, 15:38:45 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #6109 : 03 Mayıs 2021, 18:12:57 »
Kelsey i de tutarız umarım. Çapraza net bir isim alsaydık bu gençlere çok iyi hamle derdim ama çapraz sıkıntı,  smacorler de ne vereceği belli olmayan isimler olunca, sonu ne olacak merak ediyorum. Hayırlı olsun.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6110 : 03 Mayıs 2021, 18:35:39 »
Lazareva hala açıklanmadı acaba vaz mı geçtik Ana Cristina çapraz çıkışlıymış onu mu düşünüyoruz çapraza

• Üye
« Yanıtla #6111 : 03 Mayıs 2021, 18:47:03 »
Lazareva hala açıklanmadı acaba vaz mı geçtik Ana Cristina çapraz çıkışlıymış onu mu düşünüyoruz çapraza

Olabilir. Voleybolplus ve voleybolunsesi hala lazareva haberini girmedi.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6112 : 03 Mayıs 2021, 18:50:57 »
Olabilir. Voleybolplus ve voleybolunsesi hala lazareva haberini girmedi.
https://twitter.com/voleybolplus/status/1383342275246264329
girdiler hocam maalesef :( dün Serdar Ali Çelikler Simla Hanım başarılı yöneticiymiş dedi demek ki başkanın çevresi böyle düşünüyor sıkıntılı günler bizi bekliyor gibi
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2021, 18:56:42 Gönderen: Samet_GFB »

• Üye
« Yanıtla #6113 : 03 Mayıs 2021, 18:54:13 »
Atlamışım o haberi.

Naz - Buse
Lazareva - Tutku
Arina - Ana - Meliha - İpar
Eda - Popoviç - Dicle
Gizem - Cansu - Pınar?

5.yabancı net bir 4 numara olsun artık. Kelsey gelsin manşet alsin yoksa manşette patlayacağız.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6114 : 03 Mayıs 2021, 20:47:14 »
Atlamışım o haberi.

Naz - Buse
Lazareva - Tutku
Arina - Ana - Meliha - İpar
Eda - Popoviç - Dicle
Gizem - Cansu - Pınar?

5.yabancı net bir 4 numara olsun artık. Kelsey gelsin manşet alsin yoksa manşette patlayacağız.
Wilhite'nin adi gecmis bizle. Tabi bu brezilyalidan önceydi. Simdi o alınınca acaba vaz mi geçilir yoksa zaten düşünülüyor muydu bilmiyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6115 : 04 Mayıs 2021, 10:41:16 »
Mıhaloviçi  çok iyi oyuncuydu ama o geçirdiği sakatlıklar çok geri götürdü oyununu.O muhteşem servisleri atamaz oldu.Yerini taktik servisler aldı.

Yine bir dönem başarılı olduğundan teşekkürler.

Artı böyle giderse brakoçeviç gibi milli takıma alınmaz.İyi niyetinden asla şüphe etmiyorum.

O oynadığı dönem gibi oynasa 4'lü final gelebilirdi pardon yarı lige Vakıfa 3-0 kaybetmezdik seriyi.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2021, 10:42:21 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #6116 : 04 Mayıs 2021, 11:29:01 »
https://twitter.com/voleybolplus/status/1383342275246264329
girdiler hocam maalesef :( dün Serdar Ali Çelikler Simla Hanım başarılı yöneticiymiş dedi demek ki başkanın çevresi böyle düşünüyor sıkıntılı günler bizi bekliyor gibi
Serdar Ali Çelikler'in bilip bilmediği her konu hakkında fikir belirtmesinden sıkıldım cidden. Genelde bilmediği konulara atlıyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6117 : 04 Mayıs 2021, 11:55:25 »
Genç bir takim kuruluyor gibi. Kurtagic ismi geçiyordu bir ara. Sonra ses çıkmadı. Vargas donerse ki gelecekte donecegini düşünüyorum, vargas, fedorevtseva, souza ve olursa hena. Bunlarin hepsi cok genç ama potansiyelli isimler. Cok para harcayinca zaten bir şey yapamıyoruz,.paramızla da kimseyi alamiyoruz bari gençleri alıp geleceğe yatırım yapalım dediler sanirim ama bu genç isimlerin terzicin elinde ne kadar gelişim göstereceği soru işareti. Gui olsa daha umutlu olabilirdim.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6118 : 04 Mayıs 2021, 13:25:40 »
Katılıyorum.Zaten parayı basıp Egonu’yu,Boskovic’i alamıyoruz ve dolayısıyla en iyisi aşırı potansiyel barındıran gençlerle yola devam etmek.

Terzic yerine bu genç oyuncu grubuna kim daha iyi hocalık yapabilirdi?

Sizce Terzic uygun isim mi?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6119 : 04 Mayıs 2021, 15:20:29 »
Katılıyorum.Zaten parayı basıp Egonu’yu,Boskovic’i alamıyoruz ve dolayısıyla en iyisi aşırı potansiyel barındıran gençlerle yola devam etmek.

Terzic yerine bu genç oyuncu grubuna kim daha iyi hocalık yapabilirdi?

Sizce Terzic uygun isim mi?
Bugün ki Sırp Milli takımını yetiştiren Terzic kendi oyun stilini oluşturdu milli takımda ama bence yanlış isim çünkü kendi menajerlik şirketinin oyuncuları yarın hocayla sorun yaşayıp ayrılırsan muhtemelen oyuncular da ayrılır çünkü menajerlik şirketinde sözü çok geçiyor şirketin oyuncularını parlatıyor mesela Arina ile 2 yıllık sözleşme yapıldı deniyor keşke daha uzun yapılsaydı İtalyanlara göre Egonu'nun gelmemesinde Terzicle çalışmak istemiyor diye iddia var şuan eskiden onla çalışıp Terzic varsa gelmem diyenler var :D hatta sabaha karşı yabancı forumda okudum Ana Cristina'nın gelişimi için doğru koç Terzic değil diyen bile var
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2021, 15:29:19 Gönderen: Samet_GFB »