Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811422 defa)

DesperateCry ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6255 : 17 Şubat 2022, 20:56:11 »
Naz kalıp şu Boskovic i bi alabilsek . Kadın bırakmadı gitti şu vasat takimi.

Süper para alıyor ordan.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6256 : 17 Şubat 2022, 21:01:24 »
Naz kalıp şu Boskovic i bi alabilsek . Kadın bırakmadı gitti şu vasat takimi.
Looser olmak hoşuna gidiyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6257 : 17 Şubat 2022, 21:58:43 »
Ukalalık yapmam ama looser gevşek demek.Loser sürekli kaybeden taraf anlamı taşıyan loser doğrusudur.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6258 : 17 Şubat 2022, 23:59:34 »
Bosko daha geçen sene sözleşme uzattı o ayrılmaz artık Ezcacı'dan
Tam tarihi hatırlamıyorum ama bir ara şampiyonlar liginde oynayan takımlar birbiriyle oynadığı zaman ekstra bir yabancı daha kullanıyordu gibi bir kural vardı aklımda ya o kural geri gelsin yada yabancı sayısı artsın bence tüm sezon yedekte oturan yabancıya para vermek bana saçma geliyor
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2022, 00:05:26 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6259 : 18 Şubat 2022, 00:07:08 »
Birde Terzic olduğu sürece bir halt olmaz bu takımdan Acıbadem sponsorluğu ile başlayan süreçten bu yana üst üste kupa almadığımız yıl oldu mu acaba

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6260 : 18 Şubat 2022, 00:16:38 »
Bosko daha geçen sene sözleşme uzattı o ayrılmaz artık Ezcacı'dan
Tam tarihi hatırlamıyorum ama bir ara şampiyonlar liginde oynayan takımlar birbiriyle oynadığı zaman ekstra bir yabancı daha kullanıyordu gibi bir kural vardı aklımda ya o kural geri gelsin yada yabancı sayısı artsın bence tüm sezon yedekte oturan yabancıya para vermek bana saçma geliyor

Lig için miydi bu kural. Ligdeyse en zararlı biz çıkarız. Bizim zaten lazo arina popovic oynuyor. Ana zaten ilk 6 oynamaz vargas meliha varken.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6261 : 18 Şubat 2022, 00:25:01 »
Lig için miydi bu kural. Ligdeyse en zararlı biz çıkarız. Bizim zaten lazo arina popovic oynuyor. Ana zaten ilk 6 oynamaz vargas meliha varken.

Evet ligdeydi ben gelecek sene için dedim Carlini-Mbh-Arina-Lazareva olursa üstüne birde yabancı orta dersek sıkıntı olacak. Seneye Eczacı'da iyi kadroyla gelecek Voronkova ile anlaşmışlar büyük maçların önemi bir kat daha artacak
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2022, 00:33:10 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6262 : 18 Şubat 2022, 00:43:44 »
Evet ligdeydi ben gelecek sene için dedim Carlini-Mbh-Arina-Lazareva olursa üstüne birde yabancı orta dersek sıkıntı olacak. Seneye Eczacı'da iyi kadroyla gelecek Voronkova ile anlaşmışlar büyük maçların önemi bir kat daha artacak

Valla Egonu ve Bosko olmuyorsa,  gidip kontrat mı bozarlar fazla para mi verirler tek yol Isabella Haak. Tut Naz'ı da kontratı da var zaten. Köşeler Arina - Hackley. Vargas'la Meliha'da bunları yedekler.  Aslı Kalaç alındı diyorlar. Oraya da bir Danesi getir. Sonra ver Terziç e bu takımı batırsın  ;D

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6263 : 18 Şubat 2022, 00:47:40 »
Valla Egonu ve Bosko olmuyorsa,  gidip kontrat mı bozarlar fazla para mi verirler tek yol Isabella Haak. Tut Naz'ı da kontratı da var zaten. Köşeler Arina - Hackley. Vargas'la Meliha'da bunları yedekler.  Aslı Kalaç alındı diyorlar. Oraya da bir Danesi getir. Sonra ver Terziç e bu takımı batırsın  ;D
Voleybolda haberler genelde doğru çıkıyor hocam sende biliyorsundur Egonu-Vakıf/Haak-Conegliano olmuş galiba Naz'da Thy yolcusu oda belli oldu
Danesi haberleri vardı 1 ay önce falan ama sonra ses kesildi

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6264 : 18 Şubat 2022, 07:30:47 »
Eczacı tarihin en iyi bayan takımlarından birisini kurdu bir kaç yıl önce. Yanılmıyorsam kim, bosko, koshaleva, thaisa falan vardı kadroda. Yine bir şey yapamadılar. Eczacıyı ben dert etmiyorum. Egonuyu almış bir Vakifa karşı voronkova falan nedir Allah aşkına?  Haak elden gittikten sonra açıkçası imoco ne yapar bilmiyorum da Avrupa'da bir tekel dönemi başlamak üzere.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #6265 : 18 Şubat 2022, 09:16:50 »
Naz’ ı ve Eda’ yı çoktan voleybol bırakmış. Bizim en büyük sorunumuz pasör ve 4 numaraydı. Pasör yerine gelecek olan THY oyuncusu iyidir. Ayrıca, Vargas’ tan bir cacık olmaz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6266 : 18 Şubat 2022, 10:36:32 »
Pasoru yabancı olarak kullanmak ligde bir smacoru yerli kullanmak demek, Arina oynayacagina göre lazareva yada doğruysa hackley yedek olacak demektir. Bu durum bizi rotasyon açısından zorlar. Terzic de duruyorken çok umutlanmamak lazim. Tabi bir de neredeyse futbol takımını küme düşüren, obradovici takımda tutamayan, gsye sahasında yenilen, 38 yıl sonra Trabzon şampiyonluğu goren ve egonuyu rakibine  kaptıran başkan hala duruyor takımda.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6267 : 18 Şubat 2022, 11:16:38 »
Ortada kaptırma durumu yok.Karşında devlet takımı var.2 2.5 falan veremeyiz bu krizde.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6268 : 18 Şubat 2022, 11:30:16 »
Mıchel geniş Abd kadrosunda 6 oynuyor bizde çok rahat oynar.Çok küçümseniyor sade iyi oyuncu manşeti çok başarılı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6269 : 18 Şubat 2022, 11:41:03 »
Ortada kaptırma durumu yok.Karşında devlet takımı var.2 2.5 falan veremeyiz bu krizde.
Kaptırmayacaksin, o koltukta oturuyorsan kaptırmayacaksin, gamova, sokolova, nati, Tom, skowronska nasıl geldiyse onu da alacaksın. Sponsor bulacaksın, gerekirse cebinden sponsor olacaksın. Bu klubun baskaniysan adı üstünde KLUBUN voleybolda dünyanın en iyi oyuncusunu rakibine kaptırmayacaksin. Bu kadar basit.