Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811403 defa)

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6300 : 07 Nisan 2022, 10:32:29 »
Tüm yarı finalleri onlar aldı.Yok yine büyürlerdi.Efes ile karıştırmamak lazım.baskete nispeten güçlü takım çok burda pek yok.Sinirsiz butce

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6301 : 07 Nisan 2022, 10:32:56 »
Ertesi yıl şampiyon olduk ama

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6302 : 14 Nisan 2022, 23:29:52 »
İnşallah Naz'ı gönderme saçmalığı yapmazlar. Meryem ve Aslının alındığı dedikoduları var. Tutku gidiyormuş. Arina nın çaprazına ve ortaya kaliteli 2 transfer lazım.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #6303 : 15 Nisan 2022, 00:01:45 »
Bu branşı son takip ettiğimde GS ile final serisi oynayıp şampiyon olmuştuk, sonra bunlara ne oldu Allah aşkına. Her sene bir sürü oyuncu gelip gidiyor, bakıyorum hep Vakıf'ın ardında ikinciyiz. Kalitesiz, saçma sapan yabancılar mı alıyoruz buraya futboldaki gibi?

• Üye
« Yanıtla #6304 : 15 Nisan 2022, 00:37:52 »
Antrenör kalitesiz. Biz de 2018 den beri başarısız olanlar sevilip kollandığı için gelişme kaydedemiyoruz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6305 : 15 Nisan 2022, 00:47:10 »
Arada güç farkı var.Oturmus sistemleri var sinirsiz bütçeleri var.Koc gitse ne olacak Tekel oldular seneye katlanacak

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #6306 : 15 Nisan 2022, 12:45:45 »
Vitaminsiz Meryem’de ve Aslı’da ne gördüler çok merak ediyorum.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2022, 12:45:56 Gönderen: agha »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6307 : 15 Nisan 2022, 13:10:25 »
Meryemin geçen yıl milli takımda neler yaptığını gormediniz sanırım.O ilk yıllardaki kırılgan Meryem değil neden Vakıf süre vermedi bilmem ama ilk 6 rahat oynar artı Kalacta fena orta değil.Yerli havuzunu düşününce burun kivrmamalıyız. Yerli oyuncularmiza sürekli laf atmaktan geri durmalıyız.Bende eleştiriyorum sporcuları yerel ama kadınlar Voleyde iyiyiz mill bazda da.Bie ekol oluyoruz.Handeyide alırım ben olsam ama defans O soru işareti Hücum çok iyi.Cevi boskoyla aldılar.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2022, 13:18:33 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #6308 : 21 Nisan 2022, 16:10:08 »
Bu branşı son takip ettiğimde GS ile final serisi oynayıp şampiyon olmuştuk, sonra bunlara ne oldu Allah aşkına. Her sene bir sürü oyuncu gelip gidiyor, bakıyorum hep Vakıf'ın ardında ikinciyiz. Kalitesiz, saçma sapan yabancılar mı alıyoruz buraya futboldaki gibi?

Vakıfbank çok iyi takım. Dünya şampiyonu. Uzun soluklu bir projenin ürünü. Devlet desteği de yanlarında. Biraz sabredilebilirse önümüzdeki süreçte Fenerbahçe de benzer bir dominasyonu ortaya koyabilir Avrupa'da. Genç ve potansiyelli bir kadromuz var. Zamana ihtiyaç var.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6309 : 21 Nisan 2022, 17:05:15 »
Vakıfbank çok iyi takım. Dünya şampiyonu. Uzun soluklu bir projenin ürünü. Devlet desteği de yanlarında. Biraz sabredilebilirse önümüzdeki süreçte Fenerbahçe de benzer bir dominasyonu ortaya koyabilir Avrupa'da. Genç ve potansiyelli bir kadromuz var. Zamana ihtiyaç var.
Dediklerine aynen katılıyorum.Genç ve acemi bir okadarda potansiyel barındırıyoruz.Meryem ve Aslıyı küçümseyende olmuş ama bence şimdiki yerlilerden daha iyi.Hande ve Kübra'da oynatılmayan ama bizde iş yapacak oyuncular.Önemli olan aslında hocadır.Hoca ne yapacak edecek yetiştirecek,zaman verecek.Bir maç giderken geri dönerse bu hocayla olur.Ben sevmesemde Giovanni Guidetti iyi hoca.İki gün önce herkes Vargas'a yükleniyorlardı ne oldu son maçlarda eleştirilmiyor.Önemli olan Arina ve Vargas'daki cevheri çıkarabilmek.Onları kazanabilmek.Hak önceleri bukadar iyi değildiki ama şimdi hatalarını azalttı.
Gelelim Vakıfbank'a vallaha Vakıfbank,Eczacı,Efes,ziraat Bankası gibi tek dallarda haksız rekabeti çıkaranları sevmiyorum.Herkes kendi işini yapsın.Birde Vakıfbank spor kulübü yazmışlar neresi spor kulübü?Hiç bir başarıları bana haz vermez.Bu bir ayrımcılık.

• Üye
« Yanıtla #6310 : 23 Nisan 2022, 00:39:15 »
Twitter da Naz'la yollar ayrıldı tarzı yorumlar var. Umarım bırakmayız.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #6311 : 23 Nisan 2022, 02:29:08 »
Dediklerine aynen katılıyorum.Genç ve acemi bir okadarda potansiyel barındırıyoruz.Meryem ve Aslıyı küçümseyende olmuş ama bence şimdiki yerlilerden daha iyi.Hande ve Kübra'da oynatılmayan ama bizde iş yapacak oyuncular.Önemli olan aslında hocadır.Hoca ne yapacak edecek yetiştirecek,zaman verecek.Bir maç giderken geri dönerse bu hocayla olur.Ben sevmesemde Giovanni Guidetti iyi hoca.İki gün önce herkes Vargas'a yükleniyorlardı ne oldu son maçlarda eleştirilmiyor.Önemli olan Arina ve Vargas'daki cevheri çıkarabilmek.Onları kazanabilmek.Hak önceleri bukadar iyi değildiki ama şimdi hatalarını azalttı.
Gelelim Vakıfbank'a vallaha Vakıfbank,Eczacı,Efes,ziraat Bankası gibi tek dallarda haksız rekabeti çıkaranları sevmiyorum.Herkes kendi işini yapsın.Birde Vakıfbank spor kulübü yazmışlar neresi spor kulübü?Hiç bir başarıları bana haz vermez.Bu bir ayrımcılık.

Ağbi Vakıf zaten Rusya'nın CSKA'sına döndü dersek, yanlış olmaz. Bu konuda hemfikiriz. Öte yandan istikrar ve sonuçları bağlamında yaptıkları ettikleri ortada. Bizim camia her yerde bir olalım, şampiyon olalım istiyor ama öyle bir dünya yok. Yani istikrar yoksa öyle bir dünya yok. Obra bile öğretemedi bunu.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #6312 : 23 Nisan 2022, 02:30:56 »
Twitter da Naz'la yollar ayrıldı tarzı yorumlar var. Umarım bırakmayız.

Sanırım doğru. Gittiği takımın da THY olduğu söyleniyor. Hatta Brezilyalı pasör transfer ettiğimizi  de duydum.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6313 : 23 Nisan 2022, 13:02:17 »
Al zhu'yu Birde adam akıllı bir orta her kulvarda şampiyonluğun en büyük adayı oluruz. Vakıf hegomanyasini yıkarız. Yoksa Egonu'li vakıfla basetmek çok zor.

Pasör Naz,Buse
Smaçör Zhu, Arina
Orta Eda, transfer
Çapraz Vargas
Libero Gizem
Kimse önümüzde duramaz o zaman

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6314 : 23 Nisan 2022, 13:43:26 »
Al zhu'yu Birde adam akıllı bir orta her kulvarda şampiyonluğun en büyük adayı oluruz. Vakıf hegomanyasini yıkarız. Yoksa Egonu'li vakıfla basetmek çok zor.

Pasör Naz,Buse
Smaçör Zhu, Arina
Orta Eda, transfer
Çapraz Vargas
Libero Gizem
Kimse önümüzde duramaz o zaman
Zhu bileğinden sakat ameliyat olacaktı ne oldu bilmiyorum nasıl döner oda şüpheli şuan