Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811482 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6315 : 23 Nisan 2022, 16:26:52 »
Zhu bileğinden sakat ameliyat olacaktı ne oldu bilmiyorum nasıl döner oda şüpheli şuan
Bunu bilmiyordum. Zhu ayarında solak Çinli bir kız var. Smaçör oynayan uzun boylu onu alabilirse iyi olur. İyi smaçör pek yok olanlarda iyi takımlarda. Keşke haak'i biz alsaydık ya. Bu yönetimin hiç kafası çalışmıyor gerçekten. Anlamıyorum. Erkeklerde Cl' den düştü. Sanırım artık küçülmeye gideriz erkeklerde. Çünkü biz devlet bankası değiliz. Onlarla yarışmak çok zor. Sonuçta para ceplerinden çıkmıyor. Halk ödüyor. Yazıklar olsun.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
« Yanıtla #6316 : 23 Nisan 2022, 16:27:58 »
Haak' i alsalar bu defa yabancı sorunu olacak. Vargas Çin'e gidiyor mu oda belli değil. Sitede gidiyor haberi vardı. Umarım gitmez.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6317 : 23 Nisan 2022, 18:20:51 »
Bunu bilmiyordum. Zhu ayarında solak Çinli bir kız var. Smaçör oynayan uzun boylu onu alabilirse iyi olur. İyi smaçör pek yok olanlarda iyi takımlarda. Keşke haak'i biz alsaydık ya. Bu yönetimin hiç kafası çalışmıyor gerçekten. Anlamıyorum. Erkeklerde Cl' den düştü. Sanırım artık küçülmeye gideriz erkeklerde. Çünkü biz devlet bankası değiliz. Onlarla yarışmak çok zor. Sonuçta para ceplerinden çıkmıyor. Halk ödüyor. Yazıklar olsun.
Yingying Li dediğin oyuncu abi onla Arina oynarsa bizim takım servis karşılayamaz :D bize Kelsey Robinson'un ayarında 1 tık üstünde birileri lazım Arina'nın zaaflarını kapatıp hücumda fena olmayacak biri lazım ama bilmiyorum ne olur

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6318 : 23 Nisan 2022, 18:30:03 »
Yingying Li dediğin oyuncu abi onla Arina oynarsa bizim takım servis karşılayamaz :D bize Kelsey Robinson'un ayarında 1 tık üstünde birileri lazım Arina'nın zaaflarını kapatıp hücumda fena olmayacak biri lazım ama bilmiyorum ne olur

Parubets'e ne diyon ? Yanında da Danesi .

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6319 : 23 Nisan 2022, 18:59:49 »
Kelsey robinsonu bence salin artık. Kabak tadı verdi. Zaten fark yaratan bir isim de inan degil.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6320 : 24 Nisan 2022, 16:48:49 »
Parubets'e ne diyon ? Yanında da Danesi .

İkisi de olur abi hatta şöyle diyim Terzic Rusya'nın başına geçecekti savaştan dolayı yattı galiba ben Rus oyuncu bağlar Terzic oda Parubets diyordum

Kelsey robinsonu bence salin artık. Kabak tadı verdi. Zaten fark yaratan bir isim de inan degil.

Abi bu profilde oyuncu az hatta smaçör yok sende biliyorsun en azından Şampiyonlar Ligi'nde Meliha yerine olsaydı fark yaratırdı.
Bize iyi servis karşılayan hücumda zaafı olmayan biri şart bakalım kim gelecek
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2022, 16:49:48 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
« Yanıtla #6321 : 25 Nisan 2022, 13:49:44 »
Gabi gibi bir oyuncu lazım. Savunması hücumu hırsı olan bir oyuncu. Kim aslında olabilir. Yaşı ilerlesede faydalı olabilir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6322 : 26 Nisan 2022, 02:40:10 »
Gabi gibi bir oyuncu lazım. Savunması hücumu hırsı olan bir oyuncu. Kim aslında olabilir. Yaşı ilerlesede faydalı olabilir.
Naz Türk Hava yollarıyla kesin anlaşmış.Yerine Brezilya'lı Macris Carneiro. ne gerek var yabancı hakkını burda kullanmaya. Lazerava'nın ve Popovic'in 2023 anlaşması yok.Vargasında 2023 listesinde adı yok Çin takımında gözüküyor.Böyle giderse sadece Arina Fedorovtseva ile Paola Egonu, Daalderop,Alexia Ioana Căruțașu,Gabi,Zehra Güneş,Chiaka Ogbogu Vakıfbank'la nasıl baş edeceğiz Meliha ile 2023 anlaşması var bana ne ya.Marcello Abbondanza Guidetti'yle baş edemiyor diye gönderildiyse Terzic çokmu başarılı.

Aydın ekibi, pasör Çağla Salih ,orta oyuncu Özge Nur Çetiner'i ve  GS 'den Sloven orta oyuncu Sasa Planinsec'i transfer etti. Millet şimdiden harıl harıl çalışıyor.Türk hava Yolları bizim Hoca ve Oyuncularımızdan kadrolar kuruyor.Başımıza yeni YDÜ. Vakıfmı Doğuruyorlar.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2022, 15:22:48 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı cosby

• Üye
« Yanıtla #6323 : 01 Mayıs 2022, 13:41:57 »
Naz Türk Hava yollarıyla kesin anlaşmış.Yerine Brezilya'lı Macris Carneiro. ne gerek var yabancı hakkını burda kullanmaya. Lazerava'nın ve Popovic'in 2023 anlaşması yok.Vargasında 2023 listesinde adı yok Çin takımında gözüküyor.Böyle giderse sadece Arina Fedorovtseva ile Paola Egonu, Daalderop,Alexia Ioana Căruțașu,Gabi,Zehra Güneş,Chiaka Ogbogu Vakıfbank'la nasıl baş edeceğiz Meliha ile 2023 anlaşması var bana ne ya.Marcello Abbondanza Guidetti'yle baş edemiyor diye gönderildiyse Terzic çokmu başarılı.

Aydın ekibi, pasör Çağla Salih ,orta oyuncu Özge Nur Çetiner'i ve  GS 'den Sloven orta oyuncu Sasa Planinsec'i transfer etti. Millet şimdiden harıl harıl çalışıyor.Türk hava Yolları bizim Hoca ve Oyuncularımızdan kadrolar kuruyor.Başımıza yeni YDÜ. Vakıfmı Doğuruyorlar.

Naz kesinlikle kalmalı...

• Üye
« Yanıtla #6324 : 01 Mayıs 2022, 14:16:40 »
Naz kesinlikle kalmalı...

Kesinlikle. Parubets - Danesi/Washington alınıp daha iyi bir yapılanmayla devam edilmeli.

Naz - Buse
Eda - Danesi - Aslı - Beliz
Arina - Parubets - Meliha - Ana - İpar(kiralık)
Vargas - Meryem - ( vargas şubatta gelecekse lazareva)
Gizem - Cansu
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2022, 14:17:20 Gönderen: ertugrul_solomon »

• Üye
« Yanıtla #6325 : 04 Mayıs 2022, 13:42:52 »
Washington,  Danesi, Folie hepsi transfer yapmış. Bize kalan yine Popoviç'ler . Haak 'ın tek topunu sektiremeyen takıma seneye Egonu napar kimbilir .

• Üye
« Yanıtla #6326 : 05 Mayıs 2022, 20:53:51 »
Seneye Ergül Avcı ve Aslı Kalaç ile egonuya geçit vermez Terzic efendi.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #6327 : 06 Mayıs 2022, 14:09:12 »
Ergül kim bea? Retroya döndük aq!
Bit pazarına Nur yağdı!
Meryem, Aslı derken bir de Ergül!

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6328 : 06 Mayıs 2022, 14:40:46 »
1 2 haftadır Meryem-Ergül haberleri var ısrarla inanmak istemiyorum bakalım ne olacak. Pelin'de menajerliği bıraksın geri dönsün o zaman malum Naz'da gidiyor

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6329 : 06 Mayıs 2022, 17:56:27 »
Doğru hamle ger3k yok ystimlsra.Tek başına oynasınlar.Yönetimi kutluyorum.