Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811535 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6360 : 17 Mayıs 2022, 18:58:14 »
Isin içinde vakif olunca öyle oluyor. Kadin baskette de bir vakif, ziraat falan olsaydı 4+2 falan gelirdi oraya da.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6361 : 17 Mayıs 2022, 19:34:49 »
Ana'yı kiralayıp iyi bir 4 ve orta alsalar dicem de yapmazlar. Naz da thy açıklanmadı daha. Keşke gitmese.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6362 : 17 Mayıs 2022, 19:55:36 »
Kimi alırsan al gereksiz şeyler yapılıyor.Al alt yapılarda guzel işler oluyor voleybol sitelerinde görüyorum.Yildiz takımı  finale çıkmış.Ben olsam altyapı takım 1 2 yabancıyla çıkarın.maclara.Biz bu dalda şampiyon olamayız artık ondan kendi yağımızla kavrulalım.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2022, 19:56:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6363 : 18 Mayıs 2022, 02:12:19 »
Ana'yı kiralayıp iyi bir 4 ve orta alsalar dicem de yapmazlar. Naz da thy açıklanmadı daha. Keşke gitmese.

Nazın gideceği çoktan konuşuldu.Hatta THY pasörünü bile yolladı.Dünde telefonuma gelen yazılarda Naz'ın hayatı ve ThY larına transferini yazdılar.Sadece bizden açıklamalar gelmiyor.Gelse Hem Voleybol  hem Basketbolda gidecek ve gelecekleri öğrenirdik.
Ayrıca yabancı Kuralı 5 oyuncu bulunduracak fakat bir maçta 3 oyuncuyu oynatabileceksin.THY için güzel bir transfer oluyor.Yabancı Pasörü gönder Nazı oynat.Fenerbahçe'de neler olacak göreceğiz.Pasörümüz de yabancı olduğuna göre Kübra ve çok iyi takviyeler şart.Gabi Vakıfla yine anlaşmış.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #6364 : 18 Mayıs 2022, 02:35:19 »
Nazın gideceği çoktan konuşuldu.Hatta THY pasörünü bile yolladı.Dünde telefonuma gelen yazılarda Naz'ın hayatı ve ThY larına transferini yazdılar.Sadece bizden açıklamalar gelmiyor.Gelse Hem Voleybol  hem Basketbolda gidecek ve gelecekleri öğrenirdik.
Ayrıca yabancı Kuralı 5 oyuncu bulunduracak fakat bir maçta 3 oyuncuyu oynatabileceksin.THY için güzel bir transfer oluyor.Yabancı Pasörü gönder Nazı oynat.Fenerbahçe'de neler olacak göreceğiz.Pasörümüz de yabancı olduğuna göre Kübra ve çok iyi takviyeler şart.Gabi Vakıfla yine anlaşmış.

Kübra'nın sözleşmesi ne durumda?

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6365 : 18 Mayıs 2022, 10:03:53 »
Sezon ortası uzattı diye hatırlıyorum Vakıfla

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #6366 : 18 Mayıs 2022, 13:10:35 »
Sezon ortası uzattı diye hatırlıyorum Vakıfla

Teşekkür ederim

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6367 : 18 Mayıs 2022, 13:16:20 »
Isin içinde vakif olunca öyle oluyor. Kadin baskette de bir vakif, ziraat falan olsaydı 4+2 falan gelirdi oraya da.
Hele Ekata gitmişken;5+2+2 bile yaparlardı valla.2 tane de yabancıyı Türk yapma fırsatı tanırlardı.Fenerbahçe olunca sınırlamaların boyutu yok.

Arina'yı daha çok yıpratmadan Guidetti'ye teslim edelim bence.Kıza üzülüyorum başka bir şeye değil.Alıştık zaten her branşta hayal kırıklığı yaşamaya,bari kız kariyerinin bu aşamasında bu kadar çok yıpranarak başlamasın.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6368 : 18 Mayıs 2022, 13:17:36 »
Kübra’ya ihtiyaç yok. Eda ve Aslı Kalaç var. Brezilya’lı pasör çok hızlı oynatıyor. Kübra çok ağır kalır. Uymaz yani. Fenerbahçe’ye Arina’nın çaprazı iyi smaçör lazım. Zu Ting ayarında. O zaman belki bir şeyler olabilir.

« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2022, 13:18:07 Gönderen: İlkay35 »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6369 : 18 Mayıs 2022, 13:21:28 »
Internette fenerbahcenin alamadigi egonu vakifta yazıyor. Ne kadar acı bir durum. Tarihin en pahalı butcesi ile acibademin tekrar sponsor olacagi fasfatalari ile kandık durduk gecen sene. Bu branşta Tom'a katılıyorum. Egonu da gelmişken bosa yatırıma gerek yok. Seneye 8-10 tane vakif maglubiyeti daha gorur sifir çeker sezonu kapariz.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2022, 13:21:36 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
« Yanıtla #6370 : 18 Mayıs 2022, 13:27:23 »
Hele Ekata gitmişken;5+2+2 bile yaparlardı valla.2 tane de yabancıyı Türk yapma fırsatı tanırlardı.Fenerbahçe olunca sınırlamaların boyutu yok.

Arina'yı daha çok yıpratmadan Guidetti'ye teslim edelim bence.Kıza üzülüyorum başka bir şeye değil.Alıştık zaten her branşta hayal kırıklığı yaşamaya,bari kız kariyerinin bu aşamasında bu kadar çok yıpranarak başlamasın.
Gerçekten anlamakta zorlanıyorum. Arina 18 yaşında guidetti de oynatsa o hataları yapacak. Neden başka takıma gitmesi isteniyor. Biraz pozitif olalım. Spor bu. Vakıfın bütçesiyle başetmek zor. Parası halktan bizden geliyor. Resmen oluk oluk akıyor. Nasıl başedeceksin. Getirisi olmayan bir branşta rekabetçi bir kadro kurmaları bile beni mutlu etmeye yetiyor. O zaman kapatalım bütün amatör şubeleri. Sadece futbol olsun. O zaman ah keşke kapanmasaydı diyeceksiniz bu defa. Bu takım final oynamış son maçta kaybetmiş. 4. maçta da iş bitebilirdi. Ama Tuğba denen asalak izin vermedi servisleriyle. Şimdi Egonu geldi. Gelde yarış. Nasıl yarışacaksın. Ancak borç batağına girerek onun da ömrü kısa olur. Altından kalkamayız. Aziz Başkan başardı ama kulübü borç batağı içinde bıraktı. Şimdi onun ceremesini çekiyor bu yönetim. Toparlayacam diyeuğraşıp duruyorlar. Evet hatalar yapıldı ama Aziz başkan döneminde de en çok 6S şampiyonluğu gördük. Biraz pozitif olalım. Çomak sokmayalım. Kısaca  Bir kaç sene sonra tutulamaz Arina. Yeoung kim gibi olacak. İnşallah uzun seneler bizde kalır. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Saygılar.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
« Yanıtla #6371 : 18 Mayıs 2022, 13:32:30 »
Geçmiş yazılarımda ümitsiz olduğumu söylemiştim. Çünkü kaçan şampiyonluk paikolojimi bozdu. Ve bende negatif konuşmalar yaptım. Ama şimdi düşünüyorum mahalle bakkallarının büyük marketlerle rekabete girme çabası gibi bu durum. Vakıfla,Ziraatle Halkbank’la başedemeyiz. Sponsor olmadan olmaz. Ama kola bacağa değil ana sponsor. 5 milyon Euro verecek sponsor. Yoksa başka yolu yok. Şimdi yönetim çıkıp dese voleybolda kombine satışı olacak. 1000 TL en az. Kaç kişi alır. 10-20 TL ye bilet satılıyor. Bu gemi bu paralarla yürümez arkadaşlar.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #6372 : 18 Mayıs 2022, 23:46:03 »
Gerçekten anlamakta zorlanıyorum. Arina 18 yaşında guidetti de oynatsa o hataları yapacak. Neden başka takıma gitmesi isteniyor. Biraz pozitif olalım. Spor bu. Vakıfın bütçesiyle başetmek zor. Parası halktan bizden geliyor. Resmen oluk oluk akıyor. Nasıl başedeceksin. Getirisi olmayan bir branşta rekabetçi bir kadro kurmaları bile beni mutlu etmeye yetiyor. O zaman kapatalım bütün amatör şubeleri. Sadece futbol olsun. O zaman ah keşke kapanmasaydı diyeceksiniz bu defa. Bu takım final oynamış son maçta kaybetmiş. 4. maçta da iş bitebilirdi. Ama Tuğba denen asalak izin vermedi servisleriyle. Şimdi Egonu geldi. Gelde yarış. Nasıl yarışacaksın. Ancak borç batağına girerek onun da ömrü kısa olur. Altından kalkamayız. Aziz Başkan başardı ama kulübü borç batağı içinde bıraktı. Şimdi onun ceremesini çekiyor bu yönetim. Toparlayacam diyeuğraşıp duruyorlar. Evet hatalar yapıldı ama Aziz başkan döneminde de en çok 6S şampiyonluğu gördük. Biraz pozitif olalım. Çomak sokmayalım. Kısaca  Bir kaç sene sonra tutulamaz Arina. Yeoung kim gibi olacak. İnşallah uzun seneler bizde kalır. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Saygılar.

Ben de buradayım...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6373 : 18 Mayıs 2022, 23:55:34 »
Gunlerdir diyorum bunu.Ama Fenerbahçe konu mankeni olamaz.Altyapi oyuncularla mütevazı yabancılarla devam edilmeli ne alırlarsa.Tek Erkek baskete yatırım yapılsın.Dığerleri ne alırsa.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6374 : 19 Mayıs 2022, 00:00:56 »
Eczacıbaşı bile pes etmiş durumda.Tobaccolu orta Fabris falan.Fabris. iyi oyuncunun Jordan Larsonlardan nerelere indiler onlarda pes etti.Türkiyenin dev holdinglerinden yani komplekse girmeden bizde ķüçümeliyiz.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2022, 00:04:08 Gönderen: Tom Hanks »