Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811416 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6375 : 19 Mayıs 2022, 01:56:11 »
Gunlerdir diyorum bunu.Ama Fenerbahçe konu mankeni olamaz.Altyapi oyuncularla mütevazı yabancılarla devam edilmeli ne alırlarsa.Tek Erkek baskete yatırım yapılsın.Dığerleri ne alırsa.

Ağbi konu mankeni falan değilsin. 2 kupa da ellerinin arasından kaçtı gitti. Niye kaçtı, ona odaklanıp üstüne koymak lazım. Karşındaki sev sevme dünya şampiyonu sonuçta. İti köpeği Vakıfbanklı yaptık, bu bile başlı başına zevk. Sen milletin küçümsediğine bakma. Fenerbahçe'nin kazandığı şampiyonluklar bile itibarsızlaştırıldı bu ülkede.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #6376 : 23 Mayıs 2022, 17:00:23 »
Naz'ı ben on yıldan fazladır izliyorum, son dönemde bırakmıştım gerçi. Ama bu sene son dönemde gene izledim, hala on yıl önceki Naz'dı. Her pası alçak, her pası fileye yakın. Bu yeni gelen pasör ondan iyi mi? İyiyse sadece bu ekleme bile bu takımın şansını iki tık artırır. Bir de iyi orta alırlarsa belki bir şeyler olur. Bi kupa filan alırız. Belki...

Herkes Egonu geldi, bittik diyor da Haak bu sene çok çok iyi oynadı bence, Egonu ondan artı neler yapabilir bize karşı, çok bilmiyorum.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #6377 : 23 Mayıs 2022, 18:23:29 »
Naz'ı ben on yıldan fazladır izliyorum, son dönemde bırakmıştım gerçi. Ama bu sene son dönemde gene izledim, hala on yıl önceki Naz'dı. Her pası alçak, her pası fileye yakın. Bu yeni gelen pasör ondan iyi mi? İyiyse sadece bu ekleme bile bu takımın şansını iki tık artırır. Bir de iyi orta alırlarsa belki bir şeyler olur. Bi kupa filan alırız. Belki...

Herkes Egonu geldi, bittik diyor da Haak bu sene çok çok iyi oynadı bence, Egonu ondan artı neler yapabilir bize karşı, çok bilmiyorum.

Kayhan Kösem baya bir övdü Macris'i. Aşağı yukarı videonun 09.30.-16.00 arası süresinde...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6378 : 23 Mayıs 2022, 21:41:51 »

Naz konusunda herkes farklı düşünebilir. En iyi zamanında parayı bastırıp aldılar. Fenerbahçe den gitmesi taraftarda bölmüştü. Hatta bir ara Rahmetli Hakan beye Twitter de bir kaç ismi  sormuştum. Naz hariç diğer isimler aklımda değil. Transfer listemizde var ama bizi düşünmüyorlar demişti. Naz eski Naz olsa VakıfBank bırakmazdı. Ben yinede yabancı hakkımızı pasörden kullanma taraftarı değildim. Ama anlaşmalar çoktan yapılmıştı.
Gelelim Egonuya Ali Koç açıklama yapmış hepsini okuyamadım. Madem Egonu olmadı neden Haak la anlaşmadın. İmoco Haak ı açıklamış. Aslında bir kişi çok iyi olsa yada dünya markası bir yere kadar sağın, solun, arkan, pasöründe önemli. VakıfBank her mevki in en iyisi peşinde son maçlarına baktım Gabi, Haak, Zehra bütün takım neredeyse çok iyiydiler. Hocaları gerçekten kılda olsam iyi yani.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6379 : 24 Mayıs 2022, 10:43:04 »
Biz Vakıf'ı Hem lig hem kupa hem de CL'de avucumuzun içinden kaçırdık. Demekki biz de baya sağlam takımız ama işte o son basamağı çıkamadık bir türlü.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #6380 : 24 Mayıs 2022, 13:38:22 »
Biz Vakıf'ı Hem lig hem kupa hem de CL'de avucumuzun içinden kaçırdık. Demekki biz de baya sağlam takımız ama işte o son basamağı çıkamadık bir türlü.

Ben de bunun altını çizmeye çalışıyorum. Felaket senaryolarına gerek yok. Üst düzey maçlarda zurnanın zırt dediği yerde x faktörler belirliyor işi. Biz bunu beceremedik. Üstelik devlet desteği falan da yok aklımızda. Sanırım bizim taraftarın asabını - pek tabiki haklı olarak - Vakıfbank üzerinden masturbasyon yapan Galatasaraylılar Beşiktaşlılar vesaire bozuyor. Bunlara takılıp kendi takımımıza haksızlık ediyoruz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6381 : 24 Mayıs 2022, 13:44:53 »
Guidetti 1 gıcık ediyorsa Ergin Atamanda 5 katı ediyor.Efes şampiyonluğunda kanal.degistirdim.yikildim Laso hocam akıl tutulması yaşadı ama ne ďüsundu bilemiyorum.Laso Atamandan daha iyi net.Çeyrek finaldeki gibi melekeler yanındaydı.A konu dağıldı aşırı yıkım olmadı Vakıfta.Bence bizi rahat geçtiler.Finalde biz Imocays direnemezdik gerçek bu.Keske kalsaydık
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2022, 13:45:38 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6382 : 24 Mayıs 2022, 14:12:55 »
Sanırım bizim taraftarın asabını - pek tabiki haklı olarak - Vakıfbank üzerinden masturbasyon yapan Galatasaraylılar Beşiktaşlılar vesaire bozuyor.
Tüm branşlarda böyle. Biz kimle yarışırsak diğerleri toplaşıp karşımızdaki takımı tutar. Bu zaten hep vardı… Haluk Ulusoy, Yıldırım Demirören gibi kımıl zararlıları ile zirve yaptı.

Üstelik sonrasında sadece taraftar düzeyinde de kalmadı… Siyasi konjonktürün bir parçası haline geldi.

Yandaş medyada antifenerbahçe yapılanması oluştu; Doğrudan FB düşmanlığı yapanlar, Fenerbahçe’li olup bazı çıkarları nedeniyle gücün yanında konumlananlar, Fenerbahçe’li olmadığı halde öyle görünen sahtekarlar… Fener’li olarak erke yaklaşanların geldikleri noktayı, Nihat Özdemir’i, Hidayet’i de gördük işte…

Bu yapılanma adım attığımız her yerde… Bunların önemli iş kalemlerinden biri de taraftarı manipüle etmek… O yüzden taraftar uyanık olmalı…

Ne yazık ki sportif olarak iş bilmez bir yönetimimiz var… Manipülasyonlara kapılmayıp bu kulübün daha da zarar görmesini önlemeyi görev edinmeli kendine taraftar…

Bazen sahada kalalım serzenişlerini falan görüyorum. Kalalım da asıl sorunlarımızı da ıskalamayalım. Yoksa debelenip dururuz böyle…

Bu ülkenin kuruluş ilkelerine/değerlerine bağlı kalabilmiş tek kulüptür Fenerbahçe… Cumhuriyet düşmanlarının doğrudan saldırılarına maruz kalan tek takımdır…
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2022, 14:13:25 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6383 : 24 Mayıs 2022, 14:18:13 »
Vakıf'a karşı maçları sonuna kadar getirip kaybetmemizin sebebi kırılma anlarındaki koç tercihleri mi yoksa bel bağladığımız oyuncuların (Arina,Vargas) tecrübesizliği mi ?

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6384 : 24 Mayıs 2022, 15:32:13 »
manchester city’nin bile ilkay galatasaraylı olduğu için kendileri sayesinde şampiyon olduğunu sanan bi topluluğu ciddiye almamak lazım bırakın tatmin olsunlar vakıfla efesle.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #6385 : 24 Mayıs 2022, 17:49:35 »
Vakıf'a karşı maçları sonuna kadar getirip kaybetmemizin sebebi kırılma anlarındaki koç tercihleri mi yoksa bel bağladığımız oyuncuların (Arina,Vargas) tecrübesizliği mi ?

Bizim taraftarımız Vakıfbank'ı ve arkasındaki desteği küçümsüyor. Bu nedenle kendi takımının geldiği noktayı da göremiyor. Ben uzman değil, baştan yazayım teknik taktik anlamda çok anlamam voleyboldan. Öte yandan şunları sormak isterim Terzic'e gömenlere: Yılların Sırbistan ve Rusya voleybol federasyonları bilmiyor mu bu işi? Adamın kariyerine baktım, geçin Avrupa şampiyonluklarını, Dünya şampiyonluğu, olimpiyat gümüşü her bir şey var. Mesela kazandığımız maçları Terziç kazanmıyor, Arina veya Vargas vesaire kazandık yazıyor herkes. Ama yenildiğimiz maçlarda hedef direk Terzic. Avrupa'da saçma sapan bir kural yüzünden elendik. Kupa ve lig ellerimizin arasından kaçtı gitti. Bu noktada kenardan geleneler öne çıktı diye düşünüyorum. İkinci maç Kübra, dördüncü maç Tuğba çıktı sahneye aldı gitti. Bence çok karamsar olmamak lazım. Doğru hamlelerle Efes'in bize yaptıklarını biz de Vakıf'a yapabiliriz. Terzic'den X'den Z'den bağımsız yazıyorum, yap boz, gönder getirle başarı gelmeyeceği aşikar artık...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #6386 : 24 Mayıs 2022, 18:43:16 »
Abi yapılanma dediğin bir, bilemedin iki sene sürer. Beş sene sürmez. Dört yıldır nal topluyorsan, doğru işi yapamıyorsun demektir.

Benim Terzic'le ilgili okuduğum şeyler, adamın kulüp kariyerinin vasat olduğu, hatta çoğu Sırp oyuncunun bile şu an onun takımına gelmek istemediği. Terzic Avrupa'da en iyi 10 hoca arasında bile sayılmıyor benim okuduğum ettiğim.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #6387 : 24 Mayıs 2022, 18:50:57 »
Hem tecrübesizlik hem de yeteneksizlik.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #6388 : 24 Mayıs 2022, 19:09:56 »
Abi yapılanma dediğin bir, bilemedin iki sene sürer. Beş sene sürmez. Dört yıldır nal topluyorsan, doğru işi yapamıyorsun demektir.

Benim Terzic'le ilgili okuduğum şeyler, adamın kulüp kariyerinin vasat olduğu, hatta çoğu Sırp oyuncunun bile şu an onun takımına gelmek istemediği. Terzic Avrupa'da en iyi 10 hoca arasında bile sayılmıyor benim okuduğum ettiğim.

Doğrudur dostum, ben çok vakıf değilim mevzuya, isimlerden bağımsız yazdım süreklilik mevzusunu. Haklı olabilirsiniz. Ama Vakıfbank gibi 11-12 yıl süren yapılanmalar da var.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #6389 : 25 Mayıs 2022, 19:18:31 »

Macris ile ilgili şöyle bir video denk geldi. Aldığı sayılar vesaire bir yana Kayhan Kösem'im tarif ettiği tek el paslarına dair birçok örnek var. Cidden can yakar. Umarım uyumlu bir takım kimyamız olur.

https://www.youtube.com/watch?v=hJ3rRXU4Wt4
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2022, 19:19:14 Gönderen: Ertan Ürkmez »