Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811440 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #465 : 20 Mart 2014, 16:53:54 »
VM'de Neslihan transferi haberini veren kişi bunun manipülatif ve yalan olduğunu söylemiş bugün, yanıltılmış yani. Murat Abi haklı çıkıyor sanırım :)

Neslihan Vakıfbank haberleri de çıktı ama bu tam safsata Vakıfbank ne yapacak Neslihan'ı smaçör mi oynatıcak Brakocevic'i mi yollayacak.

Anlaşılan o ki Neslihan kaymak gibi bir kontratla 2 3 yıllık sözleşme imzalayacak Eczacıbaşı ile durumlar onu gösteriyor.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #466 : 20 Mart 2014, 18:39:30 »
Larson, supurecek mi derken?  Kralini bile supurur :)  Kusura bakmayin ama Larson, benim nazarimda Garay'dan daha iyi bir oyuncudur.  Brezilya Milli Takimi'ndaki Garay ile skor esitlenir belki. 

Larson, gayet de hirsli bir oyuncu.  Nereden boyle bir kaniya variyorsunuz, gercekten anlamiyorum :)

Mizansen yapıyorum olimpik sporcu tabi ki sonuna kadar hırslıdır , Garay'ın mücadeleci duruşu beni daha çok heyecanlandırıyor. Kim ve ek PÇ olan bir takıma Garay lazım. Larson gelse kim ne diyecek o başka. Şuan konuştuğumuz olan Garay mı Larson mu yani kim ne diyebilir :)

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #467 : 20 Mart 2014, 19:07:25 »
Şu Eczacıbaşı maçında aldğımız ikinci setin sonları Garay'ın mücadele ve hırsını tam anlamıyla ortaya koydu, bu yüzden Garay diyorum yani :) Larson gelirse gelsin kimse üzülmez elbette ama görün o bu sene takımdan ayrılmayacak. Şuan transfer piyasasının en gözde ismidir malum F4 sonrası ama takımda kalıcak bence.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #468 : 20 Mart 2014, 20:20:18 »
Garay'ı genel itibariyle beğendiğimi söyledim zaten defalarca :) Bu maç başka bir örnek oldu sadece.
Aslında bu fazla uzaması gereken bir konu değil. Larson gelse kimse laf etmez. Ama Garay?-Larson? deseniz hele diğer smaçör Kim ise kesinlikle Garay derim.

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #469 : 20 Mart 2014, 23:00:56 »
Ayse. ‏@lucernadeae  .
Poljak bugün ekmeğini yiyeceği takıma ayrıcalık göstermeyerek karakterinide konuşturdu çok doğru transfer @hakan_dincay tebrikler Hakan Bey.
O_o

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #470 : 20 Mart 2014, 23:23:07 »
Yok artık ya Eczacıbaşı'nda herkesin ismi bizimle anılacak sanırım :D

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #471 : 20 Mart 2014, 23:38:32 »
Kız cevapta vermiyor nerden öğrenmiş bilemedim..

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #472 : 20 Mart 2014, 23:54:18 »
Bence bu tür haberler daha çoook çıkar, Fenerbahçe şuan en gözde takım + 3 kupanın en büyük favorisi + gelecek seneye Koç sponsorluğu geliyor normal haberler alışmak lazım :)

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #473 : 21 Mart 2014, 00:06:34 »
Poljak falan alınmaz inşallah
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı bg1976

• Üye
« Yanıtla #474 : 21 Mart 2014, 00:20:42 »
Bütün ecz takımı bize gelecek sene sonunda.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #475 : 21 Mart 2014, 00:40:32 »
Eczacıbaşı'nda şuan alınacak tek isim Esra o da mümkün değil. Gözde Yılmaz seneye alınabilirse müthiş transfer olabilir. Neslihan tamamen yabancı kontejyanı açısından avantajlı transfer olur. Poljak gelmesin, net.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #476 : 21 Mart 2014, 00:48:08 »
Besim Usiç ile ne alıp veremediğin var cidden merak ediyorum
Seda'dan bile daha beter taktın kıza , güzel diye mi böyle yapıyorsun söyle
istedin de vermedi mi ? ( öpücük, imza filan kast ediyorum -senin kafa bu saatte çok basmıyor dediklerimden başka anlamlar çıkartma ) :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #477 : 21 Mart 2014, 01:46:47 »
Evet, Usic ex-askim :)  Abicim, hukukcuyuz, bulunduklari yeri hak etmeyen insanlar gorunce, adalet duygum agir basiyor, tahammul edemiyorum bazen.  Usic gibi bir oyuncu, Eczacıbaşıbasi'nda ne yapar?  Nasil diger yabancilardan daha ayricalikli bir konum edinir ben rasyonel bicimde aciklayamiyorum. 

Usiç 'i İtalya da hiç izledin mi peki ?
Kız oralarda ciddi ciddi çok iyi işler yapmıştı ve sonrasında buraya gelmişti hem bırak kötü oynamaya devam etsin
Bülent Eczacıbaşı ile ortak mısın ? :)

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #478 : 21 Mart 2014, 10:19:19 »
Brezilya'da puanlar açıklanmış, Garay bir sene yurt dışı yaptı diye ülkesine dönebiliyor mu puanı düşüyor filan nasıl oluyor bu işler? Eğer ülkesine dönüş yolu açılırsa Garay'ı elimizde tutmak çok zor olur

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #479 : 21 Mart 2014, 10:37:47 »
Brezilya'da puanlar açıklanmış, Garay bir sene yurt dışı yaptı diye ülkesine dönebiliyor mu puanı düşüyor filan nasıl oluyor bu işler? Eğer ülkesine dönüş yolu açılırsa Garay'ı elimizde tutmak çok zor olur

Garay umarım gitmez, Kimle beraber yerini asla ve asla dolduramayız.