Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811473 defa)

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #480 : 21 Mart 2014, 10:54:10 »
Brezilya'daki yeni kural yani her takımda 7 puanlı en fazla 2 oyuncunun olması Solly'deki yıldızları daha da dağıtmaz mı?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #481 : 21 Mart 2014, 12:59:28 »
Herkesin yeri dolar rufat....

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #482 : 21 Mart 2014, 20:29:51 »
abi yapma Kimin yerini hangi oyuncuyla doldura bilirsin, esi benzeri yok...  http://www.voleybolextra.com/24569/garay-fenerbahcede-cok-mutluyum/ bu arada garay brezilyaya donmek istiyormus

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #483 : 21 Mart 2014, 21:09:52 »
Valla Cem kardeşim ben de Rufat kardeşime katılıyorum. Her oyuncunun yeri dolmuyor maalesef. Garay ın dünkü defansları harikaydı bence. Larson ı ıhhh istemiyorum Garay ı tutsunlar Kim ile takımda yeter bize fazla fazla.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #484 : 21 Mart 2014, 22:10:10 »
Larson'un defansi da iyidir: nereden saldirsaniz, olmuyor.  Larson yikilmiyor :)
Larson öyle ahım şahım bir oyun sergilemedi ki f4 ten önce. Ben her türlü Garay diyorum. Seviyorum bu kadını ne yapim:))

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #485 : 21 Mart 2014, 22:54:26 »
GAray için kast etmiştim ama Kim içinde geçerli söylediklerim ,
GAmova gibi bir voleybol efsanesi 34 yaşında kariyerinde ilk defa Şampiyonlar ligi kupası aldı
iyi isimler tabiki önemlidir ama ortaya iyi bir takım çıkmadıktan sonra gerisi boş,,
Kim çok çok çok önemli bir oyuncu mutlaka su götürmez
ama dediğim gibi voleybol gibi bir sporda herkesin yerini doğru hamleler ile doldursun
ama Kim gitmesin yahu bi 4 5 sene bizimle olsun

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #486 : 22 Mart 2014, 13:40:47 »

Yeon Koung Kim;

"Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı bekliyorum"

Yeon Koung Kim, Fenerbahçe'nin CEV Şampiyonlar Ligi'nde yeniden şampiyonluk yaşayabilecek bir takım olduğunu dile getirdi.

Fenerbahçe'nin çok büyük bir kulüp olduğunu belirten Kim, "Yeniden Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı bekliyorum. Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde yeniden şampiyonluk yaşayabilecek bir kulüp. Seneye de sarı-lacivertli formayı giyip, Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde oynamak isterim" ifadelerini kullandı.

"İstanbul'da en sevdiğim şey Fenerbahçe"

Güney Koreli oyuncu, 3 senedir Türkiye'de oynadığını, fırsat buldukça İstanbul'u gezdiğini anlattı.

Artık İstanbul'da birçok yeri bildiğini kaydeden Kim, "İstanbul'da fırsat buldukça geziyorum. Üç senedir burada olduğum için artık birçok yeri biliyorum. Taraftarlarımız da burada bana çok yardımcı oluyor. İstanbul'u seviyorum. İstanbul'da en sevmediğim şey trafik. En sevdiğim şey ise Fenerbahçe" dedi.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #487 : 22 Mart 2014, 14:36:54 »
Sampiyonlar Ligi'ndeki istatistikleri, Garay'in CEV Cup'taki istatistiklerinden daha iyi.  Garay iyi iken, Larson ahim sahim degil demenin ozel bir sebebi var mi? :)
Olma mı? Yüzdelerini bilmiyorum sadece izlediğim maçlarda Larson u Garay kadar beğenmedim. Hücum yönü mutlaka Garay dan iyidir lakin defansif yönü Garay kadar iyi midir ? bilemiyeceğim. Zaten bize daha çok defansif yönü güçlü olan bir smaçör lazım. Hücumcumuz yeterince var. Özel sebebe gelince zaten yazmışım orda ama tekrar yazim :Seviyorum bu kadını ne yapim :)))

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #488 : 22 Mart 2014, 14:38:09 »
Yeon Koung Kim;

"Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı bekliyorum"

Yeon Koung Kim, Fenerbahçe'nin CEV Şampiyonlar Ligi'nde yeniden şampiyonluk yaşayabilecek bir takım olduğunu dile getirdi.

Fenerbahçe'nin çok büyük bir kulüp olduğunu belirten Kim, "Yeniden Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı bekliyorum. Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde yeniden şampiyonluk yaşayabilecek bir kulüp. Seneye de sarı-lacivertli formayı giyip, Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde oynamak isterim" ifadelerini kullandı.

"İstanbul'da en sevdiğim şey Fenerbahçe"

Güney Koreli oyuncu, 3 senedir Türkiye'de oynadığını, fırsat buldukça İstanbul'u gezdiğini anlattı.

Artık İstanbul'da birçok yeri bildiğini kaydeden Kim, "İstanbul'da fırsat buldukça geziyorum. Üç senedir burada olduğum için artık birçok yeri biliyorum. Taraftarlarımız da burada bana çok yardımcı oluyor. İstanbul'u seviyorum. İstanbul'da en sevmediğim şey trafik. En sevdiğim şey ise Fenerbahçe" dedi.

Biz de seni çok seviyoruz Kim :)

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #489 : 22 Mart 2014, 16:24:27 »
Pasör yabancı olacaksa Alisha Glass kalmalı bence.. eğer ki gidecekse yerine gelecek Lindsey Berg  değil bence Wei Qiuyue olmalı..
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #490 : 22 Mart 2014, 16:58:44 »
Garay biz istersek kalır.Bizim vereceğimiz parayı veren yok...

Bu arada Umarım Poljak olayı doğrudur..O zaman Neslihanın gelmesine üzülmem...

Abovvvv...

Poljak-garay-kim-Neslihan anammmm
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #491 : 22 Mart 2014, 16:59:52 »
Poljak falan alınmaz inşallah

Niye Okan..Poljak efsane olur bizim takıma..Yardırırız
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #492 : 22 Mart 2014, 20:07:54 »
Garay biz istersek kalır.Bizim vereceğimiz parayı veren yok...

Bu arada Umarım Poljak olayı doğrudur..O zaman Neslihanın gelmesine üzülmem...

Abovvvv...

Poljak-garay-kim-Neslihan anammmm
Ecz eğer Poljak ı gönderiyorsa daha iyisine göz dikmiş demektir. Umarım Fabiana yada Thaisa olmaz bu göz diktikleri yabancılar. Lakin ben Poljak olayına pek inanmıyorum daha doğrusu inanmak istemiyorum. Yabancı sınırı varken yerli pç + Çok iyi yerli orta benim daha favori kadrom olurdu. Ama Bauer ısrarla ben gidicem sınırlamaya takılmak istemiyorum diyorsa,Poljak ta benim için sorun değil kota neyim diyorsa ne ala. Ama bilemedim şimdi.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #493 : 22 Mart 2014, 21:28:17 »
Eczacıbaşı'nda Thaisa'yı Fabiana'yı alacak vizyon yok merak etmeyin :)

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #494 : 22 Mart 2014, 23:51:31 »
Kim'in oynamadığı Beşiktaş ve Eczacıbaşı maçlarında Garay'ın performansı ortada. Seneye Garay takımda kalmazsa eksikliğini o zaman anlarsınız :) Eczacıbaşı maçında çıkan toplara bakıyorum inanılmaz. Merve Garay arkayı süpürüyor, Glass da fena defans yapmıyormuş aslında.
Arkada Merve ile süpürücü Önde Neslihan'ı blok manyağı yapıyor :D Napsın daha kız.
Brezilya'daki yeni sistem lehimize oldu. 7 yıldızlı oyuncu sayısı 3 iken 2ye düştü. Umarım başka bir kulübe gitmez şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşayıp gider.