Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811506 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #600 : 03 Nisan 2014, 12:48:43 »
eczacıbaşı seneye çok hız dalıyor şimdi de koç için ze roberto ismi geçiyormuş nerimanı da almayı düşünüyorlarmış

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #601 : 03 Nisan 2014, 15:15:56 »
Valla Larson neyse hadi de Ze yi yüreciğim kaldırmaz. Brezilyalıları ayrı bir seviyorum ne yapimm
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #602 : 03 Nisan 2014, 17:01:32 »
Ze Roberto'yu başka takımın başında görmek, yürek dayanmaz buna .
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #603 : 03 Nisan 2014, 17:29:51 »
Bu yürek nelere dayandı koymuşum Ze'ye :) 8)
İyi para verilir ise gider sonuçta profesyonel adam...
Tek sart ile hoca olsun ama neslihan da takımda kalacak ise gelsin :) 8)

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #604 : 03 Nisan 2014, 17:30:05 »
Valla biraz absürd gelebilir ama Ze yi bizdeyken bir türlü sevemedim ben. İlk geldiği sezon baya hatalar yaptı, iki kez 5.sette vakıfbanka 7-2 den set verdi, biri türkiye kupasında biri de ŞLde. Hemde çok kritik maçlardı biri ŞL yarıfinal biri de eleme maçıydı. O maçları yenildik ve elendik iki kupadanda.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #605 : 03 Nisan 2014, 17:33:42 »
Ben üzülürüm açıkçası onu görmeye :(
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #606 : 03 Nisan 2014, 19:39:39 »
Ze Avrupa'ya dönerse Rabita onun için daha cazip olmaz mı? Fenerbahçe'nin Abbondanza ile devam edeceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #607 : 03 Nisan 2014, 20:19:38 »
Bugün arkadaşla konuşuyorduk konu 3 Temmuz ve Fenerbahçe'nin bu günlerdeki her alanda üstün haline geldi. Neyse muhabbet uzun ama şunun için yazdım.
Emre Batur ve Naz Aydemir sürece kurban verdiğimiz isimlerdi. Umarım ikisi de yeniden takıma döner ve o kötü yılların ölü toprağını tamamen atarız üstümüzden en azından voleybol için. Naz'a ne kadar muhalif olduğumu bilen bilir ama bugünkü sohbet beni çok ikna etti. Bundan sonra her platformda ikisinin transferi için görüş bildiricem umarım gelirler.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #608 : 03 Nisan 2014, 20:35:10 »
@ UniqueFB

Elif'in şuana kadar ki performansı bence Naz'dan daha iyi.
...

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #609 : 03 Nisan 2014, 20:41:46 »
@ UniqueFB

Elif'in şuana kadar ki performansı bence Naz'dan daha iyi.

Katılıyorum ama Elif belli bir yaşa geldi ve sezon başında en yakın zamanda çocuk yapmak istiyorum dedi smaçör programında. Tabi sezon başında bu kadar takımın parçası olamadığından muhtemelen geçen sene gibi yedekte zaman öldüreceğini düşünerek çocuk planı da yapmış olabilir bilmiyorum.
Elif kalsa kalsa 1 sezon daha kalır gibi. Ondan sonrasını da düşünmek lazım. Geriden yerli pasör gelmiyor. 1 yabancı kontejyanını pasöre harcamak dezavantajlı kesinlikle. Bu sezon olmasa da gelecek sezon Naz yine gündemimize gelicek. Ben ona karşı önyargımı kırdım.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #610 : 03 Nisan 2014, 20:48:58 »
@ UniqueFB

Elif, Abbondanza ile yeniden doğdu.
Şu form durumuyla en az 2-3 sene daha üst seviyede çok rahat oynar.
O yüzden çocuk planlarını ileri bir tarihe ertelemesi hem kendi kariyeri hemde bizim açımızdan önemli. :)

Benim Naz'a karşı transfer döneminde sinirlendiğim olmuştur ama ön yargı namına bir durum olmadı.
O yüzden şayet gelirse benim açımdan bir sıkıntı olmaz.
Keza Emre içinde aynı düşüncedeyim.
...

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #611 : 03 Nisan 2014, 21:13:06 »
Bugün arkadaşla konuşuyorduk konu 3 Temmuz ve Fenerbahçe'nin bu günlerdeki her alanda üstün haline geldi. Neyse muhabbet uzun ama şunun için yazdım.
Emre Batur ve Naz Aydemir sürece kurban verdiğimiz isimlerdi. Umarım ikisi de yeniden takıma döner ve o kötü yılların ölü toprağını tamamen atarız üstümüzden en azından voleybol için. Naz'a ne kadar muhalif olduğumu bilen bilir ama bugünkü sohbet beni çok ikna etti. Bundan sonra her platformda ikisinin transferi için görüş bildiricem umarım gelirler.

emreye birsey diyemem ama benim icin naz noktasindaki kriter su; 3 temmuzdan sonra neden bizim kulup karisik iken ve kendi kulubu (koredeki) sikinti verir iken kim gitmedi de naz gitti. kim bir de yabanci bu ulkede. alir bavulunu gider istedigi yere. ki kimin seviyesinin yanindan gecemez naz. simdi kim yuksek aliyor naz almiyordu para vermedik vs denilecek. daha pek cok sey soylenebilir nazi mazur gostermek icin. ama hepsi bana gore hikaye.
kimi dunya taniyor. herkes hayran. gitmiyor.
naz 3 temmzu vb ini bahane edip gidiyor. biz de
ah 3 temmuz ah! deyip sineye cekip bir daha donsun diye yoluna bakacagiz. burada bir abimiz yazmisti pilli bebek diye. aynen katiliyorum.

bir de yabanci sinirindan dolayu bana gore armanin kiymeti bilmeyen ve gittikten sonra demecleriyle uzerine tuy diken kisileri, rakipte olup sirf Turk diye sulandigimiz kisilerin hicbiri bize yaramaz. (naz nesli ozge vb) sirf yabanci sinirindan dolayi armaya yakismayan veya yakismayacak olanlarin bu arma altina girmesine kesinlikle karsiyim. basari icin herkese kapi acik zihniyeti bize gore degil. bir de ben bunlari yazinca emrenin gsdeki hallerini veya elifin Fb oncesi demeclerini one surenler oluyor. onlarin gelmesi de yanlistir. ama onlar geldi bunlar da gelebilir demek ise daha buyuk yanlistir. zira bu skilde hareket yanlista israr olur.

HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #612 : 03 Nisan 2014, 23:12:58 »
Naz'ın ayrılışının ve sonradan verdiği demeçlerin haklı yanı yok. Ben de bugüne kadar öyle düşünüyordum. Ama olay 3 Temmuz bayan basketbol dışında her şubede yaşadığımız zirveden uzak kalma hali ve şuan bulunduğumuz hemen her dalda başarılı halimiz. Hani arkadaşımla yapılan konuşma buydu. Kralın dönüşü hesabı :)
Naz olmasa da başarı yakalıyoruz umarım bu sene kupalar gelicek ve ambargo yılları başlayacak bundan şüphem yok. Ama biraz "rövanş" aslında bizim arkadaşla konuştuğumuz. Naz'ı almak demek diğer rakipleri 2 3 adım geriletmek demek. Onların oynatacak Elif'i yok. Ve her türlü dezvantajlı duruma düşecekler. Hani biz Fenerbahçe'yiz Naz'ı da alırız sisteminize çomak sokarız tarzı bir transfer bu. Guidetti'nin rotasyona uğratmadığı tek isim Naz en çok güvendiği isim de Naz ... O bakımdan stratejin bir değer taşıyor. Elif'in gelecek planlarını henüz bilmiyoruz umarım takımda kalır. Ama Elif'in voleybolu bıraktığı bir ortamda da işimiz kolay değil bunun herkes farkında sanırım.

Emre ve Naz transferleri arasında fark nedir? Transfer sonrası verilen röportajlar hariç bence gitmeleri aynı derece "suç" taşımakta.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #613 : 03 Nisan 2014, 23:25:21 »
Naz bize gelmez kulüp te Naz ı istemez. Bu yüzden bu konuya girmeyeceğim. Lakin Ze ecz ya gelirse Thaisa yı da getirirse vay halimize. Abbondanza  iyi hoş takımı kendine getirdi hoş biz de iyi transferler yapıp onun işini kolaylaştırdık ancak bugün de görüldüğü gibi gerçekten saçmalayabiliyor. Fenerbahçe yi Cl  de taşıyabilecek kalibrede gelmiyor bana . Ne bileyim bir Ze değil. Ze deki karizma apayrı bir hava takıyordu takıma. Ah Ze ahhh inşallah gitmezsin Ecz ya
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #614 : 05 Nisan 2014, 10:17:04 »
Niye gitsin Besim
Gitmesin deki mantık nedir ?
Yani adami kullan at mi yapalım
Bu takımı o başarılı kıldı ise krediyi hak etmiştir.
Her sene yeni hoca yeni sistem vs vs vs