Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811461 defa)

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #630 : 07 Nisan 2014, 12:48:03 »
Cem kardeşim Glass a taktığım yok. Hatta transferini duyduğumda gerçekten çok sevinmiştim. Lakin bu kız ligde yabancı kuralından dolayı oynayamadı pek fazla. O yüzden oyuncularla bütünleşemedi. Pasör için hatta sadece pasör değil ilk 6 oynayan bütün oyuncular için devamlılık esastır birbirlerini tanımaları bakımından lakin pasörün bir tık daha devamlılığı önemlidir çünkü oyunu kuran pasördür. Yani görüyoruz işte kız kötü paslar atıyor olmuyor takım ahengini bir şekilde bozuyor oyunda tutmanın anlamı yok. Bu sezon yükselişe geçmiş bir Elif var al oyuna ı ıhhh ısrarla tutuyor hayır oyuncunun da morali bozuluyor. Aynı durum Aneta için de geçerli. Ben Seda Aneta dan iyidir demem diyemem Aneta gerçekten ritmini bulup maça iyi başlarsa çok iyi oyuncu ama işte onun da düşüşleri oluyor morali bozuluyor. Al dışarı bir kaç sayı bi gözlemlesin bi kendine gelsin sonra tekrar sok oyuna. Abondanza takımı toparladı daha önce de dediğim gibi ama işte yinede soru işaretleri oluyor kafamda. Ze daha önce maç içerisinde yanlışlık yapmıştır doğrudur. Ama aynı hataları tekrar yapacağını düşünmüyorum en iyi örneği Garay ın olimpiyatlarda oyuna girmesiydi zaten aldı paula yı oyundan. Garay parladı oyunda. Ki Ze öyle çok büyük değişiklikleri seven bir koç değildir normalde lakin bu yıl izlediğim bütün milli maçlarda Ze kenidini aşmıştı. Pek çok oyuncu değişikliği ile maçlar kupalar almasını bildi.Demem o ki Bende Anka ile aynı düşüncedeyim Ze ,Bernardo,ve Hugh McCutcheon gelmeyecekse takımda kalsın.

Hoca da zaten ikili oyuncu değişiklikleri ile o dediklerini yapıyor zaten güzel hocam :)

Ze konusunda haklısın ama şu unutulmasın artık ( 2 3 senedir ) o makina düzeninde işleyen Brezilya Mİlli takımı yok , oyuncular bireysel anlamda çok düştüler o yüzden artık Ze tarzını değiştirmek oyuncu arayışına girmek , maç içinde farklı varyasyonlar denemek zorunda ki onu da yaptığı için 2012 olimpiyatlarını da kazandı

Çevrimdışı ozlemct

• Üye

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #632 : 07 Nisan 2014, 13:39:14 »
biliyorum bazılarınız bu neslihan muhabbeti sebebiyle bana çok gıcık oluyor ama beni sevdiğiniz için söylemiyorsunuz :)
ama ne kadar halkı olduğumuz Allah'ın izni Micelli'nin de katkıları ile göreceksiniz :) :)

Neriman alınması şart diyorum ama o salak kızda zorla smaçör oynamak istiyor , onun kafasına vurmak ve '' kızım sen çapraz oynarsın senden smaçör olmaz demek ikna etmek ve transfer etmek lazım
bizim adımıza yapılacak en iyi iş
Seda/ Neriman takasıdır.
Orkun denilen vatandaş oradan istifa etmiş bunlar bu sene yatırımı kesin keserler hele ki Şampiyonlar ligine de gidemeyecekler

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #633 : 07 Nisan 2014, 13:39:37 »
Hadi geçmiş olsun :)
eyvallah hepimiz adına geçmiş olsun :) 8)

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #634 : 07 Nisan 2014, 13:43:10 »
katılıyorum neriman şart zaten seda 1 sene uzatmışdı yanılmıyorsam sözleşmesi bitiyor bak gitsin ona gs forması çok yakışır sektiğinde sıgara kağıtı gecmiyor ayaklarnın altından tam odun biraz sert daldım foruma ama seda olunca tutamadım kendimi :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #635 : 07 Nisan 2014, 13:54:59 »
katılıyorum neriman şart zaten seda 1 sene uzatmışdı yanılmıyorsam sözleşmesi bitiyor bak gitsin ona gs forması çok yakışır sektiğinde sıgara kağıtı gecmiyor ayaklarnın altından tam odun biraz sert daldım foruma ama seda olunca tutamadım kendimi :)

Hoşgeldin.. herkesin dalış şekli biraz farklıdır normal :)

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #636 : 07 Nisan 2014, 14:31:20 »
aneta ve glass yerine önerileri olan varmı ? benim hooker ve fabiola
seda yerinede neriman birde orta içinde dicle
yabancı orta için kararsızım bauer için

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #637 : 07 Nisan 2014, 15:39:08 »
Cem kardeşim gözün aydın Ahanda Nesli uzatmış sözleşmesini:) Diclenur u da kaçırdık Neriman da Ecz ile anlaştı deniliyordu. Bize kala kala Meliha kaldı.Haydı yolumuz açık olsun:) Bu arada Sayın Murat Kaya  yı alkışlarınızla buraya davet etmek istiyorum. Bakalım neymiş şu enteresan transfer görüşmesi.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #638 : 07 Nisan 2014, 15:40:49 »
Cem kardeşim gözün aydın Ahanda Nesli uzatmış sözleşmesini:) Diclenur u da kaçırdık Neriman da Ecz ile anlaştı deniliyordu. Bize kala kala Meliha kaldı.Haydı yolumuz açık olsun:) Bu arada Sayın Murat Kaya  yı alkışlarınızla buraya davet etmek istiyorum. Bakalım neymiş şu enteresan transfer görüşmesi.

hepimizin gözü aydın :)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #639 : 07 Nisan 2014, 15:42:13 »
hepimizin gözü aydın :)
Suss sus ablaya cevap verme:) Valla Murat Kaya moralimi düzeltecek bir haber açıklamazsa iyice depresyona girerim. Zaten nöbetçiydim bugün moralim hepten sinirlendi şimdi

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #640 : 07 Nisan 2014, 15:45:31 »
Neslihan haberine Cem'den çok ben sevindim Zihinbaz öğretmenim. :)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #641 : 07 Nisan 2014, 15:47:48 »
Neslihan haberine Cem'den çok ben sevindim Zihinbaz öğretmenim. :)
Moralim emekliye ayrıldı:))

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #642 : 07 Nisan 2014, 15:54:05 »
mücadele veren ben kaymağını yiyen hakan yaman :)
öyle yağma yok , ama hakan abi Neslihan mevzusuna neden girmediğini ben biliyorum kendisini tutamayacak belden aşağı yukarı ne varsa yazacaktı o yüzden kendisini tuttu bana güvendi :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #643 : 07 Nisan 2014, 15:55:13 »
Bu forumun ilk günlerinde Neslihan hakkında çok aleyhte yazılar yazdım. İncittim kızı, gururuyla oynadım. Fabrikatör Hulusi Kentmen edasıyla ona fabrikada tütün saran Nerbahat muamelesi yaptım. Baktım ki seveni çok, kendi haline bıraktım. Ama anlaşılan çok incinmiş; başka türlü sözleşme yenilemezdi. Nayıır, kendimi affetmiyorum. Nesliiiiii... Zihinbaz'ın emekliye ayrılan moralini SGK kesintisi olmadan ek ders ücretiyle işine geri döndürebilmek için bize gel. :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #644 : 07 Nisan 2014, 15:57:00 »
abi ben Zihinbaz13'ın moralini düzeltirim
salla Neslihan'ı... :)