Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811490 defa)

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #825 : 09 Nisan 2014, 17:06:30 »
Serdar ;
Polen için Vakıfbank'a giden tekliflerin önü arkası kesilmiyor ise Türk voleybolu bitmiştir :)
Burak Bal style olarak yazıyorum voleybol şubeleri kapatılsın :)

Tafmann abi Nati çok çok büyük bir oyuncudur , ciddi anlamda çok özel tüzel sözel ne biliyim ne dersen de ...

şöyle ahlak şubeden bir iki polis arkadaş ( voleybol sporu ile uzaktan yakından ilgisi olmayan ) şu topiği bi okusa beni direkt içeri alırlar :( :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #826 : 09 Nisan 2014, 17:06:47 »
Şu gs'yi hiç anlamıyorum...Alsana Seda'yı Fenerbahçe'nin kaptanını, yüz yıllık gol at ezeli rakibine

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #827 : 09 Nisan 2014, 17:07:17 »
Özellikle kadın voleybol camiası berbat bir hal içinde . Menajerler,site sahipleri ,oyuncular,yöneticiler hepsi iç içe. İstedikleri haberleri istedikleri amaçla yaptırıyorlar. Şu transfer haberlerinin 10'da 1'i neden erkeklerde çıkmıyor mesela?

sence neden ?
erkek voleyboluna bu ülkede ilgi yokta o yüzden gökhan ,
ayrıca bütün siteler demişsin lütfen bizim siteyi ayır töhmet altında bırakma :) :) :) 8)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #828 : 09 Nisan 2014, 17:07:29 »

Serdar ;
Polen için Vakıfbank'a giden tekliflerin önü arkası kesilmiyor ise Türk voleybolu bitmiştir :)

Tafmann abi Nati çok çok büyük bir oyuncudur , ciddi anlamda çok özel tüzel sözel ne biliyim ne dersen de ...

şöyle ahlak şubeden bir iki polis arkadaş ( voleybol sporu ile uzaktan yakından ilgisi olmayan ) şu topiği bi okusa beni direkt içeri alırlar :( :)

ya bırak polisi hanımlar okusa ayvayı yedik ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
    • serdarrsirin
« Yanıtla #829 : 09 Nisan 2014, 17:09:09 »
Serdar ;

Abi çaktırma kendisini galatasaraya itelicem az kaldı.Polen'i alan takım seneyi pas geçer.net
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #830 : 09 Nisan 2014, 17:10:28 »
abi hanımları forumdan twitterdan uzak tutmak laızm hem kendi sağlığımız hemde aile huzuru açısından

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #831 : 09 Nisan 2014, 17:10:50 »
Abi çaktırma kendisini galatasaraya itelicem az kaldı.Polen'i alan takım seneyi pas geçer.net

serdar pas geçer kesin ama nasıl pas geçer orasını tam kestiremedim :)

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #832 : 09 Nisan 2014, 17:13:55 »
Allah Allah ya biz ne planliyoruz acaba yada birileri cok fena salliyor polen ne yahu? Bahar, polen, brakocevic tum vakifi toplayalim takima vm bence salliyor ama insallah garay haberinde patlar voleybolextra

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #833 : 09 Nisan 2014, 17:14:20 »
serdar pas geçer kesin ama nasıl pas geçer orasını tam kestiremedim :)

Seda ve Polen'i al işi bitir kampanyası başlatalım

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #834 : 09 Nisan 2014, 17:15:37 »
Allah Allah ya biz ne planliyoruz acaba yada birileri cok fena salliyor polen ne yahu? Bahar, polen, brakocevic tum vakifi toplayalim takima vm bence salliyor ama insallah garay haberinde patlar voleybolextra
Patlayacak Rufat göreceksin,belki bizde kalmayacak ama o takıma gitmeyecek. Kendi bile emin değil zaten bir sonraki bosetti haberinde Garay'ın ayrılması ihtimaline karşılık demiş.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #835 : 09 Nisan 2014, 17:17:03 »
sence neden ?
erkek voleyboluna bu ülkede ilgi yokta o yüzden gökhan ,
ayrıca bütün siteler demişsin lütfen bizim siteyi ayır töhmet altında bırakma :) :) :) 8)
Polen kendini biraz daha yüksek fiyata galatasaraya aldırmak için iyi yöntem bulmuş mesela ve böyle daha nicesi. Her maç anında drogbaaaaaaaaa yazan oyuncunun Fenerbahçe'de ne işi olur.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #836 : 09 Nisan 2014, 17:18:41 »
Polen kendini biraz daha yüksek fiyata galatasaraya aldırmak için iyi yöntem bulmuş mesela ve böyle daha nicesi. Her maç anında drogbaaaaaaaaa yazan oyuncunun Fenerbahçe'de ne işi olur.
ahh be gökhanım ahh
olur abicim prof hayatta herşey olur
senin pasörün elif'in dediklerinin daha mürekkebi kurumadı , haklı olarak fazla taraftar gözü ile bakıyorsun olaylara
öğrencisiniz tabi para kazanmaya başlamadınız şimdi sizin kanlar deli akıyor , o maaş olayı bi girsin ondan sonra tekrar bi konuşalım

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #837 : 09 Nisan 2014, 17:20:39 »
Bizim adimiza sezonun en kritik aninda bu haberlerin cikmasi hic hos degil, daha sezonun bitmesine 1 ay var yahu en cok da bizim adimizla cikiyor bu haberler bahar, bosetti, garayin ayrilmasi, polen, gamova haberi, 1-2 hafta icerisinde bizim adimiza bu kadar haber cikmasi hayra alamet degil

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #838 : 09 Nisan 2014, 17:22:22 »
Bizim adimiza sezonun en kritik aninda bu haberlerin cikmasi hic hos degil, daha sezonun bitmesine 1 ay var yahu en cok da bizim adimizla cikiyor bu haberler bahar, bosetti, garayin ayrilmasi, polen, gamova haberi, 1-2 hafta icerisinde bizim adimiza bu kadar haber cikmasi hayra alamet degil
Diyorum ya işte berbat bir durum . Kim bilir ne amaçla yapıyorlar bu haberleri?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #839 : 09 Nisan 2014, 17:23:04 »
Fenerbahçe çok büyük çünkü rufat, Fenerbahçe ilgi demek para demek çok şey demek
vakıfbank veya Eczacıbaşı kim yahu , taraftar kitleleri mi var kaç kişiler etleri ne butları ne , bunları toplasan 300 kişi olmazlar işte.
tabiki siteler Fenerbahçe üzerinden transfer haberleri yapacaklar.
boşverin yapsınlar takmayın bu kadar önceden beri yapıyorlardı yine yaparlar gelecekte de yapacaklar.