Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811396 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #840 : 09 Nisan 2014, 17:23:28 »
Yeliz'i alsak çok iyi olacak.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #841 : 09 Nisan 2014, 17:28:34 »
Diyorum ya işte berbat bir durum . Kim bilir ne amaçla yapıyorlar bu haberleri?

Bizim geri donmemiz cok koymus anlasilan bunlara ama eger dogru olursa yanlis birsey yapmis oluruz, kadroyu dagitmak buyuk hata olur,  ama bahar, polen haberleri hic mantikli degil, brakocevic neyse anlarim da yine anetanin yerine alinmasi dogru olur seviye atlamis oluruz isim acisindan, bize aneta kesmiyorken polen ne kadar dogru olur bilemiyorum

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #842 : 09 Nisan 2014, 17:32:09 »
Fenerbahçe çok büyük çünkü rufat, Fenerbahçe ilgi demek para demek çok şey demek
vakıfbank veya Eczacıbaşı kim yahu , taraftar kitleleri mi var kaç kişiler etleri ne butları ne , bunları toplasan 300 kişi olmazlar işte.
tabiki siteler Fenerbahçe üzerinden transfer haberleri yapacaklar.
boşverin yapsınlar takmayın bu kadar önceden beri yapıyorlardı yine yaparlar gelecekte de yapacaklar.

Yüzde yüz doğru

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #843 : 09 Nisan 2014, 17:35:29 »
Fenerbahçe çok büyük çünkü rufat, Fenerbahçe ilgi demek para demek çok şey demek
vakıfbank veya Eczacıbaşı kim yahu , taraftar kitleleri mi var kaç kişiler etleri ne butları ne , bunları toplasan 300 kişi olmazlar işte.
tabiki siteler Fenerbahçe üzerinden transfer haberleri yapacaklar.
boşverin yapsınlar takmayın bu kadar önceden beri yapıyorlardı yine yaparlar gelecekte de yapacaklar.
En iyi çözüm bizim fazla ilgilenmemiz olacak bu haberlerle. Dediğin de haklısın.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #844 : 09 Nisan 2014, 17:37:08 »
Soğuk bir Ocak akşamı, saat 10 civarında, Mert ile Burhan Felek'ten çıkıp metrobüse doğru yürürken İtalya Ligi'nden ve İtalyan oyunculardan bahsediyorduk. İkimiz de "Abbondanza seneye burada kalırsa en az 1 İtalyan alır" fikrinde mutabıktık. Bosetti söylentilerinin çıkması çok şükela oldu.

İtalya Ligi'ni az da olsa takip ediyorum. Bosetti'nin 3. veya 4. alternatif kategorisine sokulacak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Geçen yaz sakatlık yaşadığı için bu sezona tutuk başlamıştı. Bu seneki manşetinin geçen seneye oranla 3-4 puan düşük olmasının tek sebebi bu. Manşet oranı düşük olabilir fakat hata sayısını daha aşağıya çekmiş. Ben voleybolda fazla kiloya kısa boya falan takmıyorum. 2 metre olan orta oyuncuların her maçı 1-2 blokla bitirdiğini biliyoruz. 1.95 olan smaçör ya da çaprazların %30'u zor gördüğünü biliyoruz. Montano'da da fizik var ama beyni yeterli değil. Bosetti şu blok autu kullanma konusunda en iyi oyunculardan birisi. Şu an "hücumundan zeka akıyor" diyebileceğimiz 5 tane oyuncu varsa eğer Avrupa'da, onlardan birisi Bosetti'dir. Enteresan bir gücü ve sıçraması var, %43 ile oynuyor. Bir oyuncu tabii ki tek başına iyi olamaz ya da bu yaptıklarının tamamı tabii ki sadece kendi kalitesiyle ilgili değildir. Bosetti şimdiye kadar hep Signorile, Lo Bianco, Berg, Ferretti gibi pasörlerle oynadı. Eğer gerçekten böyle bir olasılık varsa, Bosetti'den tam verim alabilmek için iyi pasör koymak gerekiyor takıma. Hayırlara vesile diyeyim, inşallah olur.

Not: Eklemeyi unutmuşum, Şubat'taki kupa maçlarının ardından Bosetti önümüzdeki sene yurtdışında oynamak istediğini söylemişti.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2014, 18:18:05 Gönderen: Erdenay Güler »

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #845 : 09 Nisan 2014, 17:41:04 »
Sezon bitmedi önümüzdeki iki kritik kupa var hatta Şampiyonlar Ligine gidememe ihtimalimiz bile var ama çıkan bu haberler çok canımı sıktı. Garay kesin gitti deniyor, Sürekli PÇ haberleri çıkması Aneta'yı nasıl etkiler bilemiyorum. Pasör isimleri geçiyor, Bu kadar transfer haberi çıkarken Kim'den ses seda yok ... Valla büyük beklentilerim vardı hayal kırıklığına uğruyorum. Bosetti'lerin diğeri gelseydi bari :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #846 : 09 Nisan 2014, 17:41:29 »
Soğuk bir Ocak akşamı, saat 10 civarında, Mert ile Burhan Felek'ten çıkıp metrobüse doğru yürürken İtalya Ligi'nden ve İtalyan oyunculardan bahsediyorduk. İkimiz de "Abbondanza seneye burada kalırsa en az 1 İtalyan alır" fikrinde mutabıktık. Bosetti söylentilerinin çıkması çok şükela oldu.

İtalya Ligi'ni az da olsa takip ediyorum. Bosetti'nin alternatif kategorisine sokulacak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Geçen yaz sakatlık yaşadığı için bu sezona tutuk başlamıştı. Bu seneki manşetinin geçen seneye oranla 3-4 puan düşük olmasının tek sebebi bu. Manşet oranı düşük olabilir fakat hata sayısını daha aşağıya çekmiş. Ben voleybolda fazla kiloya kısa boya falan takmıyorum. 2 metre olan orta oyuncuların her maçı 1-2 blokla bitirdiğini biliyoruz. 1.95 olan smaçör ya da çaprazların %30'u zor gördüğünü biliyoruz. Montano'da da fizik var ama beyni yeterli değil. Bosetti şu blok autu kullanma konusunda en iyi oyunculardan birisi. Şu an "hücumundan zeka akıyor" diyebileceğimiz 5 tane oyuncu varsa eğer Avrupa'da, onlardan birisi Bosetti'dir. Enteresan bir gücü ve sıçraması var, %43 ile oynuyor. Bir oyuncu tabii ki tek başına iyi olamaz ya da bu yaptıklarının tamamı tabii ki sadece kendi kalitesiyle ilgili değildir. Bosetti şimdiye kadar hem Signorile, Lo Bianco, Berg, Ferretti gibi pasörlerle oynadı. Eğer gerçekten böyle bir olasılık varsa, Bosetti'den tam verim alabilmek için iyi pasör koymak gerekiyor takıma. Hayırlara vesile diyeyim, inşallah olur.

İşte bilenin hali başka oluyor .
yorumdan kalite akıyor ,olumlu olumsuz her türlü bilgi akıyor akıyor da akıyor yahu..
şimdi bu yorum üzerine ne denir ki ?
bu adam kaliteli hemde çok , kaliteli dediğim Bosetti değil yanlış anlaşılmasın Erdenay tabiki :) ;)

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
« Yanıtla #847 : 09 Nisan 2014, 17:41:45 »
cem kardeşim Allah neşenizi bozmasın yahu bayan voleybol sitesi mi cem ağrak evlendirme sitesi mi ne oluyor burda.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #848 : 09 Nisan 2014, 17:42:40 »
iyide erdenay
1.79 kuk garay gidecek yerine 1.75 lik bosetti mi gelecek afSjgşadskfjgaşldskgjaşlfkgjlVŞsngşSJGFŞskd

ben beğenmedim :( :( ;) ;)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #849 : 09 Nisan 2014, 17:45:11 »
cem kardeşim Allah neşenizi bozmasın yahu bayan voleybol sitesi mi cem ağrak evlendirme sitesi mi ne oluyor burda.

yok be abicim kafalar dağılsın diye goygoy yaptık biraz .
daha sezon bitsin sonra konuşuruz transferleri ;)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #850 : 09 Nisan 2014, 17:49:23 »
Arkadaşlar BAHAR konusu ciddi...

Bugun teyitlettik.Öyle bir hamle var...Diğer forumda yazmadım..Buraya yazıyorum...Bir arkadaş sormuş..Evet var demiş..(Milli bir voleybolcu)
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #851 : 09 Nisan 2014, 17:49:29 »
Bosetti benim için hayal kırıklığı olur net. Ben izledim desem yalan olur sadece bir kaç milli maçta o kadar lakin yukarıdada Erdenay kardeşimin de belirttiği gibi Bosetti yi alıyorsan onu oynatacak pasör alman lazım. Tıpkı Garay gibi. Garay ı oynatacak pasörü biz bulamadık veya alamadık hücumda o yüzden iyi değildi. Ama bizim arka alana level atlattı bu bir gerçek. Garay gitmesin ne olurrrr
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #852 : 09 Nisan 2014, 17:50:12 »

Bugun teyitlettik.Öyle bir hamle var...Diğer forumda yazmadım..Buraya yazıyorum...Bir arkadaş sormuş..Evet var demiş..(Milli bir voleybolcu)
Söylenene göre Bahar kendi menejerini bize göndermiş. Gui truva atı mı gönderiyor bize nedir anlamadım gitti.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #853 : 09 Nisan 2014, 17:53:17 »

Dicle-Vakıfbank haberleri yeniden çıktı Eczacıbaşı transferi resmi değil sanırım. Bu iş olucak gibi. Yönetim olaya el attı galiba Bahar'ı göndermek için bir şekilde Gui ile anlaştılar.

Gezi Parkı'nın meşhur kırmızılı kadın temalı fotoğraf ödül aldı diye Vakıfbank bir yarışmada sponsorluktan çekilmişti. Ağbiler epey muhafazakar yani takımda böyle bir şeye sıcak bakmıyor olabilirler

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #854 : 09 Nisan 2014, 18:06:41 »
Eda Bauer ikilisini gelecek sezon ligde de kullanmayı düşünürken Bahar'dı Bosettiydi ilginç haberler geliyor...Bunlar doğruysa yine yabancı kuralından dışarda kalacak oyuncular olacak...Elde Gökçen varken Bahar şart mıdır? Yerli smaçör yerine yabancı almak ve kontenjanı buraya kullanmak doğru tercih midir. Takımın  taşlarıyla bu kadar oynamak da doğru mudur