Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811509 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #885 : 09 Nisan 2014, 22:16:24 »
Nedense Garay haberlerine hiç üzülmedim , haberler doğruysa yolu açık olsun. Umarım Ernardo Gomez (sezon bitmeden Japon takımıyla anlaşmıştı) gibi , takımının şampiyonluğunda büyük pay sahibi olarak gider.

Ama şunu söyleyeyim , Garay bu sezon beklentimin altında kaldı. Eğer sırf savunma performansına göre yerine adam bakacaksak Esra hakikaten Garay'dan daha faydalı olabilir.

Ha Bosetti doğru isim midir ? Bence değildir. Bence doğru isim Giulia Leonardi yanında Tatiana Kosheleva'dır. Doğru isim Dicle Babat'tır ya da Jovana Stevanoviç'tir.

ah be Serkan telefonda konuştuğumuz gibi Rus paketi yapsak güzel olur ;)
belki Kosheleva nın yarıda kalan gelişimi burada ilerleyebilir

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #886 : 09 Nisan 2014, 22:18:10 »
Kim dışında kimse vazgeçilmez değil belki de ama benim dediğim şuydu: Garay gidiyorsa ondan daha iyisini alamayacağın için pasör ve pasör çaprazını daha da güçlendirirsin mesele hallolur. Bosetti kaliteli bir oyuncu ama Garay'ın gitmesiyle oluşan açığı daha iyi bir pasör daha dominant bir pasör çaprazı ile kapatırız olur biter. Mesele sadece bu. Garay gitmiş dönüşü yok. Larson gelmiyor o iş de bitmiş. Takımı üst seviyede tutmak için başka hamleler şart.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #887 : 09 Nisan 2014, 22:22:14 »
Kim dışında kimse vazgeçilmez değil belki de ama benim dediğim şuydu: Garay gidiyorsa ondan daha iyisini alamayacağın için pasör ve pasör çaprazını daha da güçlendirirsin mesele hallolur. Bosetti kaliteli bir oyuncu ama Garay'ın gitmesiyle oluşan açığı daha iyi bir pasör daha dominant bir pasör çaprazı ile kapatırız olur biter. Mesele sadece bu. Garay gitmiş dönüşü yok. Larson gelmiyor o iş de bitmiş. Takımı üst seviyede tutmak için başka hamleler şart.

kosheleva her ikisinden de iyi oyuncu , hani hepimizin dilinden düşmeyen komple smaçör tabirine cuk diye uyan bir oyuncu ama geliştirmek istemiyor kendisini ammavelakin SErkan söylediği gibi hedef turnuvalarda çok başarılı işler çıkartıyor

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #888 : 09 Nisan 2014, 22:26:45 »
Ben direkt güçlenecek demiyorum. Güç kaybedecek söylemine karşı çıkıyorum. Garay'ın bulunmaz Hint kumaşı olmadığını, sene başında kendisinden beklenenlerin altında kaldığını ve Bosetti'nin de onun ayarında olduğunu söylüyorum. Ayrıca eğer Bosetti'nin şimdiye kadar oynadığı pasörler gibi bir oyuncu monte edilecekse yanına, takımın şu an ki haline göre de ilerleme kaydedeceğini düşünüyorum.
Garay ı da hızlı oynatacak pasör alınsaydı Garay da daha fazla hücumda etkili olurdu. İş pasörde yani. Balım hep beraber görelim Elif ile Bosetti denildiği gibi iyi olacak mı
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #889 : 09 Nisan 2014, 22:28:03 »
kosheleva her ikisinden de iyi oyuncu , hani hepimizin dilinden düşmeyen komple smaçör tabirine cuk diye uyan bir oyuncu ama geliştirmek istemiyor kendisini ammavelakin SErkan söylediği gibi hedef turnuvalarda çok başarılı işler çıkartıyor

Avrupa Şampiyonası'nda izlediğimiz Kosheleva çok çok iyiydi Sokolova'yı hatırlattı harbiden. Ama Rus oyuncuları ülkelerinden çıkarmak zor. Şimdi Kazan da kupa kaldırdı o inat Moskova kupayı kaldırana kadar devam ederler Goncha ile o.

Aslında bakıldığında komple smaçör oyuncu yetişmiyor gibi bir şey. Yeni nesillerin hepsi hücum meraklısı komple oyuncu 90 kuşağında henüz çıkmadı en büyükleri 24 yaşında ki az değil. Brezilya'lı Gabi var şuan umut vaad eden. Bı sıkıntı kadın voleybolun seviyesini düşünüyor. Top çıkmayınca defans olmayınca tat olmuyor.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #890 : 09 Nisan 2014, 22:29:18 »
Garay ı da hızlı oynatacak pasör alınsaydı Garay da daha fazla hücumda etkili olurdu. İş pasörde yani. Balım hep beraber görelim Elif ile Bosetti denildiği gibi iyi olacak mı

Elif'in bu yavaş pasları olduğu sürece zor ama inşallah olur. Hepimiz Sarı Meleklerin başarısını istiyoruz sonuçta.

Bu arada Sheilla Türkiye'ye gelir de biz alamazsak Vakıfbanka kaptırırsak Koca bir yazıklar olsun çekerim tüm yetkililere.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #891 : 09 Nisan 2014, 22:35:51 »
Esra bize gelmez her ne kadar Fenerbahçeli olursa olsun Eda gibi bir fanatikliği yoktur. Eda yı kulübün kapısından kov bacasından girer tabiri caizse. Esra daha profesyonel. Gelmiş bilmem kaç yaşına çocuk sahibi olmak istiyor . Fenerbahçe daha önce hiç mi düşünmedi acaba Esra yı_ Bence düşünmüştür ama gelmemiştir. Herkes iyi bir pasörden bahsediyor hani Bosetti yi oynatıp uçuracak pasörden lakin Bizim 2 smaçörümüz ve 1 pç mız yabancı olduğu müddetçe ligde Bosetti bacım Elif e mahkum. Elif bu sene kendini aştı beklentilerin üstünde performans gösterdi ki yüzümüz güldü sayesinde lakin bu oyununun devamlılığı olacak mı yoksa şampuan reklamlarındaki saçların ağır ağır dalgalanışı hızındaki paslarına geri dönüş mü olacak ? Bunu bilmiyoruz .Elif in bu sene takımı güzel oynatmasındaki en önemli etkenlerden biride eline gelen iyi manşetlerdi. O manşet düzeni bozulursa Bosetti bacım %38 leri bile zor görür hücumda.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #892 : 09 Nisan 2014, 22:46:14 »
Besim geldi dağılabiliriz ;) :)
Size dedim şu adam gelmeden mutabık kalalım diye 8)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #893 : 09 Nisan 2014, 22:49:59 »
Şimdi besim abi dhdlshfkfhsnsvdjdbskd
Ben herkese birisini ayarladim sana saori düştü :).

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #894 : 09 Nisan 2014, 22:52:39 »
Hahaha…  Evet, sikinti nedir, simdi bi anlatin bakalim :)
Sıkıntı çok. Garay gitmiş Bosetti gelmiş. Polen abla seni Fenerbahçede çubuklu forma ile görmek istiyorum diye tiwit atan hayranını favlamış. Bahar ı alıyormuşuz.Broko ile görüşüyormuşuz.Ülkenin durumuna hiç ama hiç değinmeyecem :)

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #895 : 09 Nisan 2014, 22:53:44 »
Abi herkese birini ayarladım diyorsun da beni açıkta bıraktın yahu :(

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #896 : 09 Nisan 2014, 22:53:53 »
Ha bu arada ayak küçük parmağımı dolabın kenarına vurdum. Acım yetmiyormuş gibi birde fiziksel acı çekiyorum. Zalimsin voleybol

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #897 : 09 Nisan 2014, 22:55:58 »
Abi herkese birini ayarladım diyorsun da beni açıkta bıraktın yahu :(
Ahaha abicim sizin kozuch ile bebeniz olacak neredeyse :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #898 : 09 Nisan 2014, 23:04:36 »
Şubenin Transfer felsefesi '' Ne yapıp Ne edilip BEsim'i heyecanlandırak bir isim alacağız '' :)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #899 : 09 Nisan 2014, 23:06:46 »
Ben acikcasi, Garay'dan bu sene memnun kalmadim.  Guzel bir takim olunca, cogu zaman hicbir sey siritmadi.  Ancak o hep bahsettigimiz kriz anlarinda, sapkadan tavsan cikaran oyuncu ve koc goremedim ben.  Bu demek degil ki, takim ve hocada ilerleme potansiyeli var: bu sene gelinen noktanin basarili oldugunu kimse inkar edemez.  Sanirim, tadi damagimizda kalan 2012'deki takimin yukselttigi cita bizim kalbimizi daha cok acitacak. 

Bosetti, dogru bir takimda, gorevini layikiyla yerine getirir.  Ama ismini gorunce veya izleyince heyecanlanir miyim?  Acikcasi, heyecanlanmam.  Surekli lafini ediyoruz zaten: Beni heyecanlandiracak oyuncu 3-4 sene once de Larson'du, bugun de Larson.  O yonden istikrarliyim. 
Koç konusuna ve Garay konusuna katılıyorum ama şu da bir gerçek ki Garay ın pasörle tam anlaşamadığıda bal gibi ortadaydı. Garay ı oynatacak pasör Elif değildi bunu biliyoruz zaten. Aynı şekilde Bosetti de benCe beklenenin altında kalacak. Beni heecanlandıran 4 isim olmuştu Gamova,Kim,Garay,Kasia.Ama geçen yılki hezimetten sonra Garay a duyduğum heyecan tarif edilemezdi. İnşallah gitmez inşallah kalır takımda ne diyelim artık. Ha gitmek istiyorsa ısrarla diyecek bir şey yok yolu açık olsun