Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811565 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1050 : 15 Nisan 2014, 11:29:00 »
Doğru diyorsun ama öyle oluyor :) Zaten o huzursuzluklar hep dedikodu, işin aslını bilmiyoruz.
İşin diğer tarafını düşünürsek de boyu kısa ve blok dezavantajı olduğu doğru ama Kim'i, Eda'yı ve kalırsa Garay'ı çok güzel oynatır.
Bir röportajlarında Seda ve Eda en çok oynamak istedikleri pasör ismi olarak Leo'yu söylemişlerdi, belki kulis yapıyorlardır :)

Aynen ayrıca çok samimiyet ile söylüyorum ki erkekler çok daha fazla dedikodu yapıyorlar :( :(
yani işin aslı insanın olduğu yerde sorun olmama ihtimali yok - önemli olan geçimi kolay bir insan mı yoksa huysuz zor bir insan mı ama orasını bizler bilemeyiz.
Lo Bianco cidden çok büyük bir pasördür hani şu hali ile bile gelsin şurada ağzımızın suyu aka aka izleriz :)

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1051 : 15 Nisan 2014, 11:31:46 »

Türkiye de oynayan yabancı oyuncu Türk takımlarından birine transfer olduğunda ödenmesi gereken bonservis olayı değişmediği sürece ben bu yıl Türkiye de oynayan yabancı oyuncuların (adı ne olursa olsun) transfer edilmesini istemiyorum.

Kaç yaşına gelmiş oyuncunun son aldığı ücreti takımına verip O oyuncunun rakip takımda son yılını bedavaya getirmeye karşıyım.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #1052 : 15 Nisan 2014, 11:32:02 »
ben bildiğim kadarıyla konuşayım sitelerin yazdığı bir çok haber var sadece bir tanesi doğru birde brakocevic yazıldı oda tam doğru değil ne olacağı belirsiz bir durum

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1053 : 15 Nisan 2014, 11:47:52 »
Türkiye de oynayan yabancı oyuncu Türk takımlarından birine transfer olduğunda ödenmesi gereken bonservis olayı değişmediği sürece ben bu yıl Türkiye de oynayan yabancı oyuncuların (adı ne olursa olsun) transfer edilmesini istemiyorum.

Kaç yaşına gelmiş oyuncunun son aldığı ücreti takımına verip O oyuncunun rakip takımda son yılını bedavaya getirmeye karşıyım.

Böyle saçma bir uygulama mı var? Voleybol camiasında akıl dışı hurafelerin bolluğunu biliyordum ama kendilerini aşmışlar.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1054 : 15 Nisan 2014, 11:51:10 »
Böyle saçma bir uygulama mı var? Voleybol camiasında akıl dışı hurafelerin bolluğunu biliyordum ama kendilerini aşmışlar.

Evet var ne yazık ki. Bayan basketbolda da var bildiğim kadarı ile.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ozgunoz

• Üye
« Yanıtla #1055 : 15 Nisan 2014, 12:22:54 »

1nci.. Lo Bianco'yu çok severim , geçirdiği meme kanserini güzel atlattı ve sonrasında parkelere geri döndü , bergamo yılları gibi değil farkındayım ama özellikle bu sene iyi maçlar çıkartıyor ama Lo 'yu gibi bir voleybol efsanesini Galatasaray gibi bir takıma açıkcası yakıştıramamıştım ama haklı olarak para kazanmak için burayı tercih etti , dünya üzerine yeni gelen pasörler yetenek fakiri olduğun için 35 yaşında olsa bile biraz eski halinde olmazsa bile günümüzdeki bütün pasörlerden kat kat iyidir.
Undersize dır ama oyun zekası üst düzeydir.
Besim ona geçenlerde kadayıf filan demişti Besim bir sonraki geldiği zaman onu Kayseri'ye götürcem ekmek kadayıfı yedircem , kadayıfın ne kadar önemli olduğunu anlar o zaman :)

Noktasından virgülüne kadar aynı fikirdeyim, cuk oturur tabirini düşünmeden kullanabilirim. Pasörlüğü ve kişiliğnin yanında ligimizi bilmesi de büyük avantaj. inşallah gerçekleşir,Cem bey ekmek kadayıfı kaymaksız olmaz yolunuz düşerse ben sizlere ısmarlamak isterim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1056 : 15 Nisan 2014, 14:23:37 »
Sokolova bizden Eczacıbaşı na gittiğinde 600 bineuro para almıştık hakan abi..

Vallaha eğer alacağımız oyuncu bize katkı verip sınıf atlatip kupa aldiracak ise buy out verilmesinde sakinca görmüyorum.  Varsın son senesi.bedavaga gelsin.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #1057 : 15 Nisan 2014, 15:09:07 »
Kararsizim Leo konusunda, umarim gelirse sadece SLde oynar ligde oynatmak gibi sacma bir hata yapmayiz. Ben simdiden cikan tum transfer haberlerine karsiyim da.. Ama Leo mu Lloyd diye sorsalar Lloyd derim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1058 : 15 Nisan 2014, 15:16:56 »
Kararsizim Leo konusunda, umarim gelirse sadece SLde oynar ligde oynatmak gibi sacma bir hata yapmayiz. Ben simdiden cikan tum transfer haberlerine karsiyim da.. Ama Leo mu Lloyd diye sorsalar Lloyd derim

ciddi misin ?

rufat Lo dan bahsediyoruz 2000 sonrasın bayan voleyboluına damga vurmuş bir pasörden bahsediyoruz Llyod kim yahu diyeceğim ama ayıp olaacak ama olsun kim yahu , daha ne yapmış hangi başarısı ile bu kadar övgü alıyor cidden merak ediyorum

haa dersen ki abi ben Anete'den sıkıldım tosun gibi Lloyd daha güzel kız bak o zaman sana hak veririm ,Lo yaşlı zaten saha da uymaz

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1059 : 15 Nisan 2014, 15:19:14 »
Lo Bianco blok açısından büyük zaafiyet yaratır.Artık voleybol git gide fizik güç oyununa dayanıyor.Olası rakiplerimiz Dinamo kazan vakıfbank gibi takımların hep pasörleri uzun boylu ve blok zaafiyeti yaratmayan oyuncular.Gamova Brakocevic Larsson Gözde gibi oyuncular Lo bianconun koridorunu madene çevirir hiç gerek yok Wei Lloyd Maja gibi oyuncular varken

lloyd un fiziğinden/boyundan atletizminden  haberin var mı ?

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1060 : 15 Nisan 2014, 15:24:18 »
bayanların olduğu yerde mutlaka gerginlik çıkar diyeceğim ama çok ayıp etmiş olurum :( hemde senin yazdığına cevap olarak ;)
öyle birşey yazarsam zihinbaz hocam bana kafa kol dalar diye susuyorum :( ;)

Estağfurullah Cem kardeşim doğru söze ne hacet önümü iliklerim bu düşüncende. Ama işte ağzı torba değil ki büzesin. Bay bayan farketmiyor yapan yapıyor dedikodusunu. Mesela bizde bir mdr yrd. sı var okuldaki tüm bayanları toplayalım onun kadar dedikodu laf taşıma yapmıyor:)Bu arada bugün itibari ile müdüre daldım. Haklıydım sonunda dediğime geldi.Pazar gününün bütün hırsını adamcağızdan çıkardım iyi mi :)))Bu konuları geçecek olursak bilemedim şimdi Leo yu. Hani Leo bir efsanedir lakin bel sakatlığı da var. Gs de kötü gelen manşetlerle anca bu kadar oynatabildi takımı. Şu anki kadroda bizim manşet sıkıntımız gs gibi değil o yüzden daha iyi oynatacağı ortada ama işte seneye manşet düzenimiz nasıl olacak orasıda muamma. Yani Leo dönemi kapandı gibi bir şey hani aklımda Maya vardı Carli vardı ama işte ne bileyim içime sinen bir durum değil.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

• Üye
« Yanıtla #1061 : 15 Nisan 2014, 15:33:37 »

ciddi misin ?

rufat Lo dan bahsediyoruz 2000 sonrasın bayan voleyboluına damga vurmuş bir pasörden bahsediyoruz Llyod kim yahu diyeceğim ama ayıp olaacak ama olsun kim yahu , daha ne yapmış hangi başarısı ile bu kadar övgü alıyor cidden merak ediyorum

haa dersen ki abi ben Anete'den sıkıldım tosun gibi Lloyd daha güzel kız bak o zaman sana hak veririm ,Lo yaşlı zaten saha da uymaz

Leo nun kariyerine lafim yok saygim sonsuz, ama bu Leonun 2 yildir patatese dondugunu degistirmiyor. Bir oyuncu sadece ve sadece kariyere gore alinmaz, son durumunu da goz onunde bulundurmak lazim

• Üye
« Yanıtla #1062 : 15 Nisan 2014, 15:34:50 »

Lloyd 1.78 lo bianco 1.72.Lloydun çıkabildiği yükseklik Lo bianconunkinden daha fazladır aynı şekilde blok yapabilme yeteneğide.Wei-Maja-Lloyd şeklinde olur sıralamam

Wei Lloydu anladim da hangi majadan bahsediyorsun onu anlamadim

• Üye
« Yanıtla #1063 : 15 Nisan 2014, 15:35:40 »

Ognjenovic

Anladim

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1064 : 15 Nisan 2014, 15:35:40 »

Lloyd mu Leo mu diyenler için geçen yıl F4 3 lük maçını tekrar bir izlesinler derim sadece.

FENERBAHÇE