Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811509 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1080 : 15 Nisan 2014, 16:08:31 »
Seda da vardı stres kırığı bu sene hiç sorun oldu mu? Ayrıca Lloyd zaten Şampiyonlar ligi için alınsın diyoruz o da maksimum 12 maç. Hadi rotasyon nedeniyle 3-4 maçta ligde oynasın yeter de artar bile.

Ayrıca Lloyd bu sene ligde 20 maç oynadı, playofflarda da oynamaya devam ediyor.

seda bu hale geldiyse stres kırığı yüzünden gelmiştir. 10 cm sıçrayamıyor ki yerden , daha ne etkisi olabilir ki

boşver şimdi pasörü game of thrones spoiler versene özelden :)
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 16:10:02 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1081 : 15 Nisan 2014, 16:14:13 »
seda bu hale geldiyse stres kırığı yüzünden gelmiştir. 10 cm sıçrayamıyor ki yerden , daha ne etkisi olabilir ki

boşver şimdi pasörü game of thrones spoiler versene özelden :)
Sen şimdi  Game Of Thrones  u bırak da söyle bakalım senin kulağın deliktir. Ne olacak bizim şubenin hali hangi oyuncular gelecek. Hadi gidecekleri az çok biliyoruz da:)
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1082 : 15 Nisan 2014, 16:15:06 »

beyler bayanlar Allah aşkına mutabık kalalım
gece 11 suları Besim gelir buraya sabaha kadar anlaşamayız
forumca uykusuz kalırız
o yüzden CArli gelsin diyorum ;)
burdan rufat ve casak a selam gönderiyorum :)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1083 : 15 Nisan 2014, 16:16:49 »

beyler bayanlar Allah aşkına mutabık kalalım
gece 11 suları Besim gelir buraya sabaha kadar anlaşamayız
forumca uykusuz kalırız
o yüzden CArli gelsin diyorum ;)
burdan rufat ve casak a selam gönderiyorum :)

Buradan Carli Fb de diyebilir miyiz? :)

Çevrimdışı ozgunoz

• Üye
« Yanıtla #1084 : 15 Nisan 2014, 16:17:33 »
Gsnin F4e evsahipliği yaptığı turnuvada Yamamayı tek başına 3.yaptı diyebilirim.Önce ilk yarı finaldeki rabita maçında kenardan Caracutanın yerine oyuna girip maçı değiştirdi az daha kazandırıyordu.Sonraki 3.lük maçında yine Gsye karşı en iyi isimdi şiir gibi oynattı.Lo bianco sano-molnarla manşet alan takımını oynatamazken onlarda yanılmıyorsam brinker-leonardi manşeti alıyordu.

Tercihlere saygı duyuyorum ama o maçla ilgili ufak bir itirazım olacak Sano dışında servis karşılaması çok kötüydü Galatasaray'ın, Molnar ve Selime'nin  manşet yüzdeleri yirmiler civarındaydı diye hatırlıyorum. Ha bu LoBianco daha iyi Llyod daha kötü olarak algılanmasın, mevcut  yabancı sınırlaması varken Llyod sadece cl oynamak için gelir mi sorun orda.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1085 : 15 Nisan 2014, 16:18:41 »
vallaha hocam şu oturuşa ve poza bakarak '' rahat olun beyler ben geliyorum '' der gibi ..

şu resmi twitterda yayayım Carli yi tanısın tanımasın büyük bir erkek taraftar kitlesinden gelmesi için klübe yürüyüş bile yapılır

evet isteyenler parmak kaldırsın :)

ya güzel hocam anlaman lazım bak neşeli neşeli yazıyorum , isimlere takılmayın güzel işler oluyor diyorum
ama daha ne diyelim ki

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1086 : 15 Nisan 2014, 16:19:53 »
Yahu Seda her ne sakatlık geçirdiyse hiçbir topu öldüremez duruma gelmiş daha ne etkisi olsun güzel kardeşim her sakatlık oyuncuyu etkiler ama bazıları insanı perişan eder

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1087 : 15 Nisan 2014, 16:27:24 »
vallaha hocam şu oturuşa ve poza bakarak '' rahat olun beyler ben geliyorum '' der gibi ..

şu resmi twitterda yayayım Carli yi tanısın tanımasın büyük bir erkek taraftar kitlesinden gelmesi için klübe yürüyüş bile yapılır

evet isteyenler parmak kaldırsın :)

ya güzel hocam anlaman lazım bak neşeli neşeli yazıyorum , isimlere takılmayın güzel işler oluyor diyorum
ama daha ne diyelim ki
Tamam hadi isimlere takılmayalım ama güzel şeyleri bizimle paylaşın bizde güzelleşelim.:) Şimdi ,şu durumda ,o vakit Leo,Bosetti bizde mi. Yada Bosetti Carli bizde mi? Koç bildiğin italyanları takıma topluyor. Uffff bak yine canım sıkıldı. Her şeyi geçtim de Koç iyidir hoştur takımı toparladı falan ama benim yinede içime sinen evet bu diyebildiğim bir koç değil.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1088 : 15 Nisan 2014, 16:29:49 »
Cem, voleybolu sadece izleyerek zevk almaya çalışan biriyim tamam. Lo sevgini de anladım tamam da Wei kariyer-gelecek vs açısından çok daha mantıklı değilmi sence de :))

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1089 : 15 Nisan 2014, 16:34:54 »
Tamam hadi isimlere takılmayalım ama güzel şeyleri bizimle paylaşın bizde güzelleşelim.:) Şimdi ,şu durumda ,o vakit Leo,Bosetti bizde mi. Yada Bosetti Carli bizde mi? Koç bildiğin italyanları takıma topluyor. Uffff bak yine canım sıkıldı. Her şeyi geçtim de Koç iyidir hoştur takımı toparladı falan ama benim yinede içime sinen evet bu diyebildiğim bir koç değil.
Senin gibi güzel aklı başında eğitimci birisinin bu kadar detaylara takılıp resmin büyüğünü görememesine üzülüyorum. kastım şu
geçen sene yatırım kesilip takım küçültülme zihniyeti vardı bu sene o zihniyet yok , hedefte önümüzdeki sene tekrar şampiyonlar ligini kazanmak var.
bosetti olur garay olur veya cem olur sen olursun fark etmez. önemli olan bu niyet ve o nbağlamda hareket etmektir.
gerisi gelir. voleybol sporu zor değil başarı diğerlerine göre kolay yeter ki o niyete girilsin ;)

Çevrimdışı Sekiz

• Üye
« Yanıtla #1090 : 15 Nisan 2014, 16:36:33 »
lloyd a illaki geçen sezonlarda da teklif götürülmüştür türk ve azeri takımlarından ama kendisi (tahminimce) yamamay sözleşme uzatmaya yanaşmayınca arrigetti ile de ayrı kalmamak amacıyla italya da kaldı arrigettiye de illaki türk ve azeri takımlarından teklif gitmiştir bu ikili ne oldu da aynı takımda oynamak varken italya da farklı takımlarda kalmayı tercih etti aklıma sadece yöneticilerin bu ilişkiyi onaylamamaları düşüncesine sahip oldukları geliyor

lloyd elinde güvendiğin türk p.çaprazın yoksa lüks olur bana göre zaten elinde kim gibi at topu öldürsün oyuncun var önemli olan diğerlerini oynatmak bunu da elif bu sene birazda olsa başardı ama ben hala ona güveniyorum piyasada olan 2 türk oyuncu bizi yukarıya taşıyabilir biri neriman o olursa lloyd güzel olur eğer neriman olmazsa özge geliyor aklıma pasör olarak o zamanda yabancı çapraza yer açılır ama özgeyi taraftar huzursuzluğunu düşünerek istemeyebilirler ama özge yıllar önce bizde oynamıştı

ben bu iki isimden nerimana daha sıcak bakıyorum kim-neriman 4 ten bir tane manşetli p.çaprazı işimizi bir hayli görür gibi seneye

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1091 : 15 Nisan 2014, 16:37:11 »
Cem, voleybolu sadece izleyerek zevk almaya çalışan biriyim tamam. Lo sevgini de anladım tamam da Wei kariyer-gelecek vs açısından çok daha mantıklı değilmi sence de :))

abi japon/çin/tayland/bali/kore/güney kore / başka uzak doğu ülkesi var mı bilemiyorum... daha önce yazmıştım görmemiş olaiblirsin tekrar fikrimi belirteyim oradan gelen sporcuların ( sadece Kim'i ayrı tutalım o cidden farklı bir kız ) Avrupa daki voleybol tarzında başarılı olmalarına imkan vermiyorum , bende 2 sene önce Fenerbasket de çinliler gelsin vs yazıyorudm ama işöyle bir mantıklı düşününce ve birçok örneği görünce o tarz oyuncuların başarılı olma ihtimalleri bence yok hele ki pasörlerin hiç yok , bu onların değersiz veya kötü oyuncu olduğunu göstermiyor ama işte çok büyük still farklılıkları var oyun anlamında.

Çevrimdışı ozgunoz

• Üye
« Yanıtla #1092 : 15 Nisan 2014, 16:37:45 »
Mutlaka profesyonel oyuncunun önceliklerinde alacağı para önemlidir, kariyerinin sonuna yaklaşan bir oyuncuyla yeni parlayan bir oyuncunun tercihlerinin farklılık göstereceğini düşünüyorum. LoBianco burada kazandığı parayı İtalya'da alamaz,tam tersi Llyod orda aldığı paraya burda oynar mı ? Sonuç olarak İtalyan antrenörlerinden haz duymam ama Abbondanza  ile devam edilmesi ve O'nun tercihlerine uygun transfer yapılması bence mantıklı.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1093 : 15 Nisan 2014, 16:38:51 »
bakın besim diyorum uykusuz saatlet diyorum
gelin mutabık kalalım 23.00 sularına az kaldı :( :( :) :)

bakın sonra demedi demeyin

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1094 : 15 Nisan 2014, 16:47:59 »
Senin gibi güzel aklı başında eğitimci birisinin bu kadar detaylara takılıp resmin büyüğünü görememesine üzülüyorum. kastım şu
geçen sene yatırım kesilip takım küçültülme zihniyeti vardı bu sene o zihniyet yok , hedefte önümüzdeki sene tekrar şampiyonlar ligini kazanmak var.
bosetti olur garay olur veya cem olur sen olursun fark etmez. önemli olan bu niyet ve o nbağlamda hareket etmektir.
gerisi gelir. voleybol sporu zor değil başarı diğerlerine göre kolay yeter ki o niyete girilsin ;)
Ama işte isimler de belli olmayınca yada bize göre iyi diyebileceğimiz oyuncu olmayınca düşünüyor insan. Bu arada sponsor işi ne alamde  bir gelişme var mı? Yeni pç ımız için adaylarınız lütfen ?