Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811530 defa)

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1095 : 15 Nisan 2014, 17:01:31 »
Bahar ve Lo Bianco mevzusu doğruysa muazzam hamleler. Eda-Bahar-Gökçen üçlüsü CL ve ligi rahat rahat götürür.Yabancı orta almaya gerek kalmayacak işte.Pasör çaprazı ve Kim'in yanına bir smaçör alıp bitiririz transfer dönemini.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #1096 : 15 Nisan 2014, 17:13:58 »
Bahar hücumcu bir orta olarak Gökçen'de yaşadığımız sorunların çözülmesi adına güzel bir transfer. O evlilik olmamış olsaydı Bahar'ın ayrılma durumu kesinlikle olmazdı. Eda Bauer Bahar Gökçen harika kombinasyon olur orta için.

Lo Bianco için de: Sadece ŞL'de oynayacak bir pasörü ikna etmek zor. Ezgi'nin yetişmesi içinde böyle bir efsaneyi getirmek yanlış hamle olmaz. Tek korkum onda sıklaşmaya başlayan sakatlıkları ve blok sorunu.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
    • serdarrsirin
« Yanıtla #1097 : 15 Nisan 2014, 17:29:31 »
Bahar hücumcu bir orta olarak Gökçen'de yaşadığımız sorunların çözülmesi adına güzel bir transfer. O evlilik olmamış olsaydı Bahar'ın ayrılma durumu kesinlikle olmazdı. Eda Bauer Bahar Gökçen harika kombinasyon olur orta için.

Lo Bianco için de: Sadece ŞL'de oynayacak bir pasörü ikna etmek zor. Ezgi'nin yetişmesi içinde böyle bir efsaneyi getirmek yanlış hamle olmaz. Tek korkum onda sıklaşmaya başlayan sakatlıkları ve blok sorunu.

Bahar gelirse Bauer'in kalacağını hiç ama hiç zannetmiyorum.Lo Bianco'nun sadece CL'de oynamayı sorun edeceğini de düşünmüyorum.Yaşı 35'e geldi zaten.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 17:30:13 Gönderen: Serdar Şirin »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1098 : 15 Nisan 2014, 17:31:02 »
Polen gelmez mi ?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1099 : 15 Nisan 2014, 17:34:01 »
Ama işte isimler de belli olmayınca yada bize göre iyi diyebileceğimiz oyuncu olmayınca düşünüyor insan. Bu arada sponsor işi ne alamde  bir gelişme var mı? Yeni pç ımız için adaylarınız lütfen ?

hocam memleket nire ? benim gibi laz mısın sende , çok inatsın yahu
taktın isim isim
pasör çaprazı adayım : süleyman dede :)
smaçör : Hakan Yaman
Pasör : cem Ağrak

oldu mu ;)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1100 : 15 Nisan 2014, 17:34:13 »
Polen gelmez mi ?

trollük yapmayalım lütfen :)

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
    • serdarrsirin
« Yanıtla #1101 : 15 Nisan 2014, 17:34:18 »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1102 : 15 Nisan 2014, 17:39:47 »
bizde "polen" alerjisi var :) doktor çözümsüz dedi
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1103 : 15 Nisan 2014, 17:40:54 »
trollük yapmayalım lütfen :)
Yok ya cidden sordum öyle bir amacım yoktu, sadece Fenerbahçe'mizin maçlarını izlerim, bazen denk gelince diğer takımların maçlarına bakıyorum,iyi gibi gelmişti ama demek ki bu kızda aynı oyun stilinin Neslihan'a benzediği gibi karakteri de benziyor demek ki diyorum ve susuyorum vardır bir bildiğiniz.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1104 : 15 Nisan 2014, 17:42:36 »
Yok ya cidden sordum öyle bir amacım yoktu, sadece Fenerbahçe'mizin maçlarını izlerim, bazen denk gelince diğer takımların maçlarına bakıyorum,iyi gibi gelmişti ama demek ki bu kızda aynı oyun stilinin Neslihan'a benzediği gibi karakteri de benziyor demek ki diyorum ve susuyorum vardır bir bildiğiniz.

Şu kötü bu kötü artık demiyeceğim , Işıl ALben den sonra dilim yandı susuyorum o yüzden
sadece gelmesini isterim veya gelmesini istemem diyeceğim
sonrasında feci ... oluyoruz. :( :(

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #1105 : 15 Nisan 2014, 17:48:39 »
herkes kadrosunu yazsın ortalık karıştı her kafadan bir ses :))

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1106 : 15 Nisan 2014, 17:56:14 »
hocam memleket nire ? benim gibi laz mısın sende , çok inatsın yahu
taktın isim isim
smaçör : Hakan Yaman
Pasör : cem Ağrak

oldu mu ;)
Öyle olmuyo bi terlik alıp döveydin bari:))) Şimdi isime takılmamız sence de normal değil mi allasen. Tamam isime takılmayalım o zaman gönderelim Kim i alalım yerine bir tane smaçör .Pasör olarak alalım Hanke yi takım oyuncusudur kendisi. Ortalar dursun Garay yerine Bosetti tamam. Hadi bakalım işin içinden çık çıkabilirsen. Yani bazı durumlarda isime takılacaksın eğer iddalı olmak istiyorsan İsimi belli oyunu belli adam alacaksın. Ben böyle düşünüyorum. Ha sen diyorsan ki güven şube ye vardır bi bildikleri eywallah:))
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1107 : 15 Nisan 2014, 18:19:49 »
Öyle olmuyo bi terlik alıp döveydin bari:))) Şimdi isime takılmamız sence de normal değil mi allasen. Tamam isime takılmayalım o zaman gönderelim Kim i alalım yerine bir tane smaçör .Pasör olarak alalım Hanke yi takım oyuncusudur kendisi. Ortalar dursun Garay yerine Bosetti tamam. Hadi bakalım işin içinden çık çıkabilirsen. Yani bazı durumlarda isime takılacaksın eğer iddalı olmak istiyorsan İsimi belli oyunu belli adam alacaksın. Ben böyle düşünüyorum. Ha sen diyorsan ki güven şube ye vardır bi bildikleri eywallah:))
Onların birşey bildikleri yok yahu onlar birşey bilseler 2 sene önce tepedeki noktamızdan bu noktalara düşmezdik.
bilen seven taraftar dua etsinler ki taraftar küçülmeyi içine sindirmedi iyi ki de öyle yaptı
şiddete karşıyım hocam :) bu arada hele ki bayanlara asla ;)

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #1108 : 15 Nisan 2014, 18:24:35 »

Brakoceviç demek istediğini hemen de nasıl anladım torunum.Bu arada Piccinini'yi, de hatırım için kadroya sıkıştırıverin gari.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı neefretediyorum

• Üye
« Yanıtla #1109 : 15 Nisan 2014, 18:54:00 »
merhaba arkadaşlar. çok güzel bir foruma bu kadar geç kaldığım için üzülmekle beraber kaydolduğum için içim içime sığmıyor. yeri gelmişken ben takımda brako, hooker tarzı bir pç. ve wei gibi bir pasör isterim. lo bianco hakkında çok fazla soru işareti var kafamda.