Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811502 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1110 : 15 Nisan 2014, 19:15:47 »
Süleyman dede
Sen anlıyorsun bu işten ;)
Eyvah Eyvah

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1111 : 15 Nisan 2014, 19:17:14 »
merhaba arkadaşlar. çok güzel bir foruma bu kadar geç kaldığım için üzülmekle beraber kaydolduğum için içim içime sığmıyor. yeri gelmişken ben takımda brako, hooker tarzı bir pç. ve wei gibi bir pasör isterim. lo bianco hakkında çok fazla soru işareti var kafamda.
Hoşgeldin de niye nefret ediyorsun yahu
Gel nick başka bulalım sana ne dersin

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1112 : 15 Nisan 2014, 19:21:29 »
akocevici kim istemez, pasör bence de Wei ilk tercih olmalı Lo Biancoyu çok seyrettim ben yedek türk pasör yanlış hatırlıyor olabilirim Ezgiydi galiba ondan çok daha iyiydi bu sene, Polen konusunda da bence bizde başarılı olabileceğini düşünüyorum. Fuji ilk libero olarak kalacaksa 2. libero da yerli ve en az onun kadar iyi olmalı. Yerli pasörlerin her ikisine de yol verilip gençlerden kazanım olmalı bence Elifle Nilayla olmuyor malesef

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1113 : 15 Nisan 2014, 19:22:01 »
Brakocevic olacaktı pcnin azizliği

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1114 : 15 Nisan 2014, 19:39:25 »
@ akarship

Nilay'ın gitmesine birşey diyemem ama son maçta çok kötü olduğuna katılmakla birlikte Elif'in sezonun genelinde verdiği katkının çok iyi olduğunu dolayısıyla gönderilme gibi bir durum olacağını sanmıyorum.
...

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #1115 : 15 Nisan 2014, 20:09:11 »

akocevici kim istemez, pasör bence de Wei ilk tercih olmalı Lo Biancoyu çok seyrettim ben yedek türk pasör yanlış hatırlıyor olabilirim Ezgiydi galiba ondan çok daha iyiydi bu sene, Polen konusunda da bence bizde başarılı olabileceğini düşünüyorum. Fuji ilk libero olarak kalacaksa 2. libero da yerli ve en az onun kadar iyi olmalı. Yerli pasörlerin her ikisine de yol verilip gençlerden kazanım olmalı bence Elifle Nilayla olmuyor malesef

Gamze abi Gamze :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı neefretediyorum

• Üye
« Yanıtla #1116 : 15 Nisan 2014, 20:11:30 »
Hoşgeldin de niye nefret ediyorsun yahu
Gel nick başka bulalım sana ne dersin

hoşbulduk :) belirli bir şeye nefret duymuyorum aslında. lafın gelişi gibi . nickimden çok memnunum teşekkür ederim.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1117 : 15 Nisan 2014, 20:38:33 »
merhaba arkadaşlar. çok güzel bir foruma bu kadar geç kaldığım için üzülmekle beraber kaydolduğum için içim içime sığmıyor. yeri gelmişken ben takımda brako, hooker tarzı bir pç. ve wei gibi bir pasör isterim. lo bianco hakkında çok fazla soru işareti var kafamda.
Hoş geldiniz .
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1118 : 15 Nisan 2014, 20:41:34 »
herkes kadrosunu yazsın ortalık karıştı her kafadan bir ses :))
Benim kadrom
PÇ= Daha kafamda birisi yok.Yedekte Makul ücrete kalabiliyorsa Seda kalamıyorsa genç bir pç
Smoçörler=Kim,Garay,Meliha
Pasör =Maya,Elif ,Ezgi
Libero=Merve,melis
Orta=Eda,Gökçen,Diclenur,Thaisa yada Fabiana gelmeyecekse Bauer.
Koç=Ze

Çevrimdışı rachy

• Üye
  • Yer: denizli
« Yanıtla #1119 : 15 Nisan 2014, 22:26:39 »
Pasor icin eger elif basasiriz olarak dusunuluyorsa ozge denenebilirmi ne dersiniz tabi kontrat durumu nedir bilmiyorum ama

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
« Yanıtla #1120 : 15 Nisan 2014, 22:55:00 »
@Zihinbaz13,

Hocam, kadronuzdan bir kişiye itirazım var, kendisi boyu posu ile tesadüfen seyrettiğim Beşiktaş maçlarında dikkatimi çekip, şu kızı bizim takıma isteyim diye düşündüğümde yine bu sefer NTVSpor'un şaşıp yanılıp verdiği bir Beşiktaş-FB maçında her bloğundan (total 3 bloktan) sonra (Tabi ki) arkadaşlarına dönerek müthiş neşe içinde yaptığı ağır kol hareketlerini müteakiben takibe aldım ve BJK'nin CEV Çelınç kupası maçında dikkat kesildim: Tık yok.
Tesadüfen parça parça rast geldiğim maçlarında da aynı motivasyonu göremedim bu bağyanda.
Gökçen bundan yüz kat iyidir.
Bence.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 22:57:43 Gönderen: TitoSantana »

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #1121 : 15 Nisan 2014, 23:16:01 »
Sene başından beri bir Diclenur'dur gidiyor.Gökçen'den 3 gömlek aşağıda bir isim.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1122 : 16 Nisan 2014, 08:40:15 »
@Zihinbaz13,

Hocam, kadronuzdan bir kişiye itirazım var, kendisi boyu posu ile tesadüfen seyrettiğim Beşiktaş maçlarında dikkatimi çekip, şu kızı bizim takıma isteyim diye düşündüğümde yine bu sefer NTVSpor'un şaşıp yanılıp verdiği bir Beşiktaş-FB maçında her bloğundan (total 3 bloktan) sonra (Tabi ki) arkadaşlarına dönerek müthiş neşe içinde yaptığı ağır kol hareketlerini müteakiben takibe aldım ve Beşiktaş'nin CEV Çelınç kupası maçında dikkat kesildim: Tık yok.
Tesadüfen parça parça rast geldiğim maçlarında da aynı motivasyonu göremedim bu bağyanda.
Gökçen bundan yüz kat iyidir.
Bence.
Bu sene blok yapan  en iyi oyncu Dicle idi yanılmıyorsam.O sevinç nida ve hareketlerini bende gördüm. Ama bunu Eda da yapıyor. Hani bir Gözde gibi yada Costa gibi değil sevimsizlikte. Bahar dan daha genç ve daha potansiyelli olduğu için onu dedim. Aynı zamanda Gökçen i de kadroda tuttum zaten:))

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1123 : 16 Nisan 2014, 11:29:15 »

Herkesi Fenerbahçe ile yazıyorlar, şimdi de Cannes da oynayan Sırp orta oyuncu Milena Rasic i Fenerbahçe ve Vakıfbankın istediği yazılmış.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1124 : 16 Nisan 2014, 11:38:09 »

L.Bosetti, Lo Bianco e Toksoy verso il Fenerbahçe

İtalya da da Fenerbahçe nin transferleri şeklinde (Türk sitelerine dayanılarak) haber çıkmış.

FENERBAHÇE